صفحه 129 از 252 نخستنخست ... 2979119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138139179229 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,281 تا 1,290 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT---ghiasodin jamshid kashani

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

دانشگاه کارشناسی : موسسه غیر انتفاعی غیاث الدین جمشید کاشانی
    معدل کارشناسی : 15.20
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:فناوری اطلاعات
    دانشگاه کارشناسی ارشد :-
    معدل کارشناسی ارشد :-
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :-
    تعداد مقالات :0
    سابقه کار: کاراموزی در سازمان دولتی مرتبط با رشته
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان انگلیسی: ایلتس 7
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه خاصی مدنظرم نیست ولی دانشگاه های خوب باشه که چه بهتر رشته هم مرتبط با کامپیوتر و ای تی
    اسکلارشیپ مد نظرتون : اگر فول فاند باشه چه بهتر

بدون کار پژوهشی چقدر شانس دارم برای پذیرش از استرالیا؟به نظرتون احتمال فاند گرفتن هست؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

دانشگاه کارشناسی : آزاد
    معدل کارشناسی : 17/15
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: بیولوژی مولکولی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه زابل
    معدل کارشناسی ارشد : 18.18
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : ژنتیک مولکولی
    تعداد مقالات : 2 ISI و 2 کنفرانس
    سابقه کار: 2 سال در دانشگاه علوم پزشکی مشهد
    نمره زبان انگلیسی: 7
    دوستان این شرایط همسرم هست با این شرایط از کدوم دانشگاه میشه پذیرش و بورس گرفت؟ چه نوع بورس دولتی راحت تر میشه واسش اقدام کرد؟
    من خودم پذیرش به همراه بورس گرفتم منتظر جواب ویزا هستم. به نظرتون صبر کنیم رفتیم اونجا اقدام کنیم یا فرقی نداره؟

دوستان کسی نظری نداره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط palmera نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه آزاد نجف آباد

معدل کارشناسی : 14.91

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی مکانیک ساخت و تولید

دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه آزاد نجف آباد
    معدل کارشناسی ارشد :18.67

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :
    مهندسی مکانیک ساخت و تولید

تعداد مقالات : 1 مقاله ISI اسم اول ایمپکت 1.6، سه مقاله ISI دیگر هم در دست داوری هستند. همه پژوهشام تو زمینه بایومکانیک بوده و تو همین زمینه هم می خوام اپلای کنم.

سابقه کار: ----

سابقه دریافت بورس :----

تالیف و یا ترجمه کتاب : هم ترجمه دارم و هم تآلیف ولی هیچکدوم چاپ نشده هنوز

نمره زبان انگلیسی: آیلتس 7---------- GRE 313

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: والا می خوام یه جا باشه تو بایو خوب باشه و فول فاند بگیرم.

اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

پیشاپیش ممنون.
    با سلام،
    معدل لیسانستون یه مقدار پائین هست ولی معدل ارشد خوبی دارید،‌ دانشگاه مقاطع قبلیتون شاید نتونند امتیاز چشمگیری براتون داشته باشند، ولی شکی نیست که معدل بالای ارشدتون می تونه پوششون بده، اگر سه مقاله ی در دست داوریتون اکسپت بگیرند، شک نکنید برای دانشگاههای غیر گروه هشت شانس خوبی خواهید داشت، در عین حال شانستون را برای دانشگاههای گروه هشت و اروپا هم امتحان کنید و سعی در قوی تر کردن رزومه تون از نظر تعداد مقالات ISI کنید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar456 نمایش پست ها
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه خاصی مدنظرم نیست ولی دانشگاه های خوب باشه که چه بهتر رشته هم مرتبط با کامپیوتر و ای تی

بدون کار پژوهشی چقدر شانس دارم برای پذیرش از استرالیا؟به نظرتون احتمال فاند گرفتن هست؟

با سلام،
    دانشگاه کارشناسیتون جزء دانشگاههای شناخته شده و امتیاز بیار در استرالیا نیست و معدلتون هم یه مقدار پائین هست، نمی شه نسخه ی کلی پیچید ولی در کل شانس گرفتن پذیرش در دانشگاههای غیر گروه هشت را خواهید داشت، گرچه شانستون را برای گروه هشت هم امتحان کنید بد نیست، در مورد فاند قبلا هم تاکید کردم که تا جایی که بنده اطلاع دارم گرفتن فاند در دوره ارشد در استرالیا تقریبا غیرممکن هست، در مورد کار پژوهشی اگر منظورتون داشتن مقالات ISI هست، باید خدمتتون عرض کنم که نقش بسیار تعیین کننده ای در گرفتن پذیرش و فاند مخصوصا در دوره ی دکترا دارند، در مورد ارشد هم به هرحال بی تاثیر نخواهد بود و می تونند شانستون را افزایش بدند، اگر منظورتون کار مرتبط با رشته تون هست، چنان تاثیری در گرفتن پذیرش و بورس نداره گرچه می تونه باعث درخشانتر کردن رزومه تون بشه. ممنون می شم دوستان باتجربه تر راهنمایی کنند.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar456 نمایش پست ها

با سلام،
    دانشگاه کارشناسیتون جزء دانشگاههای شناخته شده و امتیاز بیار در استرالیا نیست و معدلتون هم یه مقدار پائین هست، نمی شه نسخه ی کلی پیچید ولی در کل شانس گرفتن پذیرش در دانشگاههای غیر گروه هشت را خواهید داشت، گرچه شانستون را برای گروه هشت هم امتحان کنید بد نیست، در مورد فاند قبلا هم تاکید کردم که تا جایی که بنده اطلاع دارم گرفتن فاند در دوره ارشد در استرالیا تقریبا غیرممکن هست، در مورد کار پژوهشی اگر منظورتون داشتن مقالات ISI هست، باید خدمتتون عرض کنم که نقش بسیار تعیین کننده ای در گرفتن پذیرش و فاند مخصوصا در دوره ی دکترا دارند، در مورد ارشد هم به هرحال بی تاثیر نخواهد بود و می تونند شانستون را افزایش بدند، اگر منظورتون کار مرتبط با رشته تون هست، چنان تاثیری در گرفتن پذیرش و بورس نداره گرچه می تونه باعث درخشانتر کردن رزومه تون بشه. ممنون می شم دوستان باتجربه تر راهنمایی کنند.
    موفق باشید

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی : 15.5
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی شیمی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران یه جورایی معادله
    معدل کارشناسی ارشد : معدل مدرک MBA 17.1
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : ندارم مدرک MBA دارم
    تعداد مقالات : دارم روی نوشتن یک مقاله کار میکنم ولی هنوز ندارم
    سابقه کار: 3سال غیرپیوسته و منسجم
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان انگلیسی: 6.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: UQ(دانشگاه کوئینزلند)، ملبورن، سیدنی، موناش
    اسکلارشیپ مد نظرتون : endeavour یا بورس خود دانشگاه ها

سلام دوستان هر کس بتونه بهم کمک کنه یک دنیا ممنون میشم، من تقریباً قطع امید از استرالیا کرده بودم ولی دیدم endeavour بازه گفتم شانسم رو امتحان کنم. خودم فکر میکنم از اونجایی که از جاهای خوب تا الآن پذیرش گرفتم، پذیرش گرفتنش کاملاً شدنیه ولی اگر با بورس بخوام دیگه قضیه فرق میکنه چون بستگی به شانسم و متقاضی ها داره. حالا سؤالم اینه فکر میکنید بتونم چنین بورسی که تقریباً کل هزینه اگر نگیم حداقل کل شهریه رو پوشش بده مخصوصاً Endeavour که خیلی رقابتی است و معمولاً بهترین ها گزینش میشوند؟ آیا هیچ شانسی برای دوره های پژوهش محور دارم؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-پزشكي دانشگاه شريف

نقل قول نوشته اصلی توسط mozhi1 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی : 15.5
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی شیمی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران یه جورایی معادله
    معدل کارشناسی ارشد : معدل مدرک MBA 17.1
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : ندارم مدرک MBA دارم
    تعداد مقالات : دارم روی نوشتن یک مقاله کار میکنم ولی هنوز ندارم
    سابقه کار: 3سال غیرپیوسته و منسجم
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان انگلیسی: 6.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: UQ(دانشگاه کوئینزلند)، ملبورن، سیدنی، موناش
    اسکلارشیپ مد نظرتون : endeavour یا بورس خود دانشگاه ها

سلام دوستان هر کس بتونه بهم کمک کنه یک دنیا ممنون میشم، من تقریباً قطع امید از استرالیا کرده بودم ولی دیدم endeavour بازه گفتم شانسم رو امتحان کنم. خودم فکر میکنم از اونجایی که از جاهای خوب تا الآن پذیرش گرفتم، پذیرش گرفتنش کاملاً شدنیه ولی اگر با بورس بخوام دیگه قضیه فرق میکنه چون بستگی به شانسم و متقاضی ها داره. حالا سؤالم اینه فکر میکنید بتونم چنین بورسی که تقریباً کل هزینه اگر نگیم حداقل کل شهریه رو پوشش بده مخصوصاً Endeavour که خیلی رقابتی است و معمولاً بهترین ها گزینش میشوند؟ آیا هیچ شانسی برای دوره های پژوهش محور دارم؟؟
    سلام
    مقاله براي پژوهش محور خيلي مهمه
    پذيرش صد در صد ميگيري
    روي دانشگاه هاي سطح پايين تر مثل ادلايد و بورس خودش دانشگاه فكر كن

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه دولتی کردستان
    معدل کارشناسی : 19.17 رتبه اول
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:روانشناسی بالینی
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : روانشناسی بالینی (رشته ای که می خواهم تحصیل کنم)
    تعداد مقالات : دارم روی یک مقاله برای isi با ایمپکت در حدود 1.6 تا 2 کار میکنم
    سابقه کار: ندارم
    سابقه دریافت بورس :بورسیه استعدادهای درخشان برای مقطع ارشد دارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    یک کنفرانس بین المللی و در3 کارگاه اون کنفرانس هم شرکت کردم و 3 certificate دارم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه های g8 و سایر دانشگاه ها
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند یا اسکولارشیپی که 50 تا 70 درصد هزینه تحصیل را پوشش بدهد

سلام. می خوام بدونم شانس گرفتن پذیرش از چه دانشگاه هایی رو در مقطع ارشد دارم و چقدر شانس برای گرفتن بورس دارم ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT---ghiasodin jamshid kashani

نقل قول نوشته اصلی توسط OnGoHeMe نمایش پست ها
    با سلام،
    موفق باشید
    ممنون از پاسختون..درسته من خودمم امیدی برای پذیرش از استرالیا مخصوصا دانشگاههای خوبش ندارم....واقعا شهریه سنگین دانشگاههای اونجا و همینطور معدل پایین باعث شده زیاد امیدوار نباشم ولی چون تو رشته ما تو استرالیا به فارغ التحصیلهای این رشته خیلی اهمیت میدن میگم شناسمو امتحان کنم بد نیست..باز هم ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط par_b71 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه دولتی کردستان
    معدل کارشناسی : 19.17 رتبه اول
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:روانشناسی بالینی
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : روانشناسی بالینی (رشته ای که می خواهم تحصیل کنم)
    تعداد مقالات : دارم روی یک مقاله برای isi با ایمپکت در حدود 1.6 تا 2 کار میکنم
    سابقه کار: ندارم
    سابقه دریافت بورس :بورسیه استعدادهای درخشان برای مقطع ارشد دارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    یک کنفرانس بین المللی و در3 کارگاه اون کنفرانس هم شرکت کردم و 3 certificate دارم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه های g8 و سایر دانشگاه ها
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند یا اسکولارشیپی که 50 تا 70 درصد هزینه تحصیل را پوشش بدهد

سلام. می خوام بدونم شانس گرفتن پذیرش از چه دانشگاه هایی رو در مقطع ارشد دارم و چقدر شانس برای گرفتن بورس دارم ممنون میشم راهنماییم کنید
    با سلام،
    در کل شانس خیلی خوبی برای گرفتن پذیرش از دانشگاههای خوب را دارید، اما نکته ای که هست گرفتن بورس در مقطع ارشد هست که تقریبا غیر ممکن هست، اگر شهریه ی سنگین و هزینه های استرالیا براتون مشکلی نداره ارشدتون را در یکی از دانشگاههای خوب شروع کنید ولی اگر هزینه ها محدودیت براتون ایجاد می کنه به نظر بنده از سهمیه استعداد درخشان ایرانتون استفاده کنید و دو سال ارشدتون را با معدل بالا مثل کارشناسیتون به اتمام برسونید و همزمان تلاش جدی در افزایش مقالات ISI داشته بود، سپس بدون دغدغه دکتراتون را با بورس، مشروط به داشتن مقاله ی ISI و معدل خوب، در یکی از دانشگاه های خوب استرالیا شروع کنید، و یا ارشدتون را در اروپا بدون دغدغه ی شهریه بگیرید و سپس با رزومه ی قوی برای استرالیا اقدام کنید. ممنون می شم دوستان باتجربه تر هم راهنمائی کنند.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)