صفحه 134 از 252 نخستنخست ... 3484124125126127128129130131132133134135136137138139140141142143144184234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,331 تا 1,340 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط Paras2pp نمایش پست ها
    ۱- غیرانتفاعی شهرستان مهندسی صنایع 15.69
    ۲-علوم تحقیقات تهران ارشد صنایع-گرایش سیستم های اقتصادی اجتماعی 18.43
    ۳-تافل w:25 R:25 S:24 l:26
    ۴- نمره (GRE (132/163/2
    ۵- یک ISI در ژورنال Growing Scinece
    ۶- ندارم
    ۷- خیلی در گیر رنک نیستم
    فاند واسم خیلی مهمه
    واسه مقطع phd میخوام اپلای کنم یا master of reserach
    کشورهای مورد نظر هم به ترتیب اولویت: آمریکا، کانادا، استرالیا
    با سلام،
    معدلهای مقاطع قبلیتون خوب هستند،دانشگاههای مقاطع قبلیتون زیاد امتیاز بیار نیستند،‌ در کل شانس بیشتری برای گرفتن پذیرش از دانشگاههای غیر گروه هشت خواهید داشت، ولی شانستون برای گروه هشت را هم حتما امتحان کنید، در مورد بورس، تعداد مقالاتتون کم هست، سعی کنید افزایششون بدید.
    موفق باشید

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط T-Mutso نمایش پست ها
    به طور کلی در مورد شانس گرفتن اسکلارشیب بین مقطع دکترا و ارشد‌بای‌ریسرچ تفاوتی هست؟
    با سلام،
    تا جایی که بنده اطلاع دارم، شانس گرفتن بورس برای دکترا در استرالیا بسیار بیشتر از مقطع ارشد هست، در کل گرفتن فاند برای ارشد در استرالیا تقریبا غیرممکن هست، ممنون می شم اگر غیر از این هست دوستان اصلاح کنند.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering

سلام خدمت دوستان محترم،
    من برای سال 2017 میخوام اقدام کنم چون هنوز مشغول به تحصیل هستم، ممنون میشم شانس پذیرش بنده رو ارزیابی کنید، و همینطور اگر اطلاعی از وضعیت کار در رشته من دارید بفرمایید.
    در مورد ددلاین اپلای استرالیا برای دوره دکتری، آیا تاریخ خاصی وجود داره؟ ممنون میشم اگر حدوداً بگید که کی هست.
    مورد دیگه هم اینکه پیشنهاد میکنین واسه چه دانشگاههایی در استرالیا اقدام کنم؟

رزومه بنده:
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه آزاد.
    معدل کارشناسی : 16.31
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی الکترونیک.
    دانشگاه کارشناسی ارشد : Kyungpook National University (South Korea).
    معدل کارشناسی ارشد : معدل 3.65 از 4
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی الکترونیک.
    تعداد مقالات : دو مقاله چاپ شده(نویسنده دوم، بعد ازCorresponding Author) (ایمپکت 2.5) + یک مقاله هم سابمیت شده (نویسنده اول بعد از Corresponding Author) یمپکت 2.5) + سه مقاله کنفرانسی بین المللی.
    5تا هم دوره لیسانس داشتم، بین المللی بودن، اما بدون ایمپکت!
    سابقه کار: ندارم، اما در حال حاضر در یک لابراتوار در دانشگاه به عنوان RA روی سنسورهای نوری (Fiber-Optic Sensors) کار می کنم که تز فوق لیسانس هم هست.
    سابقه دریافت بورس : بورسیه کامل دوره ارشد (شهریه و هزینه زندگی) و همینطور از لابراتواری هم که توش کار می کنم حقوق دریافت می کنم.
    تالیف و یا ترجمه کتاب : Nothing
    نمره زبان انگلیسی: 6.5 آیلتس، اما دوباره امتحان میدم و امیدوارم که 7 بیارم.
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: الکترونیک(زمینه ی سنسور) ،deep learning (بیشتر علاقه مندم که به این سمت بیام و چندتا واحد هم مرتبط با این زمینه برداشتم که توی کارنامه داشته باشمشون)
    اسکلارشیپ مد نظرتون : متاسفانه اطلاع کافی از بورسیه های استرالیا ندارم. ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

بسیار بسیار سپاسگذارم از حوصله و وقتتون !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط OnGoHeMe نمایش پست ها
    با سلام،
    تا جایی که بنده اطلاع دارم، شانس گرفتن بورس برای دکترا در استرالیا بسیار بیشتر از مقطع ارشد هست، در کل گرفتن فاند برای ارشد در استرالیا تقریبا غیرممکن هست، ممنون می شم اگر غیر از این هست دوستان اصلاح کنند.
    موفق باشید
    ای بابا، نا امید شدم سایتهای دانشگاه ها رو که قبلا چک میکردم چیزی ذکر نکرده بود. صرفن نوشته بود این بورس ها برای postgraduate هست. اما این طور که شما و چند نفر از دوستان دیگه گفتن انگار قانون نانوشته ای هست. کسی میتونه بگه این مطلب از کجا استنباط شده؟ دلایلش چی میتونه باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط T-Mutso نمایش پست ها
    ای بابا، نا امید شدم سایتهای دانشگاه ها رو که قبلا چک میکردم چیزی ذکر نکرده بود. صرفن نوشته بود این بورس ها برای postgraduate هست. اما این طور که شما و چند نفر از دوستان دیگه گفتن انگار قانون نانوشته ای هست. کسی میتونه بگه این مطلب از کجا استنباط شده؟ دلایلش چی میتونه باشه؟
    با سلام مجدد،
    به هیچ وجه ناامید نشید، بنده بر اساس تجربه ی دوستان عرض کردم، امکانش هست دوستان بدشانس بوده باشند یا اطلاعات ما ناکافی باشه. باز هم از دوستان باتجربه تر و حتی از خود دانشگاه جویا بشید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_ak369 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان محترم،
    من برای سال 2017 میخوام اقدام کنم چون هنوز مشغول به تحصیل هستم، ممنون میشم شانس پذیرش بنده رو ارزیابی کنید، و همینطور اگر اطلاعی از وضعیت کار در رشته من دارید بفرمایید.
    در مورد ددلاین اپلای استرالیا برای دوره دکتری، آیا تاریخ خاصی وجود داره؟ ممنون میشم اگر حدوداً بگید که کی هست.
    مورد دیگه هم اینکه پیشنهاد میکنین واسه چه دانشگاههایی در استرالیا اقدام کنم؟

رزومه بنده:
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه آزاد.
    معدل کارشناسی : 16.31
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی الکترونیک.
    دانشگاه کارشناسی ارشد : Kyungpook National University (South Korea).
    معدل کارشناسی ارشد : معدل 3.65 از 4
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی الکترونیک.
    تعداد مقالات : دو مقاله چاپ شده(نویسنده دوم، بعد ازCorresponding Author) (ایمپکت 2.5) + یک مقاله هم سابمیت شده (نویسنده اول بعد از Corresponding Author) یمپکت 2.5) + سه مقاله کنفرانسی بین المللی.
    5تا هم دوره لیسانس داشتم، بین المللی بودن، اما بدون ایمپکت!
    سابقه کار: ندارم، اما در حال حاضر در یک لابراتوار در دانشگاه به عنوان RA روی سنسورهای نوری (Fiber-Optic Sensors) کار می کنم که تز فوق لیسانس هم هست.
    سابقه دریافت بورس : بورسیه کامل دوره ارشد (شهریه و هزینه زندگی) و همینطور از لابراتواری هم که توش کار می کنم حقوق دریافت می کنم.
    تالیف و یا ترجمه کتاب : Nothing
    نمره زبان انگلیسی: 6.5 آیلتس، اما دوباره امتحان میدم و امیدوارم که 7 بیارم.
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: الکترونیک(زمینه ی سنسور) ،deep learning (بیشتر علاقه مندم که به این سمت بیام و چندتا واحد هم مرتبط با این زمینه برداشتم که توی کارنامه داشته باشمشون)
    اسکلارشیپ مد نظرتون : متاسفانه اطلاع کافی از بورسیه های استرالیا ندارم. ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.

بسیار بسیار سپاسگذارم از حوصله و وقتتون !
    با سلام،
    شانس خوبی برای پذیرش همراه با فاند هم در دانشگاههای گروه هشت و هم غیر گروه هشت دارید، در مورد ددلاینها اگر هر دانشگاه مدنظرتون را چک کنید راندهای موجود را می بینید، فکر کنم متفاوت باشند، در مورد بورسیه های استرالیا برای دوره ی دکترا تا جایی که بنده اطلاع دارم شامل بورسیه های دولتی و بورسیه های خود دانشگاهها می شه، اگر فردی موفق به دریافت بورسیه ی دولت نشه و رزومه ی خوبی داشته باشه بورسیه ی خود دانشگاه بهش اختصاص داده می شه، ممنون می شم اگر غیر از این هست دوستا ن اصلاح کنند و در مورد وضعیت شغلی هم راهنمایی کنند.
    موفق باشید

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : ازاد تربت حیدریه
    معدل کارشناسی : 15.26
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: حسابداری
    دانشگاه کارشناسی ارشد : ازاد تربت حیدریه
    معدل کارشناسی ارشد : حسابداری
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : حسابداری
    تعداد مقالات : 1
    سابقه کار:
    سابقه دریافت بورس : خیر
    تالیف و یا ترجمه کتاب : خیر
    نمره زبان انگلیسی: در حال یادگیری بدون گذراندن دوره
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: حسابداری یا مدیریت
    اسکلارشیپ مد نظرتون :

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک فردوسی

دانشگاه کارشناسی: فردوسي مشهد
    معدل کارشناسی :16:63
    رشته تحصیلی کارشناسی:مکانیک جامدات
    دانشگاه کارشناسی ارشد:فردوسي مشهد
    معدل کارشناسی ارشد :17:53
    رشته تحصیلی در ارشد : مکانیک طراحي كاربردي
    تعداد مقالات : یکی ISI ، يك علمي پژوهشي داخلي و دو كنفرانس داخلي همگي نویسنده اول
    سابقه کار : 2 سال بدون بيمه
    نمره زبان انگلیسی: فعلا ندارم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست:
    اسکلارشیپ مد نظرتون : بله ، فول فاند
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند که آیا امکان پذیرش هست یا خیر.
    من از پس هزينه هاي تحصيل بر نميام. اگر نمره زبان خوبي بيارم آيا امكان گرفتن فول فاند هست؟ به دانشگاه هاي گروه هشت هم ميشه اميدي داشت؟

Senior Member kran آواتار ها

دانشگاه کارشناسی :سراسری زابل
    معدل کارشناسی:14:91
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: صنایع غذایی.
    دانشگاه کارشناسی ارشد :صنعتی اصفهان
    معدل کارشناسی ارشد : 15.27
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : صنایع غذایی
    تعداد مقالات : یه دونه اکسپت شدهISI، یکدونه سابمیت شده برای اسکوپوس. یه دونه دارم مینویسم و تا اخر این ماه سابمیت میکنم برای ژورنالISI .دوتا هم داخلی
    سابقه کار: ندارم،ولی کارآموزی دارم
    سابقه دریافت بورس : اگر بشود روزانه زا بورس به حسابب اورد
    نمره زبان انگلیسی: 81 تافل، اما دوباره امتحان میدم و امیدوارم کهرو 90 بیارم.
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست:Uniersity of victoria
    اسکلارشیپ مد نظرتون : اینقدری بورس میخام که هزینه زندگی و تحصیلم کاور بشه. یعنی همون full fund

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه تبریز
    معدل کارشناسی : 15.32
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:برق-الکترونیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد :دانشگاه ارومیه
    معدل کارشناسی ارشد :15.88
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :برق- الکترونیک
    تعداد مقالات :1 مقاله کنفرانس داخلی که در IEEE ایندکس شده
    سابقه کار: 2سال سابقه تدریس در دانشگاه دولتی شهرستان رو دارم
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: فعلا امتحان ندادم ولی میتونم در حد 6.5 تا 7 آیلتس رو بیارم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: از بین دانشگاه های سیدنی و ملبورن و موناش امکانش هست؟
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    اینکه پایان نامه ارشدم رو با یه استاد مطرح در سطح جهانی گذروندم و یه ریکامندیشن هم از استاد راهنمای دومم که اون هم جزو اساتید خوب و مطرحیه دارم تاثیری داره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)