صفحه 249 از 252 نخستنخست ... 149199239240241242243244245246247248249250251252 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,481 تا 2,490 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

سلام و وقت به خیر

من بالاخره پذیرش با اسکالرشیپ از استرالیا در مقطع پی اچ دی گرفتم. اسکالرشیپ 28 هزار و خورده ای.

برای اخذ ویزا دو تا سوال مهم دارم و نتونستم جوابشون رو در فروم ها پیدا کنم.

1- آیا مدارک لیسانس و ارشد حتما باید برای ارائه به سفارت آزاد شده باشند؟ من از دانشگاه با مدرک موقت ترجمه شده توسط ناتی پذیرش گرفتم. همون رو میتونم به همراه ریزنمرات غیرآفیشال تو سایت ویزا آپلود کنم؟ کسی بوده با مدرک موقت ویزا گرفته باشه؟

2- برای هزینه زندگی همسر که اسکالرشیپ شاملش نمیشه، باید تمکن مالی ارائه بدم؟ اگر بله آیا سند خانه کفایت میکنه؟ یا باید پول نقد در حساب داشته باشیم؟ اگر بله چند ماه؟و آیا باید گردش داشته باشد یا لازم نیست؟

خیلی خیلی ممنونم پیشاپیش

ببخشید دوستان، درصورتی که چند تا مقاله ای اس ای توی رزمه باشه، نیازی هست که مقاله کنفرانسی هم اضافه کرد؟؟ بنظرتون مقاله کنفرانسی و شرکت در کنفرانس هیچ امتیاز مثبتی رو به رزومه اضافه میکنه (که توی مقاله جرنالی نباشه)؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    ببخشید دوستان، درصورتی که چند تا مقاله ای اس ای توی رزمه باشه، نیازی هست که مقاله کنفرانسی هم اضافه کرد؟؟ بنظرتون مقاله کنفرانسی و شرکت در کنفرانس هیچ امتیاز مثبتی رو به رزومه اضافه میکنه (که توی مقاله جرنالی نباشه)؟
    سلام صد در صد پوئن مثبت هست. بعضی از دانشگاه ها نحوه نمره دهی رزومه رو با جزییات اعلام می کنند و تا جایی که من دیدم کنفرانس، نصف امتیاز مقاله رو داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics of Bio-System engineering

۱- دانشگاه علوم کشاورزی گرگان (دولتی)- رشته مکانیک ماشین های کشاورزی- معدل 17.94 شاگرد اول
    ۲- دانشگاه علوم کشاورزی ساری (دولتی) بدون امتحان ورودی- مکانیک ماشین های کشاورزی- معدل 17.67 شاگرد اول
    ۳- نمره آیلتس 7
    4- تعداد مقالات داخلی و خارجی : 5 مقاله ISI که دوتا از آنها دارای IF=6.08 میباشند. و سه تا دارای IF=0.78 هستند. 5 عدد مقاله علمی پژوهشی خارجی بدون ایمپکت. 2 مقاله فارسی علمی پژوهشی- یک مقاله کنفرانسی که برنده بهترین مقاله همایش شد. و دوتا مقاله همایش داخلی
    5- بعد از فارغ التحصیلی در رشته خودم مشغول به فعالیت بودم حدود 4 سال- دارای سه ثبت اختراع داخلی و یک ثبت اختراع US patent
    6- مقطع دکتری- فاند کامل

Junior Member

سلام، خیلی تبریک میگم. لطفا میگید از کدوم دانشگاه اسکالرشیپ گرفتید و یه مختصری از رزومتون میگید لطفا؟

نقل قول نوشته اصلی توسط McKey نمایش پست ها
    سلام و وقت به خیر

من بالاخره پذیرش با اسکالرشیپ از استرالیا در مقطع پی اچ دی گرفتم. اسکالرشیپ 28 هزار و خورده ای.

برای اخذ ویزا دو تا سوال مهم دارم و نتونستم جوابشون رو در فروم ها پیدا کنم.

1- آیا مدارک لیسانس و ارشد حتما باید برای ارائه به سفارت آزاد شده باشند؟ من از دانشگاه با مدرک موقت ترجمه شده توسط ناتی پذیرش گرفتم. همون رو میتونم به همراه ریزنمرات غیرآفیشال تو سایت ویزا آپلود کنم؟ کسی بوده با مدرک موقت ویزا گرفته باشه؟

2- برای هزینه زندگی همسر که اسکالرشیپ شاملش نمیشه، باید تمکن مالی ارائه بدم؟ اگر بله آیا سند خانه کفایت میکنه؟ یا باید پول نقد در حساب داشته باشیم؟ اگر بله چند ماه؟و آیا باید گردش داشته باشد یا لازم نیست؟

خیلی خیلی ممنونم پیشاپیش

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Project Management - Bond University

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_jafari6 نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه علوم کشاورزی گرگان (دولتی)- رشته مکانیک ماشین های کشاورزی- معدل 17.94 شاگرد اول
    ۲- دانشگاه علوم کشاورزی ساری (دولتی) بدون امتحان ورودی- مکانیک ماشین های کشاورزی- معدل 17.67 شاگرد اول
    ۳- نمره آیلتس 7
    4- تعداد مقالات داخلی و خارجی : 5 مقاله ISI که دوتا از آنها دارای IF=6.08 میباشند. و سه تا دارای IF=0.78 هستند. 5 عدد مقاله علمی پژوهشی خارجی بدون ایمپکت. 2 مقاله فارسی علمی پژوهشی- یک مقاله کنفرانسی که برنده بهترین مقاله همایش شد. و دوتا مقاله همایش داخلی
    5- بعد از فارغ التحصیلی در رشته خودم مشغول به فعالیت بودم حدود 4 سال- دارای سه ثبت اختراع داخلی و یک ثبت اختراع US patent
    6- مقطع دکتری- فاند کامل
    شانس خیلی بالایی دارید. معدل ها و مقاله ها خیلی کمک می کنن. با این رزومه با احتمال بالایی می تونید اسکالرشیپ کامل یا حداقل پوشش دهنده ی شهریه رو بگیرید که بعدا هزینه هاتون با گرفتن کلاس جبران میشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط keran نمایش پست ها
    به نظر من ژورنال و کنفرانسی رو جدا از هم توی رزومه بنویسید. مقاله ی کنفرانسی در صورتیکه اسم اول باشید و پرزنت هم کرده باشید تاثیر خوبی داره بخصوص اگر بخواید research statementبنویسید. در هر حال هر چیزی می تونه تاثیر خوبی داشته باشه به خصوص وقتی که یکی از اعضای پنل بخواد از رزومه شما برای گرفتن اسکالرشیپ دفاع کنه.

Junior Member

سلام دوستان، وقت همگی بخیر. من دانشجوی کارشناسی هستم و میخوام هرجور شده برای ارشد مهاجرت کنم و قصد گرفتن دکتری هم ندارم. لطفا شانس منو برای پذیرش با فاند بررسی کنید. سپاس فراوان.
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه تهران

معدل کارشناسی : 17.5 تا پایان ترم 6
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی مکانیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد : -
    معدل کارشناسی ارشد : -
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : -
    تعداد مقالات : ندارم ولی ممکنه تا آخر لیسانس یکی آی اس آی داشته باشم.
    سابقه کار: -
    سابقه دریافت بورس : -
    تالیف و یا ترجمه کتاب : -
    نمره زبان انگلیسی: امتحان ندادم ولی احتمال خیلی زیاد آیلتس 7
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه خاصی مدنظرم نیست. گرایشم حرارت، سیالات و انرژی هست.
    اسکلارشیپ مد نظرتون : ترجیحا فول فاند، اگر نشد اقلا فاند به اندازه هزینه تحصیلم لازم دارم.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان گرامی
    ۱- لیسانس: دانشگاه آزاد تهران + مهندسی شیمی + 17.5
    ۲- فوق لیسانس: صنعتی اصفهان + مهندسی شیمی + 15.5
    ۳- نمره زبان:تافل 102، R26 L26 S25 W25
    4- دو مقاله ISI، Q1 یکی اسم دوم و یکی اسم اول+ یک مقاله کنفرانسی +یک مقاله ژورنال داخلی

۷- دانشگاه های G8 یا غیر G8/مهندسی شیمی/پاییز 2021 یا 2022/ فول فاند

با توجه به معدل و سایر موارد پیشنهادتون چی هست تا بتونم شانسمو بیشتر کنم؟
    یا اگر شانسی ندارم در چه محدوده ای اقدام کنم یا هدفم رو روی چه کشوری قرار بدم؟
    خیلی ممنون میشم من رو راهنمایی کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir99A نمایش پست ها
    سلام دوستان، وقت همگی بخیر. من دانشجوی کارشناسی هستم و میخوام هرجور شده برای ارشد مهاجرت کنم و قصد گرفتن دکتری هم ندارم. لطفا شانس منو برای پذیرش با فاند بررسی کنید. سپاس فراوان.
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه تهران

معدل کارشناسی : 17.5 تا پایان ترم 6
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی مکانیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد : -
    معدل کارشناسی ارشد : -
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : -
    تعداد مقالات : ندارم ولی ممکنه تا آخر لیسانس یکی آی اس آی داشته باشم.
    سابقه کار: -
    سابقه دریافت بورس : -
    تالیف و یا ترجمه کتاب : -
    نمره زبان انگلیسی: امتحان ندادم ولی احتمال خیلی زیاد آیلتس 7
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه خاصی مدنظرم نیست. گرایشم حرارت، سیالات و انرژی هست.
    اسکلارشیپ مد نظرتون : ترجیحا فول فاند، اگر نشد اقلا فاند به اندازه هزینه تحصیلم لازم دارم.
    امیر جان برای استرالیا شما می تونی به سرعت پذیرش بگیری ولی فاندی در کار نیست. اما خیلی از دانشگاه ها تخفیفای مختلف می دن برای مستر که می تونی از اونا بگیری. یه راه برای گرفتن فاند هست که برای MPhil اقدام کنی که اونم واقعا سخت هست. شاید کشور های دیگه رو بررسی کنی خوب باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)