صفحه 196 از 252 نخستنخست ... 96146186187188189190191192193194195196197198199200201202203204205206246 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,951 تا 1,960 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

سلام، سوالم شاید یکم به موضضوع تاپیک نخوره
    تو این تاپیک از دانشگاه های مقاله محور (که معدل کمتر براشون مهم هست ) زیاد مطرح شده. این دانشگاهها کدوم ها هستند؟ جایی در فروم هست که لیست اونه اومده باشه؟
    یه سوال دیگه که دارم اینه که واسه پوزیشن های خالی این دانشگاهها باید اقدام کرد یا در ابتدا واسه اساتید رزومه فرستاد؟ (واسه دکتری)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2017

دانشگاه کارشناسی : صنعتی نوشیروانی بابل

معدل کارشناسی :15.44

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی شیمی

دانشگاه کارشناسی ارشد :تربیت مدرس تهران

معدل کارشناسی ارشد :18.44

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندسی شیمی

تعداد مقالات : 2 مقاله با IF 2.5

سابقه کار: -

سابقه دریافت بورس :-

تالیف و یا ترجمه کتاب :-

نمره زبان انگلیسی: در حال آمادگی برای آیلتس-

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دکتری مهندسی شیمی، دانشگاههای گروه 8 (کویینزلند، ملبورن ، سیدنی و ...)

اسکلارشیپ مد نظرتون :

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2017

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی برق کنترل_دانشگاه علم و صنعت_ معدل 12 با مشروطی
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهای مهندسی برق کنترل_دانشگاه تبریز_ معدل 17
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌هاایلتس 7
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها -
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر دو مقاله ی isi-دو مقاله ی غیر isi- دو مقاله تحت داوری
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: دو کنفرانس داخلی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای دکتری هوش مصنوعی، برق کنترل، مهندسی پزشکی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت اروپا و استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) TA , سابقه کار هم دارم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) فول فاند

میخواستم بدونم اصلا با این شرایط شانس برا پذیرش دارم با معدل لیسانس پاییین ومشروطی و اینکه چند وقتی هست مشغول اپلای هستم ولی همه رو رد شدم. چند جایی هم بوده که استاد ابتدا از رزومه ام خوشش اومده ولی بعدا منصرف شده (احتمالا بخاطر معدل) (دارم مایوس میشم)
    و اینکه ایا با توجه به معدل و تعداد کمتر پوزیشن در اروپا بهتر نیست که تمرکزم رو روی امریکا یا کانادا بزارم؟
    ممنون از لطفتون

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی برق کنترل_دانشگاه علم و صنعت_ معدل 12 با مشروطی
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهای مهندسی برق کنترل_دانشگاه تبریز_ معدل 17
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌هاایلتس 7
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها -
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر دو مقاله ی isi-دو مقاله ی غیر isi- دو مقاله تحت داوری
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: دو کنفرانس داخلی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای دکتری هوش مصنوعی، برق کنترل، مهندسی پزشکی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت اروپا و استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) TA , سابقه کار هم دارم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) فول فاند

میخواستم بدونم اصلا با این شرایط شانس برا پذیرش دارم با معدل لیسانس پاییین ومشروطی و اینکه چند وقتی هست مشغول اپلای هستم ولی همه رو رد شدم. چند جایی هم بوده که استاد ابتدا از رزومه ام خوشش اومده ولی بعدا منصرف شده (احتمالا بخاطر معدل) (دارم مایوس میشم)

و اینکه ایا با توجه به معدل و تعداد کمتر پوزیشن در اروپا بهتر نیست که تمرکزم رو روی امریکا یا کانادا بزارم؟
    ممنون از لطفتون
    سلام، دوتا توصیه بهتون دارم. اول اینکه تا می تونین مقاله کار کنین و اولویت تون رو چاپ مقالات بیشتر توی نشریات معتبرتر بکنین. دوم اینکه برای جی آر ای بخونین و سعی کنین که نمره کامل توی کوانت و 150 به بالا توی وربال کسب کنین تا رزومه تون رو بهبود بدین و معدلتون رو تا حدی کاور کنین. اگر ثبت اختراع دارین به رزومه تون اضافه کنین یا اگر ایده ای دارین بهتره که روش کار کنین و ثبتش کنین که توی رشته شما می تونه خیلی خوب باشه. درکل، هرجا رسید اپلای کنین و اصلا ناامید نشین چون آخر سر یه جا پذیرش میگیرین.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    business administration

سلام دوستان یه سوال داشتم ... این مسئله مقاله واقعا اینقدر مهمه که من تاپیکارو میخونم اینقدر روش تاکید میشه ..... من الان دانشجوی ترم 3 مدیریت بازرگانی هستم با معدل 17.13 و الان تقریبا تمرکزم روی معدلم هست و میتونم بالا نگهش دارم
    ielts ام 7 هست که البته expire شده من درمورد مقاله با خیلی از استادام صحبت کردم میگن نوشتن مقاله توی مدیریت کار فوق العاده سختی هست و میگن خیلی تو کارشناسی روش تمرکز نکن حالا با این تفاسیر چه کار باید کرد میتونم با معدل بالا ( حدود 17 - 18 ) و نمره زبان خوب برای ارشد فاند بگیرم تو رشته هایی مثل marketing یا رشته های حوضه بیزینس کلا ؟؟

سلام،
    تو این تاپیک از دانشگاه های مقاله محور (که معدل کمتر براشون مهم هست ) زیاد مطرح شده. این دانشگاهها کدوم ها هستند؟ جایی در فروم هست که لیست اونه اومده باشه؟
    یه سوال دیگه که دارم اینه که واسه پوزیشن های خالی این دانشگاهها باید اقدام کرد یا در ابتدا واسه اساتید رزومه فرستاد؟ (واسه دکتری)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

سلام
    - من علمی کاربردی تهران کارشناسی فناوری اطلاعات خوندم , گرایش برنامه نویسی وب
    - از سال 86 سابقه کار دارم که حدود 6-7 سال میتونم با نامه از شرکت گواهی سابقه بیارم و سابقه بیمه دارم
    - معدل ام 18.5 شده کارشناسی
    - سن زیر 30
    - شغلم برنامه نویسی هستش و پروژه زیاد انجام دادم
    - بنظر شما میشه از دانشگاه Fund گرفت ؟!
    - اگر میشه و تجربه دارید بفرمایید مقاله باید چجوری باشه ؟ اگر تکراری باشه یا در مورد کارهای قبلا انجام شده باشه موردی داره ؟!
    ممنون
    مرگ ما زمانی فرا میرسه که در زندگی هیچ انگیزه ای نداریم !

Junior Member

سلام
    - من علمی کاربردی تهران کارشناسی فناوری اطلاعات خوندم , گرایش برنامه نویسی وب
    - از سال 86 سابقه کار دارم که حدود 6-7 سال میتونم با نامه از شرکت گواهی سابقه بیارم و سابقه بیمه دارم
    - معدل ام 18.5 شده کارشناسی
    - سن زیر 30
    - شغلم برنامه نویسی هستش و پروژه زیاد انجام دادم
    - بنظر شما میشه از دانشگاه Fund گرفت ؟!
    - اگر میشه و تجربه دارید بفرمایید مقاله باید چجوری باشه ؟ اگر تکراری باشه یا در مورد کارهای قبلا انجام شده باشه موردی داره ؟!
    ممنون
    مرگ ما زمانی فرا میرسه که در زندگی هیچ انگیزه ای نداریم !

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی : 16.05
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: کشاورزی-تولیدات گیاهی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : شهید بهشتی
    معدل کارشناسی ارشد : 18.56
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : بیوتکنولوژی گیاهی
    تعداد مقالات : 2 ISI (یکی چاپ شده و یکی پذیرفته شده) و یک ISI در حال داوری+ 1 مقاله ISC+ دو مقاله کنفرانسی
    سابقه کار: ندارم
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 6.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: sydney و Western Australia
    اسکلارشیپ مد نظرتون : RTP و IPRS

از دوستان می خوام که راهنمایی کنن: من با چنتا استاد مکاتبه داشتم و از رزومم خوششون اومده و ازم خواستن در اسکالرشیپ که بالا گفتم شرکت کنم. میخواستم بدونم چه میزان احتمال برنده شدنم هست؟
    سواله دیگه اینه که میتونم برا اسکالرشیپ چنتا دانشگاه اقدام کنم؟ با توجه به اینکه این بورسا دولتین تداخل ایجاد نمیشه؟

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط Miladalizadeh نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی : 16.05
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: کشاورزی-تولیدات گیاهی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : شهید بهشتی
    معدل کارشناسی ارشد : 18.56
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : بیوتکنولوژی گیاهی
    تعداد مقالات : 2 ISI (یکی چاپ شده و یکی پذیرفته شده) و یک ISI در حال داوری+ 1 مقاله ISC+ دو مقاله کنفرانسی
    سابقه کار: ندارم
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 6.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: sydney و Western Australia
    اسکلارشیپ مد نظرتون : RTP و IPRS

از دوستان می خوام که راهنمایی کنن: من با چنتا استاد مکاتبه داشتم و از رزومم خوششون اومده و ازم خواستن در اسکالرشیپ که بالا گفتم شرکت کنم. میخواستم بدونم چه میزان احتمال برنده شدنم هست؟
    سواله دیگه اینه که میتونم برا اسکالرشیپ چنتا دانشگاه اقدام کنم؟ با توجه به اینکه این بورسا دولتین تداخل ایجاد نمیشه؟
    سلام، شانستون خوبه برای بورس شدن ولی خودتون رو محدود به این دوتا دانشگاه نکنین و بقیه دانشگاه های گروه هشت به خصوص دانشگاه هایی که رنک زیر صد دارن رو هم اپلای کنین. این بورس ها هم تداخل ایجاد نمی کنه و مشکلی براتون پیش نمیاد.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)