صفحه 95 از 98 نخستنخست ... 458586878889909192939495969798 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 941 تا 950 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

مراحل ثبت نام ویزای 189 استرالیا

1) ارزشیابی کردن مدارک ارسالی متقاضی
    ابتدا در این مرحله مدارک تحصیلی فرد متقاضی معادل سازی می شود. ارگان هایی مرتبط با شغل متقاضی هستند که باید مدارک تحصیلی به وسیله این ارگان ها ارزیابی شوند. ارزیابی مدارک از 1 تا 4 ماه طول می کشد و هر سازمانی هزینه های مربوط به خود را اخذ می نماید.
    2) تکمیل فرم درخواست ویزا و قرارگیری در لیست انتظار
    درخواست دادن و پرکردن فرم های مربوط ویزای 189 استرالیا رایگان است و متقاضی می تواند همزمان درخواست چند ویزا بدهد. افراد در هر ماه به صورت اتوماتیک انتخاب شده و به "لاج" دعوت می شوند. افرادی که معمولا امتیاز بیشتری نسبت به بقیه دارند از این بین انتخاب می شوند. برای هر شغل و رشته تحصیلی نیز تعداد محدودی در هر سال انتخاب شده و در صورت پر شدن در آن سال، نمی توان درخواست ویزا نمود.
    3) لاج کردن

فرد متقاضی باید در این مرحله مبلغ مورد نظر درخواست ویزا را بپردازد. زمانی که فرد انتخاب می شود، حدود 2 ماه به وی زمان داده می شود تا مدارک خود را به صورت آنلاین در سایت بارگزاری نماید. بعد از آن 2ماه طول می کشد تا مدارکتان به دست مامور پرونده برسد. بعد از تحویل پرونده به آفیسر، حدود 1 سال زمان می برد تا او مدارک را بررسی نماید. بعد از بررسی مدارک ممکن است آفیسر اصل آن را از شما بخواهد که در این صورت شما باید اصل مدارک خود را برای او پست نمائید.

سوال من: ایا وقتی لاج میکنیم و هزینه میدیم عملا یعنی کیس ما قبول شده یا تازه شروع کار هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil/Geotechnical Engineering

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط alidigi2222 نمایش پست ها
    مراحل ثبت نام ویزای 189 استرالیا

1) ارزشیابی کردن مدارک ارسالی متقاضی
    ابتدا در این مرحله مدارک تحصیلی فرد متقاضی معادل سازی می شود. ارگان هایی مرتبط با شغل متقاضی هستند که باید مدارک تحصیلی به وسیله این ارگان ها ارزیابی شوند. ارزیابی مدارک از 1 تا 4 ماه طول می کشد و هر سازمانی هزینه های مربوط به خود را اخذ می نماید.
    2) تکمیل فرم درخواست ویزا و قرارگیری در لیست انتظار
    درخواست دادن و پرکردن فرم های مربوط ویزای 189 استرالیا رایگان است و متقاضی می تواند همزمان درخواست چند ویزا بدهد. افراد در هر ماه به صورت اتوماتیک انتخاب شده و به "لاج" دعوت می شوند. افرادی که معمولا امتیاز بیشتری نسبت به بقیه دارند از این بین انتخاب می شوند. برای هر شغل و رشته تحصیلی نیز تعداد محدودی در هر سال انتخاب شده و در صورت پر شدن در آن سال، نمی توان درخواست ویزا نمود.
    3) لاج کردن

فرد متقاضی باید در این مرحله مبلغ مورد نظر درخواست ویزا را بپردازد. زمانی که فرد انتخاب می شود، حدود 2 ماه به وی زمان داده می شود تا مدارک خود را به صورت آنلاین در سایت بارگزاری نماید. بعد از آن 2ماه طول می کشد تا مدارکتان به دست مامور پرونده برسد. بعد از تحویل پرونده به آفیسر، حدود 1 سال زمان می برد تا او مدارک را بررسی نماید. بعد از بررسی مدارک ممکن است آفیسر اصل آن را از شما بخواهد که در این صورت شما باید اصل مدارک خود را برای او پست نمائید.

سوال من: ایا وقتی لاج میکنیم و هزینه میدیم عملا یعنی کیس ما قبول شده یا تازه شروع کار هست؟

تازه بعدش آپلود مدارک و بررسی شروع میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil/Geotechnical Engineering

سلام دوستان
    من سابقه کار دارم ولی بدون بیمه هست. برای امتیاز سابقه کار برا ویزا 189 میخوام
    میخواستم ببینم (فیش حقوقی+قرارداد+معرفی نامه و شرح وظایف+ پرینت گردش حساب که نشون میده توی اون تاریخ ها حقوق دریافت کردم)
    اینا برای اداره مهاجرت کافی هست با توجه به تجربه های قبلی؟

ممنون

سلام
    من 35 سال دارم
    کارشناسی ارشد معماری از دانشگاه تهران دارم
    بیشتر از 8 سال بعد از کارشناسی سابقه دارم
    زبان میتونم روی 7 ایچ بند حساب کنم
    شانسی دارم برای رشته معماری؟

Junior Member

سلام
    با امتیاز 70 برای مشاغل مرتبط با کامپیوتر (برنامه نویسی) امیدی هست برای اقدام؟

31 سال سن
    مدرک آیلتس اورال 8 (S: 7, W: 7, L: 8.5, R: 8.5)
    9.5 سال سابقه کار
    مدرک فوق لیسانس آی تی از دانشگاه شهیدبهشتی

Junior Member

سلام
    امیدوارم حال همگی خوب باشه
    یه سوالی داشتم، من میخواک واسه pr اقدام کنم و امتیاز رو میگیرم
    شرایطم اینه : سن:29 متاهل مدرک: فوق لیسانس گرافیک- تصویرسازی ، معدل 19.22 ،سابقه کاری 3تا 5 سال ، مرتبط با رشته تحصیلی ،آیلتس 7 آکادمیک
    کارم و تحصیلاتم نو زمینه گرافیک و تصویرسازی هست، که تو لیست مشاغل و مهارتای مورد نیاز استرالیا نبود، من کدوم مدل ویزا رو میتونم اپلای کنم ؟
    و اینکه برادرم سیتیزن استرالیاس، آیا تاثیری میتونه داشته باشه یا نه ؟

لطفا توضیح میدین ؟
    دوستان لطفا اگه اطلاعاتی دارید دریغ نکنید..
    من سایت مهاجرت استرالیا رو دیدم ولی هنوز سوالام حل نشده...
    آیا اگه شغل من تو لیست مشاغل مورد نیاز نباشه ولی مال همسزم باشه میتونه امتیاز بیاره ؟ (تا جاییکه من متوجه شدم باید تو یه دسته بندی باشن شغلامون، همسرم مهندس نرم افزار هست، دولوپر وب و اپلیکیشن)
    ابنکه برادرم که سیتزین استرالیاس (12 ساله اونحاس، پزشکه، تو ملبورن) تاثیری نداره اصلا؟
    راستش کانادا اولویت دوممه، چون برادرم استرالیاس، ترجیح میدم اگه از استزالیا نا امید شدم واسه کانادا اقدام کنم....

سلام.
    ایا نمره تافل هم قبول میکنند یا فقط ایلتس یا PTE؟ و اگر قبول میکنن نمره چند لازم هست؟

Junior Member

سلام دوستان
    لیست مشاغل مورد نیاز آیا باتوجه به مدرک تحصیلیه یا سابقه کاری؟
    با 31 سال سن آیلتس 7-مدرک کارشناسی ارشد فیزیک و 6سال سابقه کار تو رشته ابزاردقیق
    شانسی برا مهاجرت به استرالیا دارم؟

دوستان لینک و اطلاعاتی برای تقاضای ویزای 189 و 190 استرالیا سراغ دارید که 0 تا 100 رو توضیح داده باشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shakna66 نمایش پست ها
    سلام
    با امتیاز 70 برای مشاغل مرتبط با کامپیوتر (برنامه نویسی) امیدی هست برای اقدام؟

31 سال سن
    مدرک آیلتس اورال 8 (S: 7, W: 7, L: 8.5, R: 8.5)
    9.5 سال سابقه کار
    مدرک فوق لیسانس آی تی از دانشگاه شهیدبهشتی
    سلام دوست عزیز،
    شما از سنتون 30 امتیاز رو میگیرین
    از دانشگاهتون 15 امتیاز رو میگیرین
    از سابقه کارتون احتمالن 6 سال کم میکنن ولی با یک مقدار تلاش احتمال داره بتونین 4 سال نیمه وقت در حین تحصیل بگیرین (اگه دارین، بیمه نیاز نیست) که میشه 7 سال نیم تا کاراتون رو انجام بدین میشه 8 که 15 نمره داره
    از آیلتس چون overall حساب نمیشه و باید each skill داشته باشی الان 10 امتیاز میگیری
    در کل 70 امتیاز میتونی بگیری مگر اینکه بتونی IELTS 8 بگیری که اگه خواستی من پیشنهادم pte هست

در جواب سوالت باید بگم که ماه فوریه 2019 آخرین کسی که در رشته شما قبولی گرفته نمرش 75 بوده ولی همه ماه های قبل از اون با 70 قبول شدن. با یک pte 79plus به راحتی کارتون قابل انجامه
    موفق باشی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)