صفحه 250 از 252 نخستنخست ... 150200240241242243244245246247248249250251252 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,491 تا 2,500 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Project Management - Bond University

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط alborzi72 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان گرامی
    ۱- لیسانس: دانشگاه آزاد تهران + مهندسی شیمی + 17.5
    ۲- فوق لیسانس: صنعتی اصفهان + مهندسی شیمی + 15.5
    ۳- نمره زبان:تافل 102، R26 L26 S25 W25
    4- دو مقاله ISI، Q1 یکی اسم دوم و یکی اسم اول+ یک مقاله کنفرانسی +یک مقاله ژورنال داخلی

۷- دانشگاه های G8 یا غیر G8/مهندسی شیمی/پاییز 2021 یا 2022/ فول فاند

با توجه به معدل و سایر موارد پیشنهادتون چی هست تا بتونم شانسمو بیشتر کنم؟
    یا اگر شانسی ندارم در چه محدوده ای اقدام کنم یا هدفم رو روی چه کشوری قرار بدم؟
    خیلی ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.
    در مورد استرالیا شما شانس خوبی داری. خیلی خودتو درگیر جی8 و اینا نکن. اول استاد مهمه دوم شهری که می خوای زندگی کنی. شهر های بزرگ شبیه همن اما برای کوچکترا باید تصمیم بگیری.

Junior Member

1- لیسانس: دولتی شهرستان مهندسی آی تی 15.5
    2- ارشد: دولتی تهران مهندسی کامپیوتر 16.5
    3- زبان: تافل 98
    4- سه مقاله ژورنالی Q1 یک کنفرانسی IEEE (خود IEEE نه ایندکس )
    5- سابقه تدریس به عنوان junior lecturer 1.5 سال و چندین TAدر دوران دانشجویی

- قبلا از کانادا، آمریکا و نیوزیلند پذیرش گرفتم ولی همه ی تخم مرغ ها را داخل یک سبد گذاشتم و به دلیل کرونا پذیرشم کنسل شد.

آیا شانس گرفتم پذیرش فول فاند از sydney, melbourne, NSW را دارم؟
    همچنین، آیا الان وقت مکاتبه برای ترم 2 در استرالیا هست یا بگذارم مارچ ایمیل بدم؟

ممنون بابت پاسخ گوییتان.

ببخشید دوستان که این سوال رو اینجا می پرسم. دکترای استرالیا تماما ریسرچ هست (هیچ کورسی برای پاس کردن وجود داره)؟؟ و اینکه بنظرتون زمان خاصی برای ایمیل دادن به اساتید استرالیایی وجود داره (مثل کانادا) یا خیر الان مثلا امکانش هست؟

Member Hamidreza_s آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. in Architecture, University of South Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط golsorkh20 نمایش پست ها
    1- لیسانس: دولتی شهرستان مهندسی آی تی 15.5
    2- ارشد: دولتی تهران مهندسی کامپیوتر 16.5
    3- زبان: تافل 98
    4- سه مقاله ژورنالی Q1 یک کنفرانسی IEEE (خود IEEE نه ایندکس )
    5- سابقه تدریس به عنوان junior lecturer 1.5 سال و چندین TAدر دوران دانشجویی

- قبلا از کانادا، آمریکا و نیوزیلند پذیرش گرفتم ولی همه ی تخم مرغ ها را داخل یک سبد گذاشتم و به دلیل کرونا پذیرشم کنسل شد.

آیا شانس گرفتم پذیرش فول فاند از sydney, melbourne, NSW را دارم؟
    همچنین، آیا الان وقت مکاتبه برای ترم 2 در استرالیا هست یا بگذارم مارچ ایمیل بدم؟

ممنون بابت پاسخ گوییتان.
    سلام. معدل هاتون رقابتی نیستن و این شانستون رو کم میکنه (نمیگم خدایی نکرده شانستون صفره ولی خب واقعیت اینطوره ولی اصلا جای نا امیدی نداره). در عین حال دانشگاه مقطع ارشد و رزومه ی پژوهشی شما خیلی ایده آله و شانس شما رو بسیار افزایش میده. بخصوص که بالای دو مقاله ی کیو۱ (احتمالا اسم اول) دارید.

دانشگاه هایی که نام بردید برای استرالیا سیاست های متفاوتی در پذیرش دارن:‌ ملبورن و سیدنی بسیار به معدل و دانشگاه اهمیت میدن و از این جهت کارتون کمی سخته. دانشگاه های موناش و UNSW بیشتر به رزومه ی پژوهشی اهمیت میدن و به همین دلیل پیشنهاد میکنم حتما مکاتبه ی خوبی با اساتیدشون داشته باشین. در کل برای هر تعداد از دانشگاه های استرالیا که میتونید اپلای کنید و چون بجز سیدنی هیچکدوم اپ فی ندارن شانستون رو امتحان کنین. دانشگاه های غیر جی۸ رو هم حتما اقدام کنین. ذهنیت اینکه دانشگاه هایی مثل UTS و QUT ضعیفن و ارزش اپلای ندارن فقط شما رو از شانس بیشتر دورتر میکنه.
    در مورد مکاتبه ددلاین های دانشگاه های جی۸ و بقیه بسیار متفاوته و از همین الان همه شون رو یادداشت کنین. حتی دانشکده های مختلف ددلاین های مختلفی دارن بعضا و ددلاین اسکالرشیپ و ادمیشن ها متفاوته. مثلا موناش فکر میکنم همین مارچ ددلاین یک راندشه پس فرصت رو از دست ندید و در جریان ددلاین ها باشین.

موفق باشین

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    ببخشید دوستان که این سوال رو اینجا می پرسم. دکترای استرالیا تماما ریسرچ هست (هیچ کورسی برای پاس کردن وجود داره)؟؟ و اینکه بنظرتون زمان خاصی برای ایمیل دادن به اساتید استرالیایی وجود داره (مثل کانادا) یا خیر الان مثلا امکانش هست؟
    تا جایی که من اطلاع دارم همشون ریسرچ بیس هستن و شما فقط روی رساله وقت میذارین. ولی از سال ۲۰۲۰ دانشگاه سیدنی کورس رو اضافه کرده به مقطع پی اچ دی و احتمالا این قضیه به دانشگاه های دیگه هم سرایت کنه. در مورد زمان هم بله هر دانشگاه و بعضا دانشکده ددلاین خودشو داره و شما بهتره هماهنگ کنین تا قبل از ددلاین موافقت استاد رو بدست بیارین. برای اینکار شخصا به سایت دانشگاه ها برید و ددلاین رشته ی خودتون رو یادداشت کنین.

Junior Member

دوست عزیز اسم گروه تلگرام رو لطف میکنید بگید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تهران

سلام.
    21 سالمه ترم 6 پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم با معدل 19. یک مقاله در حال نگارش دارم. فعلا برای مدرک زبان اقدام نکردم.
    به نظرتون می تونم برای ارشد در استرالیا اقدام کنم؟
    تا پایان تحصیلم وقت دارم به نظرتون اگر مقالات بیشتری ارائه بدم امکان داره بتونم اسکالر یا فاند بگیرم؟
    ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aminpi نمایش پست ها
    سلام.
    21 سالمه ترم 6 پرستاری دانشگاه علوم پزشکی تهران هستم با معدل 19. یک مقاله در حال نگارش دارم. فعلا برای مدرک زبان اقدام نکردم.
    به نظرتون می تونم برای ارشد در استرالیا اقدام کنم؟
    تا پایان تحصیلم وقت دارم به نظرتون اگر مقالات بیشتری ارائه بدم امکان داره بتونم اسکالر یا فاند بگیرم؟
    ممنون
    سلام. در مقطع ارشد استرالیا فاند نمیده. اگه هدف حتما اسکالرشیپ هست یا باید کشورهای دیگه رو انتخاب کنین یا برای دکترا اپلای کنین. تو بعضی رشته ها دکترای مستقیم هم میشه اپلای کرد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NA

سلام دوستان، وقت همگی بخیر. من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی هستم و مدتی هست که سربازیم تموم شده و الان میخوام برای استرالیا اقدام کنم. با استاد مکاتبه کردم و همه چی اوکی هست فقط نمیدونم نظر کمیته پذیرش چیه.

کارشناسی : دانشگاه آزاد مشهد - 15.90

کارشناسی ارشد : دانشگاه آزاد مشهد - 19.65
    تعداد مقالات : 3 مقاله Q1 (ایمپکت 8، 5، 4.5)، 4 مقاله Q3 (ایمپکت 2 تا 3.5)، 2 تا مقاله ISI بدون ایمپکت، 2 تا Q1 در حال داوری - (اسم اول تمام مقالات) - مجموعا 11 مقاله
    مقالات کنفرانسی: 8 تا اسم اول (پرزنت کردم و مدرکش هم گرفتم)

سابقه کار: دارم (5 سال)
    نمره زبان انگلیسی: امتحان ندادم ولی احتمال خیلی زیاد آیلتس 6.5
    اسکلارشیپ مدنظر: فول فاند
    مکاتبه با استاد داشتم و پروپوزال هم آماده کردم استاد اوکی داده فقط نظر ادمیشن آفیس نمیدونم چیه. آیا تمام امتیاز رو میگیرم برای پذیرش و فاند یا نه؟ به خاطر مدرک زبانم یکم نگران هستم که درخواست language waiver به دانشگاه دادم.

نظر دوستان چی هستش؟
    ممنون

Junior Member Koorosh9091 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط ayatolahi نمایش پست ها
    سلام دوستان، وقت همگی بخیر. من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی هستم و مدتی هست که سربازیم تموم شده و الان میخوام برای استرالیا اقدام کنم. با استاد مکاتبه کردم و همه چی اوکی هست فقط نمیدونم نظر کمیته پذیرش چیه.

کارشناسی : دانشگاه آزاد مشهد - 15.90

کارشناسی ارشد : دانشگاه آزاد مشهد - 19.65
    تعداد مقالات : 3 مقاله Q1 (ایمپکت 8، 5، 4.5)، 4 مقاله Q3 (ایمپکت 2 تا 3.5)، 2 تا مقاله ISI بدون ایمپکت، 2 تا Q1 در حال داوری - (اسم اول تمام مقالات) - مجموعا 11 مقاله
    مقالات کنفرانسی: 8 تا اسم اول (پرزنت کردم و مدرکش هم گرفتم)

سابقه کار: دارم (5 سال)
    نمره زبان انگلیسی: امتحان ندادم ولی احتمال خیلی زیاد آیلتس 6.5
    اسکلارشیپ مدنظر: فول فاند
    مکاتبه با استاد داشتم و پروپوزال هم آماده کردم استاد اوکی داده فقط نظر ادمیشن آفیس نمیدونم چیه. آیا تمام امتیاز رو میگیرم برای پذیرش و فاند یا نه؟ به خاطر مدرک زبانم یکم نگران هستم که درخواست language waiver به دانشگاه دادم.

نظر دوستان چی هستش؟
    ممنون
    برای اسکالرشیپ کامل حتما نمره زبان رو اموزش میخواد

با توجه به رشته:

overall 6.5 no less than 6.0 for each skill

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)