صفحه 175 از 252 نخستنخست ... 75125165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184185225 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,741 تا 1,750 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnooshmirza نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    من سوالم اینه که الان من حتی برای فوق مجدد هم باید مقاله ISI داشته باشم ؟
    اگه میخواین فاند بگیرین، باید رزومه قوی داشته باشین تا فاند بگیرین. سابقه کار شاید کمی امتیاز براتون داشته باشه، ولی مطمئنا مقاله یه چیز دیگه هست.
    تا زمان اپلای برای سال 2018 زمان زیادی هست، اگه تونستی مقاله (حتی شده کنفرانسی) چاپ کنی، خیلی بکارت مییاد.
    ضمنا معمولا سختگیری های ویزا برای متقاضیان ارشد بیشتره؛ البته رشته شما حساس نیست.
    موفق باشین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2017

سلام دوستان
    یکی از استاتید دانشگاه Wollongong گفته من پذیرشت می کنم و پروپوزالت اوکی هست برای اکتبر می تونی بیای اما استاده میگه من ترسم از اینه که به مشکل مالی بخوری مثل نگرفتن بورسیه.
    رزومه من:
    رشته و دانشگاه کارشناسی (معدل): علوم تربیتی دانشگاه فردوسی مشهد (معدل 17.56).
    رشته و دانشگاه ارشد (معدل): روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد (18.35).
    تعداد مقالات: 25 مقاله همایش ملی و بین المللی، 12 مقاله مجله که 3 تاش بین المللی هست، 3 مقاله هم سابمیت ISI درحال داوری دارم.
    زبان: تا اردیبهشت میگیرم احتمالا 6.5
    افتخارات دیگر: عضو 6 درصد اول طرح شهاب بنیاد ملی نخبگان کل دانشگاه فردوسی مشهد

لطف کنید نظراتتون رو بگید که چکار کنم؟ چرا استاد همچین حرفی در مورد مسائل مالی زده؟ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirian نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یکی از استاتید دانشگاه Wollongong گفته من پذیرشت می کنم و پروپوزالت اوکی هست برای اکتبر می تونی بیای اما استاده میگه من ترسم از اینه که به مشکل مالی بخوری مثل نگرفتن بورسیه.
    رزومه من:
    رشته و دانشگاه کارشناسی (معدل): علوم تربیتی دانشگاه فردوسی مشهد (معدل 17.56).
    رشته و دانشگاه ارشد (معدل): روانشناسی دانشگاه فردوسی مشهد (18.35).
    تعداد مقالات: 25 مقاله همایش ملی و بین المللی، 12 مقاله مجله که 3 تاش بین المللی هست، 3 مقاله هم سابمیت ISI درحال داوری دارم.
    زبان: تا اردیبهشت میگیرم احتمالا 6.5
    افتخارات دیگر: عضو 6 درصد اول طرح شهاب بنیاد ملی نخبگان کل دانشگاه فردوسی مشهد

لطف کنید نظراتتون رو بگید که چکار کنم؟ چرا استاد همچین حرفی در مورد مسائل مالی زده؟ممنون
    بنده نحوه ارزیابی پابلیکیشن های مربوط به همایش ها و مجلات شمارو نمیدونم؛ فقط امیدوارم مقالات ISIتون زودتر چاپ بشن؛ تا حوالی آگوست 2017 برای اپلای سال 2018 استرالیا وقت هست.
    هرچند تعداد فول فاند (IPRS) کم هست، ولی فاند دانشکده هم هست؛ برای اطلاعات دقیق تر به سایت خود دانشگاه مراجعه کنین.
    با اساتید دانشگاه های دیگه هم مکاتبه کن، هرچی بیشتر اپلای کنی، شانس بردن فاند بیشتر میشه.
    ضمنا صفحه زیر مربوط به دانشگاه ولونگونگ هست، اونجا سئوالات تخصصی درباره این دانشگاه بپرسین:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%D8%B7/page10
    موفق باشین.

Junior Member

سلام. ببخشيد من چون نميدونستم كه سوالم رو كجا مطرح كنم گفتم كه چون موضوع مربوط به پذيرش هست همينجا بگم.
    از 2 تا دانشگاه تو استراليا كه ميخواستم با اساتيدشون مكاتبه كنم، قبل از جواب اساتيد ايميل اومده كه اول مداركت رو بفرست چك بكنيم ببينيم eligible هستي يا نه. حالا توي فايل pdf كه فرستادن ميگه بايد مستري داشته باشي كه 25% research داشته باشه. منظور 25% از طول مدت دوره ست؟ يا 25% از تعداد واحدها؟ اگه اينطوريه كه ما تو ايران مستري نداريم كه 25% واحدهاش research باشه. تقريبا همه رشته ها 6 واحد پايان نامه داره. مگه اينكه سمينار رو هم حساب كنن كه من چون MBA خوندم سمينار ندارم. لطفا يكي توضيح بده. ممنون

Junior Member

سلام، اكثر رشته ها ٨ واحدي هست پايان نامه حالا شايد بعضي ها ٦ واحدي باشه، اما ٨ واحدي ها معادل ٢٥ درصد ميشه، بايد از دانشگاه مورد نظرتون بپرسين

نقل قول نوشته اصلی توسط siamakma نمایش پست ها
    سلام. ببخشيد من چون نميدونستم كه سوالم رو كجا مطرح كنم گفتم كه چون موضوع مربوط به پذيرش هست همينجا بگم.
    از 2 تا دانشگاه تو استراليا كه ميخواستم با اساتيدشون مكاتبه كنم، قبل از جواب اساتيد ايميل اومده كه اول مداركت رو بفرست چك بكنيم ببينيم eligible هستي يا نه. حالا توي فايل pdf كه فرستادن ميگه بايد مستري داشته باشي كه 25% research داشته باشه. منظور 25% از طول مدت دوره ست؟ يا 25% از تعداد واحدها؟ اگه اينطوريه كه ما تو ايران مستري نداريم كه 25% واحدهاش research باشه. تقريبا همه رشته ها 6 واحد پايان نامه داره. مگه اينكه سمينار رو هم حساب كنن كه من چون MBA خوندم سمينار ندارم. لطفا يكي توضيح بده. ممنون

Junior Member armylan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پرتو پزشکی آزاد علوم و تحقیقات تهران

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران
    معدل کارشناسی : ۱۶/۳۵
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی هسته ای گرایش پرتو پزشکی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : -
    معدل کارشناسی ارشد :-
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :-
    تعداد مقالات :-
    سابقه کار: -
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان انگلیسی: تافل ۱۰۵ دارم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: Western Australia university and emit university
    اسکلارشیپ مد نظرتون : برای ارشد میخوام اقدام کنم ta&ra ای بسته

نقل قول نوشته اصلی توسط siamakma نمایش پست ها
    همون پایان نامه (6 واحد) + سمینار (2 واحد) میشه 25%.
    در هر صورت شما به این مسایل جزئی فکر نکن و مدارکت بفرست.
    موفق باشین.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط armylan نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات تهران
    معدل کارشناسی : ۱۶/۳۵
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی هسته ای گرایش پرتو پزشکی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : -
    معدل کارشناسی ارشد :-
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :-
    تعداد مقالات :-
    سابقه کار: -
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان انگلیسی: تافل ۱۰۵ دارم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: Western Australia university and emit university
    اسکلارشیپ مد نظرتون : برای ارشد میخوام اقدام کنم ta&ra ای بسته

Hi,
    fair enough
    you can try it without hesitation.
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و م

دانشگاه کارشناسی : آزاد
    معدل کارشناسی : 17.43
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی کشاورزی-علوم و صنایع غذایی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : (National university of Malaysia (UKM
    معدل کارشناسی ارشد : by Research البته یه تعداد واحد هم پاس کردم ولی تا اونجایی که من سرچ کردم برای دانشجوهای by Research معدل رو در نظر نمیگیرن.
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : Food Science
    تعداد مقالات : 1 مقاله isi در ژونال Q1 با (impact 3.38 (First Author1
    1 مقاله isi در ژورنال Q2 با (impact 0.69 (First Author
    1 مقاله isi در ژورنال Q1 با (impact 3.85 (Third Author
    1 مقاله در گروه ژورنال های زیر مجموعه
    OMICS نویسنده دوم
    1 مقاله isi Under review در ژورنال Q1 با (impact 4.75 (Second Author
    1 (Patent (Utility
    Innovation
    1 Conference Proceeding
    5
    مقاله در کنفرانس های داخلی (پوستر) (در دوران لیسانس)
    10 مقاله در کنفرانس های خارجی (8 تا پوستر) (2 تا اورال) 2 مورد مقال اورال در امریکا بوده که یه Award هم از دانشگاه مالزی براشون گرفتم. البته باید بگم که تمامی مقالات کنفرانسی به صورت (Abstract) بوده و فقط Certificate participant ازشون دارم. (یکی اگه لطف کنه و بیاد بگه که اصلا این مدل مقالات کنفرانسی به درد میخوره یا نه من خیلی ممنون میشم.
    )

Total journal citation: 24
    h-index: 4
    سابقه کار: 2 سال و 6 ماه به عنوان دستیار تحقیق
    Research assistant at National university of Malaysia in 2 different projects each one 3 months
    Research assistant at University of Malaya 2 years
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان انگلیسی: ماه دیگه امتحان آیلتس میدم احتمالا 6.5 یا 7 رو میگیرم.
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: برام فرقی نمیکنه اگه بتونم فاند بگیرم.
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و م

دانشگاه کارشناسی : آزاد شیراز

معدل کارشناسی : 15.70

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی پلیمر

دانشگاه کارشناسی ارشد :تربیت مدرس

معدل کارشناسی ارشد : 16.96

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی پلیمر

تعداد مقالات : 2 مقاله ISI با ایمپکت 3.2 ، 6.2- 2 مقاله کنفرانسی
    4 سال گپ تحصیلی (کار غیر مرتبط)
    هنوز تافل ندادم (3 ماه دیگه باید امتحان بدم)
    برای استرالیا با فاند امیدی هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)