صفحه 143 از 252 نخستنخست ... 4393133134135136137138139140141142143144145146147148149150151152153193243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,421 تا 1,430 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط mdr9 نمایش پست ها
    متقاضی پذیرش در مقطع: (کارشناسی ارشد)
    رشته: مهندسی برق (کنترل)
    گرایش:کنترل
    معدل: 16.3/20
    دانشگاه: دانشگاه نفت (دولتی)
    نمره آزمون ها : آیتس=7
    تعداد مقالات و نوع انها: 1 مورد ژورنال
    موارد اضافی: 4 ترم TA یک مورد کمک به استاد در تحقیق شبیه RA که میتونه تایید کنه
    الان سال سومم تموم شده بخش مهمی از پروزه کارشناسیم رو تو تابستون تمام کردم احتمالا تا آذر پروزه کارشناسیم رو تموم میکنم و مقالش میکنم (کنترل هوشمند) موضوع مهم جای مقاله زیاد داره
    درس های خیلی مهمی از ارشد رو به صورت اختیاری میخونم
    به شدت دنبال فاندم
    با سلام،
    متاسفانه تا جایی که بنده اطلاع دارم احتمال گرفتن فاند در دوره ی ارشد استرالیا خیلی خیلی کم هست، ممنون می شم اگر غیر از اینه دوستان اصلاح کنند گفته ی بنده را.
    موفق باشید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

دانشگاه کارشناسی : ملی شهیدباهنر کرمان
    معدل کارشناسی : 15/49
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی برق قدرت
    سابقه کار: غیر مرتبط 4 سال بدون بیمه
    نمره زبان انگلیسی: درحال گرفتن آیلتس ( شما 7 به بالا حساب کنید)
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه ust در رشته IT
    اسکلارشیپ مد نظرتون : هرچی بود .... فول فاند

Junior Member

متقاضی پذیرش در مقطع: (کارشناسی ارشد)
    رشته: مهندسی برق (کنترل)
    گرایش:کنترل
    معدل: 16.3/20
    دانشگاه: دانشگاه نفت (دولتی)
    نمره آزمون ها : آیتس=7
    تعداد مقالات و نوع انها: 1 مورد ژورنال
    موارد اضافی: 4 ترم TA یک مورد کمک به استاد در تحقیق شبیه RA که میتونه تایید کنه
    الان سال سومم تموم شده بخش مهمی از پروزه کارشناسیم رو تو تابستون تمام کردم احتمالا تا آذر پروزه کارشناسیم رو تموم میکنم و مقالش میکنم (کنترل هوشمند) موضوع مهم جای مقاله زیاد داره
    درس های خیلی مهمی از ارشد رو به صورت اختیاری میخونم
    به شدت دنبال فاندم
    دوستمون میگه احتمال فاند برای ارشد در استرالیا خیلیی کمه درسته؟
    یعنی شانسی نیست؟

Junior Member

سلام دوستان من رشتم زبان ادبیات انگلیسی هست و متاهلم آیا با این شرایط شانس پذیرش دارم؟

سلام خدمت دوستان گرامی, اگر امکانش هست, در حقم لطف کنید و شرایطمو برای گرفتن پذیرش و اگر امکانش هست, فاند، واسه مقطع دکتری مهندسی کنترل، هوافضا و مکاترونیک بررسی کنید.
    -دیپلم فنی برق-الکترونیک با معدل 17.45
    -کاردانی برق-الکترونیک از دانشکده فنی بروجرد(دولتی) با معدل 15.12
    -کارشناسی برق-الکترونیک از موسسه علوم وفناوری سپاهان (اصفهان) با معدل 14.44
    -کارشناسی ارشد برق-کنترل از دانشگاه صنعتی بابل(دولتی) با معدل 16.00 (تز در زمینه Hybrid control)
    -ایلتس 6.5
    -مقاله ژرنال IJE ایران به زبان انگلیسی, در سایت SJR ایمپکتشو 0.98 زده!! در اسکوپوس هم چاپ میشه
    -مقاله ژرنال مکانیک تربیت مدرس به زبان فارسی(ISC)
    -مقاله ژرنال Process control با ایمپکت 1(ISI)
    -دو مقاله ISI اماده سابمیت!!
    -پنج مقاله کنفرانس ملی و بین المللی(مالک اشتر, امیرکبیر,دبی,گلستان, IEEE)
    -پنج گواهی ثبت اختراع(ثبت شده)
    -مخترع برتر کشور در سال 94 که وزارت علوم بهم لوح تقدیر داد!
    -نفر اول جشنواره جوان خوارزمی در استان و پنجم کشوری
    -عضو گروه پژوهشی سیستم های هوشمند دانشگاه صنعتی بابل
    -رییس دانشجویی پژوهشکده دانشگاه در دانشکده فنی بروجرد.
    -نفر اول مسابقات رباتیک استانی!
    -مسلط یه نرم افزارهای تخصصی و طراح مدارات دیجیتال و انالوگ, مسلط به زبانهای برنامه نویسی و پردازنده های ARM و AVR C, C++, Basic و Assembly
    -امکان دریافت 4 تا 5 توصیه نامه عالیییی, از اساتید دانشگاه صنعتی بابل(استاد, دانشیار, استادیار از لندن و علم صنعت و شریف) و یکی از اساتید(استاد تمام) دانشگاه پلی تکنیک امیرکبیر
    مخلص همه دوستان عزیز, منتظر نظرات و راهنماییهاتون هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad184 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان گرامی, اگر امکانش هست, در حقم لطف کنید و شرایطمو برای گرفتن پذیرش و اگر امکانش هست, فاند، واسه مقطع دکتری مهندسی کنترل، هوافضا و مکاترونیک بررسی کنید.
    -دیپلم فنی برق-الکترونیک با معدل 17.45
    -کاردانی برق-الکترونیک از دانشکده فنی بروجرد(دولتی) با معدل 15.12
    -کارشناسی برق-الکترونیک از موسسه علوم وفناوری سپاهان (اصفهان) با معدل 14.44
    -کارشناسی ارشد برق-کنترل از دانشگاه صنعتی بابل(دولتی) با معدل 16.00 (تز در زمینه Hybrid control)
    -ایلتس 6.5
    -مقاله ژرنال IJE ایران به زبان انگلیسی, در سایت SJR ایمپکتشو 0.98 زده!! در اسکوپوس هم چاپ میشه
    -مقاله ژرنال مکانیک تربیت مدرس به زبان فارسی(ISC)
    -مقاله ژرنال Process control با ایمپکت 1(ISI)
    -دو مقاله ISI اماده سابمیت!!
    -پنج مقاله کنفرانس ملی و بین المللی(مالک اشتر, امیرکبیر,دبی,گلستان, IEEE)
    -پنج گواهی ثبت اختراع(ثبت شده)
    -مخترع برتر کشور در سال 94 که وزارت علوم بهم لوح تقدیر داد!
    -نفر اول جشنواره جوان خوارزمی در استان و پنجم کشوری
    -عضو گروه پژوهشی سیستم های هوشمند دانشگاه صنعتی بابل
    -رییس دانشجویی پژوهشکده دانشگاه در دانشکده فنی بروجرد.
    -نفر اول مسابقات رباتیک استانی!
    -مسلط یه نرم افزارهای تخصصی و طراح مدارات دیجیتال و انالوگ, مسلط به زبانهای برنامه نویسی و پردازنده های ARM و AVR C, C++, Basic و Assembly
    -امکان دریافت 4 تا 5 توصیه نامه عالیییی, از اساتید دانشگاه صنعتی بابل(استاد, دانشیار, استادیار از لندن و علم صنعت و شریف) و یکی از اساتید(استاد تمام) دانشگاه پلی تکنیک امیرکبیر
    مخلص همه دوستان عزیز, منتظر نظرات و راهنماییهاتون هستم
    با سلام،
    معدلهای کاردانی و کارشناسیتون و دانشگاههای مقاطع قبلیتون امتیاز متوسطی را براتون به همراه خواهند داشت، متاسفانه دانشگاههای استرالیا شدیدا مقاله محور هستند و بیشترین بها را به مقالات ISI میدند، مشروط بر چاپ دو مقاله ی ISI تون شانس گرفتن پذیرش همراه با فاند را در دانشگاههای غیر گروه هشت خواهید داشت، البته شانستون را برای گروه هشت هم امتحان کنید، سایر موارد رزومه ی شما واقعا تحسین برانگیز هستند که ممکن در استرالیا به اندازه ی مقالات ISI بهشون بها داده نشه، شک نکنید این موارد تحسین برانگیز رزومه ی شما اساتید اروپایی و آمریکایی را به شدت تحت تاثیر قرار خواهد داد، شاید به خاطر رشته تون و تحریمها شانس بالایی برای آمریکا نداشته باشید و همچنین برای گرفتن ویزای استرالیا، ولی شانس خوبی برای اروپا خواهید داشت، پیشنهاد بنده سعی در چاپ کردن دو مقاله ی ISI تون، و اقدام همزمان برای استرالیا و اروپا هست. ممنون می شم دوستان باتجربه تر هم راهنمایی کنند
    موفق باشید

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه تبریز

معدل کارشناسی : 15/29

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی شیمی

معدل ارشد : 17/47
    دانشگاه ارشد : علم و صنعت
    رشته : مهندسی شیمی
    مقاله : 2 تا با ایمپکت 1.67
    تافل : 104
    برای دانشگاههای Monash, New Castle and Hollongog شانسم به چه صورت هست برای اسکالرشیپ؟
    متشکرم

ضمن تشکر بابت راهنمایی های دوست عزیز
    معدل یا دانشگاه کارشناسی چقدر در گرفتن پذیرش و فاند در مقطع دکتری موثر هست؟
    الان وضعیت مقالات ژرنالی من به این صورت هست که:
    1-ژرنال IJE ایران به زبان انگلیسی که در اسکوپوس چاپ میشه و سایت SJR ایمپکتشو حدود 1 زده!
    2-ژرنال علمی پژوهشی مکانیک تربیت مدرس به زبان فارسی
    3-ژرنال process control با ایمپکت 1 که isi هست
    4- مقاله اخیرم که به تازگی در ژرنال Journal of Computational and Nonlinear Dynamics اکسپت شد که ژرنالی امریکایی با IF=1.315 هست!!
    در تمام این مقالات اسم اول هستم و یک مقاله isi دیگه هم دارم اماده میکنم. با این مقالات ورزومه ای که قبلا گفتم وضعیتم امیدوار کننده هست یا کلا برم تو فکر کشورها و دانشگاه های داغوون؟!!
    مخلص همه دوستان عزیز

Junior Member MARAL_oo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad184 نمایش پست ها
    ضمن تشکر بابت راهنمایی های دوست عزیز
    معدل یا دانشگاه کارشناسی چقدر در گرفتن پذیرش و فاند در مقطع دکتری موثر هست؟
    الان وضعیت مقالات ژرنالی من به این صورت هست که:
    1-ژرنال IJE ایران به زبان انگلیسی که در اسکوپوس چاپ میشه و سایت SJR ایمپکتشو حدود 1 زده!
    2-ژرنال علمی پژوهشی مکانیک تربیت مدرس به زبان فارسی
    3-ژرنال process control با ایمپکت 1 که isi هست
    4- مقاله اخیرم که به تازگی در ژرنال Journal of Computational and Nonlinear Dynamics اکسپت شد که ژرنالی امریکایی با IF=1.315 هست!!
    در تمام این مقالات اسم اول هستم و یک مقاله isi دیگه هم دارم اماده میکنم. با این مقالات ورزومه ای که قبلا گفتم وضعیتم امیدوار کننده هست یا کلا برم تو فکر کشورها و دانشگاه های داغوون؟!!
    مخلص همه دوستان عزیز
    با توجه به مطالبى که توى تاپيکها و موضوعات مختلف اين فروم خوندم بايد بگم معدل کارشناسى يکى از مهم ترين مقياسها براى گرفتن پذيرشه. اما اسم دانشگاه ملاک مهمى نيست.مثلا معدل 18 از دانشگاه آزاد خيلى بيشتر مى تونه کمک کننده باشه تا معدل 15 از دانشگاه شريف.
    معدل کارشناسى همون طور که گفتم مقياس خيلى مهميه . نمره ازمون gre هم به همين نسبت اما داشتن نمره خوب در ازمون gre مى تونه تا حدى اثر يک معدل نه چندان خوب کارشناسى رو تعديل کنه.
    مقاله هاى خوب و موثر همه پوئن مثبت هست براى شما. ضمنا چيزايى که گفتم نتيجه گيرى هاى شخصى من از مطالعه تاپيکهاى اين سايته و اگر کسى نظر ديگه اى داره ممنون مى شم اشاره کنه

نقل قول نوشته اصلی توسط MARAL_oo نمایش پست ها
    با توجه به مطالبى که توى تاپيکها و موضوعات مختلف اين فروم خوندم بايد بگم معدل کارشناسى يکى از مهم ترين مقياسها براى گرفتن پذيرشه. اما اسم دانشگاه ملاک مهمى نيست.مثلا معدل 18 از دانشگاه آزاد خيلى بيشتر مى تونه کمک کننده باشه تا معدل 15 از دانشگاه شريف.
    معدل کارشناسى همون طور که گفتم مقياس خيلى مهميه . نمره ازمون gre هم به همين نسبت اما داشتن نمره خوب در ازمون gre مى تونه تا حدى اثر يک معدل نه چندان خوب کارشناسى رو تعديل کنه.
    مقاله هاى خوب و موثر همه پوئن مثبت هست براى شما. ضمنا چيزايى که گفتم نتيجه گيرى هاى شخصى من از مطالعه تاپيکهاى اين سايته و اگر کسى نظر ديگه اى داره ممنون مى شم اشاره کنه
    نمره GRE تاثیری نداره!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)