صفحه 252 از 252 نخستنخست ... 152202242243244245246247248249250251252
نمایش نتایج: از شماره 2,511 تا 2,518 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    NA

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

سلام به همه دوستان وقت بخیر
    یک سوالی داشتم، من برای یک از داشنگاهای استرالیا اپلای کردم، بعد 5 ماه برام از طرف دانشگاه یک ایمیل اومد که جواب پذیرش شما از طرف دانشکده به ما ارسال نشده و شما این راند اسکالرشیپ رو از دست دادین و به طور خودکار اپلیکشن شما کنسل میشه!!!!!!!
    الان من باید چیکار کنم؟ بعد این وسط به من چه ربطی داره که دو تا سازمان درون دانشگاه با هم هماهنگ نیستن که نمیدونه باید جواب پذیرش زودتر اعلام کنه که وارد راند اسکالرشیپ بشه و بعد بگن کنسل شده!!! الان من باید چیکار کنم دقیقا؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.a. social science - ut

من با یک استاد مکاتبه کردم و گفتن دانشگاه اجازه گرفتن دانشجوی اینترنشنال پی اچ دی نمیده و مرزامون بسته است. یک لینک هم فرستادن که توش توۻیحات کامل نوشته شده بود. الان توضیحات لینکی که فرستادن تغییر کرده و فقط نوشته اسکالرشیپ رو فقط به آنشورها میدیم. میخوام ببینم کسی اطلاعی داره؟ و ایا دوباره ایمیل بزنم؟

سلام دوستان برای مقطع دکتری در دانشگاه های استرالیا بااین روزمه چقدر شانس پذیرش فول فاند دارم ؟ و لزوماً چه دانشگاهی؟
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی برق-قدرت-دانشگاه محمد باقر ساری(کارشناسی ناپیوسته )- 16.35
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی برق گرایش الکترونیک قدرت وماشین های الکتریکی -دانشگاه صنعتی کرمانشاه- 19.04 (شاگرد اول)
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    هنوز امتحان ندادم

4- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    5 تا مقاله ISI
    2 تا مقاله در مجله IET Power Electronics با ایمپکت 2.62
    3تا مقاله در ieee transaction on industrial electronic و ieee transaction on power electronic با ایمپکت 8.2 و 6.1
    (همگی نفر اول)

5 - تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده

6- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    دکتری برق الکترونیک قدرت

7- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت:
    استرالیا

8- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...)
    فاند کامل

با سلام
    مشخصاتم رو به صورت مختصر توضیح دادم و برای مقطع فوق لیسانس قصد دارم اقدام کنم.

دانشگاه کارشناسی : آزاد تهران شمال

معدل کارشناسی : 17.82
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی کامپیوتر (نرم افزار)
    دانشگاه کارشناسی ارشد : -
    معدل کارشناسی ارشد : -
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : -
    تعداد مقالات : 1 (در حال انجام درباره موضوع پردازش تصویر در پزشکی (تشخیص تومور در MRI مغزی ))
    سابقه کار: 9 ماه در بخش IT شرکت الکترونیکی بروکس- 6 ماه در شرکت فناپ زیرساخت پروژه اینترنت اشیا در صنعت (IIoT) (با سابقه بیمه)
    سابقه دریافت بورس : -
    تالیف و یا ترجمه کتاب : -
    نمره زبان انگلیسی: ماک IELTS 7 - هنوز امتحان اصلی رو ندادم.
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: اولویت 1) مدیریت تکنولوژی- اولویت 2) علوم کامپیوتر ( پردازش تصویر - ماشین لرنینگ) - دانشگاه های معتبر تا رنک 500
    اسکلارشیپ مد نظرتون : full fund یا half fund

چطور میتونم استاد پیدا کنم برای رشته مدیریت تکنولوژی ؟
    یک توضیح مختصر لطفا در این باره بدید چون آشنایی با سیستم پذیرش گرفتن استرالیا ندارم.
    با تشکر

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط milad7361176 نمایش پست ها
    سلام دوستان برای مقطع دکتری در دانشگاه های استرالیا بااین روزمه چقدر شانس پذیرش فول فاند دارم ؟ و لزوماً چه دانشگاهی؟
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی برق-قدرت-دانشگاه محمد باقر ساری(کارشناسی ناپیوسته )- 16.35
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی برق گرایش الکترونیک قدرت وماشین های الکتریکی -دانشگاه صنعتی کرمانشاه- 19.04 (شاگرد اول)
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها:
    هنوز امتحان ندادم

4- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    5 تا مقاله ISI
    2 تا مقاله در مجله IET Power Electronics با ایمپکت 2.62
    3تا مقاله در ieee transaction on industrial electronic و ieee transaction on power electronic با ایمپکت 8.2 و 6.1
    (همگی نفر اول)

5 - تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده

6- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    دکتری برق الکترونیک قدرت

7- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت:
    استرالیا

8- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...)
    فاند کامل

سلام
    با توجه به تاریخ این پست، یک جواب کلی میدم که برای خیلی ها مفید باشه.

دانشگاه های استرالیا به دو دست تقیسیم میشن از لحاظ رنک بندی ای که میکنن برای دادن اسکالرشیپ برای مقطع دکتری.

یه سری از دانشگاه ها بسیار روی مقاله و ریسرچ متمرکز شدن مثل دانشگاه کویینزلند. برای این دانشگاه ها باید حداقل 2 3 تا مقاله داشته باشید (توی رشته های مهندسی) تا شانسی برای اسکالرشیپ داشته باشید.
    یک سری از دانشگاه ها روی موضوع کاری و نمرات شما تمرکز دارن (مثل دانشگاه ملبورن). برای این دانشگاه ها معدل بالا از دانشگاه بهتر و موضوع پروپوزال از هر چیزی مهمتره. و داشتن مقاله بالا میتونه تاثیر منفی هم داشته باشه (انتظار زیادی نیست از دانشجوی ارشد که تعداد مقاله بالا داشته باشه. برای همین اگر زیاد مقاله داشته باشید شما رو لحاظ نمیکنن)

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mirshahisarah نمایش پست ها
    با سلام
    مشخصاتم رو به صورت مختصر توضیح دادم و برای مقطع فوق لیسانس قصد دارم اقدام کنم.

دانشگاه کارشناسی : آزاد تهران شمال

معدل کارشناسی : 17.82
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی کامپیوتر (نرم افزار)
    دانشگاه کارشناسی ارشد : -
    معدل کارشناسی ارشد : -
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : -
    تعداد مقالات : 1 (در حال انجام درباره موضوع پردازش تصویر در پزشکی (تشخیص تومور در MRI مغزی ))
    سابقه کار: 9 ماه در بخش IT شرکت الکترونیکی بروکس- 6 ماه در شرکت فناپ زیرساخت پروژه اینترنت اشیا در صنعت (IIoT) (با سابقه بیمه)
    سابقه دریافت بورس : -
    تالیف و یا ترجمه کتاب : -
    نمره زبان انگلیسی: ماک IELTS 7 - هنوز امتحان اصلی رو ندادم.
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: اولویت 1) مدیریت تکنولوژی- اولویت 2) علوم کامپیوتر ( پردازش تصویر - ماشین لرنینگ) - دانشگاه های معتبر تا رنک 500
    اسکلارشیپ مد نظرتون : full fund یا half fund

چطور میتونم استاد پیدا کنم برای رشته مدیریت تکنولوژی ؟
    یک توضیح مختصر لطفا در این باره بدید چون آشنایی با سیستم پذیرش گرفتن استرالیا ندارم.
    با تشکر
    سلام
    اپلای برای ارشد با فاند کار خیلی سختیه. اول اینکه برای Master by Research فقط میتونید فاند بگیرید. دوم اینکه روند اپلای هم مثل دکتری هست: به استادهای مختلف ایمیل بزنید. استادی رو پیدا بکنید که پروژه داره و تمایل داره با شما پیش بره. یا خود استاد فاند داره یا باید برای اسمالرپشی داشنگاه اپلای کنید. هر دانشگاه هم معمولا زمان مشخصی رو داره برای اپلای. باید زودتر سرچ کنید و توی زمان خاص خودش اپلای کنید.
    در مورد سوالت که چطور استاد پیدا کنی میتونی بری استادهای رشته مد نظرت رو توی هر دانشگاه پیدا کنی. ببینی روی چی کار میکنن. یه مقاله هایی میدن. هرکدوم که بیشتر به رزومه خودت میخوره رو میتونی پیام بدی و شانست رو امتحان کنی.

Junior Member

1- فوق لیسانس – مهندسی اتوماسیون و ابزاردقیق - دانشگاه صنعت نفت – 17.78 - سال اخذ مدرک 1392
    2- لیسانس - مهندسی مکانیک - دانشگاه علم و صنعت- 14.65
    3- نمرۀ پی تی ای: 83
    4- نمرۀ GRE ==> فعلا ندادم
    5- تعداد مقالات ژورنالی: 4 مقاله (2 عدد ISI) همگی مربوط به تز ارشد ولی آخرین مقاله مربوط به سال 95
    6- از سال 93 تا کنون سابقه کار دولتی مرتبط دارم
    7- سن 36
    با توجه به گپ تحصیلی و اینکه چندین سال است که مقاله و کار پژوهسی نداشتم ولی به جاش سابقه کار مرتبط دارم ممنون میشم راهنمایی کنید که آیا شانس اسکالرشیپ دارم یا خیر. و اینکه نیاز هست واسه آزمون GRE آماده شم یا خیر؟ تشکر

Junior Member

سلام
    عذرمیخوام اگر وقتتون رو می گیرم اما اگر دوستی تجربه داره خیلی ممنون میشم منو راهنمایی کنه

دانشگاه کارشناسی : خواجه نصیر تهران

معدل کارشناسی :14.1
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی مکانیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد :-
    معدل کارشناسی ارشد :-
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :-
    تعداد مقالات : تو مقطع کارشناسی داخل دوتا مقاله همکاری داشتم و اسمم ثبت شده یک داخل WORLDSCIENTIFIC.COM و دیگری داخل IJAER.COM
    سابقه کار: دوتا ثبت اختراع داخل ایران دارم و سابقه کار بیشتر از 5 سال در زمینه طراحی کد و manufacturing دارم و در زمینه این مباحث نیز سابقه تدریس سایت آموزشی و یوتیوب هم دارم و قصدم از ادامه تحصیل کسب تخصص بیشتر در همین زمینه هست
    سابقه دریافت بورس : خیر
    تالیف و یا ترجمه کتاب : سایت آموزشی
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 7

هدفم اینه با هزینه خودم پذیرش بگیرم و نمیدونم شانسم چقدره؟ آیا امکانش هست از اسکلارشیپ بخصوصی برای کمتر شدن هزینه هام استفاده کنم؟ و یا حتی شانس گرفتن فاند دارم که با اساتید مکاتبه کنم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)