صفحه 56 از 252 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_fazeli نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی :صنعتی امیر کبیر
    معدل کارشناسی : 15.10
    رشتهM تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی هوافضا
    دانشگاه کارشناسی ارشد :صنعتی امیر کبیر
    معدل کارشناسی ارشد :16.23
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی هوافضا
    تعداد مقالات :0
    سابقه کار: دارم ولی رسمی نیست( یعنی بیمه رد نشده). مدت 2 سال هم خودم یک کارگاه تولیدی داشتم
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :0
    نمره زبان انگلیسی: امتحان رسمی ندادم ولی با توجه به نمونه هایی که تست گرفتم( بدون تمرین) بالای 6 آوردم . مطمئنم با کمی تمرین حتما 6.5 به بالا میارم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: اولویت با G8 ولی دانشگاهای معتبر دیگه رو هم می خوام بررسی کنم( حتی به کانادا و آمریکا هم فکر می کنم)
    برام کمک هزینه تحصیلی دانشگاهی که می خوام پذیرش بگیرم خیلی مهمه و میخوام تا حد امکان بیشتر هزینه ها رو پوشش بده.
    اضافه می کنم که از فارغ التحصیلی ارشدم سال 91 بوده - می خواستم بدونم که آیا این فاصله تاثیری تو روند پذیرش داره؟
    در ضمن دوست دارم در زی مجموعه های مهندسی مکانیک هم شانس خودم رو امتحان کنم و فقط منحصر به رشته خودم نباشه( البته هوا فضا هو زیر شاخه مکانیکه)
    --نکته ای که جا موند اینه که من تو آزمون کارشناسی ارشد رتبه 2 آوردم می خواستم بدونم مهم هست یا نه---
    سلام دوست خوب
    بنظر من با توجه به معدلهای متوسط شما و رشته بسیار حساس شما بسیار بعیده بتونی بورس بشی و یا بتونی ویزا بگیری من پیشنهاد می کنم به مالزی یا کشورهای اروپایی ولی مستر دوم فکر کنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام دوست خوب
    بنظر من با توجه به معدلهای متوسط شما و رشته بسیار حساس شما بسیار بعیده بتونی بورس بشی و یا بتونی ویزا بگیری من پیشنهاد می کنم به مالزی یا کشورهای اروپایی ولی مستر دوم فکر کنید
    شما کلا این جمله را برای همه کپی کنید و خیال خودتون رو راحت کنید:
    "به مستر دوم فکر کنید"
    طبق گفته ایشون همه دوستان باید مستر دوم را انتخاب کنند چون خود این آقا این راه را پیش گرفتند. این پیشنهاد رو ندید دوست من. ممکنه تو سرنوشت یک نفر تاثیر گذار باشید با این پیشنهاد ...تون!!!

Junior Member

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی هوافضا
    سابقه کار: دارم ولی رسمی نیست( یعنی بیمه رد نشده). مدت 2 سال هم خودم یک کارگاه تولیدی داشتم
    نمره زبان انگلیسی: امتحان رسمی ندادم ولی با توجه به نمونه هایی که تست گرفتم( بدون تمرین) بالای 6 آوردم . مطمئنم با کمی تمرین حتما 6.5 به بالا میارم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: اولویت با G8 ولی دانشگاهای معتبر دیگه رو هم می خوام بررسی کنم( حتی به کانادا و آمریکا هم فکر می کنم)
    برام کمک هزینه تحصیلی دانشگاهی که می خوام پذیرش بگیرم خیلی مهمه و میخوام تا حد امکان بیشتر هزینه ها رو پوشش بده.
    اضافه می کنم که از فارغ التحصیلی ارشدم سال 91 بوده - می خواستم بدونم که آیا این فاصله تاثیری تو روند پذیرش داره؟
    در ضمن دوست دارم در زی مجموعه های مهندسی مکانیک هم شانس خودم رو امتحان کنم و فقط منحصر به رشته خودم نباشه( البته هوا فضا هو زیر شاخه مکانیکه)
    --نکته ای که جا موند اینه که من تو آزمون کارشناسی ارشد رتبه 2 آوردم می خواستم بدونم مهم هست یا نه---
    درود
    با توجه به وجود تحریم ها و حساس بودن رشته و البته دانشگاه شما، احتمالا شانس زیادی برای استرالیا نداشته باشید. بهتره به کشورهایی که رابطه خوبی با ایران دارند فکر کنید. مثل چین

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sara1988ss نمایش پست ها
    شما کلا این جمله را برای همه کپی کنید و خیال خودتون رو راحت کنید:
    "به مستر دوم فکر کنید"
    طبق گفته ایشون همه دوستان باید مستر دوم را انتخاب کنند چون خود این آقا این راه را پیش گرفتند. این پیشنهاد رو ندید دوست من. ممکنه تو سرنوشت یک نفر تاثیر گذار باشید با این پیشنهاد ...تون!!!
    دوست عزیز
    با توجه به تجربه شخصی از سال 2009 دوستان را راهنمای م کنم شاید اگر یک نفر من را درست راهنمایی کرده بود چند سال وقتم حرام نمی شد و خیلی زودتر به مستر دوم فکر می کردم
    دقت کنید:
    1- رقبای اصلی ما دانشجویان چینی و اسیایی هستند که معدلهای بسیار بالا دارند
    2- این دوستان از نظر معدل هم عموما شرایط خوبی دارند
    3- روند بورس گرفتن از سال 2010 به بعد بشدت رقابت فشرده ای گرفته است اگر قبل از سال 2010 بود من به این دوستمان امید مثبت می دادم
    4- همه می دانند خیلی از دوستان با شرایط خیلی بهتر از ایشان بورس نشدن یا اگر شدن ویزا ریجکت شدن
    5- اطلاعات اشتباه دادن و با سرنوشت کسی بازی کردن فکر نکنم کار درستی باشد
    شاد و سلامت باشد
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

درود
    با توجه به وجود تحریم ها و حساس بودن رشته و البته دانشگاه شما، احتمالا شانس زیادی برای استرالیا نداشته باشید. بهتره به کشورهایی که رابطه خوبی با ایران دارند فکر کنید. مثل چین
    با سپاس از پاسخ شما
    می خواستم بگم که تو همین دو سه سال گذشته که تحریم ها هم زیادتر شده بچه های زیادی از هم رشته ای های من رفتن آمریکا یا کانادا البته تو گرایش های مکانیک . من هم تو پستم نوشتم که می خوام
    تو زیر مجموعه های مکانیک ادمه تحصیل بدم و بیشتر می خوام وضعیتم رو تو این زمینه بررسی کنم.

Junior Member

با سپاس از پاسخ شما
    می خواستم بگم که تو همین دو سه سال گذشته که تحریم ها هم زیادتر شده بچه های زیادی از هم رشته ای های من رفتن آمریکا یا کانادا البته تو گرایش های مکانیک . من هم تو پستم نوشتم که می خوام
    تو زیر مجموعه های مکانیک ادمه تحصیل بدم و بیشتر می خوام وضعیتم رو تو این زمینه بررسی کنم.
    بله درسته، خیلی از دوستان بنده هم با رشته مکانیک از امریکا و کانادا و استرالیا پذیرش گرفتند الان هم دارن درس میخونند اونجا، اما موضوعی که کار کرده بودند حساس نبوده
    شما بعد از اینکه اپلای کردید و پروپوزالتون رو هم سابمیت کردید به همراه اپلای، اون وقت بررسی میکنند که پروژه پیشتهادی شما شامل تحریم میشه یا خیر. خوب پس شما میتونید پروپوزالتون رو در راستای گرایش های دیگه از مکانیک بنویسید که اذیت نکنند. اما اگر بخواید روی گرایش هوافضا و امثالهم کار کنید شانس زیادی ندارید.

بله درسته، خیلی از دوستان بنده هم با رشته مکانیک از امریکا و کانادا و استرالیا پذیرش گرفتند الان هم دارن درس میخونند اونجا، اما موضوعی که کار کرده بودند حساس نبوده
    شما بعد از اینکه اپلای کردید و پروپوزالتون رو هم سابمیت کردید به همراه اپلای، اون وقت بررسی میکنند که پروژه پیشتهادی شما شامل تحریم میشه یا خیر. خوب پس شما میتونید پروپوزالتون رو در راستای گرایش های دیگه از مکانیک بنویسید که اذیت نکنند. اما اگر بخواید روی گرایش هوافضا و امثالهم کار کنید شانس زیادی ندارید.
    حق با شماست کلا از قدیم هم هوافضا جزء رشته هایی بوده که روش حساسیت زیادی داشتند. من هم با وجودی که اسم مدرکم هوافضاست ولی درسهای ارشدم همه مکانیکی بوده و اختصاصی هوافضا نبودن. حتی پایان نامه ارشدم هم یک موضوع کاملاً کلی مکانیکی بود. برا همین هم صد در صد هدفم گرایش های مکانیکه و اصلاً به هوافضا( با توجه به سختی هاش) فکر نمی کنم. به نظر بشه با این شرایط یک دانشگاه متوسط پذیرش گرفت؟

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه ازاد شیراز

معدل کارشناسی : 18,10

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: تدریس زبان انگلیسی

دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه سراسری باهنر کرمان

معدل کارشناسی ارشد :17,86

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :تدریس زبان انگلیسی

تعداد مقالات : سه مقاله و یه کنفرانس در مالزی

سابقه کار: 7 سال

سابقه دریافت بورس : ندارم

تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم

نمره زبان انگلیسی: 7 ایلتس

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: monash

اسکلارشیپ مد نظرتون : فول اسکالرشیپ

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط zoobinshid نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه ازاد شیراز

معدل کارشناسی : 18,10

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: تدریس زبان انگلیسی

دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه سراسری باهنر کرمان

معدل کارشناسی ارشد :17,86

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :تدریس زبان انگلیسی

تعداد مقالات : سه مقاله و یه کنفرانس در مالزی

سابقه کار: 7 سال

سابقه دریافت بورس : ندارم

تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم

نمره زبان انگلیسی: 7 ایلتس

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: monash

اسکلارشیپ مد نظرتون : فول اسکالرشیپ
    سلام بر شما دوست خوب
    نظر من را بخای با توجه به معدل خوب و دانشگاه های خوبی که بودی و رزومه خوب شانس بالایی برای بورس داری بنظر من بهتره با دانشگاه های مختلف مکاتبه کنی و هر کدام استاد پیدا کردی اپلای کنی چون تا حدی استاد هم همایتش برای شما لازم هست و در نهایت نیوزلند هم بنظر من گزینه خوبی برای شما هست دانشگاه های لینکلن و ویکتوریا هم بررسی کنید

Junior Member

Hi
    I don't know much about the influence of the sanctions on the result of your Scholarship/Visa application.

But I think you have a pretty good chance as long as only your academic resume is considered.
    Your rank in the Master Entracne exam is impressive , you are graduated from a top university in Iran.

I'd suggest you start corresponding with potential supervisors. If they liked your CV, they'd tell you if the saction would be likely a barrier for you in the specific topic you shows interest to.

Good luck
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی هوافضا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)