صفحه 159 از 252 نخستنخست ... 59109149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168169209 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,581 تا 1,590 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT---ghiasodin jamshid kashani

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط OnGoHeMe نمایش پست ها
    با سلام،
    تا جایی که بنده اطلاع دارم احتمال گرفتن فاند در ارشد بسیار بسیار پایین و تقریبا غیر ممکن هست، از طرفی توجه داشته باشید که دانشگاه‌ها ما و سیستم نمره دهی ما برای اونا شناخته شده هستند و امتیاز مخصوص خودشون را دارند، علاوه بر این مقاله محور بودن دانشگاههای استرالیا را هم باید مدنظر داشته باشید، جدای از فاند، تمامی این مسائل گرفتن پذیرش در دانشگاههای گروه هشت مثل کوینزلند را بسیار رقابتی می کنه، قصد ناامید کردنتون را ندارم ولی برای اینکه بتونید برای آینده تون بهترین برنامه ریزی کنید، باید بگم که شانس پذیرش همراه با بورس در دانشگاهی مثل کویینزلند تقریبا براتون صفر هست و شانس گرفتن پذیرش بدون فاند هم بسیار پایین، شاید بد نباشه همزمان به دانشگاههای رنک متوسط غیرگروه هشت (مشروط به نخواستن فاند) و دانشگاههای سایر کشورها فکر کنید.
    موفق باشید
    ممنون از شما.کاملا باهاتون موافقم اولویت منم المان هست..استرالیا رو فقط قصد شانس امتحان کردم دارم فقط نمیدونم ارزششو داره یا نه..با توجه به معدل پایین بدون پژوهش و پولی بودن اپلای در استرالیا هم دلم میخواد اپلای کنم هم دودلم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tourism & Hospitality Management at The University of Queensland

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash1993 نمایش پست ها
    سلام
    میشه لطف کنید بگید با شرایط زیر از کدوم دانشگاه های خوب استرالیا که ارتباط با صنعت خوبی دارند و امکان اشتغال بعد تحصیل در اونا بالاست میتونم پذیرش همراه با فاند خوب بگیرم
    مهندسی مکانیک ،گرایش ساخت و تولید از دانشگاه خوب دولتی با معدل لیسانس 17.60 نفر اول،کارشناسی ارشد همون دانشگاه با سهمیه استعداد درخشان بدون کنکور با معدل 18.75 نفر اول ،4 مقاله isi خوب در دست چاپ ، آیلتس 7
    فقط من سربازی نرفتم اگه الان اقدام کنم چه ترمی و
    چه سالی وارد دانشگاه میشم؟
    یه دنیا سپاس
    با فرض چاپ شدن مقالاتتون در انتشارت با ایندکس خوب مثل الزویر تیلورفرانسیس و IEEE و همچنین دانشگاه های سراسری خوب مثل تهران شریف امیرکبیر و امثالهم دانشگاه های گروه هشت شانس فاند دارید ولی کاملا بستگی به سطح ژورنال هاتون داره نمیشه همینطور گفت

Junior Member

درود وقت بخیر
    من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مکانیکگرایش تبدیل انرژی هستم
    الان در حال اتمام پایان نامه هستم با شرایط زیر شانسپذیرشچقدر است ؟
    معدل کارشناسی 13
    معدل کارشناسی ارشد نزدیک به 16 ( چون هنوز پایان نامه مانده)
    برایمقاله isi بعد از پایانامه اقدام می کنم
    چندمقالهداخلی هم دارم
    برای زبان هم بعد از پایان نامه شروع به مطالعه می کنم
    سپاس

به شرط گرفتن نمره زبان تا قبل 31 جولای و داشتن حداقل 3 تا مقاله ISI بله برای دانشگاههای غیر G8 شانس دارید. سعی کنید مقالاتتون نفر اول باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط zaneti نمایش پست ها
    درود وقت بخیر
    من دانشجوی کارشناسی ارشد رشته مکانیکگرایش تبدیل انرژی هستم
    الان در حال اتمام پایان نامه هستم با شرایط زیر شانسپذیرشچقدر است ؟
    معدل کارشناسی 13
    معدل کارشناسی ارشد نزدیک به 16 ( چون هنوز پایان نامه مانده)
    برایمقاله isi بعد از پایانامه اقدام می کنم
    چندمقالهداخلی هم دارم
    برای زبان هم بعد از پایان نامه شروع به مطالعه می کنم
    سپاس

با سلام،

ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن شانس پذیرشم از دانشگاههای استرالیا چقدره.
    مخصوصا کویینز لند

دانشگاه کارشناسی ارشد: دانشگاه ازاد تهران شمال
    معدل کارشناسی ارشد : هنوز تموم نشده ولی تا اینجا ۱۹.۳۸ . فقط پایان نامه م مونده

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد: مهندسی صنایع غذایی

دانشگاه کارشناسی : ازاد قزوین
    معدل کارشناسی ارشد : ۱۸/۰۱
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی : مهندسی صنایع غذایی

تعداد مقالات : دوتا پرزنتیشن کنفرانس / یکی داخلی یکی خارجی
    مقاله کنفرانس داخلیم جایزه بهترین ارائه رو گرفت
    هر دو تا مقاله برای ارائه شفاهی و چاپ قبول شده بودن

از پایان نامه هم یک isi و یک غیر isi در میارم اگر خدا بخواد

سابقه کار: یک ماه !!

نمره زبان انگلیسی: هنوزم امتحان ندادم ولی در سطح ایلتس ۶.۵ تا ۷

اسکلارشیپ مد نظرتون : Full Fund

نکات ویژه : رتبه یک کنکور ازاد کارشناسی سال ۹۰
    رتبه یک پذیرفته شده های دانشگاه ازاد قزوین سال ۹۰
    انتخاب به عنوان دانشجوی برتر بخاطر معدل در سه ترم
    فارعغ التحصیلی از کارشناسی در ۷ترم با معدل برتر و رتبه یک در بین فارغ التحصیلا
    عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان ایران

حداقل سه تا ریکامندیشن خیلی خوب هم میتونم از اساتیدم بگیرم

با تشکر از دوستان

معدلهاتون خیلی خوبه. اما رشته اتون تا جایی که میدونم زبان 7 میخواد البته اگر گرایش های مربوط به Health برید. لذا اگر 3 تا به بالا مقاله بدید مخصوصا مقالات با اسم اول یا نویسنده مسئول حتما پذیرش میگیرید. سعی کنید سراغ اساتید معتبر برید که امتیاز بالایی دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط nastaran1992 نمایش پست ها
    با سلام،

ممنون میشم دوستان راهنماییم کنن شانس پذیرشم از دانشگاههای استرالیا چقدره.
    مخصوصا کویینز لند

دانشگاه کارشناسی ارشد: دانشگاه ازاد تهران شمال
    معدل کارشناسی ارشد : هنوز تموم نشده ولی تا اینجا ۱۹.۳۸ . فقط پایان نامه م مونده

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد: مهندسی صنایع غذایی

دانشگاه کارشناسی : ازاد قزوین
    معدل کارشناسی ارشد : ۱۸/۰۱
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی : مهندسی صنایع غذایی

تعداد مقالات : دوتا پرزنتیشن کنفرانس / یکی داخلی یکی خارجی
    مقاله کنفرانس داخلیم جایزه بهترین ارائه رو گرفت
    هر دو تا مقاله برای ارائه شفاهی و چاپ قبول شده بودن

از پایان نامه هم یک isi و یک غیر isi در میارم اگر خدا بخواد

سابقه کار: یک ماه !!

نمره زبان انگلیسی: هنوزم امتحان ندادم ولی در سطح ایلتس ۶.۵ تا ۷

اسکلارشیپ مد نظرتون : Full Fund

نکات ویژه : رتبه یک کنکور ازاد کارشناسی سال ۹۰
    رتبه یک پذیرفته شده های دانشگاه ازاد قزوین سال ۹۰
    انتخاب به عنوان دانشجوی برتر بخاطر معدل در سه ترم
    فارعغ التحصیلی از کارشناسی در ۷ترم با معدل برتر و رتبه یک در بین فارغ التحصیلا
    عضو باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان ایران

حداقل سه تا ریکامندیشن خیلی خوب هم میتونم از اساتیدم بگیرم

با تشکر از دوستان

Junior Member

سلام
    من کارشناسی مهندسی نقشه برداری خونم با معدل 16/90
    معدل پیش دانشگاهیم هم 17/5
    میخام برای لیسانس اقدام کنم ، Bachelor of science
    (آیلتس 6.5 )
    قبول میشم؟

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

پیش فرض بررسی شرایط

دانشگاه کارشناسی : آزاد اسلامی تبریز
    معدل کارشناسی : 16.33
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: زمین شناسی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : فردوسی مشهد
    معدل کارشناسی ارشد : 16.88
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : چینه و فسیل شناسی
    تعداد مقالات : یک مقاله در ISI
    سابقه کار: ده ماه و Research Assistant در دانشگاه برونل لندن (با شرکت در 5 دوره آموزشی تخصصی با اساتید مطرح و روز دنیا)
    سابقه دریافت بورس : دریافت بورس ماری کوری برای RA به مبلغ 36 هزار پوند در سال
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم.
    نمره زبان انگلیسی: IELTS 7.0
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: Paleoclimatology دانشگاه ملی استرالیا
    اسکلارشیپ مد نظرتون : Full Fund و TA یا RA

توضیح: بعد از ارسال ایمیلی به یکی از اساتید چنین پاسخ هایی دریافت کرده ام:

Dear Yavar,

Many thanks for your enquiry. I would be very happy to work with you on a PhD project as our interests sound very similar. I was impressed to see that you have worked with Suzanne Leroy, with whom I have worked for many years on a Black/Caspian Sea project.

However, I regret to tell you that I am finishing my contract at the University of Melbourne at the end of this year, so I cannot accept applications for new students. I wonder if you have thought about asking Prof. Simon Haberle at the Australian National University?

Please let me know if I can be of any further assistance. It would be great to see you here in Australia doing a PhD!

Kind regards,
    Simon

و بعد ها که به شخص مورد نظر ایشان ایمیل زده ام، جواب زیر را داده اند:

Dear Yavar,

Thanks for your email and interest in our group. We are always interested to hear from potential PhD students and your cv shows that you have a strong background in palynology. Next year (June-August) we will be advertising for new PhD students to work on Australian and Indonesian sites that may interest you. These will be late Quaternary sites that register human impact and climate change in our region. Please keep us in mind for your future studies.

Regards, Simon

به نظرتان تا ماه June صبر کنم یا همچنان برای موقعیت های دیگر اپلای کنم؟

به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

پیش فرض پاسخ : بررسی شرایط

یاور جان راند اول و تقریبا دوم اسکالرشیپ امسال تموم شده. راندهای هر سال برای راند اول 31 جولای و راند دوم 30 نوامبر هست. البته برای بعضی دانشگاهها ممکنه یک ماه عقب تر باشه اما پذیرش همیشگی هست و هر ماه تقریبا میگیرند. شما برای پذیرش اقدام کن اما برای اسکالرشیپ باید بمونی تا ماه جولای

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirfar نمایش پست ها

دانشگاه کارشناسی : آزاد اسلامی تبریز
    معدل کارشناسی : 16.33
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: زمین شناسی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : فردوسی مشهد
    معدل کارشناسی ارشد : 16.88
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : چینه و فسیل شناسی
    تعداد مقالات : یک مقاله در ISI
    سابقه کار: ده ماه و Research Assistant در دانشگاه برونل لندن (با شرکت در 5 دوره آموزشی تخصصی با اساتید مطرح و روز دنیا)
    سابقه دریافت بورس : دریافت بورس ماری کوری برای RA به مبلغ 36 هزار پوند در سال
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم.
    نمره زبان انگلیسی: IELTS 7.0
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: Paleoclimatology دانشگاه ملی استرالیا
    اسکلارشیپ مد نظرتون : Full Fund و TA یا RA

توضیح: بعد از ارسال ایمیلی به یکی از اساتید چنین پاسخ هایی دریافت کرده ام:

Dear Yavar,

Many thanks for your enquiry. I would be very happy to work with you on a PhD project as our interests sound very similar. I was impressed to see that you have worked with Suzanne Leroy, with whom I have worked for many years on a Black/Caspian Sea project.

However, I regret to tell you that I am finishing my contract at the University of Melbourne at the end of this year, so I cannot accept applications for new students. I wonder if you have thought about asking Prof. Simon Haberle at the Australian National University?

Please let me know if I can be of any further assistance. It would be great to see you here in Australia doing a PhD!

Kind regards,
    Simon

و بعد ها که به شخص مورد نظر ایشان ایمیل زده ام، جواب زیر را داده اند:

Dear Yavar,

Thanks for your email and interest in our group. We are always interested to hear from potential PhD students and your cv shows that you have a strong background in palynology. Next year (June-August) we will be advertising for new PhD students to work on Australian and Indonesian sites that may interest you. These will be late Quaternary sites that register human impact and climate change in our region. Please keep us in mind for your future studies.

Regards, Simon

به نظرتان تا ماه June صبر کنم یا همچنان برای موقعیت های دیگر اپلای کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک امیرکبیر

با عرض سلام

با شرایط زیر آیا شانسی برای پذیرش در دانشگاههای استرالیا دارم؟ احتمالا کدام دانشگاه استرالیا؟

مقطع مورد نظر برای پذیرش: دکتری - مهندسی مکانیک
    رشتۀ لیسانس: مکانیک جامدات - دانشگاه صنعتی ارومیه - معدل: 17.27
    رشتۀ فوق لیسانس: مکانیک طراحی کاربردی - دانشگاه صنعتی امیرکبیر - معدل 16.80
    زبان: تافل 93
    مقاله ISI: یک مقاله چاپ شده (ایمپکت 1.2) و یک مقاله سابمیت شده (ایمپکت دو)
    کنفرانس: یک کنفرانس خارجی (ASME proceedings) و چهار کنفرانس داخلی
    میزان فاند مورد انتظار: فاند کامل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)