صفحه 100 از 252 نخستنخست ... 5090919293949596979899100101102103104105106107108109110150200 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 991 تا 1,000 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_s_rad نمایش پست ها
    بنام خدا.
    سلام.
    واقعیتش در قسمت تحصیل در امریکا هم پیام گذاشتم ولی چونکه هنوز دقیق نمیدونم ارزش رزومه من چقدر هست و اینکه نمیدونم کدوم کشور با توجه به رزومه من برای تحصیل بهترین هست دوباره پیامم رو در این قسمت هم گذاشتم.
    دانشجوی شیمی دانشگاه بو علی شاگرد اول معدل17/43
    معدل دیپلم 18/25
    سه مقاله ISI با lfهای خوب که در هر سه مقاله اسمم نفر چهارم اومده
    توصیه نامه از 10 استاد تمام که 3تا از اونها جز 1درصد دانشمند برتر جهان هستند و هر سه این مقالهها با یکی از این سه نفر هست.
    تافل90
    GRE هنوز امتحان ندادم ولی شما فکر کنید 315
    میخوام بدونم با این رزومه از کدام دانشگاهای استرالیا میتونم پذیرش بگیرم البته با فول فاند.لطف کنید رنکینگشون رو هم بگیدِ
    سلام دوست عزیز

شما معدل کارشناسی خیلی خوبی دارید ، اما در مورد بورس های دانشگاه های استرالیا به دلیل اینکه کمک هزینه ها Research Scholarship هست ، ترجیح میدن این بورس رو به کسی بدن که تجربه تحقیق رو در مقطع کارشناسی ارشد داشته باشه. البته شاید در وب سایت دانشگاه های استرالیا این نکته ذکر شده باشه که بورس به مدت 2 سال به مقطع کارشناسی ارشد هم ممکنه تعلق بگیره اما در عمل و با توجه به تجربه کاربران این سایت به ندرت این اتفاق افتاده و افرادی که آخرین مدرکشون لیسانس هست برای Research Scholarship های استرالیا شانس کمی دارند.

امیدوارم موفق باشید
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabijoon نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی :امیرکبیر
    معدل کارشناسی
    :14.46
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی
    :مهندسی پلیمر
    دانشگاه کارشناسی ارشد :معدل کارشناسی ارشد :رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران/معدل 17.80/ مهندسی پلیمر(بایو)
    تعداد مقالات
    :3تا کنفرانس بین المللی/فعلا 1 مقاله ISI ولی 3تا دیگه دارم پابلیش میکنم
    تعداد توصیه نامه
    :3-4
    سابقه کار
    :ندارم
    سابقه دریافت بورس
    :بورس برای دوره کاراموزی 2ماهه از آلمان داشتم از موسسه DAAD
    تالیف و یا ترجمه کتاب
    : 2تا بوک چپتر توی مجله تیلور دارم
    نمره زبان انگلیسی
    :فعلا ندارم ولی7- 6.5 رو میگیرم حتما
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست : دانشگاه های تاپ و رشته مربوط به مهندسی پلیمر و بایو
    اسکلارشیپ مد نظرتون
    :فول فاند
    نکته دیگه ای اگه هست
    : ممنون میشم راهنماییم کنید که چقدر شانس دارم
    سلام

شما اگر 4 مقاله ISI داشته باشید در استرالیا شانس خوبی خواهید داشت. البته ایمپکت فکتور ژورنال و ترتیب اسامی مقاله هم نقش مهمی در بردن بورس دارند. شما ابتدا باید در دانشگاه هایی که مد نظرتون هست استادی پیدا کنید تا از اپلیکیشن شما حمایت کنه و پیشنهاد می کنم به هر تعدای که میتونید اپلای کنید تا ریسک رو پایین نگه دارید (به این دلیل که دانشگاه ها سیاست مختلفی در رنکینگ افراد دارند). در تعدادی از دانشگاه های استرالیا بیشتر به معدل مستر توجه میشه سعی کنید بیشتر بر روی چنین دانشگاه هایی تمرکز کنید ، معمولا در وب سایت دانشگاه ها در قسمت اسکالرشیپ این موارد توضیح داده شده.

موفق باشید
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

سلام

ممنون از پست خوبتون
    دانشگاه کارشناسی :دانشگاه بين المللي امام خميني قزوين
    معدل کارشناسی :15.14
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی :مهندسی برق
    دانشگاه کارشناسی ارشد :معدل کارشناسی ارشد :رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : دانشگاه علم و صنعت ايران/معدل 17.47/ مهندسی برق-قدرت
    تعداد مقالات :2تا کنفرانس بین المللی IEEE/ مقاله ISI يك مقاله در ژورنال IET
    تعداد توصیه نامه :3-4
    سابقه کار :شركت مپنا- يكسال
    تالیف و یا ترجمه کتاب : يك كتاب - چاپ سوم - به فارسي
    نمره زبان انگلیسی :تافل 90
    TA بودم
    شاگرد اول فوق ليسانس
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند
    نکته دیگه ای اگه هست : ممنون میشم راهنماییم کنید که چقدر شانس دارم
    من امسال از دانشگاه ولونگانگ پذيرش گرفتم ولي توي اسكالرشيپ رد شدم و گفتن با هزينه ي خودت بيا (ترمي 20 هزار دلار استراليا) ....كه گفتن نميام...حالا به نظرتون سال ديگه اين دانشگاه يا جاي ديگه فاند مي ده؟

و مهم تر از همه اين كه مگه تو استراليا هم مثل آمريكا و كانادا پول دست استاد هستش؟!! چون من هرچي كه مكاتبه كردم همه حرفشون از اسكالرشيپ دانشگاه و دولت بوده ...استاد پول داره يعني؟؟

Junior Member

سلام
    شانستون زیاده، چند نوع اسکالرشیپ وجود داره که یه سری دولتی و یه سری مربوط به همون دانشگاه میشه ولی همه چیز دست استاده که مثلاً فاند داره بده یا خیلی از رزومه شما خوشش بیاد، اون فاندی که دولتی هست رو اگر بگیری حتی بعد از اومدن استرالیا میتونی دانشگاهتم عوض کنی ولی فاند رو داشته باشی
    نقل قول نوشته اصلی توسط arash_alizadeh نمایش پست ها
    سلام

ممنون از پست خوبتون
    دانشگاه کارشناسی :دانشگاه بين المللي امام خميني قزوين
    معدل کارشناسی :15.14
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی :مهندسی برق
    دانشگاه کارشناسی ارشد :معدل کارشناسی ارشد :رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : دانشگاه علم و صنعت ايران/معدل 17.47/ مهندسی برق-قدرت
    تعداد مقالات :2تا کنفرانس بین المللی IEEE/ مقاله ISI يك مقاله در ژورنال IET
    تعداد توصیه نامه :3-4
    سابقه کار :شركت مپنا- يكسال
    تالیف و یا ترجمه کتاب : يك كتاب - چاپ سوم - به فارسي
    نمره زبان انگلیسی :تافل 90
    TA بودم
    شاگرد اول فوق ليسانس
    نکته دیگه ای اگه هست : ممنون میشم راهنماییم کنید که چقدر شانس دارم
    من امسال از دانشگاه ولونگانگ پذيرش گرفتم ولي توي اسكالرشيپ رد شدم و گفتن با هزينه ي خودت بيا (ترمي 20 هزار دلار استراليا) ....كه گفتن نميام...حالا به نظرتون سال ديگه اين دانشگاه يا جاي ديگه فاند مي ده؟

و مهم تر از همه اين كه مگه تو استراليا هم مثل آمريكا و كانادا پول دست استاد هستش؟!! چون من هرچي كه مكاتبه كردم همه حرفشون از اسكالرشيپ دانشگاه و دولت بوده ...استاد پول داره يعني؟؟

Junior Member

سلام
    به نظرم رزومه خوبی دارید و توی استرالیا قطعاً شانس دارید، اپلای کنید و قبلش با اساتید صحبت کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahtabijoon نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی :امیرکبیر
    معدل کارشناسی
    :14.46
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی
    :مهندسی پلیمر
    دانشگاه کارشناسی ارشد :معدل کارشناسی ارشد :رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران/معدل 17.80/ مهندسی پلیمر(بایو)
    تعداد مقالات
    :3تا کنفرانس بین المللی/فعلا 1 مقاله ISI ولی 3تا دیگه دارم پابلیش میکنم
    تعداد توصیه نامه
    :3-4
    سابقه کار
    :ندارم
    سابقه دریافت بورس
    :بورس برای دوره کاراموزی 2ماهه از آلمان داشتم از موسسه DAAD
    تالیف و یا ترجمه کتاب
    : 2تا بوک چپتر توی مجله تیلور دارم
    نمره زبان انگلیسی
    :فعلا ندارم ولی7- 6.5 رو میگیرم حتما
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست : دانشگاه های تاپ و رشته مربوط به مهندسی پلیمر و بایو
    اسکلارشیپ مد نظرتون
    :فول فاند
    نکته دیگه ای اگه هست
    : ممنون میشم راهنماییم کنید که چقدر شانس دارم

Junior Member

سلام
    کلاً گرفتن فاند برای کارشناسی ارشد یه کمی سخته اما نشدنی نیست، به نظر من اول اساتید مرتبط با کارتون رو پیدا کنید حتی اگه میشه بصورت اسکایپ صحبت کنید فکر میکنم راههایی برای گرفتن فاند داشته باشید اگر نظر استاد رو جلب کنید چون با کارشناسی مقاله ISI خیلی مورد توجه است.
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_s_rad نمایش پست ها
    بنام خدا.
    سلام.
    واقعیتش در قسمت تحصیل در امریکا هم پیام گذاشتم ولی چونکه هنوز دقیق نمیدونم ارزش رزومه من چقدر هست و اینکه نمیدونم کدوم کشور با توجه به رزومه من برای تحصیل بهترین هست دوباره پیامم رو در این قسمت هم گذاشتم.
    دانشجوی شیمی دانشگاه بو علی شاگرد اول معدل17/43
    معدل دیپلم 18/25
    سه مقاله ISI با lfهای خوب که در هر سه مقاله اسمم نفر چهارم اومده
    توصیه نامه از 10 استاد تمام که 3تا از اونها جز 1درصد دانشمند برتر جهان هستند و هر سه این مقالهها با یکی از این سه نفر هست.
    تافل90
    GRE هنوز امتحان ندادم ولی شما فکر کنید 315
    میخوام بدونم با این رزومه از کدام دانشگاهای استرالیا میتونم پذیرش بگیرم البته با فول فاند.لطف کنید رنکینگشون رو هم بگیدِ

Junior Member

سلام
    فکر میکنم گرفتن IPRS شرط و شروط داره ولی مطمئن نیستم، این بورس دولت استرالیاست و خیلی خیلی رقابتیه چون تحت هر شرایطی داده میشه حتی مثلاً استاد بره از دانشگاه، بودجه نداشته باشه دانشکده و یا هر دلیل دیگه این بورس داده میشه، حالا رزومتون خوبه و امیدوارم بتونید بگیرید
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh63413 نمایش پست ها
    سلام دوستان من با معدل لیسانس زیر 13 (دولتی) و ارشد 17.5 (ازاد) و چاپ( 3 مقاله در وایلی (اسکوپوس) نفر اول یا دوم و 1 مقاله در اشپرینگر با ایمپکت 1نفر سومم) و 5 مقاله under review در مجلات با ایمپکت حداقل 1.2 و 4 مقاله تازه سابمیت شده که هنوز به مرحله داوری نرفتن با ایمپکت حداقل 1.7 همه در الزویر، وایلی، اشپرینگر و IEEE (همه نفر اول یا دوم)در رشته مکانیک و داشتن سوپروایزری که خودش متن پروپزال دکتری رو برام نوشت و ایمیل کرد در دانشگاه سیدنی روز 15 دسامبر که آخرین روز ددلاین جهت کانسیدر شدن برای اسکولارشیپ (IPRS) بود اپلای کردم. اول میخواستم بپرسم که این اپلایی که کردم جهت اسکولارشیپه؟ یا اینکه کلا دگه نیاز به اپلای نیست؟ دوم میخواستم بدونم که واقعا شانسم برای اسکولارشیپ با وجود این معدل کم لیسانس چقدره؟ اصلا دانشگاههای استرالیا معدلی اسکولارشیپ میدن یا مقاله ای؟ سوم میخواستم بدونم که پذیرش بدون اسکولارشیپ هم میدن؟ با وجود اینکه من تقاضای اسکولارشیپ دادم؟ اگه میدن، شانسم برای این چقدره؟ چهارم اینکه نتایج پذیرش ها رو بعد از اتمام ددلاین اصلی (30 آپریل) میزنن؟ تا اون موقع مقاله هام اکثرن اکسپت میشن، قابلیت آپدیت رزومم و اپلیکیشنم رو دارم؟

Junior Member

سلام هم دانشگاهی
    اپلای کن بلند شو بیا با این رزومه
    نقل قول نوشته اصلی توسط imannasa2000 نمایش پست ها
    سلام
    کارشناسی علم و صنعت مهندسی برق معدل 15
    کارشناسی ارشد دانشگاه علم و صنعت مهندسی برق-مخابرات معدل ۲\16
    دو مقاله ISI که اسم اول خودمم با ایمپکت بالا و دو مقاله ISI که اسم سوم هستم با ایمپکت بالا
    دو مقاله کنفرانس های داخلی
    ایلتس 7
    فول فاند

Junior Member

سلام
    شما که نیاز به سوال نداری نیاز به حرکت داری
    UNSW، دانشگاه سیدنی و موناش هست، استارتو بزن
    نقل قول نوشته اصلی توسط navidhagh نمایش پست ها
    انشگاه کارشناسی : دانشگاه سمنان
    معدل کارشناسی : 15.19
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی مواد و متالورژی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی ارشد : 17.18
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی مواد-خوردگی و حفاظت از مواد
    تعداد مقالات : 8 مقاله کنفرانسی (ملی و بین المللب)- 2 مقاله ISI )Under review)
    نمره زبان انگلیسی: toefl 104
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: شهر های سیدنی و ملبورن
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

Junior Member Piale آواتار ها

سلام
    دانشگاه کارشناسی :صنعتی شریف؛ معدل کارشناسی :14.78؛ رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی :مهندسی شیمی
    دانشگاه کارشناسی ارشد :معدل کارشناسی ارشد :رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران/معدل 17.75/ مهندسی شیمی
    تعداد مقالات : ISI چهارتا (با ایمپکتهای 2.7 (اسم سوم) و2.3 (اسم اول) و 1.6(اسم سوم) و0.5 (اسم اول)) چاپ شده در الزویر. غیر ISI یه دونه چاپ شده در اسپرینگر (اسم اول)
    کنفرانس بین المللی: 3 تا
    تعداد توصیه نامه :1 عدد
    سابقه کار : 3.5 سال
    نمره زبان انگلیسی :فعلا ندارم ولی90-95 رو امیدوارم بگیرم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست : مهندسی شیمی- دانشگاههای G8

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)