صفحه 125 از 252 نخستنخست ... 2575115116117118119120121122123124125126127128129130131132133134135175225 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,241 تا 1,250 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-پزشكي دانشگاه شريف

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

[QUOTE=elisun;2242587]
    نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    دوستان در این تاپیک می توانند شرایط تحصیلی خود را بازگو کنند تا شانس آن ها برای دریافت پذیرش و بورس در استرالیا مورد بررسی قرار گیرد

لطفاً از فرمت زیر استفاده کنید و در صورت نیاز به توضیحات بیشتر از انتهای پست استفاده کنید:

دانشگاه کارشناسی : پیام نور
    معدل کارشناسی : 15
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مدیریت بازرگانی
    دانشگاه کارشناسی ارشد :-
    معدل کارشناسی ارشد :-
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : -
    تعداد مقالات :
    سابقه کار: 10 سال
    سابقه دریافت بورس : -
    تالیف و یا ترجمه کتاب : -
    نمره زبان انگلیسی: 20
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: تمام دانشگاه ها
    اسکلارشیپ مد نظرتون : اطلاعی ندارم /
    شما بدليل سابقه كارتون اگه كمتر از ٣٥ سال سن داشته باشين همه دانشگاه ها با هزينه خودتون ميتونين درس بخونين
    بنظر من براي اقامت دايم skill اقدام كنين

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

سلام. دوستان ممنون میشم شانس من رو هم بگید. واقعا نمی دونم چند تا دانشگاه اقدام کنم که آرامش بگیرم بالاخره یکیش میشه.
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه تهران

معدل کارشناسی : 16.03
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی کشارزی- منابع آب
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی ارشد : 17.64
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی منابع آب
    تعداد مقالات : 4 مقاله ISI که سه مقاله ایمپکت 2.6 و یک مقاله ایمپکت 1.34 دارند
    سابقه کار: مرتبط ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان انگلیسی: IELTS 6.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست:
    اسکلارشیپ مد نظرتون : دنبال بورس کامل هستم که شهریه دانشگاه و کمک هزینه زندگی رو پوشش بده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering at HSU

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی عمران-عمران-دانشگاه حکیم سبزواری -15.97
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : میخوام برای فوق اپلای کنم
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: قرار هست که تابستون آزمون رو شرکت کنم به امید خدا
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: 1 مقاله در ژورنال ISI منتشر شده (Techno Press) ، یک (1) مقاله ISI رو هم تازه فرستادم (Springer) ، دو (2) تا مقاله فارسی هم دارم میفرستم ، رو یک موضوع دیگه هم دارم کار میکنم که تا دو ماه دیگه حداقل 1 دونه ISI ازش در میاد.
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی --
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : فوق لیسانس ، سازه های هیدرولیکی ، سازه های دریایی و منابع آب.
    8- دانشگاه های مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: تفاوتی نداره
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): به مدت 1 ترم نرم افزار Flow3D رو تدریس کردم و دانشگاه هم Certificate رو صادر کرده برای من.
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): انتظارم Full Fund هست.

خیلی خوشحال میشم دوستان نظراتشون رو در اختیار من بزارن تا بتونم از تجربیاتشون استفاده کنم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_pn نمایش پست ها
    سلام. دوستان ممنون میشم شانس من رو هم بگید. واقعا نمی دونم چند تا دانشگاه اقدام کنم که آرامش بگیرم بالاخره یکیش میشه.
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه تهران

معدل کارشناسی : 16.03
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی کشارزی- منابع آب
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی ارشد : 17.64
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی منابع آب
    تعداد مقالات : 4 مقاله ISI که سه مقاله ایمپکت 2.6 و یک مقاله ایمپکت 1.34 دارند
    سابقه کار: مرتبط ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان انگلیسی: IELTS 6.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست:
    اسکلارشیپ مد نظرتون : دنبال بورس کامل هستم که شهریه دانشگاه و کمک هزینه زندگی رو پوشش بده
    با سلام،
    خوشبختانه شما از لحاظ معدل، ضریب تاثیر دانشگاه مقاطع قبلی و مقالات ISI رزومه ی خوبی دارید، بنابراین شانس خوبی برای پذیرش با فاند هم برای دانشگاههای گروه هشت مثل UQ و هم غیر گروه هشت دارید. با توجه به علاقه تون و تعداد توصیه نامه هاتون، برای هر دو گروه اقدام کنید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط abdhmdsjd نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی عمران-عمران-دانشگاه حکیم سبزواری -15.97
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : میخوام برای فوق اپلای کنم
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها: قرار هست که تابستون آزمون رو شرکت کنم به امید خدا
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها :
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر: 1 مقاله در ژورنال ISI منتشر شده (Techno Press) ، یک (1) مقاله ISI رو هم تازه فرستادم (Springer) ، دو (2) تا مقاله فارسی هم دارم میفرستم ، رو یک موضوع دیگه هم دارم کار میکنم که تا دو ماه دیگه حداقل 1 دونه ISI ازش در میاد.
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی --
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : فوق لیسانس ، سازه های هیدرولیکی ، سازه های دریایی و منابع آب.
    8- دانشگاه های مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت: تفاوتی نداره
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه): به مدت 1 ترم نرم افزار Flow3D رو تدریس کردم و دانشگاه هم Certificate رو صادر کرده برای من.
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded): انتظارم Full Fund هست.

خیلی خوشحال میشم دوستان نظراتشون رو در اختیار من بزارن تا بتونم از تجربیاتشون استفاده کنم.
    با سلام،
    به نظر بنده رزومه ی قابل قبولی دارید از لحاظ تعداد مقالات، معدل و دانشگاه، دقت داشته باشید که گرفتن فاند در دوره ی ارشد از دانشگاههای استرالیا تقریبا غیر ممکن هست، علاوه بر این، در صورت گرفتن پذیرش بدون فاند، در صورتی ویزای شما گرنت خواهد شد که تمکن مالی خوبی داشته باشید.‌ به نظر بنده بهترین کار گرفتن ارشد در دانشگاههای اروپایی و اقدام برای دکترا در دانشگاههای استرابیا هست. به این طریق، هم استرس ویزا کمتر خواهد بود براتون و هم تمکن مالی. به هر حال اگر اصرار بر روی استرالیا دارید در کنار استرالیا اروپا از جمله ایتالیا که گرفتن پذیرش راحتتری داره را از دست ندید.
    موفق باشید

دانشگاه کارشناسی : ازاد یزد
    معدل کارشناسی : 14
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: عمران عمران
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه نیوکسل استرالیا
    معدل کارشناسی ارشد : درحال تحصیل
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مدیریت مهندسی
    تعداد مقالات : فعلا هیچی
    سابقه کار: 5سال بدون بیمه
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ترجمه کتاب ولی چاپ نشده
    نمره زبان انگلیسی: 6.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: مهندسی عمران یا معماری
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering at HSU

نقل قول نوشته اصلی توسط OnGoHeMe نمایش پست ها
    با سلام،
    به نظر بنده رزومه ی قابل قبولی دارید از لحاظ تعداد مقالات، معدل و دانشگاه، دقت داشته باشید که گرفتن فاند در دوره ی ارشد از دانشگاههای استرالیا تقریبا غیر ممکن هست، علاوه بر این، در صورت گرفتن پذیرش بدون فاند، در صورتی ویزای شما گرنت خواهد شد که تمکن مالی خوبی داشته باشید.‌ به نظر بنده بهترین کار گرفتن ارشد در دانشگاههای اروپایی و اقدام برای دکترا در دانشگاههای استرابیا هست. به این طریق، هم استرس ویزا کمتر خواهد بود براتون و هم تمکن مالی. به هر حال اگر اصرار بر روی استرالیا دارید در کنار استرالیا اروپا از جمله ایتالیا که گرفتن پذیرش راحتتری داره را از دست ندید.
    موفق باشید
    سلام خیلی ممنونم به خاطر نظراتتون
    مساله ای که برای من خیلی مهمه مساله فانده ، به نوعی که میخام هیچ هزینه ای رو خودم متقبل نشم ، به نظر شما شانس من برای پذیرش توی یک دانشگاه خوب که فاند هم بهم تعلق بگیره کجاست ؟ (من خودم شخصا اولویت ام کاناداست)
    باز هم بخاطر وقتی که میذارین تشکر میکنم.

دانشگاه کارشناسی: پیام نور
    معدل کارشناسی:14.30
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: حسابرادی
    سابقه کار: 5سال بدون بیمه در مدت دانشجویی
    رشته پذیرش: حسابداری
    نمره ایلتس: 6.5
    دانشگاه خاصی مد نظرم نیست برای پذیرش از دانشگاه لطفا راهنمایی کنید و رنک و کدام شهر بهتر ویزا بگیرم بهتر است از بقیه چون موسسات بهم گفتن یک سری دانشگاها هستن که ارزون هستن خیلی بعد ویزا می دهند خواهشا راهنمایی بفرمایید ممنون

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : ازاد تهران جنوب
    معدل کارشناسی : ۱۴
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی صنایع
    دانشگاه کارشناسی ارشد :-
    معدل کارشناسی ارشد :-
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :-
    تعداد مقالات :-
    سابقه کار: ۲ سال
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب : در دست
    نمره زبان انگلیسی: اورال ۷
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: business information system at monash univeristy
    پذیرش بدون بورس از این دانشگاه گرفتم
    اسکلارشیپ مد نظرتون : هرچی بشه

دانشگاه کارشناسی : الزهرا (س)
    معدل کارشناسی : 16/45
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: راهنمایی و مشاوره
    دانشگاه کارشناسی ارشد : شهید بهشتی
    معدل کارشناسی ارشد : 18/21
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مشاوره خانواده
    تعداد مقالات : ISI 2
    سابقه کار: 3سال در مرکز مشاوره دانشگاه شهید بهشتی
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 7
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دکترا در رشته های مختلف روانشناسی در دانشگاههای استرالیا و نیوزلند
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)