صفحه 87 از 98 نخستنخست ... 37777879808182838485868788899091929394959697 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 861 تا 870 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mochen نمایش پست ها
    سلام کارشناس ها گرامی
    من 30 سالمه کارشناسی روباتیک از دانشگاه صنعتی شاهرود روزانه سال 89 گرفتم مقام جشنواره روباتیک زیردریایی از خوارزمی و دانشگاه امیرکبیر دارم و 3ساله دفتر فنی مهندسی خدمات الکترونیک پروانه کسب دارم (از 92الی 95) قبلش هم تو یه شرکت مرتبط به رشته ام مشاور الکترونیک بودم . متاهل هستم و 2تا بچه 1ساله و 5 ساله دارم خانومم فوق دیپلم رایانه داره ایلس هم می تونم بگیرم 2تا مدرک بین اللمی مرتبط با کارم دارم (رشته اصلی کارم سیستم های حفاظتی و دوربین های مداربسته هست ) 3 تا لوح تقدر از شهرداری و سازمان جهاد و بیمه مرکزی دی مرتبط با کارم دارم
    بنظرتون چقدر شانس برای ارزیابی دارم
    و اگه دفتر مهاجرتی خوب میشناسید معرفی کنید در ضمن تقریبی چقدر هزینه کل مهاجرتم میشه
    با سپاس فراوان
    سلام ، با توجه به مواردی که گفتید امتیاز مدرک رو مییرید به عنوان لیسانس ، حداکثر امتیاز سن رو هم میگیرید ، حالا مابقی رو حساب کنید و ببینید به چه نمره زبانی نیاز دارید ، از امتیاز ویزای 190 هم استفاده میتونید بکنید تا نمره زبان پایین تر شاید بتونید اوکی بشید.اگر به امتیاز لازم برسید گرفتن ویزا کاملا در دسترس هست

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmotevali نمایش پست ها
    سلام ، با توجه به مواردی که گفتید امتیاز مدرک رو مییرید به عنوان لیسانس ، حداکثر امتیاز سن رو هم میگیرید ، حالا مابقی رو حساب کنید و ببینید به چه نمره زبانی نیاز دارید ، از امتیاز ویزای 190 هم استفاده میتونید بکنید تا نمره زبان پایین تر شاید بتونید اوکی بشید.اگر به امتیاز لازم برسید گرفتن ویزا کاملا در دسترس هست
    ممنون از پاسخ شما
    از طربق دفاتز مهاجرتی شروع کنم بهتره یا خودم و اینکه از نظر زمانی وکیل مهاجرتی کمتر طول میکشه یا فرقی نمیکه؟
    برای جاب آفر گرفتن چطور میشه اقدام کرد؟

بازم ممنون از پاسخ و توجه شما

نقل قول نوشته اصلی توسط mochen نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما
    از طربق دفاتز مهاجرتی شروع کنم بهتره یا خودم و اینکه از نظر زمانی وکیل مهاجرتی کمتر طول میکشه یا فرقی نمیکه؟
    برای جاب آفر گرفتن چطور میشه اقدام کرد؟

بازم ممنون از پاسخ و توجه شما
    خواهش میکنم ،
    اگر کمی حوصله و وقت داشته باشید خودتون خیلی راحت میتونید اقدام کنید و هزینه بالای وکیل رو صرفه جویی کنید ، تنها تفاوت شما با وکیل اینه که ایشون این مسیر رو چندبار رفته ،همین . و تفاوت بعد اینکه وقتی از سازمان به شما ایمیل میزنن و درخواست اطلاعات بیشتر میکنن شما اولش استرس میگیری اما وکیل نه . به لحاظ تایم هم اصلا تفاوت معنی نداره چون همه از طریق سایت مهاجرت اقدام میکنن ، فقط باید دقت داشته باشید که عیننا هرچی میخوان انجام بدید و فرم هارو با دقت پر کنید همین .

اگر برای ویزای اسپانسر ایالتی یا اسپانسر منطقه ای 190 یا 489 اقدام میکنید ، بعد از اینکه eoi گرفتید و در سازمان مهاجرت ثبت شدید ، برخی از ایالت ها مثل ان اس دبیلیو خودشون نیازمندی هاشون رو از باکس سازمان پیدا میکنن و اینوایتیشن میفرستن که با اون شما میتونید لاج کنید و ویزا بگیرید و برخی هم مثل نرسن تریتوری ، باید برید داخل سایتش و اپلیکیشن پر کنید ، یا اینوایت میکنن یا میگن نیاز نداریم .
    اگر هم امتیاز لازم برای 189 رو دارید که کلا هیچی نیاز ندارید و مستقیم میتونید لاج کنید .

موفق باشید

Junior Member

دوستان اگر ممکن است در مورد شرایط من برای ویزای 190 نظر بدید.
    1- دکتری مهندسی پزشکی امیرکبیر
    2- سابقه کار 4 سال بعد از لیسانس همزمان با دکتری با بیمه
    3- سن 32 و به زودی 33
    4- تافل 102 ولی رایتینگ 26 (در این قسمت شک دارم)

و اینکه برای سابقه کار حتمن نامه از شرکت لازمه یا بیمه کافیست؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط sibasina نمایش پست ها
    دوستان اگر ممکن است در مورد شرایط من برای ویزای 190 نظر بدید.
    1- دکتری مهندسی پزشکی امیرکبیر
    2- سابقه کار 4 سال بعد از لیسانس همزمان با دکتری با بیمه
    3- سن 32 و به زودی 33
    4- تافل 102 ولی رایتینگ 26 (در این قسمت شک دارم)

و اینکه برای سابقه کار حتمن نامه از شرکت لازمه یا بیمه کافیست؟

ممنون
    سلام ، باید لیست مشاغل رو خودتون نگاه کنید ببینید هست تو لیست رشته شما یا نه ،
    بابت امتیاز سابقه کار ،زبان و سن هم میتونید جدول امتیاز بندی رو نگاه کنید که هم تو سایت مهاجرت خیلی راحت پیدا میکنید هم تو گوگل فارسی سرچ کنید
    برای سابقه کاری حتما هم برگه سابقه کاری از شرکت لازمه هم اخرین فیش حقوقی ، حالا اگر یدونه از اینارو نتونستید بگبربد ، مثلا یک فیش حقوقی ، موردی نداره و میتونید توضیح بدید براشون علت رو ،
    در کل به نظر من اگر متاهل هستید از امتیاز همسر هم میتونید استفاده کید و اگر باز هم امتیاز کم داشتید از امتیاز ویزای 489 هم میتونید استفاده کنید ، در نهایت شما باید امتیازهاتون رو حساب بکنید و کمبودش رو بعد از حساب کردن هرچیزی غیر از نمره زبان باید با نمره زبان جبران کنید
    بابت سن قطعا نمیرسید که از امتیاز 32 سالگی استفاد کنید چون زمانی که لاج میکنید سن شما مطرح هست که با توجه به اینکه اول راه هستید بعید میدونم کمتر از 6 ماه کار داشته باشید تا قبل از لاج .
    موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

سلام کسی هست که 60 امتیازه باشه و اینویتیشن گرفته باشه از جولای تا الان ؟

سلام به همه دوستان
    من بسیار سرچ کردم و مشاوره انجام دادم... الان سوالاتی دارم ممنون میشم همفکری بفرمایید.
    لیسانس حقوق هستم و به پیشنهاد مشاور رشته public relations برای اسس انتخاب شد. من ایالتها رو چک کردم و ازئنجایی که این رشته فقط در لیست 190 هستش هیچ ایالتی اسپانسرش نیست!!!
    بنظرتون چه باید کرد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط missmarjan نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    من بسیار سرچ کردم و مشاوره انجام دادم... الان سوالاتی دارم ممنون میشم همفکری بفرمایید.
    لیسانس حقوق هستم و به پیشنهاد مشاور رشته public relations برای اسس انتخاب شد. من ایالتها رو چک کردم و ازئنجایی که این رشته فقط در لیست 190 هستش هیچ ایالتی اسپانسرش نیست!!!
    بنظرتون چه باید کرد؟
    سلام،
    سوالتون مشکل داره به نظر من .
    اگر رشته انتخابی شما در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا هست پس قطعا یک یا چند ایالت اونو نیاز دارن که تو لیست هست ، پس شما هم میتونی مستقل برای ویزای 189 اقدام کنی هم با اسپانسری 190و فرقی بین لیست 189 و 190 نیست ( تا اونجا که من خبر دارم ). موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    معماري شناور - اميركبير

نقل قول نوشته اصلی توسط missmarjan نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    بنظرتون چه باید کرد؟

اگر میتونین تو رشته دیگه ای اسس کنین اگر نه صبر کنین که باز شه که بعیده .

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmotevali نمایش پست ها
    سلام،
    سوالتون مشکل داره به نظر من .
    اگر رشته انتخابی شما در لیست مشاغل مورد نیاز استرالیا هست پس قطعا یک یا چند ایالت اونو نیاز دارن که تو لیست هست ، پس شما هم میتونی مستقل برای ویزای 189 اقدام کنی هم با اسپانسری 190و فرقی بین لیست 189 و 190 نیست ( تا اونجا که من خبر دارم ). موفق باشید

توی سایت خود ایالتها که دیدم هیچ کدوم اسپانسر نبودند اما سایت دیگه ای با این اسم :ttps://www.anzscosearch.com/search/ میگه تاسمانیا و کانبرا اسپانسر هستند. مشاور میگه مهم نیست از کانبرا بگیرید اونجا زندگی نکنید...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)