صفحه 118 از 252 نخستنخست ... 1868108109110111112113114115116117118119120121122123124125126127128168218 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudabroad نمایش پست ها
    سال به همه دوستان و عزیزانی که صمیمانه کمک میکنن و بچه هارو راهنمایی می کنند.
    من به دنبال تحصیل در مقطع دکترا هستم، میخواستم بپرسم با توجه به اطلاعات زیر، واسه استرالیا شانسی دارم یا نه.(هم g8 و هم بقیه دانشگاه ها)
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه دولتی زاهدان
    معدل کارشناسی : 14.82
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مکانیک-جامدات
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه آزاد مشهد
    معدل کارشناسی ارشد : 17.25
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مکانیک، طراحی کاربردی
    تعداد مقالات : 2تا مقاله ISI، Elsevier، ایمپکت 1.5 و 1.7-یک مقاله علمی پژوهشی داخلی(ژورنال دانشگاه تربیت مدرس)-یک مقاله کنفرانس ISME
    سابقه کار: کم
    سابقه دریافت بورس : ندارم، ولی تشویقی مالی بخاطر مقالاتم از دانشگاه آزاد گرفتم
    نمره زبان انگلیسی: ایلس 7
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: تمام دانشگا ها استرالیا
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    با تشکر از همه دوستان
    با سلام،
    به نظر بنده فاکتورهای معدل را تا حد قابل قبولی دارید، ولی شاید نوع دانشگاه ارشدتون یه مقدار امتیازتون را بیاره پائین، تعداد مقالاتتون قابل قبول، ولی در رشته های فنی افرادی در رشته ی شما و رقیب شما هستند که تعداد مقالات ISI بیشتری دارند، از این لحاظ ممکن شانستون برای دانشگاههای گروه هشت کم باشه، پس در کنار اونا برای غیر گروه هشت هم اقدام کنید چون شانستون برای این نوع دانشگاهها خوب خواهد بود.‌ممنون می شم دوستان باتجربه تر هم راهنمائی کنند.
    موفق باشید

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی مواد - دانشگاه تبریز- 14

2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی : مهندسی صنایع ساخت و تولید دانشگاه UPM مالزی ، معدل 3.62/4

3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها : ایلتس 6.5 (W:7,S:6.5,L:6,R:6)

4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها

5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر : 4 عدد ژورنال خارجی

6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده :

7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای : دکترا (یا ارشد در گرایش مواد)

8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت : استرالیا - امریکا (برای آمریکا GRE ندارم )

9- شرایط خاص رزومه (سابقۀ TA/RA در مقاطع تحصیلی قبل، داشتن مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، کسب یکی از رتبه‌های برتر در دانشکده یا دانشگاه خود و ...) :سابقه کار مرتبط به مدت 5 سال

10- سایر نکات مهم (الزام یا تمایل به دریافت فاند یا بی نیازی از آن، اقامت دائم یا شهروندی در کشوری دیگر و ...) : دریافت فاند کامل
    ساکن استرالیام با ویزای کار که حق تحصیل هم دارم
    عمری دگر بباید بعد از فراق مارا، کاین عمر طی نمودیم اندر امیدواری

نقل قول نوشته اصلی توسط OnGoHeMe نمایش پست ها
    با سلام،
    به نظر بنده فاکتورهای معدل را تا حد قابل قبولی دارید، ولی شاید نوع دانشگاه ارشدتون یه مقدار امتیازتون را بیاره پائین، تعداد مقالاتتون قابل قبول، ولی در رشته های فنی افرادی در رشته ی شما و رقیب شما هستند که تعداد مقالات ISI بیشتری دارند، از این لحاظ ممکن شانستون برای دانشگاههای گروه هشت کم باشه، پس در کنار اونا برای غیر گروه هشت هم اقدام کنید چون شانستون برای این نوع دانشگاهها خوب خواهد بود.‌ممنون می شم دوستان باتجربه تر هم راهنمائی کنند.
    موفق باشید
    سلام دوست عزیز، ممنون که جواب کامنت دادین.
    حرفتون کاملا درسته، تا حدودی شناسم واسه گروه 8 کمه، خودمم انتظار بالایی ندارم چون میدونم که رقابت تو اون دانشگاه ها بالاست،ولی تلاشم میکنم،هم گروه 8 و هم بقیه دانشگاه ها، امیدوارم نتیجه بگیرم.
    ی سوال دیگه، مقاله تربیت مدرس و کنفرانس ISME فارسیه، لازمه که این دوتا مورد به انگلیسی ترجمه کنم(که دیگه خیلی حالت غیررسمی داره)؟ یا اینکه فقط به عنوان دو مورد در پابلیکیشنم درنظر میگیرن و بهمون اندازه خودشون، بهشون امتیاز میدن و دیگه احتیاجی به ترجمه نیست؟
    مجددا تشکر میکنم از همکاری صمیمانتون

نقل قول نوشته اصلی توسط masoudabroad نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، ممنون که جواب کامنت دادین.
    حرفتون کاملا درسته، تا حدودی شناسم واسه گروه 8 کمه، خودمم انتظار بالایی ندارم چون میدونم که رقابت تو اون دانشگاه ها بالاست،ولی تلاشم میکنم،هم گروه 8 و هم بقیه دانشگاه ها، امیدوارم نتیجه بگیرم.
    ی سوال دیگه، مقاله تربیت مدرس و کنفرانس ISME فارسیه، لازمه که این دوتا مورد به انگلیسی ترجمه کنم(که دیگه خیلی حالت غیررسمی داره)؟ یا اینکه فقط به عنوان دو مورد در پابلیکیشنم درنظر میگیرن و بهمون اندازه خودشون، بهشون امتیاز میدن و دیگه احتیاجی به ترجمه نیست؟
    مجددا تشکر میکنم از همکاری صمیمانتون
    با سلام مجدد،
    خواهش می کنم انجام وظیفه بود، دقت کنید که بنده و سایر دوستان فقط تجربه ی چند سالمون در فرآیند اپلای برای دانشگاههای استرالیا را انتقال میدیم، بنده قبلا هم عرض کردم که به هیچ عنوان نمی شه نسخه ی کلی پیچید، علاوه بر فاکتور معدل، مقاله و دانشگاههای مقاطع قبلی، رقبای شما در راند موردنظر نقش تعیین کننده ای در پذیرش و فاند شما دارند، بودند دوستانی که با معدل خیلی پائین تر از شما و از دانشگاه آزاد و مقالات کم ( دوست بنده) الان در دانشگاه کوئینزلند مشغول به تحصیلند، پس سعی کنید اگر محدودیت توصیه نامه ندارید شانستون را برای دانشگاههای گروه هشت از دست ندید و با امید اپلای کنید، شک نکنید پاسخ تلاشتون را خواهید گرفت، تمام کامنتهای ما برای افرادی هست که محدودیت توصیه نامه دارند و ما هدفمون این هست که حتی الامکان توصیه نامه هاشون را برای جاهایی خرج کنند که شانس بیشتری دارند.
    در مورد مقالات، تا جایی که بنده اطلاع دارم تنها ISI ها مهم هستند، البته شکی نیست که سایر مقالاتتون هم در نشون دادن سوابق علمی شما نقش دارند اما ضریب نخواهند داشت، اگر غیر از این هست لطفا سایر دوستان تصحیح کنند، پس شما نیازی به ترجمه ی مقاله ندارید، تنها عنوان را با جائی که ارائه کردید به انگلیسی در سی ویتون وارد کنید کافی خواهد بود.
    موفق باشید

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه شمال غیرانتفاعی
    معدل کارشناسی : 14.58
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: کامپیوتر
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه تهران- مجازی
    معدل کارشناسی ارشد : MBA
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : 19.11
    تعداد مقالات : 1 مقاله داخلی
    سابقه کار: 3 سال مرتبط با فوق
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان انگلیسی: تافل 98
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: من میخوام در رشته مدیریت ادامه تحصیل بدم
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    اگر شرایط رو ندارم میشه به من راهنمایی کنید چیکار کنم یا چه مدارک دیگه ای باید بگیرم.
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط OnGoHeMe نمایش پست ها
    با سلام مجدد،
    خواهش می کنم انجام وظیفه بود، دقت کنید که بنده و سایر دوستان فقط تجربه ی چند سالمون در فرآیند اپلای برای دانشگاههای استرالیا را انتقال میدیم، بنده قبلا هم عرض کردم که به هیچ عنوان نمی شه نسخه ی کلی پیچید، علاوه بر فاکتور معدل، مقاله و دانشگاههای مقاطع قبلی، رقبای شما در راند موردنظر نقش تعیین کننده ای در پذیرش و فاند شما دارند، بودند دوستانی که با معدل خیلی پائین تر از شما و از دانشگاه آزاد و مقالات کم ( دوست بنده) الان در دانشگاه کوئینزلند مشغول به تحصیلند، پس سعی کنید اگر محدودیت توصیه نامه ندارید شانستون را برای دانشگاههای گروه هشت از دست ندید و با امید اپلای کنید، شک نکنید پاسخ تلاشتون را خواهید گرفت، تمام کامنتهای ما برای افرادی هست که محدودیت توصیه نامه دارند و ما هدفمون این هست که حتی الامکان توصیه نامه هاشون را برای جاهایی خرج کنند که شانس بیشتری دارند.
    در مورد مقالات، تا جایی که بنده اطلاع دارم تنها ISI ها مهم هستند، البته شکی نیست که سایر مقالاتتون هم در نشون دادن سوابق علمی شما نقش دارند اما ضریب نخواهند داشت، اگر غیر از این هست لطفا سایر دوستان تصحیح کنند، پس شما نیازی به ترجمه ی مقاله ندارید، تنها عنوان را با جائی که ارائه کردید به انگلیسی در سی ویتون وارد کنید کافی خواهد بود.
    موفق باشید
    سلام دوست عزیز
    بسیار ممنون که بسیار واضح و با حوصله پاسخ گو هستین.
    کاملا حق با شماست.منم دارم نهایت تلاشم میکنم تا بتونم ماکزییمم استفاده از رزومه تحصیلیم ببرم. دیگه بقیش با خدا...
    پیروز و موفق باشین

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه غیرانتفاعی دانشستان ساوه
    معدل کارشناسی : 17.51
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:ICT Engineering
    دانشگاه کاردانی : دانشگاه غیرانتفاعی صدرالمتالهین تهران
    معدل کاردانی : 15.5
    رشته تحصیلی در مقطع کاردانی :الکترونیک
    سابقه کار: 3 سال و نیم
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 6.5، w:6 ,L:6.5, R:6.5, S:6
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: مستر کامپیوتر اینجینیرینگ پاییز 2016 و زمستان 2017- دانشگاه خاصی مد نظرم نیست
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فرقی نداره

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه مازندران
    معدل کارشناسی : 13.45
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:جغرافیا و برنامه ریزی شهری
    دانشگاه کارشناسی ارشد :............
    معدل کارشناسی ارشد :..........
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :..................
    تعداد مقالات :..................
    سابقه کار: سه سال بعنوان مشاور شهردار و شورای شهر کار کردم.و نامه دارم.ولی بیمه یا فیش حقوقی نه
    سابقه دریافت بورس :.................
    تالیف و یا ترجمه کتاب :.....................
    نمره زبان انگلیسی: ندارم و خب الان بکوب مشغول خوندنم و برای سه ماه دیگه حتما اماده میشم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: میخوام ببینم در دانشگاهای ملبورن یا سیدنی و یا بریزبرن میتونم در همین رشته قبول شم یا نه، برای مقطع ارشد.

سوال بعدیم اینکه هزینه زنذگی و تحصیل چقد میشه..چون میخوام ببینم میتونم با 150 میلیون تومن برم یا نه؟
    یه نکته ی دیگه ی رو هم بگم اینکه بنده مدرک دو زبانه مربوط به اموزش نرم افزار جی ای اس و اتوکد رو هم دارم یعنی دوره های اموزشی رو گذروندم و مدرک دو زبانه دارم . و همچنین مدرک نقشه برداری و باغبانی از فنی و حرفه ای ه م درام میخواستم ببینم اینا تاثیر داره یانه
    ویرایش توسط Alidadkhah : April 11th, 2016 در ساعت 04:47 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي شيمي-پزشكي دانشگاه شريف

نقل قول نوشته اصلی توسط Alidadkhah نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه مازندران
    معدل کارشناسی : 13.45
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:جغرافیا و برنامه ریزی شهری
    دانشگاه کارشناسی ارشد :............
    معدل کارشناسی ارشد :..........
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :..................
    تعداد مقالات :..................
    سابقه کار: سه سال بعنوان مشاور شهردار و شورای شهر کار کردم.و نامه دارم.ولی بیمه یا فیش حقوقی نه
    سابقه دریافت بورس :.................
    تالیف و یا ترجمه کتاب :.....................
    نمره زبان انگلیسی: ندارم و خب الان بکوب مشغول خوندنم و برای سه ماه دیگه حتما اماده میشم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: میخوام ببینم در دانشگاهای ملبورن یا سیدنی و یا بریزبرن میتونم در همین رشته قبول شم یا نه، برای مقطع ارشد.

سوال بعدیم اینکه هزینه زنذگی و تحصیل چقد میشه..چون میخوام ببینم میتونم با 150 میلیون تومن برم یا نه؟
    یه نکته ی دیگه ی رو هم بگم اینکه بنده مدرک دو زبانه مربوط به اموزش نرم افزار جی ای اس و اتوکد رو هم دارم یعنی دوره های اموزشی رو گذروندم و مدرک دو زبانه دارم . و همچنین مدرک نقشه برداری و باغبانی از فنی و حرفه ای ه م درام میخواستم ببینم اینا تاثیر داره یانه
    سلام من با معدل بالاتر و با مقاله اي اس اي بهترين دانشگهي كه پذيرش گرفتم unsw بود و حدود سالي ١٠٠ ميليون هزينه زندگي و دانشگاه دارين اين دانشگاه ها شانستون كمه ولي به گروه ٨ خوشبين باشين بخصوص adelaide

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی -مهندسي برق- مخابرات- دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی- 17.42
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی-مخابرات سیستم-دانشگاه صنعتی امیرکبیر- 17.55
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌: تافل 101 (27-25-24-25)
    4- نمرۀ GRE به تفکیک نمرات مهارت‌ها: 144-163-2.5
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر- 1 مقاله ژورنال:ايمپكت فكتور 1.902 اسم4-
    6- تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    1- فارسی در ICEE 21 اسم دوم، مشهد- ایران
    2- انگلیسی ایندکس در IEEE اسم دوم- تهران- ایران
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای telecommunication and signal processing-PhD

8- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...)
    13 درس TA در دانشگاه خواجه نصیر و امیر کبیر- تقریبا دو رشته ای ریاضی کاربردی و مخابرات ( بسیاری از درس های ریاضی را مستمع آزاد بودم)
    10- سایر نکات مهم
    (مقیم دائم یا شهروند کشور دیگر بودن موقع اپلای، میزان نیاز به فاند و ...) نیاز به فول فاند

آیا با این رزومه شانسی برای پذیرش با اسکالرشیپ وجود داره ؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)