صفحه 117 از 252 نخستنخست ... 1767107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127167217 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafaghad نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    من لیسانس نرم افزار دارم از یه دانشگاه غیر انتفاعی با معدل 13.80
    کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی(EMBA) پیام نور 16.30
    3تا کتاب دارم
    3تا مقاله آی اس آی با اینپکت صفر
    25تا کقاله کنفرانس منطقه ای،ملی و بین المللی داخلی دارم
    داور کنفرانس ملی بودم
    داور کنفرانس بین المللی بودم
    مدرک ممیزی ایزو9001:2008 رو دارم
    6تا کتاب برای دیگران نوشتم(4تاش تدریس میشه)
    حدود 25تا پروپوزال برای دیگران نوشتم
    حدود 12تا پایان نامه ارشد(از دانشگاه تهران تا آزاد و پیام نور) برای دیگران نوشتم
    3تا پروپوزال دکترا
    2تا پایان نامه دکترا هم نوشتم
    مدرک زبان ندارم ولی حدود آیلتس 6.5 هستم
    سن =26سال
    میخواستم بدونم احتمال پذیرش و گرفتن بورسیه دکترا برای من چقدره؟؟ مخصوصا بورس چون واقعا برای من مهمه
    میخواستم راهنماییم کنید.با تشکر
    با سلام،
    در تکمیل صحبتهای دوستان، شما رزومه ی خوبی دارید، درسته که مقالات ISI و ایمپکتشون بسیار مهم هستند البته بیشتر برای بچه های فنی و پایه، در رشته هایی مثل شما مقاله دادن سختتر هست پس رزومه تون خوب خواهد بود برای رقابت بورس، اما نکته ای که بسیار مهم هست نوع دانشگاههای مقاطع قبلیتون هست، دقت کنید که دانشگاههای ما در استرالیا شناخته شده هستند و ضریب تاثیر دارند، از این بابت شاید شانستون کم بشه برای پذیرش در دانشگاههای تاپ استرالیا، پس به هیچ عنوان ریسک نکنید و علاوه بر دانشگاههای گروه هشت استرالیا برای سایر دانشگاه های استرالیا و اروپا هم اقدام کنید.
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

سلام دوستان
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    من و همسرم تا تقریبا 3-4 ما آینده، permanent residency میگیریم ولی باتوجه به اینکه می خوایم درس بخوانیم در مقطع دکترا، کسی میدونه که چقدر امکان موفقیتمون برای دریافت fully funded position هست؟ آیا باید IELTS دوباره بگیریم؟ چون قبلیمون 2 سالش گذشته. آیا حتما باید مقاله ISI داشته باشیم?

Junior Member

با سلام و خسته نباشید
    دانشگاه کارشناسی:دولتی شهرستان
    معدل کارشناسی:13/00
    رشته تحصیلی در کارشناسی:زمین شناسی کاربردی
    دانشگاه کارشناسی ارشد:دولتی شهرستان
    معدل کارشناسی ارشد:18/83
    رشته تحصیلی کارشناسی ارشد:زمین شناسی مهندسی/ژئوتکنیک
    مقاله:4تا isi که دوتاشو اسم اولم --6 مقاله همایشی و کنفرانسی -1مقاله علمی-پژوهشی
    زبان:ایلس 7
    دانشگاه :تمام دانشگاهی استرالیا ب خصوص g8
    اسکلارشیپ: فول فاند
    با تشکر شانسم چقدره؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi3049 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    دانشگاه کارشناسی:دولتی شهرستان
    معدل کارشناسی:13/00
    رشته تحصیلی در کارشناسی:زمین شناسی کاربردی
    دانشگاه کارشناسی ارشد:دولتی شهرستان
    معدل کارشناسی ارشد:18/83
    رشته تحصیلی کارشناسی ارشد:زمین شناسی مهندسی/ژئوتکنیک
    مقاله:4تا isi که دوتاشو اسم اولم --6 مقاله همایشی و کنفرانسی -1مقاله علمی-پژوهشی
    زبان:ایلس 7
    دانشگاه :تمام دانشگاهی استرالیا ب خصوص g8
    اسکلارشیپ: فول فاند
    با تشکر شانسم چقدره؟!
    با سلام،
    به نظر بنده شما از نظر رزومه وضعیت خوبی دارید، البته ایمپکت مقالات رو ذکر نکردید چون تاثیرگذار هست، معدل کارشناسیتون یه مقدار پائین هست که ممکن شانستون را برای دانشگاههای گروه هشت با رنک بالا یه مقدار بیاره پائین، اما معدل ارشدتون خیلی خوبه و خودش می تونه پوشش دهنده ی معدل کم کارشناسیتون باشه، نوع دانشگاه های مقاطع قبلیتون هم خوبند چون دولتی هستند، فقط توجه داشته باشید که ضریب تاثیرشون از دانشگاههایی مثل تهران کمتر خواهد بود، در کل به نظر من شانس خیلی خوبی برای دانشگاههای غیر گروه هشت دارید و برای دانشگاههای گروه هشت هم شانس خواهید داشت به شرط قوی نبودن رقبا در راند مورد نظر،برای هر دو گروه اقدام کنید. لطفا دوستان با تجربه تر هم راهنمایی کنند.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط sh1363 نمایش پست ها
    سلام من ميخوام براي فول فاند اقدام كنم براي دكتري
    مهم نيست چه كشور و چه دانشگاهي هرجا كه شانسم بيشتر باشه
    فقط ميخوام بدونم توي استراليا اصلا شانسي دارم يا نه
    ليسانس: دولتي سراسري 12.85
    ارشد 1: مهندسي مواد دانشگاه ازاد 15.6 - يك مقاله كنفرانس داخلي- يك كنفرانس داخلي اكسپت شده و يك ژورنال چاپ شده ايراني معتبر
    ارشد 2 مهندسي پزشكي دانشگاه تهران- معدل 17.33 - دو مقاله كنفرانس بين اللملي داخلي
    هنوز زبان ندادم اما 6.5 ايلتس رو ميارم
    8سال سابقه كار دريك شركت معتبر دارم اما غير مرتبط
    ممنون ميشم جوابمو بديد
    با سلام،
    معدل کارشناسیتون یه مقدار پائین هست ولی ارشد دومتون وضعیتتون را چه از لحاظ ضریب تاثیر معدل و چه از لحاظ ضریب تاثیر دانشگاه خوب می کنه، نکته ای که وجود داره نداشتن مهمترین فاکتور یعنی همون مقالات ISI هست که می تونه شانستون را برای استرالیا بیاره پائین، به هر حال شاید بد نباشه همزمان برای استرالیا و اروپا اقدام کنید چون شانستون برای اروپا خیلی بیشتر خواهد بود، دوستان باتجربه تر اگر غیر از این هست اصلاح کنند گفته ی بنده را، در ضمن سعی کنید برای افزایش شانستون در استرالیا رزومه تون را هم از نظر مقالات ISI قوی تر کنید.
    موفق باشید

سال به همه دوستان و عزیزانی که صمیمانه کمک میکنن و بچه هارو راهنمایی می کنند.
    من به دنبال تحصیل در مقطع دکترا هستم، میخواستم بپرسم با توجه به اطلاعات زیر، واسه استرالیا شانسی دارم یا نه.(هم g8 و هم بقیه دانشگاه ها)
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه دولتی زاهدان
    معدل کارشناسی : 14.82
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مکانیک-جامدات
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه آزاد مشهد
    معدل کارشناسی ارشد : 17.25
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مکانیک، طراحی کاربردی
    تعداد مقالات : 2تا مقاله ISI، Elsevier، ایمپکت 1.5 و 1.7-یک مقاله علمی پژوهشی داخلی(ژورنال دانشگاه تربیت مدرس)-یک مقاله کنفرانس ISME
    سابقه کار: کم
    سابقه دریافت بورس : ندارم، ولی تشویقی مالی بخاطر مقالاتم از دانشگاه آزاد گرفتم
    نمره زبان انگلیسی: ایلس 7
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: تمام دانشگا ها استرالیا
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    با تشکر از همه دوستان

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : غیر انتفاعی
    معدل کارشناسی : 16.34
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:عمران
    دانشگاه کارشناسی ارشد :صنعتی سهند
    معدل کارشناسی ارشد :16.5
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :عمران - ژئوتکنیک
    تعداد مقالات : 1 isi با ایمپک 1.5, 2 کنفرانس داخلی و 1 علمی پژوهشی
    سابقه کار: ندارم
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: ندادم ولی فکر میکنم ایلتس 6.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دکترای ژئوتکنیک برای همه دانشگاه ها به ویژه g8
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    ممنون میشم شانس من رو واقع بینانه لطف کنید بفرمایید

دانشگاه کارشناسی : آزاد
    معدل کارشناسی : 15.58
    رشته کارشناسی: مهندسی کامپیوتر- نرم افزار
    دانشگاه ارشد: سراسری سمنان
    معدل ارشد: 17.58
    رشته ارشد MBA
    تعداد مقالات : 1 ISIو 1 ISC و 2 تا علمی پژوهشی داخلی معتبر و 4 تا کنفرانس بین المللی
    سابقه کار : 2 سال
    سابقه دریافت بورس: ندارم
    نمره زبان انگلیسی : 6.5 آیلتس
    دانشگاه و رشته مورد نظر : دکتری مدیریت (یکی از گرایش های : منابع انسانی ، رقتار سازمانی، مدیریت، مارکتینگ). دانشگاه برام مهم نیست نکته مهم برام پذیرش با فانده
    اسکلارشیپ مدنظر: فول فاند
    ممنون میشم بگید ژورنالهای داخلی معتبر تو سی وی امتیاز دارند؟ سابقه کار باید با بیمه باشه؟ و اینکه اگر دانشگاه تو 8 G نباشه شانس گرفتن فاند کم میشه؟
    سپاس

Junior Member

سلام خسته نباشید.من حدود یک سال دیگه با معدل حدود 14.5 تا 15 درسم تموم میشه از دانشگاه سراسری بابل رشته برق قدرت مقطع کارشناسی.میخواستم بدونم میشه تو مقطع ارشد پذیرش با فاند گرفت؟با تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط mtkktm نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید.من حدود یک سال دیگه با معدل حدود 14.5 تا 15 درسم تموم میشه از دانشگاه سراسری بابل رشته برق قدرت مقطع کارشناسی.میخواستم بدونم میشه تو مقطع ارشد پذیرش با فاند گرفت؟با تشکر.
    با سلام،
    تا جائی که بنده میدونم احتمالش تقریبا صفر هست، شاید بهتر باشه اروپا را امتحان کنید،‌شکی نیست که فرصتهای خیلی بهتری در انتظارتون خواهد بود، اگر غیر از این هست دوستان راهنمائی کنند لطفا.
    موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)