صفحه 115 از 252 نخستنخست ... 1565105106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125165215 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,141 تا 1,150 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

سلام به همه دوستان
    من لیسانس کشاورزی گرایش آب دارم از دانشگاه بوعلی سینا با معدل بسیار پایین نزدیک13
    35 سالمه . اگه بخوام برای فوق لیسانس عمران اب برم استرالیا با هزینه شخصی
    و آیلتس 7 و GRE و GRE subject بالا داشته باشم . چقدر شانس پذیرش دارم؟
    برای ویزا ی فوق لیسانس حداقل چقدر باید تو حساب بانکیم باشه؟
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineer

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

سلام دوستان برای دوره ی دکترا دانشگاه های استرالیا بخصوص RMIT نسبت به نمره تافل چقدر انعطاف پذیر هست؟

مثلا با نمره 80 اگر استاد تایید کنه ادمیشن هم کوتاه میاد؟

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه اصفهان
    معدل کارشناسی : 14.43
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: ژنتیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه گیلان
    معدل کارشناسی ارشد : 17.87
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : ژنتیک
    تعداد مقالات : ندارم
    سابقه کار: کار پاره وقت در مرکز های تحقیقاتی دانشگاه ها
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان انگلیسی: تافل iBT 92
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دکترای ژنتیک-دانشگاه های رنکینگ زیر 500
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

سلام دوستان .... من به مشورت افراد با تجربه این تاپیک نیاز دارم.

من لیسانسم رو توی مدیریت بازرگانی دانشگاه سراسری شهرستان گرفتم ولی معدلم کمه حدودای 14

ارشدم رو هم دانشگاه آزاد قزوین در رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی گرفتم با معدل 17.22

یه مقاله چاپ شده از پایان نامه ام هم توی یه ژورنالی معمولی الزویر دارم Arab Economics and Business Journal

برخلاف سوابق نه چندان خوب تحصیلی رزومه پژوهشیم خیلی بهتر بوده. دو تا مقاله اکسپت شده توی ژورنال Journal of retailing and consumer services که یکی از ژورنال های خوب الزویر هست اگرچه ایمپکت فاکتور نداره ولی کلا مقاله چاپ کردن توش سخته. این مقالات احتمالا تا یه ماه دیگه آنلاین میشن.

یه مقاله مروری توی یه ژورنال انتشارات Sage دارم که حاصل کار یه تابستون توی ارشد بوده ولی مارس 2016 چاپ شده: Business Information Review

به مقاله با Minor Revision توی یکی از ژورنال های معمولی امرالد دارم که ادیتورش یه ماهه جواب نمیده، این مقاله حاصل یه پروژه تحقیقاتی بوده که به شکل مقاله در اومده: Asia-Pacific Journal of Business Administration

یه مقاله با Major Revision هم توی یکی از ژورنال های معمولی اشپرینگر دارم که احتمال چاپش بعد از ریوایز هست چون داروها خوششون اومده ولی باید برخی مطالب رو اضافه کنم واسه همین Major خورده: Eurasian Business Review

یه مقاله دیگه هم دارم که سابمیت کردم توی یه ژورنال اشرینگر با ایمپکت 0.645 ولی شاید ریجکت بخوره. اگرچه آخرش توی یه ژورنال خوب پذیرش میگیره چون از قبلی ها بهتر نباشه کمتر نیست.

یه مقاله در دست تالیف هم دارم که اونم فکر کنم یه جای خوب چاپ بشه چون کار یکی دیگه رو بسط دادم که موضوع جدیدیه توی این حوزه.

همه مقالات نفر اول هستم و به جز مقاله پایان نامه ام که در حوزه رفتار مصرف کننده است، بقیه مقالات در حوزه ناکامی خدمت و جبران ناکامی خدمت هستن و به روش گروه های عاملی آزمایشی اجرا شدن.

تافل 100 رو می تونم بگیرم چون اونایی که اکسپت گرفتن رو خودم نوشتم و دادم بیرون ادیت گرامری کردن. اینم در نظر بگیرین که کلا چاپ کردن مقاله توی یه ژورنال درست و حسابی بازاریابی سخته و ایرانی ها توی این حوزه خیلی فعال نیستن و بیشتر توی ژورنال های پولی می تونن مقالاتشون رو چاپ کنن.

GRE رو آماده نیستم. با اینکه تست های شبیهش رو زیاد زدم ولی اینکه بشینم وقت بذارم و بخونم اینکارو نکردم ولی از الان دارم می خونم. چون اولش می خواستم برای دانشگاه موناش یا سیدنی توی استرالیا اپلای کنم ولی جواب مقالات که اومد توقعم زیادتر شد یه ذره (شاید ملبورن و کویینزلند) مباحث آماری مربوط به بازاریابی رو اعم از معادلات ساختاری و ... تقریبا مسلط هستم.

دوستان می تونن بهم بگن که با این رزومه شانسی برای گرفتن بورس تحصیلی دکتری بازاریابی از دانشگاه های گروه هشت علی الخصوص موناش و سیدنی و UNSW رو دارم یا نه؟

با سلام

دوستان یه سوال فوری داشتم!!!

من به چند تا از اساتید ایمیل زدم اونا هم خوششون اومد از رزومه من و گفتن سوپروایزرم میشن. حالا سوال من اینکه اساتید باید به من research proposal بدن یا اینکه من باید بدم؟ یا اینکه با هم باید بدیم؟؟ کلا یه نفر میشه بگه این پروسش چطوریه؟ کلا من که هنگ کردم؟

ممنون

ApplyAbroad Veteran
    PhdComposite آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Eng. - Queensland University of Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    سلام دوستان .... من به مشورت افراد با تجربه این تاپیک نیاز دارم.

من لیسانسم رو توی مدیریت بازرگانی دانشگاه سراسری شهرستان گرفتم ولی معدلم کمه حدودای 14

ارشدم رو هم دانشگاه آزاد قزوین در رشته مدیریت بازرگانی گرایش بازاریابی گرفتم با معدل 17.22

یه مقاله چاپ شده از پایان نامه ام هم توی یه ژورنالی معمولی الزویر دارم Arab Economics and Business Journal

برخلاف سوابق نه چندان خوب تحصیلی رزومه پژوهشیم خیلی بهتر بوده. دو تا مقاله اکسپت شده توی ژورنال Journal of retailing and consumer services که یکی از ژورنال های خوب الزویر هست اگرچه ایمپکت فاکتور نداره ولی کلا مقاله چاپ کردن توش سخته. این مقالات احتمالا تا یه ماه دیگه آنلاین میشن.

یه مقاله مروری توی یه ژورنال انتشارات Sage دارم که حاصل کار یه تابستون توی ارشد بوده ولی مارس 2016 چاپ شده: Business Information Review

به مقاله با Minor Revision توی یکی از ژورنال های معمولی امرالد دارم که ادیتورش یه ماهه جواب نمیده، این مقاله حاصل یه پروژه تحقیقاتی بوده که به شکل مقاله در اومده: Asia-Pacific Journal of Business Administration

یه مقاله با Major Revision هم توی یکی از ژورنال های معمولی اشپرینگر دارم که احتمال چاپش بعد از ریوایز هست چون داروها خوششون اومده ولی باید برخی مطالب رو اضافه کنم واسه همین Major خورده: Eurasian Business Review

یه مقاله دیگه هم دارم که سابمیت کردم توی یه ژورنال اشرینگر با ایمپکت 0.645 ولی شاید ریجکت بخوره. اگرچه آخرش توی یه ژورنال خوب پذیرش میگیره چون از قبلی ها بهتر نباشه کمتر نیست.

یه مقاله در دست تالیف هم دارم که اونم فکر کنم یه جای خوب چاپ بشه چون کار یکی دیگه رو بسط دادم که موضوع جدیدیه توی این حوزه.

همه مقالات نفر اول هستم و به جز مقاله پایان نامه ام که در حوزه رفتار مصرف کننده است، بقیه مقالات در حوزه ناکامی خدمت و جبران ناکامی خدمت هستن و به روش گروه های عاملی آزمایشی اجرا شدن.

تافل 100 رو می تونم بگیرم چون اونایی که اکسپت گرفتن رو خودم نوشتم و دادم بیرون ادیت گرامری کردن. اینم در نظر بگیرین که کلا چاپ کردن مقاله توی یه ژورنال درست و حسابی بازاریابی سخته و ایرانی ها توی این حوزه خیلی فعال نیستن و بیشتر توی ژورنال های پولی می تونن مقالاتشون رو چاپ کنن.

GRE رو آماده نیستم. با اینکه تست های شبیهش رو زیاد زدم ولی اینکه بشینم وقت بذارم و بخونم اینکارو نکردم ولی از الان دارم می خونم. چون اولش می خواستم برای دانشگاه موناش یا سیدنی توی استرالیا اپلای کنم ولی جواب مقالات که اومد توقعم زیادتر شد یه ذره (شاید ملبورن و کویینزلند) مباحث آماری مربوط به بازاریابی رو اعم از معادلات ساختاری و ... تقریبا مسلط هستم.

دوستان می تونن بهم بگن که با این رزومه شانسی برای گرفتن بورس تحصیلی دکتری بازاریابی از دانشگاه های گروه هشت علی الخصوص موناش و سیدنی و UNSW رو دارم یا نه؟
    سلام

من شناخت کاملی از رشته شما ندارم اما با توجه به اینکه اطلاع دارم در رشته شما مقاله دادن کار مشکلی هست ، فکر می کنم رزومه شما بخاطر مقالات ، پتانسیل بردن بورس رو داره . در استرالیا مقاله با کیفیت و اسم اول بودن نکته بسیار مهمی هست. در دانشگاه هایی مثل ملبورن و UNSW معدل ارشد مهم تر از معدل کارشناسی هست و به همین دلیل فکر می کنم شانس بردن بورس در این دانشگاه ها رو هم داشته باشید. ولی برای اینکه ریسک کار پایین بیاد پیشنهاد می کنم به یک یا دو دانشگاه بسنده نکنید و در تمام دانشگاه هایی که استاد پیدا کردین اپلای کنید.

موفق باشید
    "When You Want It Bad Enough, The Universe Will Conspire To Turn A Goal Into A REALITY"

"Success is walking from failure to failure with no loss of enthusiasm"

Junior Member

سلام امیر آقا
    ایشالا حالتون خوب باشه و سال جدید سالی خوش همراه با سلامتی رو پیش رو داشته باشید.
    یه سوال داشتم از خدمتتون و ممنون میشم اگه جواب بدین. من دانشگاه های کانادا رو همه چیزشو درآوردم ولی واقعا سایتهای دانشگاه های استرالیا یه ذره واسم گیج کنندس و نمیتونم همه اطلاعاتشو از قبیل ددلاین ها و نمره زبانشو در بیارم. میخواستم بدونم شما فایلی چیزی دارید که مشخصات مد نظر منو داشته باشه؟ ضمنا حدودا من کی واسه پیدا کردن استاد اقدام کنم و کی ددلاین اکثر دانشگاه هاست و آیا ددلاین بورس با ددلاین اپلای دانشگاه فرق میکنه؟ سوال رو اینجا میپرسم چون پیغام خصوصیتون بستس
    خیلی ممنون
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir_soil نمایش پست ها
    سلام

معدل لیسانستون متوسطه و معدل ارشد خیلی خوبه. آیلتس کافیه . مقالاتتون هم خیلی خوبه و کاملا یه مزیت مهم واستون به حساب میاد فقط نکته مهم اینه که تو این مقالات باید اسم اول باشید و مقاالاتتون هم باید ایمپکت خوبی داشته باشه. اگر این شرایط را داره به نظرم شما میتونید بورس را برنده بشید. فقط یه مشکل عمده ویزاست شاید الان به نظرتون خنده دار باشه ولی وقتی موقعش رسید متوجه خواهید شد که سخت ترین قسمت کار همین ویزاست چون رشته شما خیلی خطرناکه. به هر حال توکل به خدا.
    سعی کنید از همین الان استاد پیدا کنید فکر کنم ددلاین بورس دانشگاه موناش تو ماه می باشه.

Junior Member

با سلام
    -آیلتس 6.5
    2- سه مقاله ای اس ای با ایمپکت 0.7 به بالا به عنوان نویسنده مسئول (2 الزویر) و یک مقاله هم به عنوان همکار
    3-سه مقاله کنفرانس بین المللی، خارج از کشور بودن
    4- کارشناسی معماری (دانشگاه آزاد) معدل 15.80
    5- 8 مقاله ای اس ای بدون ایمپکت و علمی-پژوهشی
    6- دو کتاب تالیفی و یکی از کتابها به زبان لاتین در زمینه معماری
    7-تسلط کامل به چندیدن نرم افزار انرژی و معماری با گواهی
    - 30 ساله هستم و نهایت میتونم 50 تا 60 میلیون تومان برای دو سال هزینه کنم
    هدف: معماری مقطع ارشد
    با تشکر فراوان

سلام
    ببخشید آیا تو استرالیا هم پوزیشن پیدا میشه؟
    میشه بگید جدا از وبسایت خود دانشگاه چه جوری میشه پپوریشن پیدا کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alizadeparisa نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه اصفهان
    معدل کارشناسی : 14.43
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: ژنتیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه گیلان
    معدل کارشناسی ارشد : 17.87
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : ژنتیک
    تعداد مقالات : ندارم
    سابقه کار: کار پاره وقت در مرکز های تحقیقاتی دانشگاه ها
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان انگلیسی: تافل iBT 92
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دکترای ژنتیک-دانشگاه های رنکینگ زیر 500
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    با سلام،
    شما وضعیت دانشگاهها و معدلهاتون خوبند، و این هم که هدفتون دانشگاههای زیر 500 هست نه فقط گروه هشت، شانستون را برای پذیرش بیشتر می کنه،فقط نکته ای که هست اینه که متأسفانه در استرالیا مقالات ISI در گرفتن بورس بسیار نقش حیاتی ای دارند، فکر می کنم نداشتن مقاله شانس فاند گرفتنتون را تا حد زیادی بیاره پائین، سعی کنید اگر محدودیت توصیه نامه ندارید برای هر تعداد دانشگاهی که استاد پیدا کردید و همچنین برای دانشگاههای اروپا اپلای کنید و در عین حال رزومه تون را از نظر مقاله قوی تر کنید. ممنون می شم دوستان باتجربه تر هم راهنمائی کنند.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)