صفحه 96 از 98 نخستنخست ... 4686878889909192939495969798 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 951 تا 960 , از مجموع 976

موضوع: شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Murphy95 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    لیست مشاغل مورد نیاز آیا باتوجه به مدرک تحصیلیه یا سابقه کاری؟
    با 31 سال سن آیلتس 7-مدرک کارشناسی ارشد فیزیک و 6سال سابقه کار تو رشته ابزاردقیق
    شانسی برا مهاجرت به استرالیا دارم؟
    مدرک تحصیلی ولی برای گرفتن نمره سابقه کاری باید مرتبط باشه با رشتتون،
    اگه فرض کنیم که هست، با شرایط شما و یک pte 79plus که خیلی هم سخت نیست گرفتنش (اگه ایلتس 7 دارین) واجد شرایط هستید

موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شرایط مهاجرت به استرالیا با سیستم Skilled Select 2012 و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    سلام.
    ایا نمره تافل هم قبول میکنند یا فقط ایلتس یا PTE؟ و اگر قبول میکنن نمره چند لازم هست؟
    https://immi.homeaffairs.gov.au/help...icient-english

At least 24 for listening, 24 for reading, 27 for writing and 23 for speaking
    این نمره ها برای اداره مهاجرت استرالیا برابر آیلتس 7 هست

موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme1sh نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم حال همگی خوب باشه
    یه سوالی داشتم، من میخواک واسه pr اقدام کنم و امتیاز رو میگیرم
    شرایطم اینه : سن:29 متاهل مدرک: فوق لیسانس گرافیک- تصویرسازی ، معدل 19.22 ،سابقه کاری 3تا 5 سال ، مرتبط با رشته تحصیلی ،آیلتس 7 آکادمیک
    کارم و تحصیلاتم نو زمینه گرافیک و تصویرسازی هست، که تو لیست مشاغل و مهارتای مورد نیاز استرالیا نبود، من کدوم مدل ویزا رو میتونم اپلای کنم ؟
    و اینکه برادرم سیتیزن استرالیاس، آیا تاثیری میتونه داشته باشه یا نه ؟

لطفا توضیح میدین ؟
    دوستان لطفا اگه اطلاعاتی دارید دریغ نکنید..
    من سایت مهاجرت استرالیا رو دیدم ولی هنوز سوالام حل نشده...
    آیا اگه شغل من تو لیست مشاغل مورد نیاز نباشه ولی مال همسزم باشه میتونه امتیاز بیاره ؟ (تا جاییکه من متوجه شدم باید تو یه دسته بندی باشن شغلامون، همسرم مهندس نرم افزار هست، دولوپر وب و اپلیکیشن)
    ابنکه برادرم که سیتزین استرالیاس (12 ساله اونحاس، پزشکه، تو ملبورن) تاثیری نداره اصلا؟
    راستش کانادا اولویت دوممه، چون برادرم استرالیاس، ترجیح میدم اگه از استزالیا نا امید شدم واسه کانادا اقدام کنم....
    دوست عزیز،
    اگر رشته خودتون تو لیست مشاغل نیست، تا اونجا که من میدونم هیچ شانسی ندارین، ولی این شماره رشتتون هست 232411
    البته فقط 190 و 489 میتونید اقدام کنید که سخت میشه قبول شدنتون، چون ظاهرن در هر راند 2019 فقط 10 نفر رو گرفتن در مقابل هزار و خورده ای که برای 189 گرفتن
    ولی اگر فرض کنیم که با احتمال کم میخواین اقدام کنید، سن 30 نمره، دانشگاه احتمالن 15 نمره سابقه کاری اگر 5 سال باشه 10 نمره، از آیلتس احتمالن نمره نمیگیرین چون آکادمیک هست، از برادرتون هم نمره نمیگیرین چون تو ملبورن هست
    از همسرتون هم شاید 5 امتیاز بگیرین
    اگر 190 یا 489 قبولتون کنه هم به ترتیب 5 یا 10 امتیاز ازش میگیرین (که خیلی بعیده)
    ولی رشته همسرتون خیلی بهتره اگر رو زبانش (pte) کار کنه و حتی لیسانس دانشگاه های آزاد با معدل کم وضعیت خیلی بهتری از شما دارن

موفق باشید

سلام دوستان، یه سوال داشتم درسته که تو امتیازدهی برای مهاجرت امتیاز مجردا بیشتر از متاهلین شده؟

Junior Member vaasaa آواتار ها

سلام. وقتت بخیر. نخبر، 10 امتیار به مجرد ها داده میشه از این به بعد و به متاهلینی که همسرشون نمره ی زبان معادل 6 داره و همچنین اسکیل اسیسمنت از جدول مشاغل مورد نیار دارند، از این پس به جای 5 امتیاز 10 امتیاز داده می شود، برای اینکه متاهل ها طلاق نگیرن

Junior Member

وقت همگی خوش.
    من داروساز 33 ساله با 7 سال سابقه بیمه و 3 سال کار قراردادی هستم. همسرم 37 ساله و PhD صنایع است و حدود 13 سال سابقه کار بیمه ای داره. یه بچه 1 ساله داریم و میخوایم از ایران بریم اگه خدا بخواد. هنوز امتحان زبان ندادیم ولی داریم خودمون رو آماده میکنیم. از اساتید این فروم سوال دارم آیا میتونیم از طریق skilled select به استرالیا بریم یا برنامه اکسپرس انتری کانادا رو دنبال کنیم. خیلی محبت میکنید راهنمایی بفرمایید.

Junior Member

من شنیدم استرالیا برای بزرگ کردن بچه ها خیلی شرایط مناسبی داره از طرفی هم برنامه اکسپرس انتری کانادا آیلتس بالایی میخواد. من در مورد امتحان زبان استرالیا اطلاعاتی ندارم. اصلن همون آیلتس روقبول دارن یا باید pte بدیم؟ حداقل نمره آیلتس رو میدونم 6 هست.

با سلام و احترام
    یه سوالی داشتم در مورد امتیازم برای ویزای استرالیا، من دبیر زبان انگلیسیم و 12 سال سابقه کار دارم، مدرک فوق لیسانسم هم آموزش زبان انگلیسی از دانشگاه فردوسی هست، 31 سال سن دارم و متاهل هستم، نمره آیلسم دارم که 7.5 شدم و فقط در رایتینگ 6.5 شدم، بقیه مهارت ها بالای 7 شده. میخواستم بدونم شرایطم برای ویزای استرالیا مناسب هست یا نه؟
    با تشکر

سلام دوستان
    لطفا راهنماییم کنید
    من رشته ام مهندسی شیمی از دانشگاه سراسری سمنان 34 سالم هست 10 سال سابقه کار مرتبط دارم در حال آمادگی برای آزمون pte هستم به فرض اخذ نمره 65
    همسرم 37 ساله رشته مهندسی مکانیک دانشگاه آزاد سمنان 10 سال سابقه کار مرتبط لطفا امتیازم رو محاسبه کنید؟
    آیا شانسی برای پذیرش از طریق ویزای 190 و یا 481 دارم؟
    ممنون از راهنمایی شما

با سلام.
    اطلاعات کاملی در رابطه با گرفتن اقامت استرالیا در صورت تحصیل پزشکی می خواستم...در صورت دانشجو(پزشکی یا دندانپزشکی)بودن و در حال تحصیل بود چگونه می توان اقامت استرالیا را گرفت؟در رابطه با پاس گرفتن و شهروند استرالیایی شدن چطور؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)