صفحه 8 از 252 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس: صنعتی خواجه نصیر- برق-قدرت- ماشین

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

سلام، بابت وقتی که میذارید خیلی ممنون.

رشته:برق، گرایش:قدرت، فیلد کاری: انرژیهای نو
    لیسانس: امیرکبیر
    معدل: 15.85
    ارشد: خواجه نصیر
    معدل: 18.05 (شاگرد اول گرایش در ارشد با گواهی)
    مقاله: ISI یکی، IEEE indexed conference دوتا
    نمره تافل: 91

پارسال از دانشگاه IIT آمریکا پذیرش بدون فاند گرفتم ولی دیفر کردم سال دیگه(fall 2015)، دنبال شانسم جاهای دیگه هستم. خیلی ممنون میشم اگه نظرتون رو بشنوم.
    No Pain No Gain

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط hiv_m31 نمایش پست ها
    سلام، بابت وقتی که میذارید خیلی ممنون.

رشته:برق، گرایش:قدرت، فیلد کاری: انرژیهای نو
    لیسانس: امیرکبیر
    معدل: 15.85
    ارشد: خواجه نصیر
    معدل: 18.05 (شاگرد اول گرایش در ارشد با گواهی)
    مقاله: ISI یکی، IEEE indexed conference دوتا
    نمره تافل: 91

پارسال از دانشگاه IIT آمریکا پذیرش بدون فاند گرفتم ولی دیفر کردم سال دیگه(fall 2015)، دنبال شانسم جاهای دیگه هستم. خیلی ممنون میشم اگه نظرتون رو بشنوم.
    سلام
    شما بی شک تو G8 با بورس می تونی بگیری، من ملبورن پیشنهاد میدم، هرجا استاد پیدا کنی می گیرنت
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

سلام.من دانشجوی ترم 6 عمرانم دانشگاه صنعتی اصفهان. تافل100 . gre میدونم خیلی خوب میشم. تا الان TA چند تا درس مهم بودم. سابقه تدریس خصوصی درسای دانشکاه و دبیرستانم توی یه اموزشکاه دارم. معدلمم نزدیک 17. recommendationam میتونم بگیرم. دبیر انجمن علمی دانشکاهم بودم. سوال من اینجاست که کنکور بدم و ارشد همینجا بگیرم یا اینکه 9 ترمه تمام کنم و اقدام کنم واسه استرالیا یه دانشگاه خوب؟ میخوام full fund شم حتما

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط rezafarhang نمایش پست ها
    سلام.من دانشجوی ترم 6 عمرانم دانشگاه صنعتی اصفهان. تافل100 . gre میدونم خیلی خوب میشم. تا الان TA چند تا درس مهم بودم. سابقه تدریس خصوصی درسای دانشکاه و دبیرستانم توی یه اموزشکاه دارم. معدلمم نزدیک 17. recommendationam میتونم بگیرم. دبیر انجمن علمی دانشکاهم بودم. سوال من اینجاست که کنکور بدم و ارشد همینجا بگیرم یا اینکه 9 ترمه تمام کنم و اقدام کنم واسه استرالیا یه دانشگاه خوب؟ میخوام full fund شم حتما
    بورس با ارشد کمه، اگر پول نداری، ایران بخون، اگر یکی دوتا مقاله خوب داشتی ISI میتونستی برا دکترا آمریکا فاند بگیری، یعنی مستقیم دکترا، اما فقط با معدل نمیشه، اگر شریف بودی شاید باز با معدل بالاتر، بنظرم بخون ایران دانشگاه خوب، معدلتو بالای 18 بیار فوقتو، 3 تا ISI خوب هم بدی، بهترین جاهای استرالیا میتونی بری

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

منم ارشد صنعتی اصفهان بودم (دانشکده مکانیک)... اگر بتونی ارشد همون جا قبول شی و معدل لیسانس و ارشد را بالای 17 نگه داری... 2 ای اس ای هم بدی میتونی هر دانشگاهی خواستی استرالیا و نیوزیلند بورس بشی برای دکتری (البته بعد از گرفتن ارشد)... اما ارشد خیلی شانس ضعیف هست و کسی را ندیدیم استرالیا ارشد بورس بشه.. با اینکه ارشد بری یک کشور دیگه و برای دکتری بیای استرالیا... دانشگاه وایمار المان ببین میتونی استاد فاند دار پیدا کنی... عمران و معماریش خوب هست شنیدم... برای ارشد اگر اروپا هم بری خوبه اگر میتونی هزینه 2 سال را تامین کنی فنلاند راحت پذیرش میده و اتریش وبلژیک برای مستر خوب هستند و بعدش اپشن های بیشتری داری... اگرم جی ار ای بالا بگیری با همین شرایط میتونی ارشد بورس بشی امریکا یا کانادا... این فایل را هم میتونی بخونی در امضای من هستش.. دانلودش کن..
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezafarhang نمایش پست ها

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط Parshang نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید.
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه زنجان
    معدل کارشناسی : 13.18
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: شیمی محض
    دانشگاه کارشناسی ارشد : آزاد واحد ساوه
    معدل کارشناسی ارشد : 17.38
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : شیمی تجزیه
    تعداد مقالات : 2 مقاله ISI در زیر مجموعه Wileyبا ایمپکت 0.49 و شرکت در چندین همایش ملی
    سابقه کار: تقریبا یک سال در کارخانه داروسازی به عنوان کارشناس کنترل کیفیت
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان انگلیسی: شرکت نکردم ولی احتمال زیاد بتونم 7-6.5 از آیلتس و 90 از تافل کسب کنم.
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه خاصی مد نظر نیست
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند.
    پیشاپیش سپاسگذار از محبتتون
    Hi
    Your background is upper average and not High competitive for high ranks universities but you are welcome to find supervisors in AUS , so, if you find some and they have invited you through application system , I guess you have great chance
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Parshang نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید.
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه زنجان
    معدل کارشناسی : 13.18
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: شیمی محض
    دانشگاه کارشناسی ارشد : آزاد واحد ساوه
    معدل کارشناسی ارشد : 17.38
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : شیمی تجزیه
    تعداد مقالات : 2 مقاله ISI در زیر مجموعه Wileyبا ایمپکت 0.49 و شرکت در چندین همایش ملی
    سابقه کار: تقریبا یک سال در کارخانه داروسازی به عنوان کارشناس کنترل کیفیت
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان انگلیسی: شرکت نکردم ولی احتمال زیاد بتونم 7-6.5 از آیلتس و 90 از تافل کسب کنم.
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه خاصی مد نظر نیست
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند.
    پیشاپیش سپاسگذار از محبتتون
    Hi mate
    your chance is fairly high for non-G8 universities, if you would be first author in your papers . However, more and more papers will increase your chance to get scholarship and try to publish more papers in high rank journals
    good luck.
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

دانشگاه کارشناسی :امیرکبیر
    معدل کارشناسی : 16.50
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی نفت
    دانشگاه کارشناسی ارشد :-
    معدل کارشناسی ارشد :-
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :-
    تعداد مقالات :1 ISI
    سابقه کار: کارآموزی در پژوهشگاه
    سابقه دریافت بورس : -
    تالیف و یا ترجمه کتاب : 1 ترجمه کتاب (متلب در مهندسی نفت) بهمراه چند دوست
    نمره زبان انگلیسی: IELTS 7 البته بالاترم میتونم بشم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: مهندسی نفت ادلاید
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند یا فاند

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mmm111 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی :امیرکبیر
    معدل کارشناسی : 16.50
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی نفت
    دانشگاه کارشناسی ارشد :-
    معدل کارشناسی ارشد :-
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :-
    تعداد مقالات :1 ISI
    سابقه کار: کارآموزی در پژوهشگاه
    سابقه دریافت بورس : -
    تالیف و یا ترجمه کتاب : 1 ترجمه کتاب (متلب در مهندسی نفت) بهمراه چند دوست
    نمره زبان انگلیسی: IELTS 7 البته بالاترم میتونم بشم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: مهندسی نفت ادلاید
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند یا فاند
    با توجه به اطلاعاتی که پست های قبلی و سال های گذشته به دست اوردیم.
    می توانم بگویم. ارشد در استرالیا خیلی سخته و نزدیک به غیر ممکن است.
    و بعد باید معدل بالاتری داشته باشید در حد 19 .
    اگر می توانید ارشد را در ایران بخوانید. با معدل بالا . و مقالات isi را بیشتر بکنید .
    و بعد برای دکترا اقدام بکنید.
    که شانستان بسیار بالاتر می رود.

Junior Member

البته این نظر بنده بود. منتظر نظر دیگران نیز باشید.
    ولی کلا برای فول فاند شدن در دانشگاه های استرالیا دارا بودن معدل 16 برای کارشناسی. و معدل 17.5 الی 18 برای ارشد.
    و دو تا سه تا مقاله ی isi با ایمپکت خوب. و نمره زبان 6.5 تا 7 ایلتس. می توانید. برای دانشگاه های جی 8 و دانشگاه های دیگه اوکی بکنید.
    که احتمال گرفتند فول فاند بالا می رود.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)