صفحه 104 از 252 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104105106107108109110111112113114154204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,040 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

با سلام. ممنون میشم نظرتون رو بگید.

معدل کارشناسی : 15/80
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مکانیک-سیالات
    معدل کارشناسی ارشد :17/40
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مکانیک- تبدیل انرژی
    تعداد مقالات : 1 مقاله isi ایمپکت بالا elsevier نفر دوم- دو مقاله isi تحت داوری نفر اول- 2 مقاله کنفرانس بین المللی نفر دوم- 2 مقاله انگلیسی کنفرانس داخلی
    نمره زبان انگلیسی: هنوز امتحان ندادم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه برام مهم نیست.
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه تبریز
    معدل کارشناسی : 13.50
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: ریاضی کاربردی
    تعداد مقالات : 2 تا isi ، یکی تو وایلی با ایمپکت 1.4 (نفر دوم از مجموع دو نفر) و یکی تو الزویر با ایمپکت 2.1 (نفر دوم از مجموع سه نفر) و یکی دیگه هم دارم که تو یه ژورنال معتبر تو الزویر تحت داوریه (نفر دوم از مجموع دو نفر).
    سابقه کار: ندارم. ولی سابقه تدریس دارم (دو ترم TA بوده ام تو دوره کارشناسی)
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان انگلیسی: تافل 104
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: برای مستر صنایع میخوام اقدام کنم، که تو استرالیا با نام های دیگه هست این رشته. رشته کارشناسیم و مقالاتم کاملا با مهندسی صنایع تطابق داره و از این نظر مشکلی نیست برام. دانشگاهش برام مهم نیست زیاد، دانشگاه رنک پایین هم باشه مشکلی نیست فقط فول فاند میخوام.

* نمرات دروس تخصصیم در دوره کارشناسی در کل کمه و به این علت معدلم پایین بوده ولی نمرات چند تا درسم که مربوط به مهندسی صنایع بوده بالاست ( 20 , 17.5, 16.5 , 16, 15.5) .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mech Engr/ ShirazU

باسلام. ممنون می شم من رو راهنمایی بفرمایید.
    دانشگاه کارشناسی: شهید چمران اهواز
    معدل کارشناسی: 16.88
    رشته ی تحصیلی کارشناسی: مهندسی مکانیک، حرارت و سیالات
    دانشگاه کارشناسی ارشد: دانشگاه شیراز
    معدل کارشناسی ارشد: 17.36
    رشته ی کارشناسی ارشد: مهندسی مکانیک، تبدیل انرژی، موضوع تز: احتراق در محیط متخلخل
    مقالات: 2 مقاله ی ISI سابمیت شده
    سابقه ی کار: 6 ترم TA
    سابقه ی دریافت بورس:ندارم
    تالیف یا ترجمه: ندارم
    نمره ی زبان: تافل 105، جی آر ایی: 314
    دانشگاه های مد نظر: یکی از 15 دانشگاه اول استرالیا در مهندسی
    اسکلارشیپ مدنظر: Full Fund
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط PhdComposite نمایش پست ها
    سلام

در مقالات نفر چندم هستید؟ و اینکه ژورنال ها در چه پابلیکیشن هایی هستند؟
    4مقاله اسم اول و 3 تا اسم دوم در ژورنالهایSpringer: Microchimia Acta -Royal society of chemistry :RSC advances--Elsevier:Sensors and Actuators B-Royal society of chemistry:Journal Materials chemistry

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein88 نمایش پست ها
    4مقاله اسم اول و 3 تا اسم دوم در ژورنالهایSpringer: Microchimia Acta -Royal society of chemistry :RSC advances--Elsevier:Sensors and Actuators B-Royal society of chemistry:Journal Materials chemistry
    من شخصا فکر می کنم رزومه شما بخاطر این مقالات پتانسیل بردن بورس ادلاید رو داره.
    ویرایش توسط PhdComposite : January 15th, 2016 در ساعت 07:49 PM
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

نقل قول نوشته اصلی توسط PhdComposite نمایش پست ها
    من شخصا فکر می کنم رزومه شما بخاطر این مقالات پتانسیل بردن بورس آدلاید رو داره.
    واقعا؟ جدی می فرمایید؟ می تونم امیدوار باشم؟
    آخه معدلم زیاد خوب نیست برای همین زیاد امید ندارم. ولی فیلدی که کار میکنم(:Graphene-based Electronics :Sensors, Solar Cells& LEDs, Photodetectors) خیلی پتانسیل کار داره و تا موقعیکه پذیرش بگیرم تو آزمایشگاه کار میکنم تا تعداد و سطح مقالاتمو بالا ببرم)
    با تشکر فراوان از راهنمایی شما

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط amirhossein88 نمایش پست ها
    واقعا؟ جدی می فرمایید؟ می تونم امیدوار باشم؟
    آخه معدلم زیاد خوب نیست برای همین زیاد امید ندارم. ولی فیلدی که کار میکنم(:Graphene-based Electronics :Sensors, Solar Cells& LEDs, Photodetectors) خیلی پتانسیل کار داره و تا موقعیکه پذیرش بگیرم تو آزمایشگاه کار میکنم تا تعداد و سطح مقالاتمو بالا ببرم)
    با تشکر فراوان از راهنمایی شما
    بله ، میتونید امیدوار باشید و این رو از روی تجربه و مشاهداتم میگم، من فکر می کنم شما با این مقالات موضوع معدل رو جبران کردید. در کل ، در استرالیا مقاله بسیار مهمه و اون ها هم میدونند داشتن 4 تا مقاله اسم اول تو ژورنال ایمپکت بالای 3.5 کار هر کسی نیست و اتفاقا دنبال چنین افرادی می گردند. پیشنهاد میکنم برای افزایش شانس پذیرش و بورس برای دانشگاه های دیگه هم اقدام کنید ، لیست زیر رنکینگ QS برای Faculty of Engineering دانشگاه های استرالیا هست:

http://www.topuniversities.com/unive...=false+search=

موفق باشید
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

Junior Member

سلام
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه سیستان و بلوچستان-زاهدان
    معدل کارشناسی : 15.52 رتبه سوم کلاس
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: شیمی کاربردی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه ازاد کرج
    معدل کارشناسی ارشد : 18.90
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : شیمی کاربردی
    تعداد مقالات : یک پوستر در کنفرانس در اسپانیا، یک سمینار در تایلند
    سابقه کار: ۱۰ سال - شیمی دستگاهی
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان انگلیسی: قطعا ۶.۵ میگیرم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: نظر خاصی ندارم اما رنگ بالا داشته باشه
    اگر بخوام یک ارشد دو بگیرم امکان گرفتن بورس فول فاند وجود داره؟ در ضمن برای گرفتن ارشد شرط سنی وجود داره؟

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه آزاد ماهشهر
    معدل کارشناسی : 16.77( نفر اول معدل)
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی پلیمر
    دانشگاه کارشناسی ارشد : صنعتی امیرکبیر
    معدل کارشناسی ارشد :14.57
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی پلیمر
    تعداد مقالات :2 تا ISI ( ایمپکت 2.6 و 1.5 ) و 1 کنفرانسی ( نفر اول در هر سه)
    سابقه کار: 1 سال
    سابقه دریافت بورس : -
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 6.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: رشته های مرتبط با شیمی ، مواد ، پلیمر
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول قاند
    ویرایش توسط mahmood_91 : January 16th, 2016 در ساعت 04:16 PM

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دوستان یک سوال کلی دارم. اگه یک کاندیدا نمره اورال زبان لازم رو برای یک دانشگاه بیاره، ولی بند اسکوره یکی از اسکیلهاش نیم نمره کمتر باشه ولی در عوض رزومه پژوهشی خوبی داشته باشه آیا این احتمال وجود داره که دانشگاه پذیرش و فاند بده به اون فرد؟ آیا تجربه عملی از دوستان کسی داشته؟
    لطفا راهنمایی بفرمائید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)