صفحه 112 از 252 نخستنخست ... 1262102103104105106107108109110111112113114115116117118119120121122162212 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,111 تا 1,120 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2016 نمایش پست ها
    با سلام
    ممنون برای جوابتون
    این پست قبل من هستش...آیا با این رزومه امکان پذیرش دارم؟یا اینکه با چه تغییراتی میتونم پذیرش بگیرم

1. کارشناسی: دانشگاه شیراز – مهندسی عمران – 15.16
    2. کارشناسی ارشد: دانشگاه تربیت مدرس تهران – گرایش ژئوتکنیک – معدل 17.20
    3. تافل :102
    4. ندادم (GRE)
    5. 10 تا مقاله کنفرانسی دارم که 6تاش بین المللی و 4 تا داخلی ( از این 10 تا 5 تاش انگلیسی هست)
    6. سابقه کار با بیمه که ندارم ولی بدون بیمه چند ماهی کار مرتبط با رشته ام داشتم
    7. هرجا باشه فرقی نداره فقط فاند داشته باشه
    8. همین گرایش حال حاضرم
    9. یک اختراع دوره دبیرستان دارم که نمیدونم بکارم میاد یا نه. دوره لیسانس هم حل تمرین و TA بودم.

سلام
    معدل لیسانستون متوسطه، معدل من 15.65 بود. معدل ارشدتون خوبه. نمره تافل کافیه. در استرالیا داشتن نمره بالا مزیت چندانی به حساب نمیاد. اما بعید میدونم از لحاظ مقاله بتونم نمره خوبی را واستون متصور بشم. به نظرم باید مقاله ISI داشته باشید آخه تو استرالیا مقاله واقعا مهمه. اگر به جای 10 تا مقاله کنفرانس، 2 تا مجله ISI داشتید به طور قطع میگفتم که یه جا بورس میشید اما بدون مقاله نمیشه نظر قطعی داد. در مورد استرالیا تا جایی که میدونم سابقه کار و اختراع و ..... امتیازی نداره. فقط دانشگاه نیوکاسل به سابقه کار نمره میده. البته شاید دانشگاه های دیگه هم نمره بدن ولی من اطلاعی ندارم.

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    سلام
    معدل لیسانستون متوسطه، معدل من 15.65 بود. معدل ارشدتون خوبه. نمره تافل کافیه. در استرالیا داشتن نمره بالا مزیت چندانی به حساب نمیاد. اما بعید میدونم از لحاظ مقاله بتونم نمره خوبی را واستون متصور بشم. به نظرم باید مقاله ISI داشته باشید آخه تو استرالیا مقاله واقعا مهمه. اگر به جای 10 تا مقاله کنفرانس، 2 تا مجله ISI داشتید به طور قطع میگفتم که یه جا بورس میشید اما بدون مقاله نمیشه نظر قطعی داد. در مورد استرالیا تا جایی که میدونم سابقه کار و اختراع و ..... امتیازی نداره. فقط دانشگاه نیوکاسل به سابقه کار نمره میده. البته شاید دانشگاه های دیگه هم نمره بدن ولی من اطلاعی ندارم.
    ببخشید اگه چندتا مقاله داشته باشم میتونم امید داشته باشم به اون لیست؟

شما خودتون با چه رزومه ای و کجا میخونید؟؟

ممنون بخاطر وقتی که میذارید.تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط civil2016 نمایش پست ها
    ببخشید اگه چندتا مقاله داشته باشم میتونم امید داشته باشم به اون لیست؟

شما خودتون با چه رزومه ای و کجا میخونید؟؟

ممنون بخاطر وقتی که میذارید.تشکر

خواهش میکنم. والا به طور قطعی نمیشه گفت. ولی حداقل (تاکید میکنم حداقل) 2 تا ISI با ایمپکت مناسب و در الزویر یا اشپرینگر و یا یه جای کاملا معتبر. چون در غیر این صورت اینقدر دانشجوی چینی و هندی با مقالات مختلف اپلای میکنند که رزومه شما علیرغم شایستگی ممکنه دیده نشه. من 7-8 تا ISI داشتم معدل لیسانس و ارشد به ترتیب 15.69 و 16.54 و آیلتس را هم 7 گرفتم. از دانشگاه های فلیندرز، نیوکاسل و نیوانگلند بورس شدم و از ویکتوریا و UniSA هم ریجکت شدم

Junior Member

دانشگاه کارشناسی :خواجه نصیر

معدل کارشناسی : 15

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی : عمران

دانشگاه کارشناسی ارشد : خواجه نصیر

معدل کارشناسی ارشد : 16.4

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : عمران سازه

تعداد مقالات : 2 تا ISI (الزویر با IF:1.7 اسم دوم (بعد اسم استاد) و Springer با IF:0.7 اسم سوم)

سابقه کار: 2 سال کار مرتبط با عمران

سابقه دریافت بورس : -

تالیف و یا ترجمه کتاب : در حال تکمیل چهار کتاب

نمره زبان انگلیسی: ibt:90

به نظرتون با این رزومه چقدر شانس فول فاند و کدوم دانشگاه ها رو دارم

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farveh نمایش پست ها
    سلام بدون پروپوزال از استرالیا نمیشه پذیرش دکتری گرفت. شرط اول پروپوزال و پیدا کردن یک استاد هست.
    میشه بفرمایید آیا دانشگاهی هست که خود استاد (طبقگفته دوستان) پروپوزال داشته باشه و بنده فقط تکمیل ترش کنم؟ و چه جوری باید این موضوع مطرح کنم؟
    میشه در مورد وضعیت رزومم تو استرالیا بفرمایید؟ من در حوزه بانکداری و مالی رفتاری بیشتر کار کردم.
    ممنون
    (بیشتر مد نظرم شهرهای بزرگ و معروف و دانشگاههاشون هستش)
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    میشه بفرمایید آیا دانشگاهی هست که خود استاد (طبقگفته دوستان) پروپوزال داشته باشه و بنده فقط تکمیل ترش کنم؟ و چه جوری باید این موضوع مطرح کنم؟
    میشه در مورد وضعیت رزومم تو استرالیا بفرمایید؟ من در حوزه بانکداری و مالی رفتاری بیشتر کار کردم.
    ممنون
    (بیشتر مد نظرم شهرهای بزرگ و معروف و دانشگاههاشون هستش)
    با سلام،
    در مورد سوال اولتون، بنده به اساتیدی که زمینه ی کاریشون مرتبط به رزومه ی من بود ایمیل می زدم و می گفتم که علاقمند به پیوستن به گروهشون هستم، اونها هم چندتا موضوع پیشنهاد می کردند و من هم یکیشون را انتخاب، بعدم اونایی که خودشون پروپوزال داشتند می فرستادند و اونایی که نداشتند می گفتند بنویسم، پس کاملا شانسی هست، بنابراین اصلا مطرح کردن اینکه خودشون پروپوزال دارند یا نه صلاح نیست، چون دید استاد از همون اول نسبت به پرکار بودن شما خراب می شه، در مورد رزومه هم من نمیدونم رزومه ی شما در چه وضعیتیه ولی باید بگم رشته به رشته فرق می کنه، شکی نیست که بچه های فنی و پایه مقالات ISI بشتری ازشون انتظار میره تا رشته های انسانی، معدل و دانشگاههای مقاطع قبلی هم تاثیرگذار هستند در پذیرش با بورس، البته این نظر من هست، فکر می کنم بد نباشه از دوستانی که در رشته هایی شبیه شما موفق به پذیرش شدند جویا بشید.
    موفق باشید.

Junior Member

با سلام

1. کارشناسی: دانشگاه امام خمینی قزوین – مهندسی مکانیک – 15.87
    2. کارشناسی ارشد: دانشگاه تهران – مهندسی هوافضا – معدل 17.72
    3. آیلتس :6.5
    4. ندادم (GRE)
    5. 3 مقاله ISI و یک مقاله ISC و یک چپتر از کتاب در انتشارات taylor & francis و دو کنفرانس (یکی داخلی و یکی خارجی)
    6. سابقه کار با بیمه: 3 سال با مهندسی مکانیک
    7. فول فاند واسم مهمه چون متاهلم. ترجاها G8 ولی بقیه دانشگاه های شهرای بزرگم خوبه
    8. برای مهندسی مکانیک
    9. یک ترم TA استاد در دانشگاه تهران، 3 ترم تدریس در دانشگاههای غیرانتفاعی؛ پژوهشگر برتر دانشگاه تران در مقطع کارشناسی ارشد در سال 93؛ کسب رتبه اول در طراحی و چهارم در ساخت خودروی هیبریدی در دوره لیسانسم

ممنون میشم بگید واسه کجاها شانس دارم و کی واسه استادا ایمیل بزنم

بچه ها الان وقت برای اپلای مونده؟

Junior Member

Scholarship Application Deadline: The application deadlines are:
    Round one: October 15 Semester one or two of the following year
    Round two: November 15 Semester one or two of the following year
    Round three: January 15 Semester one or two of the current year
    Round four: February 15 Semester one or two of the current year
    Round five: March 15 Semester two of the current year
    Round six: April 15 Semester two of the current year
    Round seven: July 7 Semester two of the current year
    نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    بچه ها الان وقت برای اپلای مونده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط comeonbaby نمایش پست ها
    Scholarship Application Deadline: The application deadlines are:
    Round one: October 15 Semester one or two of the following year
    Round two: November 15 Semester one or two of the following year
    Round three: January 15 Semester one or two of the current year
    Round four: February 15 Semester one or two of the current year
    Round five: March 15 Semester two of the current year
    Round six: April 15 Semester two of the current year
    Round seven: July 7 Semester two of the current year
    بچه ها یه سوال ابتدایی
    من چند تا دانشگاهو دیدم وبسایتاشونو، دانشگاهها توصیه نامه نمیخان؟ من اصلا ندیدم یه همچین چیزی؟ !!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)