صفحه 105 از 252 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

با سلام
    لیسانس برق قدرت شریف معدل 16.7
    رتبه 26 کنکور ریاضی
    فوق لیسانس برق قدرت سیستم شریف (معدلم احتمالا همون 16 بشه چون فعلا ترم اولم)
    رتبه 5 کنکور ارشد
    توصیه نامه از هشت تا توصیه نامه خوب دارم از استادا(به واسطه دستیار استاد شدن یا پروژه یا نمره خوب)
    11 بار دستیار استادها شدم در دروس مختلف
    قطعا تا سال دیگه یه مقاله خوب کار می کنم
    زبانم هم خیلی خوبه( تمامی ترم های کانون زبان ایران رو تموم کردم) مطمئن هستم تافل رو حدود 110 میشم
    میخواستم بپرسم آیا منم میتونم که از دانشگاه های زیر صد پذیرش بگیرم؟
    من فقط با فول فاند میتونم اقدام کنم لطفا فاند رو هم کمی توضیح بدین
    من زیاد امیدوار نیستم نمره ارشدم بالای 17 بشه فک کنم بین 15 تا 16 بشم

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

سلام دوستان
    ممنون می شم اگه دوستان انجمن منو راهنمایی کنن

کاردانی روزانه برق صنعتی معدل14.9
    کارشناسی غیرانتفاعی برق 16.08
    ارشد روزانه سمنان 15.38
    نفر سوم تو یه کتاب که توسط انتشارات وایلی اکسپت شده و قرار چاپ بشه
    شیش مقاله در حال بررسی با ایندکسای اشپرینگر و الزویر و اسکوپوس که بهترینشون ایمپکت 0.49 داره.البته احتمالا اکسپت می شن همشون
    یه کنفرانس ieee که ایمپکت 0.7 داره واز بعضی ژورنالا هم ایمپکتش بیشتره
    پروانه ی مهندسی دارم و سه چهار سال سابقه کار
    نامه معرفی نامه هم فعلا ندارم
    به نظرتون شانسم باتوجه به اینکه که تو رزومم یه کتاب از یه انتشارات خیلی معتبر هست امکانش فاند گرفتنم از استرالیا چقدره
    بازم خیلی ممنونم اگه راهنماییم کنید چون واقعا هیچی از استرالیا نمی دونم
    سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tourism & Hospitality Management at The University of Queensland

با سلام خدمت شما
    اقا من یه سوال دارم خدمتتون با این رزومه میتونم بیزینس اسکول دانشگاه nsw فاند بگیریم؟
    معدل کارشناسی 15.13 دانشگاه یزد
    معدل ارشد: 18.51 دانشگاه تهران
    یک مقاله isi با ایمپکت 1.5
    دو سال سابقه ta و ra در دانشگاه تهران
    نمره ایلتس: 6.5 قابل پیشبینی
    دو سال سابقه کار پاره وقت مرتبط
    انجام یک طرح برای تغییر دروس کارشناسی ارشد رشتم برای وزارت علوم

ممنون دوستان

Junior Member bassem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

با سلام و آرزوی موفقیت برای تمام اعضای فروم

کارشناسی کامپیوتر:13.2

کارشناسی ارشد :16.20

مهندسی کامپیوتر نرم افزار

آیلتس : فعلا اقدام نکردم

مقاله ندارم

سابقه کار ندارم

درخواست: پذیرش مقطع دکترا از دانشگاههای ملبورن با هزینه شخصی و دوره های
    course

سوال: آیا برای پذیرش در دوره دکترا cours باید مدرک آیلتس یا جی آر ای یا هر دو رو داشته باشم ؟

متشکرم

Junior Member bassem آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    نرم افزار کامپیوتر

با توجه به هزینه تحصیل بالا دوره دکترا و ارشد برای گرفتن اقامت بعد از تحصیل به نظر شما بهتره برای ارشد یا دکترا اقدام کنم ؟ بازم ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند

Junior Member

انشگاه کارشناسی :
    امیرکبیر تهران
    معدل کارشناسی : 16.01
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی شیمی-صنایع غذایی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : صنعتی امیرکبیر، ورودی ممتار
    معدل کارشناسی ارشد :17.64
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی شیمی-صنایع غذایی
    تعداد مقالات :1 مقاله کنفرانس بین المللی
    سابقه کار: 1 سال
    سابقه دریافت بورس : -
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس هنوز نگرفتم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: رشته های مرتبط با مهندسی شیمی، نفت، گاز ، محیط زیست
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فاند یا فول فاند

Junior Member

این چندمین باره که پست میزارم ولی کسی جوابی نمیده، دوستان لطفا اگه میتونید جواب منو هم بدید
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه تبریز
    معدل کارشناسی : 13.50
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: ریاضی کاربردی
    تعداد مقالات : 2 تا isi ، یکی تو وایلی با ایمپکت 1.4 (نفر دوم از مجموع دو نفر) و یکی تو الزویر با ایمپکت 2.1 (نفر دوم از مجموع سه نفر) و یکی دیگه هم دارم که تو یه ژورنال معتبر تو الزویر تحت داوریه (نفر دوم از مجموع دو نفر).
    سابقه کار: ندارم. ولی سابقه تدریس دارم (دو ترم TA بوده ام تو دوره کارشناسی)
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان انگلیسی: تافل 104
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: برای مستر صنایع میخوام اقدام کنم، که تو استرالیا با نام های دیگه هست این رشته. رشته کارشناسیم و مقالاتم کاملا با مهندسی صنایع تطابق داره و از این نظر مشکلی نیست برام. دانشگاهش برام مهم نیست زیاد، دانشگاه رنک پایین هم باشه مشکلی نیست فقط فول فاند میخوام.
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

* نمرات دروس تخصصیم در دوره کارشناسی در کل کمه و به این علت معدلم پایین بوده ولی نمرات چند تا درسم که مربوط به مهندسی صنایع بوده بالاست ( 20 , 17.5, 16.5 , 16, 15.5) .
    GONE FOREVER!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سلام
    شما رزومه خیلی خوبی دارید در حد لیسانس.... به نظرم برای ارشد به امریکا فکر کنید فقط... استرالیا عملا شانس بورس ندارید... یا ارشد سلف فاند تشریف ببرید اروپا و بعد تشریف بیارید استرالیا و رشته مهندسی صنایع هم اپلای کنید... معدل لیسانس شما کمه برادر من.... شما باید توی ارشد با مقاله کاورش کنید که نشون بده شما دانشجو برجسته ای بودید.... فارغ از دانشگاهی که درطرف در لیسانس بوده یا معدلش کم بوده.... لیاقت داشتن خودتون را نشون بدید با مقاله...
    نقل قول نوشته اصلی توسط beysad نمایش پست ها
    این چندمین باره که پست میزارم ولی کسی جوابی نمیده، دوستان لطفا اگه میتونید جواب منو هم بدید
    تعداد مقالات : 2 تا isi ، یکی تو وایلی با ایمپکت 1.4 (نفر دوم از مجموع دو نفر) و یکی تو الزویر با ایمپکت 2.1 (نفر دوم از مجموع سه نفر) و یکی دیگه هم دارم که تو یه ژورنال معتبر تو الزویر تحت داوریه (نفر دوم از مجموع دو نفر).
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: برای مستر صنایع میخوام اقدام کنم، که تو استرالیا با نام های دیگه هست این رشته. رشته کارشناسیم و مقالاتم کاملا با مهندسی صنایع تطابق داره و از این نظر مشکلی نیست برام. دانشگاهش برام مهم نیست زیاد، دانشگاه رنک پایین هم باشه مشکلی نیست فقط فول فاند میخوام.

* نمرات دروس تخصصیم در دوره کارشناسی در کل کمه و به این علت معدلم پایین بوده ولی نمرات چند تا درسم که مربوط به مهندسی صنایع بوده بالاست ( 20 , 17.5, 16.5 , 16, 15.5) .

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط beysad نمایش پست ها

سلام

دوست عزیز سابقه ریسرچ داشتن برای دانشگاه های استرالیا بسیار مهمه و به همین دلیل ترجیح میدن اپلیکنت ارشد رو تموم کرده باشه و در مقطع دکترا بهش بورس بدن چون ریسرچ جدی معمولا در مقطع کارشناسی اتفاق نمی افته ، من به شخصه ندیدم دانشگاه های استرالیا در مقطع ارشد بورس یا فاند بدن . البته در وب سایت برخی از دانشگاه ها اعلام شده امکان تخصیص بورس به مقطع ارشد هم وجود داره ولی همونطور که گفتم در عمل به ندرت اتفاق می افته و اون هم به معدل بسیار بالا نیاز داره . در ضمن در استرالیا کیفیت مقاله و اسم اول بودن هم بسیار مهمه.

موفق باشید
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط PhdComposite نمایش پست ها
    سلام

دوست عزیز سابقه ریسرچ داشتن برای دانشگاه های استرالیا بسیار مهمه و به همین دلیل ترجیح میدن اپلیکنت ارشد رو تموم کرده باشه و در مقطع دکترا بهش بورس بدن چون ریسرچ جدی معمولا در مقطع کارشناسی اتفاق نمی افته ، من به شخصه ندیدم دانشگاه های استرالیا در مقطع ارشد بورس یا فاند بدن . البته در وب سایت برخی از دانشگاه ها اعلام شده امکان تخصیص بورس به مقطع ارشد هم وجود داره ولی همونطور که گفتم در عمل به ندرت اتفاق می افته و اون هم به معدل بسیار بالا نیاز داره . در ضمن در استرالیا کیفیت مقاله و اسم اول بودن هم بسیار مهمه.

موفق باشید
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    سلام
    شما رزومه خیلی خوبی دارید در حد لیسانس.... به نظرم برای ارشد به امریکا فکر کنید فقط... استرالیا عملا شانس بورس ندارید... یا ارشد سلف فاند تشریف ببرید اروپا و بعد تشریف بیارید استرالیا و رشته مهندسی صنایع هم اپلای کنید... معدل لیسانس شما کمه برادر من.... شما باید توی ارشد با مقاله کاورش کنید که نشون بده شما دانشجو برجسته ای بودید.... فارغ از دانشگاهی که درطرف در لیسانس بوده یا معدلش کم بوده.... لیاقت داشتن خودتون را نشون بدید با مقاله...
    با تشکر از نظر دوستان، آره مهندس میدونم معدلم کمه. با این معدل برا کدوم دانشگاه های امریکا برا مستر شانس دارم؟ مهم نیس رنک هزار هم باشه یا بیشتر.... فقط فاند میخام. هرجا ارشد بخونم با توجه به علاقه م به ریسرچ تلاشمو میکنم تا رزومه خوبی جمع کنم
    GONE FOREVER!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)