صفحه 109 از 252 نخستنخست ... 95999100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119159209 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,081 تا 1,090 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

دانشگاه کارشناسی : آزاد تهرانمعدل کارشناسی : ۱۴/۲۸
    رشته تحصیلی کارشناسی: مهندسی مکانیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه تبریز
    معدل کارشناسی ارشد : ۱۶
    رشته کارشناسی ارشد : مهندسی هوافضا سازه
    تعداد مقالات : ۱ کنفرانس داخلی و ۱ کنفرانس خارجی
    سابقه کار : سه سال سابقه مرتبط در وزارت نفت
    سابقه دریافت بورس: ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان : آیلتس ۶
    دانشگاه : هر دانشگاه
    اسکلارشیپ : فول فاند یا در حد مخارج زندگی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tourism & Hospitality Management at The University of Queensland

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

دوست عزیز این رنکینگ دانشگاههای برتر در رشته مدیریت توی استرالیا هستش
    http://www.topuniversities.com/unive...=false+search=

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tourism & Hospitality Management at The University of Queensland

دانشگاه مک کواری در برابر غول هایی مث NSW و دانشگاههای ملبورن و سیدنی حرفی برای گفتن نداره فک کنم دانشگاه مک کواری توی زمینه مدیریت بین صد و یک تا صد و پنجاس رنکش اما دانشگاه ملبورن 15 نیو ساوث ولز 19 و سیدنی 32 هستش منبعش هم سایت qsهستش موفق باشید

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinzade نمایش پست ها
    والا چند روز پيش تهران يه كنفرانسي بود كه از اكثر دانشگاه هاي استراليا نماينده اومده بود... اين صحبتم نماينده ي مك كواري گفت تو پاورپوينتشم زده بود كسي هم اعتراض نكرد منم چون مربوط به رشتم نميشد پي قضيه رو نگرفتم
    ولي واضح شنيدم كه تاكيد كرد رتبه ١ mba سال گذشته استراليا
    در اين حد
    ممنونم
    MBA البته یکی از رشته های مدیریتی هست و شاید این دانشگاه در رنکینگی خاص در این رشته ی بخصوص واقعا اول باشه. این به این معنی نیست که در کل مجموعه "مدیریت" رتبه اول هست.
    به هر حال سپاس

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : علم و صنعت : 15
    رشته تحصیلی کارشناسی: مهندسی شيمي
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه شريف
    معدل کارشناسی ارشد : 17
    رشته کارشناسی ارشد : مهندسی انرژي
    تعداد مقالات : 2 ISI (با ايمپكت 1.5 و 0.5) يكي ديگه هم در دست تهيه
    سابقه کار : سابقه كار فرايند در شركت نفت (كوتاه) و يك شركت خصوصي
    نمره زبان : تافل 93 جي آر اي هم دادم (آیلتس هم ميتونم ظرف 2 ماه بدم)
    دانشگاه : هر دانشگاه
    اسکلارشیپ : فول فاند
    از كدام دانشگاه هاي استراليا شانس دارم (ترجيحا مهندسي شيمي)؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Business- CBS

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی :علوم اقتصادی-مدیریت مالی -3.67/4-17.15/20
    دانشگاه کارشناسی ارشد :علامه طباطبایی -مدیریت مالی (اموزش محور- بی پایان نامه- رتبه 120 مدیریت مالی)-3.39/4- 15.92/20
    تعداد مقالات :1 دونه انگلیسی با ایمپکت 1.6 (تک نویسنده) مقالم خیلی خیلی خوبه و در سطح بچه های پنسیلوانیا و کمبریج و ...، در واقع تویه همچین ژورنالی با یه همچین نویسندگانی چاپ شده منهتا تکی ! =) در حوزه مالی رفتاری
    سابقه کار: 3 سال مشاور سرمایه گذاری خصوصی در بورس تهران
    نمره زبان انگلیسی: تافل 94= R26/L24/S22/w22
    نمره (400)AW3/ GRE= Q159(750)/ V146
    24 سالم هست
    تمام نمرههای ریاضی/آمار/درسای تخصصی مالی رو بالای 18 و اکثر 19 شدم.

بدنبال پذیرش برای رشته مالی/اقتصاد/ یا چیزی تو این دو حوزه ترکیبی هستم! توان نوشتن ریسرچ پلن/پروپوزال رو هم ندارم!
    سپاسگذارم ازتون
    البته امیدوارم زود ج بدین

پی نوشت: بگمونم الان هنوز وقت هست!
    سلام بدون پروپوزال از استرالیا نمیشه پذیرش دکتری گرفت. شرط اول پروپوزال و پیدا کردن یک استاد هست.

Junior Member

سلام خدمت دوستان.منون میشم منو راهنمایی کنید. سپاس از لطفتون. با توجه به شرایطم در کدوم دانشگاه ها احتمال پذیرش دارم؟ آیا رزومه ام خوب است یا نا کافی است؟ و به غیر از این داشگاهها کجاهارو با فول فاند پیشنهاد می دهید؟

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :زبان ترکی استانبولی - دانشگاه علامه طباطبایی تهران- 16/32

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی - دانشگاه دولتی زنجان - 17/59 پایان نامه ام در مورد توریسم بوده است

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : به زبان انگلیسی مسلط هستم اما مدرک ندارم

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : isi:1 - -و intenational journal: 1 - کنفرانس های داخلی هم شش (6) مقاله دارم

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : 1

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکتری مدیریت توریسم و هتلداری
    8- دانشگاه های مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : یکی از دانشگاه های عالی و معتبر استرالیا

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) و سابقه کار :
    :3 سال مدرس زبان ترکی استانبولی و 2 سال مترجم و تورلیدر زبان انگلیسی . دارای مدرک تورلیدری به زبان ترکی استانبولی با نمره 77/5 و دارای پایان نامه جهت تورلیدری به زبان ترکی استانبولی در مورد یک جاذبه توریستی
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) :فول فاند
    تعداد توصیه نامه : میتوانم از استاد لیسانسم که بومی خود ترکیه بوده بگیرم. همچنین از استاد ارشدم نیز میتوانم بگیرم.

سابقه دریافت بورس : تا به حال اقدام نکردم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-پزشكي دانشگاه شريف

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidtalebi نمایش پست ها
    دانشگاه مک کواری در برابر غول هایی مث NSW و دانشگاههای ملبورن و سیدنی حرفی برای گفتن نداره فک کنم دانشگاه مک کواری توی زمینه مدیریت بین صد و یک تا صد و پنجاس رنکش اما دانشگاه ملبورن 15 نیو ساوث ولز 19 و سیدنی 32 هستش منبعش هم سایت qsهستش موفق باشید
    http://www.mbanews.com.au/rankings/
    من حرف شما رو قبول دارم فقط خواستم با توجه به شرايط اون اقا كه دانشگاهي مثل ملبورن قبول نميشه پيشنهادي داده باشم و اطلاعاتم و شير كنم...
    شما هم موفق باشي

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

نقل قول نوشته اصلی توسط shadianp نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان.منون میشم منو راهنمایی کنید. سپاس از لطفتون. با توجه به شرایطم در کدوم دانشگاه ها احتمال پذیرش دارم؟ آیا رزومه ام خوب است یا نا کافی است؟ و به غیر از این داشگاهها کجاهارو با فول فاند پیشنهاد می دهید؟

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :زبان ترکی استانبولی - دانشگاه علامه طباطبایی تهران- 16/32

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی :مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی - دانشگاه دولتی زنجان - 17/59 پایان نامه ام در مورد توریسم بوده است

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : به زبان انگلیسی مسلط هستم اما مدرک ندارم

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : isi:1 - -و intenational journal: 1 - کنفرانس های داخلی هم شش (6) مقاله دارم

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : 1

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکتری مدیریت توریسم و هتلداری
    8- دانشگاه های مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : یکی از دانشگاه های عالی و معتبر استرالیا

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) و سابقه کار :
    :3 سال مدرس زبان ترکی استانبولی و 2 سال مترجم و تورلیدر زبان انگلیسی . دارای مدرک تورلیدری به زبان ترکی استانبولی با نمره 77/5 و دارای پایان نامه جهت تورلیدری به زبان ترکی استانبولی در مورد یک جاذبه توریستی
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) :فول فاند
    تعداد توصیه نامه : میتوانم از استاد لیسانسم که بومی خود ترکیه بوده بگیرم. همچنین از استاد ارشدم نیز میتوانم بگیرم.

سابقه دریافت بورس : تا به حال اقدام نکردم
    شانستون خیلی بالا هست برای همه ی دانشگاه ها(بیزینس اسکول های خیلی محدودی هستن البته که GRE/GMAT می خوان). دوستانی با رزومه ی به مراتب پایین تر در رشته های مدیریت فول فاند شدن از استرالیا. همه جا اپلای کنید.
    من براتون خواستم پیغام خصوصی بفرستم صندوقتون پر بود مثل اینکه. اگر امکانش هست ایمیلتون رو برای من بفرستید. ممنون
    ویرایش توسط jamalkheiri : March 10th, 2016 در ساعت 12:32 PM

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه صنعتی سهند
    معدل کارشناسی : 16.30
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی پزشکی
    تعداد مقالات :0
    سابقه کار: ندارم فقط حل تمرین درس مدار 1 در دانشگاه
    نمره زبان انگلیسی: ندادم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: مهندسی پزشکی
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند اگر نشد بدون فاند
    در ضمن 9 ماه در استرالیا بودم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)