صفحه 93 از 98 نخستنخست ... 4383848586878889909192939495969798 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 921 تا 930 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط ehs4n نمایش پست ها
    خیلی ممنون
    یه سوال دیگه اینکه الآن من آیلتس آکادمیک دارم، لازمه برم دوباره امتحان بدم جنرال بگیرم یا همین هم قبوله؟؟؟
    تا سال گذشته که خبر دارم فقط باید جنرال بگیرید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من رشتم مهندسی مدیریت پروژه هست دوسال سابقه کار دارم ولی بدون بیمه (میتونم برم مدرک بین المللی تو رشتم بگیرم)
    همسرم رشته اشون حقوق هست و مدرک نقاشی ساختمان ازفنی حرفه ای داره و بین یکسال تا دوسال هم سابقه بیمه مربوط به همین نقاشی

جفتمون داریم زبان میخونیم برای ایلتس ولی تا قطعی مطمعن نشیم امتحانشو نمیدیم
    سن من 28
    سن همسرم 31

امیدی هست اقدام کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmotevali نمایش پست ها
    تا سال گذشته که خبر دارم فقط باید جنرال بگیرید
    نه اینطور نبوده و نیست. هم جنرال و هم آکادنیک هر دو قبوله.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد پزشکی هسته ای دانشگاه امیر کبیر

سلام.من برای secondary school teacher میخوام اسسمنت بفرستم.معدل لیسانسم 13.84 بوده.از بعد لیسانس 8 سال سابقه کار دارم.در مورد اسس aitsl کسی اطلاعی داره.نگاه کردم سابقه کار واسه اسس نمیخواست.در ضمن کار کردن هم ارشد از دانشگاه امیرکبیر گرفتم با معدل 17.65
    مشکل زبانم وجود نداره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد پزشکی هسته ای دانشگاه امیر کبیر

یه سوال دیگه.815 دلار هزینه اسسمنت رو چجوری باید پرداخت کنم.توی فرمها اطلاعات کارت اعتباری میخواست.
    و اینکه من بعد لیسانس 3 سال کار کردم و همزمان ارشد خوندم و بعد ارشدم سه سال.اگه سابقه بعد ارشد حساب میشه ارشد رو ارائه ندم؟
    دانشگاه لیسانسم section1 هست اما معدلم کمه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام دوستان.لطفا راهنماییم کنید با این شزایط از چه طریقی میتونم برای مهاجرت به استرالیا اقدام کنم
    من سنم 28 فوق لیسانس مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد بالای 5 سال سابقه کار و مدرک آیلتس Overal 6.5
    همسرم 28 سال دکترای داروسازی دانشگاه آزاد و بالای 3 سال سابقه کار و مدرک آیلتس Overal 6.5
    لطفا راهنمایی کنید که بهترین و سریعترین راه چیه!!!

Junior Member

پرداخت رو میشه از سایتهای تهران پیمنت یا ایران پیمنت انجام داد البته تو این فروم هم تاپیکهایی با این محتوا وجود داره شاید یه نفر پیدا شه ارزونتر اینکارو بکنه البته شاید به ریسکش نیارزه. سابقه همزمان با ارشد معمولا پذیرفته میشه فقط به این نکات توجه کن.1- اگه عنوان رشته ای که میخوای اسس بگیری به ارشدت بخوره ولی به لیسانست نخوره اونوقت سابقه بعد ارشد حساب میشه. 2- دانشگاه ارشدت شهر دیگه ای بجز شهر محل کارت باشه شاید برا اثبات سابقه کارت یه مقدار به سختی بیفتی.3-اگه دانشگاه لیسانستون مطمئنید که سکشن یک هست قاعدتا به معدل کاری ندارن البته یه بنده خدایی تو همین سایت خوندم که از یه دانشگاه آزاد شهرستان آمار داشت که 15 امتیاز باید بهش بدن ولی 10 امتیاز گرفته بود و بعد که اعتراض زده بود علت رو معدل پائینش بهش گفته بودن. 4- اگه ارشدتون رو اعلام نکنید باید برای همیشه پنهانش کنید و این حیفه و باید خوب سبک سنگین کنید بعد تصمیم بگیرین چون دروغ تو پرونده مهاجرتی تون پیدا بشه حتی ممکنه بعد از گرفتن ویزا و مدتی زندگی در استرالیا ویزاتون رو کنسل کنن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

دوستان دو تا راهنمایی میخواستم ممنون میشم کمک کنید. امتیاز:

1- PTE بشه 20 امتیاز،
    2- مدرک، 15 امتیاز
    3- ناتی، 5 امتیاز،
    4- سن 30 امتیاز.

مجموع به 70 میرسه دو تا مسئله هست:
    1- برای مدرک، لیسانس مهندسی صنایع معدل 14 آزاد اراک (section 2)، و ارشد مهندسی صنایع معدل 18 آزاد تهران جنوب (section 2). سابقه کار کلن ندارم. الان نمیدونم این 15 امتیاز داره یا 10؟!
    2- سنم از may 2019 به 25 امتیاز میرسه (33 سال میشه) و فقط تا اون موقع فرصت دارم تا امتیاز کاملو بگیرم. بنظرتون assessment، ناتی، و امتیاز PTE رو تا چند ماه ماه قبل بگیرم میرسم که امتیاز کاملشو بگیرم؟ اگه تا اون موقع نرسم امیدی هست با 25 امتیاز و مجموع 65 بشه کاری کرد؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    دوستان دو تا راهنمایی میخواستم ممنون میشم کمک کنید. امتیاز:

1- PTE بشه 20 امتیاز،
    2- مدرک، 15 امتیاز
    3- ناتی، 5 امتیاز،
    4- سن 30 امتیاز.

مجموع به 70 میرسه دو تا مسئله هست:
    1- برای مدرک، لیسانس مهندسی صنایع معدل 14 آزاد اراک (section 2)، و ارشد مهندسی صنایع معدل 18 آزاد تهران جنوب (section 2). سابقه کار کلن ندارم. الان نمیدونم این 15 امتیاز داره یا 10؟!
    2- سنم از may 2019 به 25 امتیاز میرسه (33 سال میشه) و فقط تا اون موقع فرصت دارم تا امتیاز کاملو بگیرم. بنظرتون assessment، ناتی، و امتیاز PTE رو تا چند ماه ماه قبل بگیرم میرسم که امتیاز کاملشو بگیرم؟ اگه تا اون موقع نرسم امیدی هست با 25 امتیاز و مجموع 65 بشه کاری کرد؟
    امتحان زبان رو دادید یا تصمیم دارید بدید؟ گرفتن 20 امتیاز از زبان با هر ازمونی (آیلتس تافل یا پیرسون) به این راحتی که فکر میکنید نیست.
    در مورد مدرک اطلاعی ندارم الان بدون سابقه اسس میشه یا دانشگاهتون امتیاز کامل رو میاره یا نه
    ناتی هم الان خیلی سخت شده فکر میکنم الان فقط در استرالیا بتونید امتحان بدید برای 5 امتیاز
    با همه اینها، 70 امتیاز برای رشته های مهندسی پایین هست و ممکنه نتونید دعوت نامه بگیرید. اکثرا الان با سابقه کارهای بالا برای مهاجرت اقدام میکنند چون سقف امتیازها نسبت به چند سال پیش خیلی بالا رفته.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط arman65 نمایش پست ها
    امتحان زبان رو دادید یا تصمیم دارید بدید؟ گرفتن 20 امتیاز از زبان با هر ازمونی (آیلتس تافل یا پیرسون) به این راحتی که فکر میکنید نیست.
    در مورد مدرک اطلاعی ندارم الان بدون سابقه اسس میشه یا دانشگاهتون امتیاز کامل رو میاره یا نه
    ناتی هم الان خیلی سخت شده فکر میکنم الان فقط در استرالیا بتونید امتحان بدید برای 5 امتیاز
    با همه اینها، 70 امتیاز برای رشته های مهندسی پایین هست و ممکنه نتونید دعوت نامه بگیرید. اکثرا الان با سابقه کارهای بالا برای مهاجرت اقدام میکنند چون سقف امتیازها نسبت به چند سال پیش خیلی بالا رفته.
    مرسی از جواب.
    پارسال آیلس 7 شدم. مطمئن نیستم ولی امیدوارم بشه PTE گرفت.
    یکی از بچه های پاکستانی که البته زبانش خوبه، با دو سه هفته خوندن تونست PTE نمره کامل بگیره. چون نمره دهی PTE رو بلد نبودم و ازش معادل آیلس رو خواستم گفت دو تا 9 و دو تا 8 شدم! با اینکه زبانش خوبه (بنظرم در حد 7.5 آیلس) ولی بازم امکان نداره همچین کسی تو آیلس بتونه اسپیکینگ و رایتینگ حتی نزدیک 8 هم بیاره در حالی که اسپیکینگش در PTE معادل 9 شده! باز خب تضمینی نیست ولی اینا به آدم امید میده.
    الان استرالیا هستم و برای ناتی ثبت نام کردم. فکر نکنم چندان سخت باشه. فرمت امتحان تغییر کرده ولی بچه ها با دو هفته خوندن تونستن بگیرن.

حالا به فرض گرفتن ناتی و 20 امتیاز زبان، اون جمله آخرتون آدمو نا امید میکنه.. بخصوص که وقت چندانی هم نیست. با 75 برای 190 هم امیدی نیست؟ اینم نشه تهش مجبور بشیم ازدواج سوری کنیم 5 امتیاز همسر بگیریم (#شوخی)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)