صفحه 6 از 252 نخستنخست 1234567891011121314151656106 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد هنر تهران

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه هنر اصفهان
    معدل کارشناسی : 17.08
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:کارشناسی صنایع دستی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه تربیت مدرس
    معدل کارشناسی ارشد : 18.91
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : هنر
    تعداد مقالات :2 عدد isi
    سابقه کار: تدریس 2 سال
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    رتبه 5 در آزمون سرارس کارشناسی ارشد.
    رتبه 19 در ازمون سراسری کارشناسی هنر.
    نمره زبان انگلیسی: هنوز آزمون ندادم، ولی حدود 7
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست:فرقی نداره .فول فاند در مقطع دکتری مد نظرم .
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tehran polytechnic

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

دوست عزیز؛ اولا خیلی ممنون از کامنت های شما...
    من اصلا فکر نمیکردم جو این فروم اینجوری باشه.... من امدم اینجا سوال پرسیدم چون اصلا با شرایط استرالیا آشنایی ندارم و بنا بر شرایط پیش امده مجبورم اینجا اپلای کنم و خواستم بصورت اجمالی اطلاعاتی کسب کنم... نه اینکه رزومه من بحث و قضاوت بشه ....!!!!!!!
    اما چون در مورد مقالات من ابهام داشتید، باید بگم که من 11 مقاله چاپ شده دارم که همه اش اسمم اول بودم و از این تعداد 5 تا با استاد خودم در دانشگاه مک گیل کانادا بوده ( من از مک گیل فول فاند گرفتم واسه ژانویه ولی الان 4 ماه ویزام نیومده... بخاطر سربازی مجبورم از ایران خارج بشم و از استرالیا اقدام کنم... و قصد موندن در استرالیا ندارم)
    اما راجع به ژورنال های باید بگم پابلیشر مقالاتم که چاپ کردم ایناس:
    Elsevier
    ُSage
    IOP
    American Society of Civil Engineers (ASCE)
    American Society of Mechanical Engineers (ASME)
    American Institute of Aeronautics and Astronautics (AIAA)

55 سایتشن دارم و H-index هم 4 هست...

Senior Member EHSM آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط bardia_52015 نمایش پست ها
    من اصلا فکر نمیکردم جو این فروم انقدر مصموم باشه....
    اما چون در مورد مقالات من ابهام داشتید، باید بگم که من 11 مقاله چاپ شده دارم که همه اش اسمم اول بودم و از این تعداد 5 تا با استاد خودم در دانشگاه مک گیل کانادا بوده ( من از مک گیل فول فاند گرفتم واسه ژانویه ولی الان 4 ماه ویزام نیومده... بخاطر سربازی مجبورم از ایران خارج بشم و از استرالیا اقدام کنم... و قصد موندن در استرالیا ندارم)
    Elsevier
    ُSage
    IOP

هر چند این پستم اسپم محسوب میشه ولی بندگان خدا چند نفر بطور کامل راهنمایی کردن برای چی میگید جو اینقدر مسموم!!!!!!!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    درسته که ایشون معدل فوقشون خیلی بالا نیست اما 11 مقاله واقعا چشم گیره، و به نظرم شانس بالایی دارن،
    امیر علی جان؛ این قانون ها که شما میگی مدون نیست، و چند گزینه رو استاد شما برا شما رو نکردن، 2تا از این ها شرایط مالی استاد و حمایت استاد هستش، که بسیار بسیار مهم تر از فاکتورهاییه که ذکر کردی، معدل معیار برا ملبورن 88% بود که شد 85% یعنی از 17.60 به 17 رسید، تازه تو همینم من کلی مورد خاص و ناقض دیدم

سلام دوست عزیز، خیلی ممنون از کامنت،،
    شما این درصد ها رو از کجا پیدا کردید؟؟ لطف میکند به منم بگید؟؟ من آشنایی زیادی با روال این کشور و دانشگاهاش ندارم.. مرسی

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    هر چند این پستم اسپم محسوب میشه ولی بندگان خدا چند نفر بطور کامل راهنمایی کردن برای چی میگید جو اینقدر مسموم!!!!!!!!!
    با تشکر، وقتی دوباره خوندم و قبل کامنت شما، احساس کردم که کج برداشت میشه واسه همین تکست رو اصلاح کردم... :دی

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط EHSM نمایش پست ها
    منم نمیدونم والا
    من اگر خودمو مثال زدم نه برای تمجید بود نه تعریف نه چیزی، فقط خواستم بگم اینجا چیجوریه، آقا بردیا، اینجا مثل مگ گیل نیس که استادت فاند بده، منم که گفتم اونجا اپلای کن، دیدی که حرفمم درست دراومد و شما بورس و پذیرش از مکگیل شدی، اما اینحا استرالیاست، بورسشو دولت میده، یا دانشگاه، دست استاد نیس برادر، هر کی اینجا چیزی مینویسه قصدش راهنمایی هست، بازم میگم شانست این دانشگاه متوسط هست و تو دانشگاه های دیگه گروه جی 8 مثل UQ شانست بالاست، یه چیزیم بگم، اینجا بورس شدن بسیار مشکل تر از امریکا یا کاناداست، چون استرالیا دست استاد نیس، بورسش از دولت میاد و برا خودش قاعده و قانون داره، شما شک نکن بورس میشی تو استرالیا، اما این دانشگاه شاید نه، جاهای دیگه، من جو اینجارو مسموم نمیکنم، دارم راهتمایی میکنم
    یا علی

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    منم نمیدونم والا
    من اگر خودمو مثال زدم نه برای تمجید بود نه تعریف نه چیزی، فقط خواستم بگم اینجا چیجوریه، آقا بردیا، اینجا مثل مگ گیل نیس که استادت فاند بده، منم که گفتم اونجا اپلای کن، دیدی که حرفمم درست دراومد و شما بورس و پذیرش از مکگیل شدی، اما اینحا استرالیاست، بورسشو دولت میده، یا دانشگاه، دست استاد نیس برادر، هر کی اینجا چیزی مینویسه قصدش راهنمایی هست، بازم میگم شانست این دانشگاه متوسط هست و تو دانشگاه های دیگه گروه جی 8 مثل UQ شانست بالاست، یه چیزیم بگم، اینجا بورس شدن بسیار مشکل تر از امریکا یا کاناداست، چون استرالیا دست استاد نیس، بورسش از دولت میاد و برا خودش قاعده و قانون داره، شما شک نکن بورس میشی تو استرالیا، اما این دانشگاه شاید نه، جاهای دیگه، من جو اینجارو مسموم نمیکنم، دارم راهتمایی میکنم شما متوجه نمیشید و حرف های آدم رو جور دیگه برداشت میکنید که میاید سایتیشن مقالتونو میگید، همون بهتر که اصلا راهنمایی نشید، یا برید تهش که بورس نشدید ازین دانشگاه و جاهای دیگه هم اپلای نکردید تازه میگید، اااا یارو راس میگفتا!!!
    یا علی
    بنده در ابتدا تشکر کردم،، اما شما کامنت خودتون رو ملاحظه بفرمایید که چی گفتید،،"
    خلاصه کلام اصلا عادت ندارم مقاله الکی چاپ کنم وگرنه که 50 تا داشتم" OR " من فکر نمیکنم دوستمون همه مقاله هاشو اسم اول باشه و همشو هم تو بهترین جاها چاپ کرده باشه"
    اینکه شما به خودتون اجازه میدید اینجوری قضاوت کنید، شاید زیاد جالب نباشه،، اگر من میخواستنم راجع به سایتشن مقالات ام حرف بزنم، روی همون اولین پستم اینا رو میگفتم نه در جواب پست شما...
    من حتی نمیدونستم شما چندتا مقاله دارید و چندتا اسم اولید و اینا... و واسمم مهم نیست یعنی واسه هیچکس مهم نیست که بقیه شرایطشون چجوریه... جو گفتم مصموم هست از این نظر بود که هنوز ما دنبال اینیم که خودمون رو با هم هی مقایسه کنیم و اینا... قصد توهینم نداشتم

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

بنده در ابتدا تشکر کردم،، اما شما کامنت خودتون رو ملاحظه بفرمایید که چی گفتید،،"
    خلاصه کلام اصلا عادت ندارم مقاله الکی چاپ کنم وگرنه که 50 تا داشتم" OR " من فکر نمیکنم دوستمون همه مقاله هاشو اسم اول باشه و همشو هم تو بهترین جاها چاپ کرده باشه"
    اینکه شما به خودتون اجازه میدید اینجوری قضاوت کنید، شاید زیاد جالب نباشه،، اگر من میخواستنم راجع به سایتشن مقالات ام حرف بزنم، روی همون اولین پستم اینا رو میگفتم نه در جواب پست شما
    حق با شماست، الان پست رو اصلاح مینکم، هر چی نباشه جفتمون از یه ساختمون ابوریحان اودیم بیرون

ApplyAbroad Hero

من اصلا فکر نمیکردم جو این فروم اینجوری باشه.... من امدم اینجا سوال پرسیدم چون اصلا با شرایط استرالیا آشنایی ندارم و بنا بر شرایط پیش امده مجبورم اینجا اپلای کنم و خواستم بصورت اجمالی اطلاعاتی کسب کنم... نه اینکه رزومه من بحث و قضاوت بشه ....!!!!!!!
    Elsevier
    ُSage
    IOP

دوست عزیز اینا همش حرفه و هیچ قانون ثابتی وجود نداره. شما از دانشگاه های خیلی معتبر شروع کنید به اپلی کردن تا دانشگاه های متوسط ببینید کدوم ها رو میگیرید. شرایط شما از شرایط بد من (معدل لیسانس 12 و 10 تا isi خوب تا عالی نفر اول و همه در یک زمینه کاری و مربوط به پروپوزال) بدتر نیست و من از 2 تا دانشگاه غیر جی 8 اسکلارشیپ گرفتم. شما اگه 5 تا دانشگاه اپلی کنید من قول میدم حداقل 2 تاش رو برنده میشین.
    گرفتن اسکلارشیپ استرالیا وافعا یک بخش اش شانس محض هست. پس اپلی کنید و خودتونو در معرض شانس قرار بدین
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط saminin نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه هنر اصفهان
    معدل کارشناسی : 17.08
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:کارشناسی صنایع دستی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه تربیت مدرس
    معدل کارشناسی ارشد : 18.91
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : هنر
    تعداد مقالات :2 عدد isi
    سابقه کار: تدریس 2 سال
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    رتبه 5 در آزمون سرارس کارشناسی ارشد.
    رتبه 19 در ازمون سراسری کارشناسی هنر.
    نمره زبان انگلیسی: هنوز آزمون ندادم، ولی حدود 7
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست:فرقی نداره .فول فاند در مقطع دکتری مد نظرم .
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    وضعیت رزومتون خیلی خوبه و طوری هست که کاملا ارزش اپلی کردن رو داشته باشه. یک رنج از دانشگاه ها رو اپلی کنید تا شانستون بیشتر بشه. البته کلا در رشته های انسانی اسکلارشیپ یک خورده سخت تر هست
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)