صفحه 27 از 252 نخستنخست ... 17181920212223242526272829303132333435363777127 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط parvizk1 نمایش پست ها
    کارشناسی :تهران
    معدل 18
    رشته: برق
    نمره زبان 6.5، دفه بعد قطعا 7 میشم
    ارشد میخوام برم، یا دکتری با شرط پایین
    فول فاند قطعا
    ***دوستان کسی اطلاع داره میخواستم بدونم بهم بگین بعد ارشد یا دکتری چند سال تا سیتیزن شدن و شرایط سیتیزن شدن طول میکشه، لطفا حذف نکنین پست رو ، لینک بدین، مرسی
    شما امکان بورس شدن دارید، جی 8تارو امتحان کنید، همشونو، سعی کنید یه مقاله بدید، میتونید فاند شید، دارید اولویت هارو، البته معدل 2 سال آخر لیسانستون رو حساب کنید، بعضیاشون فقط با معدل دو سال آخرتون کار دارند یا با این فرمول معدلتون رو حساب میکنند، دو سال اول ضربدر 1/3 + دو سال آخر ضربدر 2/3، اگر اینطوری حساب کردید معدلتون بیشتر شد، خوب چه بهتر اما نشد به ضررتون میشه، اگر دانشگاه آزاد بودید که هیچی، اما اگر منظورتون از دانشگاه تهران خود دانشگاه تهران هست که خیلی عالیه، اما اگر مثلا علم و صنعتخ یکم بد میشه، اما بازم خوبه، اونا بهتزین دانشگاهمون رو تهران میدوندند حتی تو فنیا، برخلاف همه که فکر میکنن شریف بهتره، اما اونا با رنکینگ جهانی کار دارند، که تهران از همه بهتره بعد امیرکبیر بعد شریف، البته برا سال 2014، شما شانست خوبه، یه ISI بدی صد دز صد میشه، معدلت رو اونطوری گفتم حساب کن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی برق آزاد مشهد

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

دانشگاه کارشناسی : آزاد اسلامی
    معدل کارشناسی : 15.05
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی برق الکترونیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد : آزاد اسلامی
    معدل کارشناسی ارشد : 18.97
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی برق کنترل
    تعداد مقالات : 2 الزویر
    سابقه کار: هشت سال پاره وقت بدون بیمه
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: 6.5 آیلتس
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: QUT یا UQ
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    من در زمینه انرژی های نو کار کردم اونهم انرژی امواج دریا و اقیانوس. آیا جز تحریمها هست یا خیر

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Akram1204 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : آزاد اسلامی
    معدل کارشناسی : 15.05
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی برق الکترونیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد : آزاد اسلامی
    معدل کارشناسی ارشد : 18.97
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی برق کنترل
    تعداد مقالات : 2 الزویر
    سابقه کار: هشت سال پاره وقت بدون بیمه
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: 6.5 آیلتس
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: QUT یا UQ
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    من در زمینه انرژی های نو کار کردم اونهم انرژی امواج دریا و اقیانوس. آیا جز تحریمها هست یا خیر
    بجز دانشگاهاتون که براتون امتیاز منفی میارن و امکان داره تاثیر مستقیم داشته باشه تو نگرفتن فاند، مابقی شرایطتتون اکی هست، البته تو حداقل یکی از مقاله هاتون باید نفر اول باشید، نتیایج این سایت رو نگاه کنید، فکر نکنم UQ از دانشگاه آزاد تا حالا گرفته باشد، البته بیشتر با دانشگاه فوقتون کار دارند، که برای شما جفتشون آزاد هست، QUT رو بررسی کنید ببینید کسی با فوق دانشگاه آزاد بورس شده یا خیر، بنظر خودم اگر تعداد مقالاتتون به 5 تا برسد، منظورم ISI خوب هست، شاید دانشگاهتون رو جبران کنه، به عبارتی هرچی بیشتر مقاله معتبر داشته باشید اعتمادشون به مدرک و معدلتون بیشتر میشه، الان هم بنظرم شانس دارید، بستگی به رقابتون دارد، دانشگاه های استرالیا معولا یه فاکتوری بنام مقایسه انیستیتو دارند که اگر انیستتو خیلی ضعیف باشد امکان بورس نشدن یا حتی رد شدن برای پذیرش بجهت دیسکوالیفای بودن مدرک وجود دارد، بنظرم خودتونو مخدود به این دو دانشگاه نکنید اگر بصورت اجبار نیس، از لیست پذیرش ها نگاه کنید ببینید کدوم دانشگاه از دانشگاه آزاد البته منظورم فوق هست، دانشجو برداشته، فکر کنم بیشترش Macquare بوده، امیدوار باشید

Junior Member

سلام دوستان،من اين سوال رو در جاي مربوطه مطرح كردم ولي جوابي نگرفتم، ممنون ميشم دوستان با تجربه و تحصيل كرده در دانشگاه ملبورن جواب بدن،
    بهترين نوع بيمه براي طول تحصيل در اين دانشگاه كدام oshc است؟ چون مثلا شنيدم bupa در unsw خيلي بهتر است،
    آيا در مورد دانشگاه ملبورن هم همينطور است؟ با تشكر

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی : 13.5
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی برق قدرت
    دانشگاه کارشناسی ارشد :علم و صنعت
    معدل کارشناسی ارشد : 16.5
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : برق قدرت سیستم
    تعداد مقالات : 2 الزویر- 1 IET- دو تا IEEE Transaction- دو سه تا هم در مرحله داوری دارم. توی سه مقاله اسم اول و تو دوتاش اسم دوم هستم
    سابقه کار: 2 سال کار توی سازمان انرژی اتمی (آیا دردسر میشه برام؟)
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :1 کتاب تست کنکور ارشد نوشتم که هنوز چاپ نشده اما تاییدیه پایان کار رو دارم
    نمره زبان انگلیسی: 7.5 IELTS
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: زیاد مهم نیست. ترجیحا NSWU
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط navid1367 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی : 13.5
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی برق قدرت
    دانشگاه کارشناسی ارشد :علم و صنعت
    معدل کارشناسی ارشد : 16.5
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : برق قدرت سیستم
    تعداد مقالات : 2 الزویر- 1 IET- دو تا IEEE Transaction- دو سه تا هم در مرحله داوری دارم. توی سه مقاله اسم اول و تو دوتاش اسم دوم هستم
    سابقه کار: 2 سال کار توی سازمان انرژی اتمی (آیا دردسر میشه برام؟)
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :1 کتاب تست کنکور ارشد نوشتم که هنوز چاپ نشده اما تاییدیه پایان کار رو دارم
    نمره زبان انگلیسی: 7.5 IELTS
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: زیاد مهم نیست. ترجیحا NSWU
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند
    دو بار اومدم بنویسم، بعد کلی نوشتن برق رفت!، اینبار خلاصه میگم، شما مقاله هات خیلی خوبن، من برقیم میدونم، اما استزالیا، دوس داره دوستانی با معدل های فوق بالای 18 از ایران رو جذب کنه، شما شانستون برای کل دانشگاه های استرالیا 40 درصد هست، برای UNSW کمتر هم هست، شما بنظرم به لیست نتایج نگاه بنداز ببین کی با معدل فوق شما کجا پذیرش شده، تعداد مقالات رو هم نگاه کن، اینجا به اینکه مقاله هات کجا ثبت شده زیاد دقت نمیکنند بیشتر با تعدادش کار دارند و کلا هم امتیاز مقاله نسبت به معدل زیاد نیست، شما بنظرم اصلا وقتتو رو استرالیا تلف نکن البته اگر مجبور نیستی، شما صد در صد از آمریکا یا کانادا بورس میشی، استرالیا بورسش از کشورش میاد و برای اعطائش باید معدل بالا داشت، مقاله کمک کننده هست اما درصد کمی، اینجا یه ذره حق کشی میشه در بسیاری از موارد، شما برو برا آمریکا هرجا بفرستی میگیرنت، کانادا هم همینطور، موفق باشی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    دو بار اومدم بنویسم، بعد کلی نوشتن برق رفت!، اینبار خلاصه میگم، شما مقاله هات خیلی خوبن، من برقیم میدونم، اما استزالیا، دوس داره دوستانی با معدل های فوق بالای 18 از ایران رو جذب کنه، شما شانستون برای کل دانشگاه های استرالیا 40 درصد هست، برای UNSW کمتر هم هست، شما بنظرم به لیست نتایج نگاه بنداز ببین کی با معدل فوق شما کجا پذیرش شده، تعداد مقالات رو هم نگاه کن، اینجا به اینکه مقاله هات کجا ثبت شده زیاد دقت نمیکنند بیشتر با تعدادش کار دارند و کلا هم امتیاز مقاله نسبت به معدل زیاد نیست، شما بنظرم اصلا وقتتو رو استرالیا تلف نکن البته اگر مجبور نیستی، شما صد در صد از آمریکا یا کانادا بورس میشی، استرالیا بورسش از کشورش میاد و برای اعطائش باید معدل بالا داشت، مقاله کمک کننده هست اما درصد کمی، اینجا یه ذره حق کشی میشه در بسیاری از موارد، شما برو برا آمریکا هرجا بفرستی میگیرنت، کانادا هم همینطور، موفق باشی
    ممنون از پاسختون. میخواستم بدونم کار تو سازمان انرژی اتمی برای ویزا گرفتن مشکلی ایجاد نمیکنه. مسأله دومم اینه که تو یکی از مقالاتم اسم یکی از استادای UNSW رو زدم البته با هماهنگی خودش و بعد از اینکه مقالمو ویرایش کرد. میخوام بدونم این قضیه آیا تاثیری داره تو اینکه همون استاد منو بگیره؟ دست استادا چقدر بازه برای این کار؟ با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط navid1367 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. میخواستم بدونم کار تو سازمان انرژی اتمی برای ویزا گرفتن مشکلی ایجاد نمیکنه. مسأله دومم اینه که تو یکی از مقالاتم اسم یکی از استادای UNSW رو زدم البته با هماهنگی خودش و بعد از اینکه مقالمو ویرایش کرد. میخوام بدونم این قضیه آیا تاثیری داره تو اینکه همون استاد منو بگیره؟ دست استادا چقدر بازه برای این کار؟ با تشکر
    صد دز صد کار تو سازمان انرژی اتمی تحریم است، شما هیچ جا نباید این رزومتونو که اونجا بودید رو مطرح کنید مگر برای کشوری مثل چین یا ژاپن و کره، البته اینجاها هم باید محتاط باشید، کلا هیچ جا نگید که مستقیم ریجکت میشید، این خوبه که با استاد مقاله داشتید و این باعث میشه از بین اونایی که میخوان معرفی کنه به عنوان دانشجوهای مدنظرش، اسم شما تو لیست اولی باشه، اما همانطور که گفتم استاد تاثیری نداره تو فاند مگر اینکه خودش بخواد فاند بده، برا همین گفتم که برا آمریکا و کانادا تلاش کنید چراکه فاند از استاد میاد و هر استادی قدر مقالاتی که دادید رو میدونه، اما بورس استرالیا بر مبنای معدل هست و حتی دانشگاه های ایران هم زیاد تاثیری ندارند، مثال میزنم، مثلا یکی با معدل 18 از دانشگاه شهرکرد به یکی با معدل 17.4 از دانشگاه امیرکبیر با شزایط مشابه ترجیه داده میشه، دیگه اینجا اینجوریاس دیگه معدل محوره

Junior Member

دوستان من از یکی از استادای دانشگاه کانبرا در مورد شانش بورس شدنم پرسیدم و گفت بورس iprs برای معماری در دانشگاه کانبرا غیر ممکنه چون فقط دو تا سهمیه داره و از اون دو تا فقط یکیش هر 3 سال یک بار می رسه به معماری و بهم گفت unsw , sydney ,melourne شانسم بیشتره. یک pdf برام فرستاد که فکر میکنم خیلی مفیده سهمیه بورس تمام دانشگاه های aus رو توش داره.
    من فایل رو در این لینگ آپ کردم براتون:
    http://persiandrive.com/710781

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سلام رزومتون را اگر دوست دارید بگید
    نقل قول نوشته اصلی توسط iamhamid نمایش پست ها
    دوستان من از یکی از استادای دانشگاه کانبرا در مورد شانش بورس شدنم پرسیدم و گفت بورس iprs برای معماری در دانشگاه کانبرا غیر ممکنه چون فقط دو تا سهمیه داره و از اون دو تا فقط یکیش هر 3 سال یک بار می رسه به معماری و بهم گفت unsw , sydney ,melourne شانسم بیشتره. یک pdf برام فرستاد که فکر میکنم خیلی مفیده سهمیه بورس تمام دانشگاه های aus رو توش داره.
    من فایل رو در این لینگ آپ کردم براتون:
    http://persiandrive.com/710781

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)