صفحه 128 از 252 نخستنخست ... 2878118119120121122123124125126127128129130131132133134135136137138178228 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,271 تا 1,280 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد، دانشگاه شریف

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

دانشگاه کارشناسی : آزاد
    معدل کارشناسی : 17/15
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: بیولوژی مولکولی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه زابل
    معدل کارشناسی ارشد : 18.18
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : ژنتیک مولکولی
    تعداد مقالات : 2 ISI و 2 کنفرانس
    سابقه کار: 2 سال در دانشگاه علوم پزشکی مشهد
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان انگلیسی: 7
    دوستان این شرایط همسرم هست با این شرایط از کدوم دانشگاه میشه پذیرش و بورس گرفت؟ چه نوع بورس دولتی راحت تر میشه واسش اقدام کرد؟
    من خودم پذیرش به همراه بورس گرفتم منتظر جواب ویزا هستم. به نظرتون صبر کنیم رفتیم اونجا اقدام کنیم یا فرقی نداره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

لیسانس صنایع و ارشد ام بی ای، هر دو شریف.
    معدل ارشد حدود 17.
    جی مت 700 و تافل قبلیم 98 (منقضی شده و باید تصمیم بگیرم که این بار می خوام تافل بدم یا چی).
    ترجیح می دم که ارشد اپلای کنم برای مدیریت اگه شانس اسکالرشیپ داشته باشم. اگه نه که دکترای کارافرینی.
    در مورد استرالیا هیچی نمی دونم و رنک جهانی دانشگاها هم برام خیلی مهم نیست. چون اگه برای تحصیل برم استرالیا، برای زندگی همونجا می مونم و دنبال مقاطع تحصیلی بعدی هم نیستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط keo نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه گیلان
    معدل کارشناسی : 17/53
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی مکانیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد :دانشگاه گیلان
    معدل کارشناسی ارشد :18/35
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی مکانیک
    تعداد مقالات : 2 مقاله ISI، سه مقاله ISI دیگر هم در دست داوری هستند که فکر میکنم تا زمان اپلیکیشن دوتاشون پذیرفته شوند، 1 مقاله مجله داخلی، 4 مقاله کنفرانس بین المللی
    سابقه کار: ----
    سابقه دریافت بورس :----
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-----
    نمره زبان انگلیسی: به زودی امتحان میدم. فکر میکنم 8 بگیرم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: UNSW, unisa, uni of wollogong, melbourne, uwa
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

هم چنین در هردو دوره کارشناسی و ارشد رتبه اول در دانشگاه بودم.
    و اینکه در بیشتر مقالاتم اسم اول نبودم، چقدر تاثیر داره؟
    با سلام،
    از نظر معدل و دانشگاههای مقاطع قبلی وضعیت خیلی خوبی دارید، در مورد مقالات هم اگر به پنج تا برسند شانستون را برای بورس افزایش خواهند داد، اینکه اسم اول نیستید در مقالات یه مقدار امتیازتون را کاهش میده، ولی به هرحال رزومه ی قویتون در معدل،‌رتبه و دانشگاه سراسری می تونه جبرانشون کنه، حتما گواهی رتبه هاتون را ضمیمه ی مدارکتون کنید و در رزومه ذکرشون کنید، در مورد دانشگاههای ذکر شده در کل شانس خوبی خواهید داشت ولی دقت داشته باشید که رزومه ی رقبای شما در راند موردنظر می تونه شدیدا در گرفتن بورس شما تاثیرگذار باشه، پس حتما سعی کنید برای هر دو گروه هشت و غیر هشت اقدام کنید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط david0012 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه آزاد
    معدل کارشناسی : ۱۵/۰۳
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی شهرسازی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : غیر انتفاعی نور طوبی تهران
    معدل کارشناسی ارشد : ۱۵/۵۳
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :
    تعداد مقالات : ۹ مقاله آی اس آی و ۱۷ مقاله کنفرانسی و بین المللی
    سابقه کار: ندارم
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : مولف یک کتاب تخصصی
    نمره زبان انگلیسی: هنوز نگرفتم ولی حدود ۱۰۰ تافل

سلام دوستان لطفا راهنماییم کنین که آیا شانسی براب پذیرش و فاند از دانشگاهای استرالیا دارم ؟
    با سلام،
    به نظر بنده معدل و دانشگاههای مقاطع قبلیتون نمی تونند امتیاز چشمگیری براتون داشته باشند، تعداد مقالاتتون بسیار خوب هست، امیدوارم که ایمپکت مقالات و اسم اول بودنتون در اونا بتونند معدل و دانشگاه مقاطع قبلیتون را پوشش بدند، در کل به نظر بنده شانس شما برای دانشگاههای غیر گروه هشت خوب خواهد بود، ممنون می شم دوستان باتجربه تر هم راهنمایی کنند.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    سلام

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه سجاد

معدل کارشناسی : جمع کاردانی + کارشناسی = 15

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی کامپیوتر

دانشگاه کارشناسی ارشد : آزاد قزوین

معدل کارشناسی ارشد : 17/8

مهندسی کامپیوتر
    تعداد مقالات : 4 مقاله آی اس آی و 7 مقاله کنفرانسی و بین المللی

سابقه کار: سه سال تدریس در دانشگاه + محقق در باشگاه پژوهشگران

سابقه دریافت بورس : ندارم

تالیف و یا ترجمه کتاب : --

نمره زبان انگلیسی: آیلتس 7

دوستان؛ یکی از اساتید دانشگاه سیدنی به من پیشنهاد کردند که یک ریسرچ پروپوزال بنویسم و براشون بفرستم و در صورتی که پسند کردند، من اپلای کنم. حالا یک سئوال داشتم: با توجه به اینکه دانشگاه سیدنی جزء دانشگاه های تاپ هست، هم در استرالیا و هم در دنیا، با این رزومه شانسی دارم برای آوردن بورسیه IPRS؟ تو خود سایت سیدنی زده که هر سال حدود 30 نفر این بورس میگیرن.

با تشکر

با سلام،
    دانشگاه کارشناسیتون جز دانشگاههای شناخته شده و امتیاز بیار نیست، معدل ارشدتون خوب هست گرچه ممکن دانشگاه ارشدتون امتیاز بالایی براتون نداشته باشه، تعداد مقالاتتون خوب هست ولی اگر بتونید افزایششون بدید شانستون را بیشتر خواهد کرد و در عین حال رزومه تون را بیشتر پوشش خواهد داد، به هر حال توصیه ی بنده به شما اپلای کردن برای دانشگاههای غیر گروه هشت هم هست، شکی نیست برای این گروه شانس خوبی خواهید داشت.
    موفق باشید

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه آزاد نجف آباد

معدل کارشناسی : 14.91

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی مکانیک ساخت و تولید

دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه آزاد نجف آباد
    معدل کارشناسی ارشد :18.67

مهندسی مکانیک ساخت و تولید

تعداد مقالات : 1 مقاله ISI اسم اول ایمپکت 1.6، سه مقاله ISI دیگر هم در دست داوری هستند. همه پژوهشام تو زمینه بایومکانیک بوده و تو همین زمینه هم می خوام اپلای کنم.

سابقه کار: ----

سابقه دریافت بورس :----

تالیف و یا ترجمه کتاب : هم ترجمه دارم و هم تآلیف ولی هیچکدوم چاپ نشده هنوز

نمره زبان انگلیسی: آیلتس 7---------- GRE 313

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: والا می خوام یه جا باشه تو بایو خوب باشه و فول فاند بگیرم.

پیشاپیش ممنون.
    ای که مرا خـوانـده ای راه نـشـانـم بـده ...

دانشگاه کارشناسی :سراسری دانشگاه خوارزمی(علوم اقتصادی سابق)
    معدل کارشناسی : 16 (ترم ششم )
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مدیریت بیمه
    دانشگاه کارشناسی ارشد :-
    معدل کارشناسی ارشد :-
    تعداد مقالات :
    سابقه کار:حسابداری+تدریس ریاضی+تحلیل بازار+مشاور اقتصادی
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان انگلیسی: در حال خواندن تافل .ایا مدرک تافل لازم است یا ایلس بررای استرالیا؟
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه های ممتاز مورد تایید وزارت علوم که تقریبا همشون میشه و اینکه ترجیحا در شهر سیدنی باشه دانشگاه
    اسکلارشیپ مد نظرتون :پلن اینه که به صورت شخصی پرداخت بشه ولی در صورت امکان کمک هزینه هم باشه عالیه

به نظر شما با این رزومه میشه پذیرش برای رشته حسابداری یا مالی رو گرفت؟؟؟

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه شهید باهنر کرمان

معدل کارشناسی : 14.83

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی کشاورزی (مکانیک ماشین های کشاورزی)

دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه شیراز

معدل کارشناسی ارشد : 18.13

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی کشاورزی (مکانیک ماشین های کشاورزی)

تعداد مقالات : 1 مقاله ISI اسم اول ایمپکت 0.8، دو مقاله علمی پژوهشی (هر دو زبان انگلیس. یکی ترکیه- یکی ایران)

ثبت اختراع: 1 عدد.

ریکامندیشن: هر تعداد که لازم باشه. و از اساتید بسیار قوی

سابقه کار: 2 سال

سابقه دریافت بورس :--------

تالیف و یا ترجمه کتاب :-------

نمره زبان انگلیسی: آیلتس 6.5 (S:7 W: 6 L:6.5 R:6.5)

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: جزو دانشگاه های رده پایین نباشه

Junior Member

خیلی ممنون بابت راهنماییتون بله در همه مقالاتم به غیر از یکی، نویسنده اول و نویسنده مسئول هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط alieskandari30 نمایش پست ها
    لطفا راهنمایی کنید
    با سلام،
    متاسفانه بنده زیاد اطلاعاتی در مورد شانس پذیرش در مقطع ارشد ندارم، ولی تا جائی که اطلاع دارم گرفتن فاند برای ارشد در استرالیا تقریبا غیرممکن هست ، در مورد شانس پذیرشتون، متاسفانه معدلتون پائین هست و این به شدت می تونه شانستون را بیاره پائین، به هر حال پیشنهاد بنده اپلای کردن برای دانشگاههای غیرگروه هشت و دارای رنک پائین هست. شاید بد نباشه ارشدتون را در کشوری مثل ایتالیا یا مالزی بگیرید و سعی در تقویت رزومه تون کنید سپس برای دکترای استرالیا اقدام کنید. ممنون می شم دوستان باتجربه تر راهنمایی کنند.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)