صفحه 88 از 98 نخستنخست ... 387879808182838485868788899091929394959697 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام من ۴۸۹ میخوام اقدام کنم
    در مورد سابقه کار که مثل اینکه بازه ۱۰ سال اخیره، من تا تیر ۹۷ که بازه ده سالم میشه، درست ۴سال و ۹ ماه با بیمه سابقم میشه که دو سال اخیرشم با کمترین حقوق تو بیمه شرکت رد میکنه که حق بیمه هم خودم میدم

با این تفاسیر میخواستم ببینم هیچ راهی ایا نیست من تو این بازه 10سال، ۵ سال سابقه اکی بشه؟

ممنون
    ویرایش توسط polimi : November 25th, 2017 در ساعت 06:18 PM
    جهت تشکر ، +\- یا * گوشه پایین سمت راست هر پست کلیک کنید
    این خانه قشنگ است ولی خانۀ من نیست،این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست.

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام دوستان

ملاک سابقه کار بیمه هست یا نامه ای که کارفرما میده؟

سابقه کاری که ذکر شده مثلا 8 سال در 10 سال اخیر باید حتما پیوسته باشه؟

با تشکر
    Impossible is impossible

Banned

سلام
    ملاک اولیه نامه کارفرماست اگر اسسور یا کیس آفیسر در حین بررسی درخواست سابقه بیمه کنند باید ارائه شود در غیر اینصورت نیاز نیست.
    سابقه کار میتواند پیوسته نباشد.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sssaeed2009 نمایش پست ها
    سلام دوستان

ملاک سابقه کار بیمه هست یا نامه ای که کارفرما میده؟

سابقه کاری که ذکر شده مثلا 8 سال در 10 سال اخیر باید حتما پیوسته باشه؟

با تشکر
    سلام وقت شما بخیر
    تجربه شخصی من این هست که آفیسر از من علاوه بر نامه کارفرما، سابقه کار بیمه و حتی تعدادی از فیش های حقوقی رو هم گرفت. خیلی بستگی به آفیسر داره ولی به نظر میرسه اخیرا خیلی سخت گیری میکنند.
    سعی کنید مدارک رو به نحوی ارایه بدید که تناقضی به وجود نیاد چرا که کوچکترین تناقضی ببینن شروع میکنند مدارک عجیب و غریب خواستن. برای من با اینکه مدارکم کامل و کاملا منطبق بر هم بود، سوابق بیمه به صورت ماه به ماه (شبیه جدولی که تو پروفایل بیمه تأمین اجتماعی هست) رو هم خواستن.
    موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان وقتتون بخیر. من یه سوال داشتم.سابقه کار خیلی خوبی توی تاسیسات ساختمان دارم ولی متاستفانه لیسانس ندارم. میخواستم بدونم چه مدرکی باید در مدت زمان کوتاه بگیرم که جبران لیسانس رو بکنه؟

Junior Member

سلام
    من مدرک دیپلم دارم و بیشتر از 10 سال برنامه نویسی کار میکنم
    اما همش فریلنسر بوده
    چطور می تونم اقدام کنم برای 189 ؟ شدنیه ؟

Junior Member

دوستان خوبم میشه شرایط منم محاسبه کنید چقدر امتیاز میارم ؟
    سن 35 سال
    متاهل
    رشته مهندسی کامپیوتر
    سابقه کار 10 سال
    زبان overall 6.5
    رشته همسر لیسانس مهندسی شیمی - فوق مدیریت
    سابقه کار 3 سال
    زبان 6

ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hhsaeed نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر. من یه سوال داشتم.سابقه کار خیلی خوبی توی تاسیسات ساختمان دارم ولی متاستفانه لیسانس ندارم. میخواستم بدونم چه مدرکی باید در مدت زمان کوتاه بگیرم که جبران لیسانس رو بکنه؟
    سلام
    بدون مدرک دانشگاهی مدارکتون اسس نمیشوند.

با سلام.
    من لیسانس حسابداری از دانشگاه غیر انتفاعی و کاردانی حسابداری ار دانشگاه دولتی دارم.
    26 سالمه و مدرک زبان ندارم.
    سابقه کار هم ندارم.
    با این شرایط و با فرض اینکه ایلتس 7 بگیرم 50 امتیاز میارم البته با توجه به اینکه لیسانس غیر انتفاعی معادل فوق دیپلم ارزیابی میشه و 10 امتیاز می گیرم.
    حالا چند تا سوال دارم:
    1- آبا مدرک همه ی دانشگاه های غیر انتفاعی رو قبول دارند؟و آیا مدرک همه ی دانشگاه های غیر انتفاعی 10 امتیاز داره؟
    2- آیا اگه 50 امتیاز بیارم 100 درصد ویزای 489 رو می گیرم یا اولویت با کسانیه که امتیاز بیشتری میارند؟
    3- به فرض اینکه آیلتس 8 بگیرم و امتیازم بشه 60 اونموقع دیگه 100 درصد بهم ویزا رو میدند؟اگه میدند کدوم ویزا رو میدند؟
    4 - گرفتن آیلتس 8 کار خیلی سختیه؟

ببخشید چند تا سوال دیگه به سوالات بالا اضافه می کنم:
    5- لیست مشاغل 190 و 489 رو توی چه سایتی میتونم ببینم؟
    6-مدرک فوق لیسانس چند امتیاز داره و آیا با فوق لیسانس استرالیا بهتر کار میدند یا با لیسانس؟فوق لیسانس همه ی دانشگاه ها رو قبول دارند؟
    می خوام اگه بتونم برم فوقم رو بگیرم با مدرک زبان بعد اپلای کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)