صفحه 111 از 252 نخستنخست ... 1161101102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121161211 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,101 تا 1,110 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط Hastiiii نمایش پست ها
    سلام
    تا جایی که من اطلاع دارم دانشگاه های استرالیا شرط معدل دارن و نمره ی آیلتس بالای 6.5 میخوان.
    با سلام،
    علاوه بر شرط معدل رزومه ی خوب از جمله مقاله برای رشته های فنی و پایه نقش مهمی داره البته بیشتر برای مقطع دکترا و برنده شدن بورس، همچنین دانشگاه مقطعهای قبلی ضریب تاثیر دارند در گرفتن پذیرش.

موفق باشید.

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

1. کارشناسی: دانشگاه شیراز – مهندسی عمران – 15.16
    2. کارشناسی ارشد: دانشگاه تربیت مدرس تهران – گرایش ژئوتکنیک – معدل 17.20
    3. تافل :102
    4. ندادم
    5. 10 تا مقاله کنفرانسی دارم که 6تاش بین المللی و 4 تا داخلی ( از این 10 تا 5 تاش انگلیسی هست)
    6. سابقه کار با بیمه که ندارم ولی بدون بیمه چند ماهی کار مرتبط با رشته ام داشتم
    7. هرجا باشه فرقی نداره فقط فاند داشته باشه
    8. همین گرایش حال حاضرم
    9. یک اختراع سال دوم دبیرستان دارم که نمیدونم بکارم میاد یا نه. دوره لیسانس هم حل تمرین و TA بودم.

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2016 نمایش پست ها
    4. ندادم
    5. 10 تا مقاله کنفرانسی دارم که 6تاش بین المللی و 4 تا داخلی ( از این 10 تا 5 تاش انگلیسی هست)
    8. همین گرایش حال حاضرم
    9. یک اختراع سال دوم دبیرستان دارم که نمیدونم بکارم میاد یا نه. دوره لیسانس هم حل تمرین و TA بودم.
    با سلام،
    به نظر من شما نکات مثبت معدل و دانشگاه را تا حد زیادی دارید و از نظر امتیاز این دو مشکلی نخواهید داشت، برای برنده شدن بورس در مقطع دکترا تعداد مقالات ISI و ایمپکتشون و اینکه اسم چندم باشید بسیار مهم هست، فکر می کنم اگر بتونید در این زمینه هم رزومه تون را قوی تر کنید شانس بسیار بالایی خواهید داشت، در عین حال با این رزومه هم شانستون برای پذیرش خوبه ولی برای بورس شاید زیاد نباشه، به هر حال دانشگاههای گروه هشت و چندتایی از غیر از گروه هشت را اقدام کنید.
    موفق باشید.

سلام
    بسیار ممنون از پاسخ سریع و کاملتون راستش من فقط برای دانشگاه های زیر قصد اقدام دارم، حاضرم حتی چند ماه هم فقط روی مقاله دادن کار کنم. بنظرتون با چه تلاش هایی میتونم توی دانشگاه های زیر قبول شم البته با اسکالرشیپ (خصوصا دانشگاه دوم لیست زیر، چون چندتا از آشناهامون اونجا درس میخونن و میتونم راحت تر برم، اما متاسفانه اونا اطلاعات خاصی در مورد رشته من ندارن)
    و اینکه کدوم یکی از دانشگاه های زیر شانسم بیشتره :

1. The University of Sydney
    2. The University of New South Wales
    3. University of Canterbury
    4. Monash University
    5. The University of Queensland
    6. The University of Melbourne
    7. The University of Newcastle
    8. Queensland University of Technology
    9. The University of Adelaide
    10. The University of Auckland

خیلی خیلی ممنون بخاطر وقتی که گذاشتید، مرسی.

كارشناسي : مكانيك صنعتي اصفهان معدل ١٦.٥
    كارشناسي ارشد : هوافضا اميركبير معدل ١٧.٨٠ ( رتبه ١ دانشكده)
    تعداد مقالات : ٤ مقاله كنفرانس
    توصيه نامه : دو استاد تمام اميركبير ، يك دانشيار صنعتي اصفهان
    نمره تافل : ٩٢
    كدوم دانشگاه ها پذيرش شانس بالاتري دارم و ايا براي هوافضا رفتن مشكلي داره يا بايد مكانيك اپلاي كنم براي دكتري؟

Junior Member

1- کارشناسی: مهندسی کشاورزی/ خاکشناسی/ رازی کرمانشاه/ 14.73
    2- کارشناسی ارشد: مهندسی کشاورزی / فیزیک و حفاظت خاک/ صنعتی اصفهان/ 16.05
    3- در حال خواندن برای امتحان ایلتس هستم (بالای 6.5).
    4- 1 مقاله ISI چاپ شده در ژورنالی با ایمپکت 1.7 در Springer و همچنین 1 مقاله سابمیت شده در ژورنالی با ایمپکت بالای 3 در Elsevier و 1 مقاله در دست ارسال.
    5- 4 مقاله علمی پژوهشی از دانشگاه فردوسی مشهد و صنعتی اصفهان (2 تا چاپ شده و 2 تا تحت داوری).
    6- 2 مقاله در کنفرانس­های بین المللی داخلی از دانشگاه صنعتی اصفهان و تبریز.
    7- 1 مقاله همایشی و در نهایت 2 مقاله کنگره ای (تمامی مقالات بعنوان نویسنده مسئول و نفر اول هستم).
    8- برای رشته کشاورزی و محیط زیست در مقطع دکتری میخوام اپلای کنم.
    9- اولویت من در انتخاب کشورها به ترتیب: استرالیا، آمریکا، کانادا و سوئیس است.
    10- دارای 4 توصیه نامه از اساتید برجسته ایران.
    11- فاند و فول فاند برام خیلی مهمه
    بنظرتون تو کدوم یک از دانشگاه های کشورهای مورد نظر شانس پذیرشم زیاده و با چه رنکی؟ و اینکه شانس پذیرشم با فول فاند یا فاند چقدره؟
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط shahab1366 نمایش پست ها
    1- کارشناسی: مهندسی کشاورزی/ خاکشناسی/ رازی کرمانشاه/ 14.73
    2- کارشناسی ارشد: مهندسی کشاورزی / فیزیک و حفاظت خاک/ صنعتی اصفهان/ 16.05
    3- در حال خواندن برای امتحان ایلتس هستم (بالای 6.5).
    4- 1 مقاله ISI چاپ شده در ژورنالی با ایمپکت 1.7 در Springer و همچنین 1 مقاله سابمیت شده در ژورنالی با ایمپکت بالای 3 در Elsevier و 1 مقاله در دست ارسال.
    5- 4 مقاله علمی پژوهشی از دانشگاه فردوسی مشهد و صنعتی اصفهان (2 تا چاپ شده و 2 تا تحت داوری).
    6- 2 مقاله در کنفرانس­های بین المللی داخلی از دانشگاه صنعتی اصفهان و تبریز.
    7- 1 مقاله همایشی و در نهایت 2 مقاله کنگره ای (تمامی مقالات بعنوان نویسنده مسئول و نفر اول هستم).
    8- برای رشته کشاورزی و محیط زیست در مقطع دکتری میخوام اپلای کنم.
    9- اولویت من در انتخاب کشورها به ترتیب: استرالیا، آمریکا، کانادا و سوئیس است.
    10- دارای 4 توصیه نامه از اساتید برجسته ایران.
    11- فاند و فول فاند برام خیلی مهمه
    بنظرتون تو کدوم یک از دانشگاه های کشورهای مورد نظر شانس پذیرشم زیاده و با چه رنکی؟ و اینکه شانس پذیرشم با فول فاند یا فاند چقدره؟
    با تشکر
    سلام بر شما دوست عزیز
    خیلی خوشحالم که میبینم یه هم رشته ای پیدا کردم. اتفاقا من هم رشته ام خاکشناسی بود و 3 جا در استرالیا بورس شدم. واقعا برای خاکشناسی عجیب بود . شما هم شانس دارید اما ببدون نمره زبان اصلا. اول باید حداقل 6.5 را بیارید. بعدش تازه وارد مرحله استاد پیدا کردن میشید. معدل لیسانستون اصلا خوب نیست. ارشد هم متوسط.

مقالاتتون خوبه. فقط باید 2تا ISI خیلی خوب دیگه هم اضافه کنید که بشه شانس بالایی را متصور شد. به نظرم برای دانشگاه های غیر G8 خیلی شانس دارید. توکل به خدا

نقل قول نوشته اصلی توسط Samira6868 نمایش پست ها
    كارشناسي : مكانيك صنعتي اصفهان معدل ١٦.٥
    كارشناسي ارشد : هوافضا اميركبير معدل ١٧.٨٠ ( رتبه ١ دانشكده)
    تعداد مقالات : ٤ مقاله كنفرانس
    توصيه نامه : دو استاد تمام اميركبير ، يك دانشيار صنعتي اصفهان
    نمره تافل : ٩٢
    كدوم دانشگاه ها پذيرش شانس بالاتري دارم و ايا براي هوافضا رفتن مشكلي داره يا بايد مكانيك اپلاي كنم براي دكتري؟
    سلام

معدلهاتون واقعا عالی و تاثیرگذاره. نمره زبان خوبی هم دارید که کافیه. تا اینجا 50 درصد کار را رفتید. اما نداشتن مقاله مجله اون هم ISI بدجور تو ذوق میزنه. به نظر من حتما باید مقاله ISI داشته باشید. بدون مقاله خیلی شانستون میاد پایین. باور کنید من یه رزومه هایی میبینم که تعجب میکنم اینها چطور MIT نرفتند. اگر مقاله خوب داشته باشید برای G8 شانس بسیار بالایی دارید. مثلا برای آدلاید. الان دو تا از دوستان من اینجا دکترا مکانیک میخوننند ولی هر کدوم 20 تا ISI داشتند!!!!! پس ببینید چقدر رقابت سنگینه!!!! توکلتون به خدا باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2016 نمایش پست ها
    سلام
    بسیار ممنون از پاسخ سریع و کاملتون راستش من فقط برای دانشگاه های زیر قصد اقدام دارم، حاضرم حتی چند ماه هم فقط روی مقاله دادن کار کنم. بنظرتون با چه تلاش هایی میتونم توی دانشگاه های زیر قبول شم البته با اسکالرشیپ (خصوصا دانشگاه دوم لیست زیر، چون چندتا از آشناهامون اونجا درس میخونن و میتونم راحت تر برم، اما متاسفانه اونا اطلاعات خاصی در مورد رشته من ندارن)
    و اینکه کدوم یکی از دانشگاه های زیر شانسم بیشتره :

1. The University of Sydney
    2. The University of New South Wales
    3. University of Canterbury
    4. Monash University
    5. The University of Queensland
    6. The University of Melbourne
    7. The University of Newcastle
    8. Queensland University of Technology
    9. The University of Adelaide
    10. The University of Auckland

خیلی خیلی ممنون بخاطر وقتی که گذاشتید، مرسی.
    سلام دوست گرامی

من در جریان پست قبلی شما و پاسخش نیستم ولی این دانشگاه هایی که نوشتید خیلی قوی هستند و باید رزومه بسیار عالی داشته باشید. مثلا معدل 18 یا حداقل 17 به بالا و چندین مقاله ISI با کیفیت که اسمتون هم نفر اول باشه. البته باید نمره زبان مینیمم دانشگاه را هم داشته باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی

من در جریان پست قبلی شما و پاسخش نیستم ولی این دانشگاه هایی که نوشتید خیلی قوی هستند و باید رزومه بسیار عالی داشته باشید. مثلا معدل 18 یا حداقل 17 به بالا و چندین مقاله ISI با کیفیت که اسمتون هم نفر اول باشه. البته باید نمره زبان مینیمم دانشگاه را هم داشته باشید.

با سلام
    ممنون برای جوابتون
    این پست قبل من هستش...آیا با این رزومه امکان پذیرش دارم؟یا اینکه با چه تغییراتی میتونم پذیرش بگیرم

4. ندادم (GRE)
    8. همین گرایش حال حاضرم
    9. یک اختراع دوره دبیرستان دارم که نمیدونم بکارم میاد یا نه. دوره لیسانس هم حل تمرین و TA بودم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)