صفحه 228 از 252 نخستنخست ... 128178218219220221222223224225226227228229230231232233234235236237238 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,271 تا 2,280 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من چندین بار رزومم رو نوشتم ولی کسی جوابم رو نداده. ممنون میشم شانس من رو برای پذیرش و بورس دانشگاههای استرالیا بفرمایید.
    دانشگاه کاردانی: آموزشکده مهاجر اصفهان
    معدل کاردانی: 14.20
    رشته تحصیلی در مقطع کاردانی: متالورژی
    دانشگاه کارشناسی : دانشکده فنی صدوقی یزد

معدل کارشناسی : 13.90
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی مواد
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه صنعتی سهند
    معدل کارشناسی ارشد : 16.60 (نمره پایان نامه:20)
    مقالات : 2 مقاله ISI در دو ژورنال معتبر نانو با ایمپکت 3.5 (یکی اسم اول و دیگری اسم دوم) + یک کنفرانس داخلی + دستیار تالیف کتاب خارجی
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی مواد - خوردگی و نانو
    سابقه کار: چندین پروژه پژوهشی مرتبط با رشته + یک ترم TA در ارشد
    نمره زبان انگلیسی: ایلتس 6.5

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: تمامی دانشگاههای استرالیا
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    از لحاظ پژوهشي رزومه خوبي داريد اگر بتونيد مقالاتتون رو بيشتر كنيد شانستون قاعدتا بالا تر ميره . ولي اين رو هم بدونيد متالوژي و واد و نانو همه كار رو براي ويزا سخت ميكه. بازم در مورد موارد تحريمي رشته خودتون و اينكه تحقيقاتتون در اون زمينه ها بوده يا نه تحقيق كنيد

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    از لحاظ پژوهشي رزومه خوبي داريد اگر بتونيد مقالاتتون رو بيشتر كنيد شانستون قاعدتا بالا تر ميره . ولي اين رو هم بدونيد متالوژي و واد و نانو همه كار رو براي ويزا سخت ميكه. بازم در مورد موارد تحريمي رشته خودتون و اينكه تحقيقاتتون در اون زمينه ها بوده يا نه تحقيق كنيد
    دوست عزیز خیلی ممنونم ازینکه وقت گذاشتید و جوابم رو دادید.
    تا اونجایی که من از فرمایشتون متوجه شدم شانس فول فاند رو دارم.درسته؟ چه دانشگاههایی رو شما پیشنهاد میکنید؟
    مقالاتم در رابطه با پیلهای سوختی و باطریها بوده است. فقط یکی از پژوهش هام با شرکت گاز بوده است در دانشگاه با استاد(نه در پالایشگاه و صنعت). آیا این مشکل ساز میشه؟
    اگر مشکل ساز میشه بهتره در رزومم نیارم؟
    یا اینکه فقط پروپوزال انتخابی رو غیر حساس بنویسم؟
    خیلی ممنونم از وقتتون دوست عزیزم

دوست عزیز خیلی ممنونم ازینکه وقت گذاشتید و جوابم رو دادید.
    تا اونجایی که من از فرمایشتون متوجه شدم شانس فول فاند رو دارم.درسته؟ چه دانشگاههایی رو شما پیشنهاد میکنید؟
    مقالاتم در رابطه با پیلهای سوختی و باطریها بوده است. فقط یکی از پژوهش هام با شرکت گاز بوده است در دانشگاه با استاد(نه در پالایشگاه و صنعت). آیا این مشکل ساز میشه؟
    اگر مشکل ساز میشه بهتره در رزومم نیارم؟
    یا اینکه فقط پروپوزال انتخابی رو غیر حساس بنویسم؟
    خیلی ممنونم از وقتتون دوست عزیزم
    ببينيد شما ممكنه در مورد ساخت سلاح و ... در دانشگاه كار تحقيقاتي كرده باشيد حتما لازم نيست كه اين تحقيقات در يك شركت يا موسسه عملي شده باشه. همون تحقيقات حتي به صورت اكادميك باعث ريجكت ويزا ميشه. . در مورد موارد حساس رشتتون من اطلاعي ندارم خودتون بايد سرچ كنيد. هر چي كه حساس هست رو در رزومه و پروپوزال حذف كيد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD of Cyber Security - UNSW

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    استراليا مقاله محور هست و حتي اگر هم معدل محور مي بود با يك مقاله شانسي براي فول فاند از دانشگاه با رنك زير 100 نداشتيد
    Mustafa1731
    سلام، من با معدل ۲۰ فوق لیسانس فقط با سابمیشن دو مقاله تونستم فول فاند دانشگاه زیر ۵۰ بگیرم. الان یکی از مقالات چاپ شده ولی زمان پذیرش هیچ چیز معلوم نبود. به نظر من پروفایل شما خوبه فقط کافیه پروژه ای رو پیدا کنید که با سابقه مقاله و تزتون هماهنگی کامل داشته باشه. موفق باشید

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی برق روزانه 13.90
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی بیوالکتریک تهران 18.65
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها در حال مطالعه برای آیلتس هستم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر یک مقاله همکاری، یک مقاله اسم اول از پایان نامه خودم که REVISE خورده (هر دو Q1)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی یک کنفرانس بین المللی (ولی به دلیل هزینه بالا موفق به حضور و ارائه نشدیم)
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای دکترا (مهندسی پزشکی، تصویربرداری پزشکی)
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) رتبه ی 1 ورودی در کنکور ارشد، نمره کامل پایان نامه
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) فاند کامل

دوستان به نظرتون با توجه به معدل کم کارشناسی شانسی برای استرالیا دارم یا اروپا اقدام کنم؟ سال پیش چند تایی از دانشگاه های ایتالیا رو اپلای کردم ولی فقط qualified شدم، به جز مقاله، با چه راه هایی می شه رزومه رو بهبود داد؟
    سوال بعدی اینکه اول امتحان زبان بدم و بعد پروسه اپلای رو شروع کنم، یا در حین مکاتبه و بررسی موقعیت ها زبانم رو هم ادامه بدم و امتحانم رو بزارم برای زمانی که ادمیشن گرفتم؟ سطح زبانم متوسط هست.
    ممنون می شم اگر راهنمایی کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط Itsm نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی برق روزانه 13.90
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی بیوالکتریک تهران 18.65
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها در حال مطالعه برای آیلتس هستم
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر یک مقاله همکاری، یک مقاله اسم اول از پایان نامه خودم که REVISE خورده (هر دو Q1)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی یک کنفرانس بین المللی (ولی به دلیل هزینه بالا موفق به حضور و ارائه نشدیم)
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای دکترا (مهندسی پزشکی، تصویربرداری پزشکی)
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) رتبه ی 1 ورودی در کنکور ارشد، نمره کامل پایان نامه
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) فاند کامل

دوستان به نظرتون با توجه به معدل کم کارشناسی شانسی برای استرالیا دارم یا اروپا اقدام کنم؟ سال پیش چند تایی از دانشگاه های ایتالیا رو اپلای کردم ولی فقط qualified شدم، به جز مقاله، با چه راه هایی می شه رزومه رو بهبود داد؟
    سوال بعدی اینکه اول امتحان زبان بدم و بعد پروسه اپلای رو شروع کنم، یا در حین مکاتبه و بررسی موقعیت ها زبانم رو هم ادامه بدم و امتحانم رو بزارم برای زمانی که ادمیشن گرفتم؟ سطح زبانم متوسط هست.
    ممنون می شم اگر راهنمایی کنید.
    سلام.. بنظرم شانستون برا استرالیا خیلی خوبه و حتمن اپلای کنید.. هم g8 و هم غیر g8.. زبان با یه 6.5 کارتون راه میفته. مهمترین و اصلی کاری مقاله هست، بعد سابقه کار رو هم شنیدم که بعضی دانشگاه ها نمره میدن.

بنظرم اول امتحانه رو بدید که کارتون راه بیفته چون بعضی از دانشگاه ها بدون زبان اجازه اپلای نمیدن و "همه دانشگاه ها" برای اینکه وارد رقابت اسکولارشیپ بشید نیاز به زبان دارن.. پس بهتره اول اینو بگیرید و خیالتونو راحت کنید. مهلت اپلای راند اصلی امسال هم چیزی نمونده.. بعضیا که تموم شده و آخریا تا آخر اکتبر هست.
    بعضی استادا هم به نمره زبانتون دقت میکنن و اگه نداشته باشید روی شما حساب باز نمیکنن.
    در مجموع زمانی امتحان بدید که از موقع امتحان آیلس تا: اقدام برا مکاتبه با اساتید و بعد اپلای، اقدام برای ویزا+ زمان انتظار تخمینی برای اومدن ویزا+ رفتن به استرالیا و شروع به تحصیل آیلستون معتبر باشه (کل این فرآیند دو سال بیشتر نشه) تا مجبور نشید دوباره امتحان بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    سلام.. بنظرم شانستون برا استرالیا خیلی خوبه و حتمن اپلای کنید.. هم g8 و هم غیر g8.. زبان با یه 6.5 کارتون راه میفته. مهمترین و اصلی کاری مقاله هست، بعد سابقه کار رو هم شنیدم که بعضی دانشگاه ها نمره میدن.

بنظرم اول امتحانه رو بدید که کارتون راه بیفته چون بعضی از دانشگاه ها بدون زبان اجازه اپلای نمیدن و "همه دانشگاه ها" برای اینکه وارد رقابت اسکولارشیپ بشید نیاز به زبان دارن.. پس بهتره اول اینو بگیرید و خیالتونو راحت کنید. مهلت اپلای راند اصلی امسال هم چیزی نمونده.. بعضیا که تموم شده و آخریا تا آخر اکتبر هست.
    بعضی استادا هم به نمره زبانتون دقت میکنن و اگه نداشته باشید روی شما حساب باز نمیکنن.
    در مجموع زمانی امتحان بدید که از موقع امتحان آیلس تا: اقدام برا مکاتبه با اساتید و بعد اپلای، اقدام برای ویزا+ زمان انتظار تخمینی برای اومدن ویزا+ رفتن به استرالیا و شروع به تحصیل آیلستون معتبر باشه (کل این فرآیند دو سال بیشتر نشه) تا مجبور نشید دوباره امتحان بدید.
    ممنونم از توضیحاتتون
    سایتی هست که فراخوان دانشگاههای استرالیا رو جمع آوری کرده باشه یا بایستی تک به تک سایت خود دانشگاهها رو بررسی کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Itsm نمایش پست ها
    ممنونم از توضیحاتتون
    سایتی هست که فراخوان دانشگاههای استرالیا رو جمع آوری کرده باشه یا بایستی تک به تک سایت خود دانشگاهها رو بررسی کنم؟
    بعید میدونم سایتی باشه، حداقل من اطلاعی ندارم. سال به سال و بسته به سیاست های مالی و دانشگاهی ممکنه این تاریخ ها (در حد یکی دو ماه) تغییر کنه. راند اصلی همه دانشگاه ها در بازه حدودی آگوست تا اکتبر هست که هم فاند دانشگاهی و هم فاند دولتی بررسی میشه. در باقی موارد فاند دانشگاهی. دانشگاه های g8 بیشتر از سایر دانشگاه ها راند برای اسکولارشیپ دارن و غیر g8ها معمولن یکی دوبار در سال.

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

دوستان ممنون میشم جوابم رو بدید
    من حقیقتا مدتها هست دنبال استاد میگردم. رشتم مهندسی مواد است. منتها هیچ کدام از اساتید جواب ایمیل نمیدهند. با توجه به اینکه ددلاین اسکولارشیپ نزدیک است آیا منتظر جواب اساتید بمانم؟
    آیا حتما برای اپلای دانشگاههای استرالیا باید استاد داشت؟
    یا اینکه اگر استادی پیدا نکردم اپلای کنم؟

Member
    رشته و دانشگاه

دوستان ممنون میشم جوابم رو بدید
    من حقیقتا مدتها هست دنبال استاد میگردم. رشتم مهندسی مواد است. منتها هیچ کدام از اساتید جواب ایمیل نمیدهند. با توجه به اینکه ددلاین اسکولارشیپ نزدیک است آیا منتظر جواب اساتید بمانم؟
    آیا حتما برای اپلای دانشگاههای استرالیا باید استاد داشت؟
    یا اینکه اگر استادی پیدا نکردم اپلای کنم؟
    رشته های مهندسی زمان اپلای اکثرن (شاید همه) نیاز به معرفی استاد دارن که شما باهاش قراره کار کنید. مثلن موقع اپلای ازتون میخوان که pdf یه ایمیل از استاد که شما رو میخواد رو اتچ کنید و بعد اپلای هم از اون استاد نظر میپرسن. پس پیدا کردن استاد بنظر ضروری میرسه و قدم اول هست.
    اما نا امید نشید، این قضیه کمابیش برا همهوجود داره . ادامه بدید و دست و از تلاش بر ندارید. استادا سرشون خیلی شلوغه و جواب ندادن ها رو دلیل بر عدم علاقه ندونید. به قسمت تماس با اساتید مراجعه کنید تا شاید ایمیل اول رو بتونید طوری بنویسید که جواب مثبت بگیرید.
    حوزه کاری تون رو هم محدود به علاقه مندی فعلی نکنید و اساتید با علاقه مندی هایی که یه مقدار با حوزه کاری تون اختلاف دارند رو از نظر نندازید..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)