نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fazeli نمایش پست ها
دانشگاه کارشناسی :صنعتی امیر کبیر
معدل کارشناسی : 15.10
رشتهM تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی هوافضا
دانشگاه کارشناسی ارشد :صنعتی امیر کبیر
معدل کارشناسی ارشد :16.23
رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی هوافضا
تعداد مقالات :0
سابقه کار: دارم ولی رسمی نیست( یعنی بیمه رد نشده). مدت 2 سال هم خودم یک کارگاه تولیدی داشتم
سابقه دریافت بورس :ندارم
تالیف و یا ترجمه کتاب :0
نمره زبان انگلیسی: امتحان رسمی ندادم ولی با توجه به نمونه هایی که تست گرفتم( بدون تمرین) بالای 6 آوردم . مطمئنم با کمی تمرین حتما 6.5 به بالا میارم
دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: اولویت با G8 ولی دانشگاهای معتبر دیگه رو هم می خوام بررسی کنم( حتی به کانادا و آمریکا هم فکر می کنم)
برام کمک هزینه تحصیلی دانشگاهی که می خوام پذیرش بگیرم خیلی مهمه و میخوام تا حد امکان بیشتر هزینه ها رو پوشش بده.
اضافه می کنم که از فارغ التحصیلی ارشدم سال 91 بوده - می خواستم بدونم که آیا این فاصله تاثیری تو روند پذیرش داره؟
در ضمن دوست دارم در زی مجموعه های مهندسی مکانیک هم شانس خودم رو امتحان کنم و فقط منحصر به رشته خودم نباشه( البته هوا فضا هو زیر شاخه مکانیکه)
--نکته ای که جا موند اینه که من تو آزمون کارشناسی ارشد رتبه 2 آوردم می خواستم بدونم مهم هست یا نه---
سلام دوست خوب
بنظر من با توجه به معدلهای متوسط شما و رشته بسیار حساس شما بسیار بعیده بتونی بورس بشی و یا بتونی ویزا بگیری من پیشنهاد می کنم به مالزی یا کشورهای اروپایی ولی مستر دوم فکر کنید