صفحه 116 از 252 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126166216 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

سلام به همه دوستان
    فوق لیسانس یکساله مهندسی در استرالیا چطوره به نظرتون؟
    پذیرشش راحتتر از فوق لیسانسه دوساله هستش؟
    چون هزینش کمتره
    ویزاش چی؟
    با تشکر

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

سلام
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    من لیسانس نرم افزار دارم از یه دانشگاه غیر انتفاعی با معدل 13.80
    کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی(EMBA) پیام نور 16.30
    3تا کتاب دارم
    3تا مقاله آی اس آی با اینپکت صفر
    25تا کقاله کنفرانس منطقه ای،ملی و بین المللی داخلی دارم
    داور کنفرانس ملی بودم
    داور کنفرانس بین المللی بودم
    مدرک ممیزی ایزو9001:2008 رو دارم
    6تا کتاب برای دیگران نوشتم(4تاش تدریس میشه)
    حدود 25تا پروپوزال برای دیگران نوشتم
    حدود 12تا پایان نامه ارشد(از دانشگاه تهران تا آزاد و پیام نور) برای دیگران نوشتم
    3تا پروپوزال دکترا
    2تا پایان نامه دکترا هم نوشتم
    مدرک زبان ندارم ولی حدود آیلتس 6.5 هستم
    سن =26سال
    میخواستم بدونم احتمال پذیرش و گرفتن بورسیه دکترا برای من چقدره؟؟ مخصوصا بورس چون واقعا برای من مهمه
    میخواستم راهنماییم کنید.با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-دانشگاه آزاد شهرکرد

سلام دوستان
    می خواستم ببینم من با آیلتس جنرال 6.5 می توانم برای این دانشگاه اقدام کنم؟برای GRADUATE DIPLOMA OF PROJECT MANAGEMENT
    خود سایتش گفته آیلتس آکادمیک اورال 6 به شرط کمتر نبودن هیچ بندی زیر 5.5 که از من به این شکله:
    L5.5 S6 R6.5 W7
    ممنون

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط nerazzurri نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم ببینم من با آیلتس جنرال 6.5 می توانم برای این دانشگاه اقدام کنم؟برای GRADUATE DIPLOMA OF PROJECT MANAGEMENT
    خود سایتش گفته آیلتس آکادمیک اورال 6 به شرط کمتر نبودن هیچ بندی زیر 5.5 که از من به این شکله:
    L5.5 S6 R6.5 W7
    ممنون
    سلام
    تا اینجا که میدونم فقط ایلتس اکادمیک رو قبول دارن. باز این مورد میتونه دانشگاه به دانشگاه فرق کنه. اگر دانشگاه خاصی مد نظرتون هست باید به همون دانشگاه ایمیل بزنید و این رو بپرسید!
    البته بعضی دانشگاه ها هم اگه استادی پیدا کرده باشید اون میتونه با سفارش خودش این موضوع رو حل کنه. (ولی خب باز وقتی برای اسکالرشیپ درخواست بدید اونجا دیگه استاد کاری نمیتونه بکنه و بهتون گیر میدن!)

رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafaghad نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    من لیسانس نرم افزار دارم از یه دانشگاه غیر انتفاعی با معدل 13.80
    کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی(EMBA) پیام نور 16.30
    3تا کتاب دارم
    3تا مقاله آی اس آی با اینپکت صفر
    25تا کقاله کنفرانس منطقه ای،ملی و بین المللی داخلی دارم
    داور کنفرانس ملی بودم
    داور کنفرانس بین المللی بودم
    مدرک ممیزی ایزو9001:2008 رو دارم
    6تا کتاب برای دیگران نوشتم(4تاش تدریس میشه)
    حدود 25تا پروپوزال برای دیگران نوشتم
    حدود 12تا پایان نامه ارشد(از دانشگاه تهران تا آزاد و پیام نور) برای دیگران نوشتم
    3تا پروپوزال دکترا
    2تا پایان نامه دکترا هم نوشتم
    مدرک زبان ندارم ولی حدود آیلتس 6.5 هستم
    سن =26سال
    میخواستم بدونم احتمال پذیرش و گرفتن بورسیه دکترا برای من چقدره؟؟ مخصوصا بورس چون واقعا برای من مهمه
    میخواستم راهنماییم کنید.با تشکر
    سلام
    همونطور که همه میدونیم استرالیاییا عاشق مقاله با ایمپکت بالا هستن! هیچی جای مقاله ISI رو براشون نمیگیره. ولی خب باز این همه کار پژوهشی که در کارنامتون دارید بسیار عالیه! به نظرم شانستون خیلی خوبه! حتما جدی برای استرالیا اقدام کنید. اگر حساسیت روی دانشگاه های برترش نداشته باشید حتما اسکالرشیپ هم میتونید ببرید!
    من خودم نه مقاله دارم. نه کتابی نه چیزی. معدل ارشدم هم 15.5ه ولی کاملا امید دارم میتونم استرالیا با فاند دکتری برم

رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط lawrence نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    فوق لیسانس یکساله مهندسی در استرالیا چطوره به نظرتون؟
    پذیرشش راحتتر از فوق لیسانسه دوساله هستش؟
    چون هزینش کمتره
    ویزاش چی؟
    با تشکر
    سلام
    اگر بحث هزینه براتون مهمه خب برید اروپا ارشد بخونید! چه کاریه اخه! استرالیا خیلی گرونه برای اینکه بدون فاند برید درس بخونید! اروپا میتونید رایگان ارشد بخونید. فقط کافیه هزینه زندگیتون رو خودتون تامین کنید!
    شخصا به نظرم ارشد یک ساله ارزش اکادمیک نداره. خیلی از دانشگاه ها ارشد یک ساله رو قبول ندارن!
    یا به فکر دکتری مستقیم باشید که خیلی سخته. یا ارشد تو ایران و بعد اپلای. یا ارشد توی اروپا و بعد اپلای.

Junior Member

سلام
    لیسانس فیزیک شریف بودم،ارشد مهندسی صنایع-برنامه ریزی سیستم انرژی-دانشگاه خوارزمی، 1 مقاله در ژورنال IEEE ،دو مقاله در کنفرانس بین المللی، ریکام خوب هم دارم. ایمیلی برای یکی از استادای دانشگاه The University of Sydney زده بودم که این گونه جواب داده(رییس دانشکده هم هست ایشون)
    Dear Siamak
    Thank you for your interest in PhD at Sydney
    Your have excellent background, happy to consider your application
    Please proceed with application through the university website directly
    You can write my name as potential supervisor
    Thanks
    آیا شانس دریافت بورس هست؟چون کلا با پروسه پذیرش استرالیا آشنا نیستم خواستم ببینم چقدر احتمال دریافت بورسه وجود داره

سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-دانشگاه آزاد شهرکرد

ممنون از راهنمایی شما
    واقعیتش دانشگاه CQU هست. برای رشته مدیریت پروژه دوره پیش ارشد و ارشد همانطور که گفتم. ولی نمیتونم برای دانشگاه به تنهایی آنلاین اقدام کنم چون نوشته با آژانس مربوطه اقدام کنید!
    و هیچجا ایمیلی نداشت که ایمیل بزنم!

حال اگر اجازه بدبد مختصری توضیح دهم:
    واقعیتش این دانشگاه توسط شرکتی به من پیشنهاد شد چون هم هزینه تحصیلش بهتر بود و هم نمره آیلتسش خوب بود (overal 6 به شرط کمتر نبودن مهارت ها زیر 5.5) و حالا شرکت گفته کلیه مدارکم را به همراه آیلتس جنرال 6.5 بفرستم تا به دانشگاه نامه بدهند که ببینند قبول میکنه یا خیر. خود شرکت گفته شاید قبول نکنند و مجبور بشم آکادمیک امتحان بدم ولی کسی هم بوده که با 6.5 جنرال قبولش کردند چون بالاتر از 6 بوده.

حال شرکت گفته من باهاشون قرارداد ببندم و 2 میلیون پیش پرداخت بدم تا پروسه را شروع کنند ولی من نمیخوام اول با شرکت قرارداد ببندم و بگویند باید آکادمیک هم امتحان بدی و تا خرداد ماه تحویل بدی چون شاغل هستم و ممکنه نتونم تا خرداد آماده بشم.در واقع می خواهم مطمئن شوم که جنرال 6.5 من به درد نمیخوره و اگر مجبورم دوباره امتحان بدم بعد باهاشون اقدام کنم. بنابراین میخواستم ببینم آیا به روشی می توانم بفهمم که آیلتس جنرال 6.5 به درد میخورد یا خیر. همچنین چون معدل بالایی ندارم امیدی به اسکالرشیپ ندارم.

حال اگر اطلاعاتی دارید که من تکلیف خودم را بفهمم واقعا ممنون میشم.

با سلام یه سوال فوری داشتم

دوستان من یه سوالی دازم. موقع بررسی مدارک واسه اسکلارشیپ، دانشجویان PhD با دانشجویان Master by research بطور یکسان رقابت می کنند یا اینکه ضریب داره ؟؟؟

Junior Member

سلام من ميخوام براي فول فاند اقدام كنم براي دكتري
    مهم نيست چه كشور و چه دانشگاهي هرجا كه شانسم بيشتر باشه
    فقط ميخوام بدونم توي استراليا اصلا شانسي دارم يا نه
    ليسانس: دولتي سراسري 12.85
    ارشد 1: مهندسي مواد دانشگاه ازاد 15.6 - يك مقاله كنفرانس داخلي- يك كنفرانس داخلي اكسپت شده و يك ژورنال چاپ شده ايراني معتبر
    ارشد 2 مهندسي پزشكي دانشگاه تهران- معدل 17.33 - دو مقاله كنفرانس بين اللملي داخلي
    هنوز زبان ندادم اما 6.5 ايلتس رو ميارم
    8سال سابقه كار دريك شركت معتبر دارم اما غير مرتبط
    ممنون ميشم جوابمو بديد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)