صفحه 140 از 252 نخستنخست ... 4090130131132133134135136137138139140141142143144145146147148149150190240 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,391 تا 1,400 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط saaamaaan نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی :دانشگاه تبریز

معدل کارشناسی : 14.66

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی برق-الکترونیک

دانشگاه کارشناسی ارشد :دانشگاه تربیت مدرس

معدل کارشناسی ارشد :16.78

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :
    مهندسی برق-الکترونیک نوری
    تعداد مقالات :5 مقاله ISI (البته 2 تا اسم اولم) (ایمپکت های بالای 2) و 10 کنفرانس داخلی

سابقه کار: 1 سال (جهاد دانشگاهی) تا بخوام برم میشه 2 سال

سابقه دریافت بورس :ندارم

تالیف و یا ترجمه کتاب :-----

نمره زبان انگلیسی: در مرحله خواندم، احتمالا بتونم 6.5 شم

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه های جی 8

اسکلارشیپ مد نظرتون :فول فاند
    با سلام،
    با توجه به معدل و دانشگاه ارشدتون و تعداد مقالات، شانس خوبی برای هر دو گروه دارید، مشروط بر عدم وجود رقبای قویتر در راند موردنظرتون، همزمان برای هر دو اقدام کنید، و هر چه سریعتر نسبت به گرفتن نمره ی زبانتون اقدام کنید.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    M.A. of Auditing, Imam Reza International Uni of Mashhad

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

دانشگاه کارشناسی : خیام مشهد
    معدل کارشناسی : 16.10
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: حسابداری
    دانشگاه کارشناسی ارشد : امام رضا مشهد
    معدل کارشناسی ارشد : 16.80 (بدون پایان نامه)
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : حسابرسی
    تعداد مقالات : 4 isi و 1 isi در دست چاپ
    سابقه کار: حدود 2 سال سابقه حسابرسی
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان انگلیسی: در حال گذراندن دوره های آیلتس و طبق پرس و جو و نظر اساتید زبان، راحت میتونم 7 رو بگیرم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دکتری حسابداری - سیدنی! لطفا بهم بگید برای رشته من کدوم دانشگاه ها بهتر هستند؟ و آیا شانس گرفتن فاند دارم ؟

ممنون وسپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa1187 نمایش پست ها
    با سلام، ممنون میشم منو راهنمایی کنید،
    دانشگاه کارشناسی :تهران
    معدل کارشناسی : 14.82
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی شیمی
    دانشگاه کارشناسی ارشد: علم و صنعت ایران
    معدل کارشناسی ارشد: 18.70 (با پایان نامه)

تعداد مقالات :1 مقاله isi (با ایمپکت فکتور: 4.8)،2 مقاله تحت داوری
    سابقه کار: 4ماه سابقه کار مرتبط
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان انگلیسی: 6.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: برای رشته مهندسی شیمی
    با سلام،
    دانشگاههای مقاطع قبلیتون جزء دانشگاههای امتیاز بیار هستند، معدل ارشدتون عالیه، تنها مشکل رزومه تون تعداد کم مقالات ISI هست، انشاا... با اکسپت و افزایش تعداد مقالات، شانس خوبی برای هر دو گروه خواهید داشت.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mj77 نمایش پست ها
    سلام وقت دوستان عزیز بخیر
    من متاسفانه معدل بسیار پایینی دارم و میخوام برای استرالیا اقدام کنم توقع فاند که خب ندارم، برای ارشد میخوام اقدام کنم، ترم اول ک پری پید هستش رو میدم و برای ترم دوم میخوام کار کنم... البته کمی هم برای ترم دوم ذخیره دارم... دنبال یک دانشگاه ارزون هستم حتی الامکان، رشته های مد نظرم هم ارشد متالورژی استخراج، ارشد مواد، ارشد ساخت و تولید(مکانیک) هست، مدیریت پروژه هم جزو گزینه هام هست ولی چون فکر میکنم کار باهاش نشه پیدا کرد خطش زدم.
    قصدمم اینه که بعد ارشد کار پیدا کنم و اقامت دائم اگه خدا بخواد.
    اولویت اولم استخراج هست برای اینکه احساس میکنم کارش بهتر پیدا بشه،
    ادم باهوش و تلاشگری هستم و از پس دانشگاه و کار بر میام ;-)
    کاش یک دوستی بیاد و لطف کنه و منو یکم راهنمایی کنه ممنونم دوستان.

دانشگاه کارشناسی : صنعتی شریف
    معدل کارشناسی : 13
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی و علم مواد (متالورژی)
    دانشگاه کارشناسی ارشد : قصد اپلای
    معدل کارشناسی ارشد : -
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : -
    تعداد مقالات : 0
    سابقه کار: از الان تا سال بعد یک سال در حوزه استخراج )
    سابقه دریافت بورس : 0
    تالیف و یا ترجمه کتاب : 0
    نمره زبان انگلیسی: تا دو سه ماه دیگه 7 ایلتس، زبانم خوبه.
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: شاخه های متالورژی از جمله استخراج(اکسترکشن)، ساخت و تولید (مکانیک- منیوفکچرینگ)،
    اسکلارشیپ مد نظرتون :پذیرش از یک دانشگاه ارزون بدون فاند.
    .
    اگرم شانس فاند باشه که عالی! ولی فکر کنم من برای پذیرش خالی هم باید جشن بگیرم! ممنون میشم بگین من کلا چند چندم. مرسی
    با سلام،
    دانشگاه مقطع قبلیتون جزء دانشگاههای شدیدا امتیاز بیار و شناخته شده در استرالیا هست، متاسفانه معدلتون یه مقدار کار را خراب می کنه، در کل امکان گرفتن پذیرش بدون فاند را دارید، شاید بد نباشه اگه ارشدتون را در ایران می خوندید و سعی در بهتر کردن رزومه تون از نظر تعداد مقالات و معدل می کردید و سپس با خیال راحت برای دکترای با فاند اقدام می کردید، شکی نیست برای فردی مثل شما که توانایی قبولی در دانشگاه شریف را داشته اید طی مراحل گفته شده کار سختی نخواهد بود، پیشنهاد دوم گرفتن ارشد در کشوری مثل ایتالیاست، چون راحتتر از استرالیا خواهد بود و کم هزینه تر و سپس اپلای کردن برای دکترا در استرالیا، به هر حال اگر عجله برای رسیدن به استرالیا را دارید در رنک دانشگاه سختگیری نکنید و هر میزان دانشگاه که می تونید اپلای کنید.
    موفق باشید

Junior Member

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی کامپیوتر-ناپیوسته نرم افزار(کاردانی 17، کارشناسی 16.93 و میانگین 16.97) دولتی روزانه شهرستان
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی کامپیوتر-نرم افزار- دانشگاه شیراز- 17.40
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    هنوز امتحان ندادم اما 6.5 آیلتس حداقل
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    ندارم هنوز
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    -یک مقاله پذیرش شده در ژورنال ای اس ای با ایمپکت فکتور 1.1
    -یک مقاله ریوایز خورده در ژورنال ای اس ای با ایمپکت فکتور 0.68
    -دومقاله در دست تالیف (ISI)
    6- تعداد مقالات کنفرانسی
    ---
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    مد نظرم Ph.D Computer Science در دانشگاه ملبورن هست و خیلی مهمه واسم که آیا معدلهام کافیه واسه این دانشگاه و دانشگاههای دیگر استرالیا یا نه؟
    8- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)

Full Fund
    با سپاس (:

Junior Member

دانشگاه کارشناسی :شهید مدنی اذربایجان تبریز

معدل کارشناسی : 16.43

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی برق-قدرت

دانشگاه کارشناسی ارشد :شهید مدنی اذربایجان
    معدل کارشناسی ارشد :18.23

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :
    مهندسی برق-قدرت
    تعداد مقالات :1 مقاله isi با ایمپکت فکتور 6.3 (البته اسم سوم) - 1 مقاله isi با ایمپکت فکتور 1.8-(2 مقاله isi ارسال شده نیز دارم که نتایج داوری مشخص نیست)

سابقه کار: ندارم

سابقه دریافت بورس :ندارم

تالیف و یا ترجمه کتاب :-----

نمره زبان انگلیسی: در مرحله خواندن،ilets 6.5 قابل پیش بینی هست

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: تمام دانشگا های استرالیا البته g8باشه بهتر

(همچنین برای ورود در ماه سپتامبر2017 تا کی باید برای اپلای اقدام کنیم؟)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط OnGoHeMe نمایش پست ها
    با سلام،
    دانشگاه مقطع قبلیتون جزء دانشگاههای شدیدا امتیاز بیار و شناخته شده در استرالیا هست، متاسفانه معدلتون یه مقدار کار را خراب می کنه، در کل امکان گرفتن پذیرش بدون فاند را دارید، شاید بد نباشه اگه ارشدتون را در ایران می خوندید و سعی در بهتر کردن رزومه تون از نظر تعداد مقالات و معدل می کردید و سپس با خیال راحت برای دکترای با فاند اقدام می کردید، شکی نیست برای فردی مثل شما که توانایی قبولی در دانشگاه شریف را داشته اید طی مراحل گفته شده کار سختی نخواهد بود، پیشنهاد دوم گرفتن ارشد در کشوری مثل ایتالیاست، چون راحتتر از استرالیا خواهد بود و کم هزینه تر و سپس اپلای کردن برای دکترا در استرالیا، به هر حال اگر عجله برای رسیدن به استرالیا را دارید در رنک دانشگاه سختگیری نکنید و هر میزان دانشگاه که می تونید اپلای کنید.
    موفق باشید
    سلام خیلی ممنونم، بیشتر دانشگاه های استرالیا برای ارشد یا شرط صریح ندارن برا معدل یا پایینه مینیممش، بجز یکی دو جا بقیش مینیمم رو اوکیه، فقط میخواستم بدونم ک قانونا بررسی میشم ولی چقدر رقابت هست و چقدر قبول میشم...
    برای ارشد اره به راحتی اینجا شریف رو قبول میشم و این داستانا، ولی برنامه من اینه که دیگه برای دکترا وقت نذارم برای ارشد به هر سختی ای هست به کشور مقصدم برم و بتونم بمونم، اصراری به تحصیل هم ندارم قصد مهاجرته، منتها به خاطر سربازی راه تحصیلی رو انتخاب کردم و این که با گرفتن مدرک خودشون شانس پیدا کردن کارم رو افزایش بدم... وگرنه هم کشور های راحت تری هست و هم بودجه من برای استرالیا کمه...
    واقعیتش اینه ما نشستیم خرخونی کردیم بسه درس دیگه، بقیش رو هدفمند بخونیم!

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان من ترم آخر کارشناسی مهندسی عمران دانشگاه تهران مرکزم معدل 16 آیلتس 7 خواستم ببینم پذیرش بدون شهریه یا حداقل با شهریه کم تر میتونم بگیرم؟بعد ارشد حمل و نقل بهتره از لحاظ کار پیدا کردن یا محیط زیست؟ممنون

با سلام، لطف کنید و منو راهنمایی کنید ...

دانشگاه کاردانی : دولتی رامسر ( ملاصدرا )
    معدل کاردانی : 12.91
    رشته تحصیلی در مقطع کاردانی : مهندسی نرم افزار

دانشگاه کارشناسی : غیر انتفاعی کوثر - قزوین
    معدل کارشناسی : 13.78
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی نرم افزار

دانشگاه کارشناسی ارشد: دانشگاه آزاد الکترونیک
    معدل کارشناسی ارشد: 17.00
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی نرم افزار

تعداد مقالات :1 مقاله isi
    سابقه کار: 2 سال سابقه کار مرتبط ( با معرفی نامه ولی بدون بیمه ) + سابقه 4 سال شرکت در مسابقات جهانی روباتیک
    سابقه دریافت بورس : -
    تالیف و یا ترجمه کتاب : 1 کتاب ترجمه شده ولی چاپ نشده
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 6.5 و میتونم 7.0 هم بگیرم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست : برای تمام شاخه های قابل پذیرش در رشته کامپیوتر
    اسکلارشیپ مد نظرتون : خیر و رشته های بای کورس پولی هم باشه مشکلی نیست

اصلا شانس پذیرش دارم ؟! و چقدر و چگونه ( تاکید میکنم دنبال فاند نیستم تنها پذیرش میخوام )

Junior Member

1- کارشناسی: مهندسی کشاورزی/ خاکشناسی/
    رازی کرمانشاه/ 14.73
    2- کارشناسی ارشد: مهندسی کشاورزی / فیزیک و حفاظت خاک/ صنعتی اصفهان/ 16.05
    3- در حال خواندن برای امتحان ایلتس هستم (بالای 6.5).
    4- 1 مقاله ISI چاپ شده در ژورنالی با ایمپکت 1.7 در Springer و همچنین 1 مقاله تحت داوری در ژورنالی با ایمپکت بالای 3 در Elsevier و 1 مقاله در دست ارسال.
    5- 4 مقاله علمی پژوهشی از دانشگاه فردوسی مشهد و صنعتی اصفهان (2 تا چاپ شده و 2 تا تحت داوری).
    6- 2 مقاله در کنفرانس­های بین المللی داخلی از دانشگاه صنعتی اصفهان و تبریز.
    7- 1 مقاله همایشی و در نهایت 2 مقاله کنگره ای (تمامی مقالات بعنوان نویسنده مسئول و نفر اول هستم).
    8- برای رشته کشاورزی و محیط زیست در مقطع دکتری میخوام اپلای کنم.
    9- اولویت من در انتخاب کشورها به ترتیب: استرالیا، آمریکا، کانادا و سوئیس است.
    10- دارای 4 توصیه نامه از اساتید برجسته ایران.
    11- دارای سابقه 5 ماه کار در شرکت کشت و صنعت قارچ ملارد تهران
    12- فاند و فول فاند برام خیلی مهمه
    بنظرتون تو کدوم یک از دانشگاه های کشورهای مورد نظر شانس پذیرشم زیاده؟ و اینکه شانس پذیرشم با فول فاند یا فاند چقدره؟
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)