صفحه 110 از 252 نخستنخست ... 1060100101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120160210 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,091 تا 1,100 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-پزشكي دانشگاه شريف

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط yashfar نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه صنعتی سهند
    معدل کارشناسی : 16.30
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی پزشکی
    تعداد مقالات :0
    سابقه کار: ندارم فقط حل تمرین درس مدار 1 در دانشگاه
    نمره زبان انگلیسی: ندادم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: مهندسی پزشکی
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند اگر نشد بدون فاند
    در ضمن 9 ماه در استرالیا بودم
    منم كارشناسي سهند بودم
    شانس داري زيادم داري
    بشرط اينكه سابقه كار براي خودت دست و پا كني
    ايلتسم كه حداقل ٦.٥ ميخواد
    باي كورس يعني بدون فاند شانست زياده

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

سلام،
    من تازه تو انجمن ثبت نام کردم، اما چرا نمیتونم موضوع ارسال کنم؟

سلام دوستان
    من میخوام کپی مدارکم رو برای دانشگاه وسترن استرالیا بفرستم. خود دانشگاه بهم ایمیل زده که کپی مدارک باید تایید شده باشند، ایجنتهای این دانشگاه تو تهران مدارک رو تایید میکنن اما میگن که خودمون باید پست کنیم و مدرک تایید شده رو به دانشجو نمیدیم. دوستان آیا راهی وجود داره که من تایید کپی مدارکم رو بگیرم و خودم پست کنم؟ جایی رو میشناسید که معتبر باشه که اینکار رو انجام بده و مدارک رو تحویل دانشجو بده؟ اگر این امکان وجود نداره، اگر ایجنت دانشگاه ارسال کنه مشکلی پیش نمیاد؟ چون من خودم اقدام کردم واسه ارتباط با دانشگاه و سوپروایزر نه از طریق ایجنت.
    یک دنیا تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها
    سلام بدون پروپوزال از استرالیا نمیشه پذیرش دکتری گرفت. شرط اول پروپوزال و پیدا کردن یک استاد هست.
    با سلام،
    حرف شما کاملا صحیح، پروپوزال جزء موارد ضروری برای اپلای هست، ولی اساتیدی هستند که خودشون پروپوزال تعیین شده دارند و از شما فقط می خواند که رفرسنهاشو بیشتر کنید و مقداری به محتوا اضافه کنید و به فرمت موردنظر دانشگاه تبدیلش کنید، من این مورد را هم برای رشته های فنی دیدم هم غیر فنی.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط yashfar نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه صنعتی سهند
    معدل کارشناسی : 16.30
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی پزشکی
    تعداد مقالات :0
    سابقه کار: ندارم فقط حل تمرین درس مدار 1 در دانشگاه
    نمره زبان انگلیسی: ندادم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: مهندسی پزشکی
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند اگر نشد بدون فاند
    در ضمن 9 ماه در استرالیا بودم
    با سلام،

من با نظر دوستمون که شانس شما را خیلی زیاد برآورد کردند مخالفم، برای دانشگاه های استرالیا حداقلهایی از جمله نمره ی زبان و مقاله ی ISI برای رشته های پایه و فنی ضروری هست، اگر بخواهید فول فاند هم بشید ایمپکت و تعداد مقالات، معدل دوره های تحصیلی قبل و دانشگاههای قبلی بسیار بسیار مهم هستند، البته بودند دوستانی که تونستند با مقالات کم در رشته های فنی یا پایه پذیرش با بورس بگیرند که خیلی خوش شانس باید دونست این افراد را، چون بورس در استرالیا شدیدا رقابتی هست، تجربه ی بنده اینو نشون داده که سابقه ی کار حداقل تاثیر را در رزومه برای استرالیا داره، پس دست و پا کردن سابقه ی کاری هم فکر نمی کنم چندان مهم باشه، البته در این که شما برای پذیرش بدون فاند شانس دارید شکی نیست، حتی برای دانشگاههای با رنک پائین احتمالا بورس گرفتن هم دارید،در واقع نمی شه نسخه ی کلی پیچید، اما بنظر من بهتره سعی کنید برای بورس گرفتن رزومه تون را قوی تر کنید. دوستان با تجربه تر راهنمائی کنند لطفا.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-پزشكي دانشگاه شريف

نقل قول نوشته اصلی توسط SaAdatmech نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام کپی مدارکم رو برای دانشگاه وسترن استرالیا بفرستم. خود دانشگاه بهم ایمیل زده که کپی مدارک باید تایید شده باشند، ایجنتهای این دانشگاه تو تهران مدارک رو تایید میکنن اما میگن که خودمون باید پست کنیم و مدرک تایید شده رو به دانشجو نمیدیم. دوستان آیا راهی وجود داره که من تایید کپی مدارکم رو بگیرم و خودم پست کنم؟ جایی رو میشناسید که معتبر باشه که اینکار رو انجام بده و مدارک رو تحویل دانشجو بده؟ اگر این امکان وجود نداره، اگر ایجنت دانشگاه ارسال کنه مشکلی پیش نمیاد؟ چون من خودم اقدام کردم واسه ارتباط با دانشگاه و سوپروایزر نه از طریق ایجنت.
    یک دنیا تشکر
    ١ سري دارالترجمه ها هستن مهر naati ميزنن حكم تاييد رو داره
    معمولا طرف قرارداد با شركت هان ولي تا جايي كه ميدونم اروپا تاييد دادگستري ميخواد استراليا مهر ناتي ميخواد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TU Graz

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی مکانیک- خواجه نصیر-16

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی مکانیک ، کنترل- خواجه نصیر 17

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : 95

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ندارم

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 2 تا ISI

6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی : 2

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکتری مهندسی مکانیک دینامیک و کنترل

8- دانشگاه های مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : سیدنی و ملبورن

9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) و سابقه کار : 5 بار سابقه تدریس به صورت دستیار استاد، 3 بار تدریس نرم افزار

تعداد توصیه نامه : 3 تا از اساتید معتبر خواجه نصیر

سابقه دریافت بورس : تا به حال اقدام نکردم

تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم

كارشناسي : مكانيك صنعتي اصفهان معدل ١٦.٥
    كارشناسي ارشد : هوافضا اميركبير معدل ١٧.٨٠ ( رتبه ١ دانشكده)
    تعداد مقالات : ٤ مقاله كنفرانس
    توصيه نامه : دو استاد تمام اميركبير ، يك دانشيار صنعتي اصفهان
    نمره تافل : ٩٢
    كدوم دانشگاه ها پذيرش شانس بالاتري دارم و ايا براي هوافضا رفتن مشكلي داره يا بايد مكانيك اپلاي كنم براي دكتري؟

Junior Member

كارشناسي : مهندسی معماری پیام نور اصفهان14.75

توصيه نامه : 1 استاد دانشگاه هنر
    نمره آیلتس : 6
    پرتفولیو نسبتا خوب
    كدوم دانشگاه ها پذيرش شانس بالاتري دارم ؟
    کلا چندتا دانشگاه واسه ارشد معماری معرفی میکنید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen666 نمایش پست ها
    كارشناسي : مهندسی معماری پیام نور اصفهان14.75

توصيه نامه : 1 استاد دانشگاه هنر
    نمره آیلتس : 6
    پرتفولیو نسبتا خوب
    كدوم دانشگاه ها پذيرش شانس بالاتري دارم ؟
    کلا چندتا دانشگاه واسه ارشد معماری معرفی میکنید؟
    سلام
    تا جایی که من اطلاع دارم دانشگاه های استرالیا شرط معدل دارن و نمره ی آیلتس بالای 6.5 میخوان.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)