صفحه 92 از 98 نخستنخست ... 428283848586878889909192939495969798 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 911 تا 920 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    الان یکی دو سالی هست که امتیازهای کمتر از 70 (بعضی رشته ها 75 ) دعوت نامه نمیگیرند. سعی کنید امتیازتون رو زیاد کنید با نمره زبان یا اسپانسری ایالتی
    سلام ، ببخشيد مطمئنيد با نمره زير 70 نبايد اميدي داشته باشيم ؟ موردهايي رو ديدين كه اينجوري بودن؟ من دو ماه با نمره 60 EOI براي ويزاي 190 سابميت كردم ولي مث اينكه نبايد اميدي داشته باشم و بايد برم آيلتس هفت بگيرم....

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

خیلی ممنون
    یه سوال دیگه اینکه الآن من آیلتس آکادمیک دارم، لازمه برم دوباره امتحان بدم جنرال بگیرم یا همین هم قبوله؟؟؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid22 نمایش پست ها
    سلام ، ببخشيد مطمئنيد با نمره زير 70 نبايد اميدي داشته باشيم ؟ موردهايي رو ديدين كه اينجوري بودن؟ من دو ماه با نمره 60 EOI براي ويزاي 190 سابميت كردم ولي مث اينكه نبايد اميدي داشته باشم و بايد برم آيلتس هفت بگيرم....
    خیلی رشته ها اینطوری شده و با 70 هم دعوت نامه نمیگیرند مثل حسابداری ولی رشته به رشته فرق میکنه. میتونید ریپورت های دعوت نامه های ارسال شده در هر راند رو در سایت مهاجرت استرالیا ببینید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    خیلی رشته ها اینطوری شده و با 70 هم دعوت نامه نمیگیرند مثل حسابداری ولی رشته به رشته فرق میکنه. میتونید ریپورت های دعوت نامه های ارسال شده در هر راند رو در سایت مهاجرت استرالیا ببینید
    میشه لطفا لینک این صفحه ای که گفتید رو بزارید
    توی immi.gov هر چی میگردم چنین چیزی پیدا نمیکنم

Senior Member

https://www.homeaffairs.gov.au/Worki...ion-round.aspx
    همونطور که میبینید جداقل امتیاز برای اکثر رشته ها 75 هست و برای بعضی ها 80
    من فکر میکردم 70 باشه با اطلاعات چندین ماه پیش خودم ولی ظاهرا روز به روز بدتر میشه.

Junior Member

سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
    شرایط مهاجرت به صورت کاری رو میشه روندش رو یه توضیحی بدید؟ فرض کنید شخصی امتیاز 65 میگیره؟ دقیقا برای مهاجرت به استرالیا و کار در اونجا باید چیکار کنه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید یا اگر لینکی هست برام ارسال کنید.
    سپاس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

سلام دوستان
    حقیقتش ما تصمیم به مهاجرت به استرالیا گرفتیم و نمیخوایم وکیل بگیریم
    میشه اگر کسی تونست ما رو راهنمایی کنه
    من خودم 32 سالمه و رشته ریاضی ار دانشگاه امیرکبیر و 4 سال دبستان و دبیرستان تدریس داشتم ولی بیمه نیستم قراردادهام هست ولی . زبان رو هم دارم می حونم و امیدوارم 7 ابلتس رو بگیرم
    همسرم 38 سالشه و مهندسی الکترونیک و 14 سال هست که مدیر فنی و سرپرست شبکه هست و بیمه هم شده . اون هم داره برای ایلتس 7 میخونه ...
    یک پسرپنج ساله هم داریم
    به نظرتون با این شرایط ما می تونیم اقدام به مهاجرت کنیم ؟ از طریق من بهتره یا همسرم ؟
    لطف می کنید که راهنماییمون کنید

Junior Member

سلام دوستان جسارتا، کسی درباره ی indistrial phd در استرالیا چیزی میدونه ؟
    و حتی در کشورهای دیگه ؟
    ارشد فردوسی - مکانیک - معدل 15:30 - مقاله 1 داخلی و 1 ISI - زبان IELTS 6.5 - چقدر احتمال فول فاند داره آیا؟
    تشکر پیشاپیش

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط (از سال 20

نقل قول نوشته اصلی توسط raha4171 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    حقیقتش ما تصمیم به مهاجرت به استرالیا گرفتیم و نمیخوایم وکیل بگیریم
    میشه اگر کسی تونست ما رو راهنمایی کنه
    من خودم 32 سالمه و رشته ریاضی ار دانشگاه امیرکبیر و 4 سال دبستان و دبیرستان تدریس داشتم ولی بیمه نیستم قراردادهام هست ولی . زبان رو هم دارم می حونم و امیدوارم 7 ابلتس رو بگیرم
    همسرم 38 سالشه و مهندسی الکترونیک و 14 سال هست که مدیر فنی و سرپرست شبکه هست و بیمه هم شده . اون هم داره برای ایلتس 7 میخونه ...
    یک پسرپنج ساله هم داریم
    به نظرتون با این شرایط ما می تونیم اقدام به مهاجرت کنیم ؟ از طریق من بهتره یا همسرم ؟
    لطف می کنید که راهنماییمون کنید

https://www.homeaffairs.gov.au/visas...nts-table.aspx
    هر دو امتیازتون رو از اینجا حساب کنید ببیتید کدوم بیشتر میشه . همسر چون سابقه بیمه داره میتونه بهتر باشه.
    حتما میتونید مهاجرت کنید با این شرایط

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamx2 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر خدمت دوستان
    شرایط مهاجرت به صورت کاری رو میشه روندش رو یه توضیحی بدید؟ فرض کنید شخصی امتیاز 65 میگیره؟ دقیقا برای مهاجرت به استرالیا و کار در اونجا باید چیکار کنه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید یا اگر لینکی هست برام ارسال کنید.
    سپاس
    https://www.homeaffairs.gov.au/trav/visa-1/190-

تمام موارد اینجا هست به ترتیب

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)