صفحه 85 از 98 نخستنخست ... 35757677787980818283848586878889909192939495 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 841 تا 850 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مس

سلام به همگي
    من به تازگي ميخوام براي اقامت استراليا اقدام كنيم. منتها اطلاعاتي كه دارم پراكنده هست و دقيق نيست. آيا فايل يا وبسايتي هست كه بتونه به من كمك كنه. ممنون ميشم اگر اطلاعاتي دارين بفرمايين.
    با تشكر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AH6668 نمایش پست ها
    سلام به همگي
    من به تازگي ميخوام براي اقامت استراليا اقدام كنيم. منتها اطلاعاتي كه دارم پراكنده هست و دقيق نيست. آيا فايل يا وبسايتي هست كه بتونه به من كمك كنه. ممنون ميشم اگر اطلاعاتي دارين بفرمايين.
    با تشكر
    توضیحی در مورد شرایطتون ندادید که به چه روشی و از چه کلاس ویزایی میخواهین که مهاجرت کنید. ولی کلاس 189 و 190 دو نمونه معروف از ویزای مهاجرتی هستند. برین به سایتشون و روند کلی رو به خوبی نوشته.

Junior Member

سلام

من میخوام برای ویزای 189 اقدام کنم و phd دارم ولی سابقه کارم مربوط به دوران تحصیل در phd میشه. آیا این جزسابقه کار محسوب میشه؟

ممنون میشم اگر اطلاعات بیشتری دارید راهنمایی کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sibasina نمایش پست ها
    سلام

من میخوام برای ویزای 189 اقدام کنم و phd دارم ولی سابقه کارم مربوط به دوران تحصیل در phd میشه. آیا این جزسابقه کار محسوب میشه؟

ممنون میشم اگر اطلاعات بیشتری دارید راهنمایی کنید.

بستگی به سازمان اسس کننده داره. engineering australia سابقه کار بعد لیسانس رو تایید می کنه. من حدود یکسال کار همراه دورات ارشد داشتم که مورد تایید قرار گرفت.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام من الان حدود دو ماه و نیمه که مدیکال انجام دادم و با چک لیست نقص مدارک آپلود کردم دقیقن طبق نقص مدارکی که اعلام کرده بودند و second VAC هم که بعدش خواستن حدود یک ماه و نیم قبل پرداخت کردم. کسی ایده ایی داره ازینکه چقدر دیگه طول میکشه تا ویزام بیاد؟ واقعن این دوره صبر کردن برای ویزا خیلی اعصاب خورد کنه

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering in Polimi

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام دوستان خسته نباشید من یه مقدار گیج شدم راجع ویزاها.
    من یه موقعیت کاری دارم تو یه شرکت در سیدنی و حاضرن اسپانسر بشن. منتها خیلی‌ عجله دارن.
    من ۲۹ سال سنمه، فوق لیسانس کامپیوتر دارم و سابقه کارم ۲ ساله تو ایران ولی‌ با ۸ ماه بیمه. بعد از فوق لیسانس هم نزدیک ۱ سال و ۸ ماهِ که تو یه شرکت در ایتالیا کار می‌کنم.

آیلتس هم نخوانده می‌تونم ۶ بگیرم ولی‌ خوب ۷ سخته.

آیا امتیاز میارم؟ از کجا باید شروع کنم؟ سریعترین راه چیه و چقدر طول میکش؟
    ممنون

Junior Member hoseinjj آواتار ها

وقت همگی بخیر
    رشته های مهندسی که عنوان تکنولوژی رو دارند و درس های ریاضی مهندسی و فیزیک و آمار رو در مقطع لیسانس نداشتن هم توسط EA تایید میشن ؟
    Only God can judge me

درود بر دوستان عزیز،
    اگر راهنمایی بفرمایید ممنون می شم،
    من ارشد تو این رشته دارم،
    Urban and Regional Planner (ANZSCO Code 232611) (این رشته تو لیست Short‑term Skilled Occupation List هست )

و سابقه بیمه 5 سال و دارای پروانه نظام مهندسی هستم، 31 سالمه و آیلتس هم احتمالن به 7 می تونم برسونم خودمو، (الان 6.5 هستم)
    به نظر شما شرایط مناسبه؟

سپاس فراوان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد الکترونیک دیجیتال

سلام روز همه بخیر
    من قصد مهاجرت به استرالیا رو دارم
    و شرایط زیر رو دارم
    هدف work skill :

دیپلم فنی حرفه ای هستم
    کاردانی معدل 16.10 دانشکده فنی مشهد
    لیسانس (کارشناسی ناپیوسته)معدل 16.5 دانشگاه آزاد
    8 سال تدریس در ازمایشگاه دانشگاه ازاد بدون بیمه ولی گواهی سابقه تدریس رو میتونم بگیرم
    سن 32 متاهل و دو فرزند
    8 سال کار بعنوان کارشناس دیتا تو مخابرات با بیمه
    قراداد ما دو سال دو سال هست توسط شرکت بخش خصوصی که هر دو سال یکی مناقصه رو برنده میشد و اینکه مدرک من الکترونیک بود و کارم درزمینه شبکه این بعنوان سابقه کار درنظر گرفته میشه ؟
    امتیازات :
    سن 25 متولد مرداد 64 هستم 32 سال حالا لب مرز قانونم نمیدونم 25 حساب میشه یا 30
    سابقه 8 سال اگه قبول کنن 15
    مدرک دانشگاهی 15 اگه 15 رو بشه گرفت نظر شما چیه ؟
    تا اینجا میشه 25+15+15=55
    مدرک زبان ندارم ولی بتونم بگیرم میشه 10
    که از حداقل 60 رد میشه 65
    همسرم دیپلمه تجربی هست که مدرک و تخصص نمیشه روش حساب کرد
    تو زمینه الکترونیک زیاد کار کردم طراحی مدار و برنامه نویسی و.... بلدم ولی مدرک ندارم ام میتونم سریع توسط ازمون فنی حرفه ای گواهینامه رو بگیرم
    تو زمینه شبکه هم مدرک ccna hcda دارم ولی اموزشگاهی ام باز با پرداخت هزینه قابل تبدیل به مدرک مورد تایید اتحادیه اروپا یا فکر کنم استرالیا هم بشه گرفت .
    الانم دانشگاه ازاد ارشد هم قبول شدم

هدفم کار و زندگی هست
    برای مهاجرت ویزای کاری اقدام کنم
    1- امتیاز رو میتونم طبق چیزی که نوشتم بگیرم :
    2- ویزا 189 یا 190 اقدام کنم ؟ کدوم بهتره ؟ یا کلا ویزای دیگه ؟
    3- از کی میشه ثبت نام کرد ؟ قبل گرفتن نمره ایتلس میشه یا حتما باید بگیرم بعد ثبت نام کنم ؟
    4- پیشنهاد روش دیگه ای یا حتی کشور دیگه اگه دارید ؟
    ممنون از همه

سلام دوستان

من یک مشکل با مدرک نظام وظیفه دارم. من نه کارت معافیت دارم و نه پایان خدمت. الانم ترکیه زندگی میکنم. پارسال وثیقه گذاشتم و از کشورقانونی خارج شدم. گواهی عدم سوء پیشینه هم تازه از کنسولگری گرفتم.
    با توجه به اینهایی که گفتم مشکلی پیش نمیاد وقتی که فرمو پر میکنم بگم سربازی نرفتم؟؟ چون واقعا نرفتم

اگر کسی تجربه این کارو داشته لطفا راهنمایی کنه ...
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)