صفحه 15 از 252 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223242565115 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

سلام.
    دانشگاه کارشناسی : آزاد اسلامی-شهرستان
    معدل کارشناسی : 15.90
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی شیمی
    دانشگاه کارشناسی ارشد :آزاد اسلامی-شهرستان
    معدل کارشناسی ارشد :19.18
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندسی شیمی
    تعداد مقالات کنفرانس داخلی : 11 كنفرانس
    تعداد مقالات کنفرانس خارجی:2 (کانادا و امارات- هردو سخنرانی شفاهی)
    تعداد مقالات ISI در الزویر: 12 (ایمپکت های 2.6و 2.3و 2.1) در تمام مقالات نفر اول هستم بجز یکی که دوم و یکی که سوم
    مقالات ISI در اشپرینگر : 4مقاله با ایمپکت 1 (در همه نفر اول هستم)
    مقالات ISI در : 1Taylor&Francis عدد با ایمپکت حدود 1 (نفر دوم هستم)
    مقالات ISI در ژورنال های Open Access نمایه شده در تامپسون (مورد تایید مزارت علوم خودمون و ستاد نانو و...)12 تا (در همه نفر اول هستم)
    در تمام مقالات نویسنده ستاره دار هستم (بجز یکی دوتا).
    نمره زبان انگلیسی: IELTS 6.5 اکادمیک
    پژوهشگر برتر 92
    یک کتاب هم تحت داوری دارم +5 مقاله دیگر تحت داوری.
    سابقه کار: حدود شش ماه مدیر تولید با بیمه و مزایا . خودم استعفا دادم بخاطر دکتری
    شانس پذیرش برای دکتری به همراه بورس IPRS چه قدره؟ اگه ممکنه کمی وضعیتم رو تحلیل کنید تا خیالم راحت بشه. دانشگاه ازاد بودنم ممکنه کارمو واسه بورس یا پذیرش خراب کنه؟ خیلی نگرانم.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

رزومه شما واقعا شگفت اور هست! هر دانشگاهی خواستی اپلای کن.. مطمن باش بورس میدن بهت هیچ ربطی هم نداره دانشگاه ازاد باشی وقتی این همه مقاله داری دیگه حرفی برای گفتن نمیمونه... با 29 مقاله ISI از همین الان بهت اطمینان میدم پست داک هم اوکی هست... قابل توجه دوستانی که میگم ما شهرستان هستیم نمیشه مقاله داد! البته مهندسی شیمی خوب راحت تر هست مقاله دادن اما نه دیگه این همه!
    ما شا الله
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadmohsen نمایش پست ها
    سلام.
    تعداد مقالات ISI در الزویر: 12 (ایمپکت های 2.6و 2.3و 2.1) در تمام مقالات نفر اول هستم بجز یکی که دوم و یکی که سوم
    مقالات ISI در ژورنال های Open Access نمایه شده در تامپسون (مورد تایید مزارت علوم خودمون و ستاد نانو و...)12 تا (در همه نفر اول هستم)
    پژوهشگر برتر 92
    سابقه کار: حدود شش ماه مدیر تولید با بیمه و مزایا . خودم استعفا دادم بخاطر دکتری
    شانس پذیرش برای دکتری به همراه بورس IPRS چه قدره؟ اگه ممکنه کمی وضعیتم رو تحلیل کنید تا خیالم راحت بشه. دانشگاه ازاد بودنم ممکنه کارمو واسه بورس یا پذیرش خراب کنه؟ خیلی نگرانم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

سلام.
    پژوهشگر برتر 92
    واقعا رزومه خوبی دارید، ببینید بزارید براتون کلا توضیح بدم که خیالت تخت شه، من برای ملبورن رو میگم، هر جایی فرق داره، در دانشگاه ملبورن:
    1- معدلی که مورد محاسبه قرار میگیره، معدل فوق هست که برای شما بسیار بالاست پس از اینجا غمت نباشه
    2- برای مقالاتی که داری نمره اضافه در نظر میگیرن، البته فقط برا ژورنالات که همه تو جای خوب هم هستند، حداکثر 8 نمره، که خودشون میگن 6 نمره خیلی بعیده بالاتر به کسی بدن، چون اونا وقتی چنتا مقاله از یه کار بیاد بیرون بهش نمره اضافه نمیدن دیگه
    3- موقعیت دانشگاهت نسبت به دانشگاه ملبورن، که اینجا نمره منفی میگیری زیاد، البته با ذکر مثلا نفر چندم بودن در کلاس امکان داره یکم بهتر بشه اوضاعت تو این مسئله
    بعد یه نمره بهت میدن از 100، اگر بالا 80 بشی بهت بورس میدن، معدلت و مقالاتت همگی مثلا گواه این میدن که اگر از دانشگاه آزاد نبوذی بشی حول و هوش 86 اینا، اما چقدر به دانشگاهت منفی بدن، معلوم نیس، من از بچه هایی که از این فروم بورس شدن از دانشگاه آزاد ندیدم (دانشگاه فوق منظورمه) کسی ملبورن بورس بشه، حتی با رزومه خوب، حالا خودتم نگاه بنداز شاید اشتباه کنم، اما مطمئنم دانشگاه های سیدنی، موناش، کوئینزلند و .... برو الا آخر رو بورس میشی، بازم میگم درسته که مقاله خیلی داری (بنظزم ترکوندی)، اما مقاله داشتن تنها شرط بورس شدن نیس، چون نمره خاص خودش رو داره، همه چیت باید خوب باشه، معدل دانشگاه مقاله، بزار یه مثال بزنم، مثلا یکی از دانشگاه تهران باشه با معدل 16 لیسانس و 18 فوق و با 5 تا مقاله ISI، بینتون اونو میگیرن، چون برا گرفتن امتیاز مقاله، 5 تا ISI کافیه، دیگه میمونه معدل و دانشگاه که دانشگاهت اینجا کار رو خراب میکنه، اما باز بنظرم تو خیلی جاها شانست برای بورس خیلی بالاست، هرجا گفتند اپلای کن فقط از جی 8 تارو و دو یا 3 تا از غیر جی 8 تارو که تو رشتت خوبن را اپلای کن که حتما بورس میشی
    یا علی

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

خیلی ممنون از راهنمایی تون. من هدفم دانشگاه کوییزلند هست.. و انتخاب دومم احتمالا ملبورن یا سیدنی و سومی ادلاید. چون یک مقدار گرفتار هستم و ازلحاظ زمانی محدود، این کار رو به یکی از موسسات میس خوام بسپارم. به نظرتون شانسم تو کوییزلند خوبه؟ نکنه بخاطر دانشگاهم ریجکت بشم. میشه شما دانشگاه به من پیشنهاد بدید. ترجیها جی 8. مرسی
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    واقعا رزومه خوبی دارید، ببینید بزارید براتون کلا توضیح بدم که خیالت تخت شه، من برای ملبورن رو میگم، هر جایی فرق داره، در دانشگاه ملبورن:
    1- معدلی که مورد محاسبه قرار میگیره، معدل فوق هست که برای شما بسیار بالاست پس از اینجا غمت نباشه
    2- برای مقالاتی که داری نمره اضافه در نظر میگیرن، البته فقط برا ژورنالات که همه تو جای خوب هم هستند، حداکثر 8 نمره، که خودشون میگن 6 نمره خیلی بعیده بالاتر به کسی بدن، چون اونا وقتی چنتا مقاله از یه کار بیاد بیرون بهش نمره اضافه نمیدن دیگه
    3- موقعیت دانشگاهت نسبت به دانشگاه ملبورن، که اینجا نمره منفی میگیری زیاد، البته با ذکر مثلا نفر چندم بودن در کلاس امکان داره یکم بهتر بشه اوضاعت تو این مسئله
    بعد یه نمره بهت میدن از 100، اگر بالا 80 بشی بهت بورس میدن، معدلت و مقالاتت همگی مثلا گواه این میدن که اگر از دانشگاه آزاد نبوذی بشی حول و هوش 86 اینا، اما چقدر به دانشگاهت منفی بدن، معلوم نیس، من از بچه هایی که از این فروم بورس شدن از دانشگاه آزاد ندیدم (دانشگاه فوق منظورمه) کسی ملبورن بورس بشه، حتی با رزومه خوب، حالا خودتم نگاه بنداز شاید اشتباه کنم، اما مطمئنم دانشگاه های سیدنی، موناش، کوئینزلند و .... برو الا آخر رو بورس میشی، بازم میگم درسته که مقاله خیلی داری (بنظزم ترکوندی)، اما مقاله داشتن تنها شرط بورس شدن نیس، چون نمره خاص خودش رو داره، همه چیت باید خوب باشه، معدل دانشگاه مقاله، بزار یه مثال بزنم، مثلا یکی از دانشگاه تهران باشه با معدل 16 لیسانس و 18 فوق و با 5 تا مقاله ISI، بینتون اونو میگیرن، چون برا گرفتن امتیاز مقاله، 5 تا ISI کافیه، دیگه میمونه معدل و دانشگاه که دانشگاهت اینجا کار رو خراب میکنه، اما باز بنظرم تو خیلی جاها شانست برای بورس خیلی بالاست، هرجا گفتند اپلای کن فقط از جی 8 تارو و دو یا 3 تا از غیر جی 8 تارو که تو رشتت خوبن را اپلای کن که حتما بورس میشی
    یا علی

Member
    رشته و دانشگاه

خیلی ممنون از راهنمایی تون. من هدفم دانشگاه کوییزلند هست.. و انتخاب دومم احتمالا ملبورن یا سیدنی و سومی ادلاید. چون یک مقدار گرفتار هستم و ازلحاظ زمانی محدود، این کار رو به یکی از موسسات میس خوام بسپارم. به نظرتون شانسم تو کوییزلند خوبه؟ نکنه بخاطر دانشگاهم ریجکت بشم. میشه شما دانشگاه به من پیشنهاد بدید. ترجیها جی 8. مرسی
    والا من نمیدونم، من دو تا پیشنهاد برات دارم، یکی اینکه لیست پذیرش همین سایت رو نگاه کنی برا استرالیارو و دانشگاه جی 8تارو ببینی از کدوم دانشگاهش بچه با فوق دانشگاه آزاد بورس شدن، تکرار میکنم فوق دانشگاه آزاد، چون اونا براشون مقطع فوق هست، اینجوری یه دیدی دستت میاد، دوم اینکه برا همشون حتما اپلای کن، استاد با ساپورت خوب پیدا کن و اپلای کن همرو، مفته مفته، ببین چی میشه دیگه، ایشالله که حتما میگیری

دانشگاه كارداني: آموزشكده فني امام صادق
    معدل: ١٨.١٣ (نفر دوم)
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه غيرانتفاعي بابل (بدون كنكور استعداد درخشان)
    معدل کارشناسی : ١٨.٥٣ (نفر اول)
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: كامپيوتر نرم افزار
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه علوم فنون مازندارن (بدون كنكور استعداد درخشان)
    معدل کارشناسی ارشد : ١٨.٩٠ (نفر دوم)
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : فناوري اطلاعات
    تعداد مقالات : ٣ کنفرانس داخلی - ٣ كنفرانس خارجي كه دوتاش ieee - ١ مقاله isi (منتظر اکسپت)
    سابقه کار: ٢ سال
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان انگلیسی: ٩٣ تافل ibt
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: فرقی ندارد
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Shayanzamani نمایش پست ها
    دانشگاه كارداني: آموزشكده فني امام صادق
    معدل: ١٨.١٣ (نفر دوم)
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه غيرانتفاعي بابل (بدون كنكور استعداد درخشان)
    معدل کارشناسی : ١٨.٥٣ (نفر اول)
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: كامپيوتر نرم افزار
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه علوم فنون مازندارن (بدون كنكور استعداد درخشان)
    معدل کارشناسی ارشد : ١٨.٩٠ (نفر دوم)
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : فناوري اطلاعات
    تعداد مقالات : ٣ کنفرانس داخلی - ٣ كنفرانس خارجي كه دوتاش ieee - ١ مقاله isi (منتظر اکسپت)
    سابقه کار: ٢ سال
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان انگلیسی: ٩٣ تافل ibt
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: فرقی ندارد
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    بنظرم شانستون برای فاند کمه، اما پذیرش از غیر جی 8 تا میتونید، اگر با این معدل ها دانشگاهتون معتبر بود، احتمال فاند شدن داشتید از چند جا، اما دانشگاهتون خوب نیس و دانشگاه های استرالیا برای دانشگاه هایی که ناشناخته هستند نمره منفی درنظر میگیره، که شما مقاله هم ندارید، شما باید ISI تو ژورنال معتبر داشته باشید، کنفرانس نمره ای نداره، مقاله داخلی که اصا به حساب نمیاد، حالا هر جایی که بهتون اکی دادند اپلای کنید خدا بزرگه

ممون از پاسختون
    ملبورنو سيدني بهم اوكي دادن و گفتن اپلاي كنم، حتي از استاد سيدنيپرسيدم شانس دارم گفت اره
    پس به نظرتون بايد روي بقيه دانشگاه ها كه رنك پايين تري دارن اقدام كنم؟ يعني اين مدارك داشگاهيم حتي از دانشكاه ازاد هم كم ارزش تره براي اونا؟ البته با عرض پوزش به بچه هاي دانشگاه ازادي، منظورم به اونا بود اگر جمله ام بد گفتم عذر ميخوام.

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    بنظرم شانستون برای فاند کمه، اما پذیرش از غیر جی 8 تا میتونید، اگر با این معدل ها دانشگاهتون معتبر بود، احتمال فاند شدن داشتید از چند جا، اما دانشگاهتون خوب نیس و دانشگاه های استرالیا برای دانشگاه هایی که ناشناخته هستند نمره منفی درنظر میگیره، که شما مقاله هم ندارید، شما باید ISI تو ژورنال معتبر داشته باشید، کنفرانس نمره ای نداره، مقاله داخلی که اصا به حساب نمیاد، حالا هر جایی که بهتون اکی دادند اپلای کنید خدا بزرگه

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Shayanzamani نمایش پست ها
    ممون از پاسختون
    ملبورنو سيدني بهم اوكي دادن و گفتن اپلاي كنم، حتي از استاد سيدنيپرسيدم شانس دارم گفت اره
    پس به نظرتون بايد روي بقيه دانشگاه ها كه رنك پايين تري دارن اقدام كنم؟ يعني اين مدارك داشگاهيم حتي از دانشكاه ازاد هم كم ارزش تره براي اونا؟ البته با عرض پوزش به بچه هاي دانشگاه ازادي، منظورم به اونا بود اگر جمله ام بد گفتم عذر ميخوام.
    اصولا بیشتر براشون فوق رو از کجا گرفتی مهمه، دانشگاه آزاد هم دانشگاه خوبی نیس، حتی دانشگاه های تهرانش، شما یه سرچی اگر تو نتایج پذیرش همین سایت بزنی میبینی که کسی تقریبا با فوق دانشگاه ازاد یا غیر انتفاعی از استرالیا بورس نشده، یا اگر هست خیلی کم و انگشت شمار، میتونی خودت چک کنی، به دانشگاه دومت نگاه میکنن نه لیسانست، اساتید خیلیاشون از شرایط پذیرش و نحوه امتیاز بندی و رنک دانشگاهتون اطلاعاتی ندارند و چون معدلتون را بالا میبینند، بهتون اکی میدن، بازم میگم برای همه جا تلاش کنید، استاد تو استرالیا تو بیشتر موارد کاره ای نیس، مگر اینکه فاند داشته باشه، اگر مقالات ISI دو یا 3 تا به اسم اول چاپ شده در مجلات معتبر الزویر یا اشپرینگر داشتی من میگفم شانس داری، اما الان نه، بازم میگم، من نمیخوام فقط امید اکی بهت بدم، نظر منم شرط قیولی یا نشدن نیس، من فقط نظر خودمو گفتم با توجه به اپلای هایی که خودم کردم و پذیرش و ریجکتی هایی که بچه ها شدن، شما همه جارو اپلای کن، هرجا بهت اکی دادند

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان من لیسانسم عمران و ارشدم مدیریت.
    2 تا کتاب ترجمه شده در مورد فلسفه دارم.آیا به صرف این دو کتاب و اینکه لیسانسم غیر مرتبط هست , می تونم ارشد فلسفه بورس بگیرم؟
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    یک سوال دیگه..
    با توجه به داشتن مستر, اگر من مجدد ارشد بخونم تا بعدش با توجه به حضورم در استرالیا و مدرک معتبر بتونم دکترا بگیرم بهتر نیست؟
    سطح زبانم هم بالاتر میره..
    آیا احتمال گرفتن فاند در دکترا بیشتر نمیشه؟
    حدود هزینه تحصیل برای مستر و زندگی دو نفر در ایالتی مثل وسترن چقدره؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)