صفحه 154 از 252 نخستنخست ... 54104144145146147148149150151152153154155156157158159160161162163164204 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,531 تا 1,540 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

سلام دوستان
    رشته من صنایع غذایی هست معدل لیسانسم 16.6از دانشگاه ازاد اصفهان و ارشدم 18.15 از دانشگاهupm مالزی.سه تا مقاله isi در مجلات معتبر با ایمپکت های 4.1 ،2.5 و 0.8 دارم 5 سالم سابقه کار در دانشگاه به عنوان کارشناس ازمایشگاه و مسئول کل ازمایشگاهای صنایع غذایی با.نمره ایلس: 6:5 .میشه کمک کنید بدونم ازکدوم دانشگاهای استرالیا میتونم فول فاند بگیرم .ممنون میشم راهنماییم کنید

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

شما اگر وضع مالیت خوبه که برو اروپا ارشد بخون خیلی بهتره. مخصوصا آلمان که شنیدم تحصیل رایگان هست. اما اکر تصمیم داری ایران بخونی باید مقاله حداقل 4-5تا بدی و معدلت هم بالای 17 بشه. دانشگاهش زیاد مهم نیست. ولی هند و مالزی و اینا بدرد نمیخوره و همینجا بخونی بهتره

نقل قول نوشته اصلی توسط aminbrl88 نمایش پست ها
    درود به تمام دوستان.من رزومم رو در ادامه نوشتم . یه راهنمایی از شما میخوام که آیا ارشد رو همینجا بخونم(با توجه به اینکه دانشگاهم تازه گرایش قدرت اورده و از لحاظ گرایش قدرت قوی و مطرح نیست ولی احتمالا میتونم به دانشگاه بهتری انتقالی بگیرم) و برای دکترا خارخ از کشور اقدام کنم یا اینکه بهتره که ارشد رو هم خارچ از کشور بخونم؟؟؟ کیفیت ادامه تحصیل برام خیلی مهمه و میخوام به بهترین شکل ممکن رزومم رو قوی کنم و برای دکترا ادامه بدم و یه دانشگاه خوب و انگیزه خیلی بالایی برای این کار دارم.لطفا راهنمایی بفرمایید متشکر از لطفتون.

دانشگاه کارشناسی : آزاد شهرستان
    معدل کارشناسی : 15.66
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: تکنولوژی برق قدرت
    دانشگاه کارشناسی ارشد :آزاد اصفهان-خوراسگان-یک ترم خوندم وبخاطر مشکلاتی رها کردم
    معدل کارشناسی ارشد :-
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :برق قدرت
    تعداد مقالات :0
    سابقه کار: 3 سال-یک سال با بیمه
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان انگلیسی: امتحان ندادم ولی آیلتس 7.5 میتونم بیارم-تافل بالای 100 میتونم بیارم
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: برق قدرت
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فاند کامل

معدلت خوبهو مقالاتت هم تقریبا خوبند. برای دانشگاههای G8 شانس داری و برای بقیه شانس بالایی داری. باید بگردی استاد پیدا کنی. تو رشته تو ایالت ویکتوریا چندین دانشگاه داره که باید توش بگردی. شما به همه اساتید ایمیل بزن. برای هر استاد هم 2روز صبر کن جواب بده. جواب نداد برو برای بعدی.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hasliza نمایش پست ها
    سلام دوستان
    رشته من صنایع غذایی هست معدل لیسانسم 16.6از دانشگاه ازاد اصفهان و ارشدم 18.15 از دانشگاهupm مالزی.سه تا مقاله isi در مجلات معتبر با ایمپکت های 4.1 ،2.5 و 0.8 دارم 5 سالم سابقه کار در دانشگاه به عنوان کارشناس ازمایشگاه و مسئول کل ازمایشگاهای صنایع غذایی با.نمره ایلس: 6:5 .میشه کمک کنید بدونم ازکدوم دانشگاهای استرالیا میتونم فول فاند بگیرم .ممنون میشم راهنماییم کنید

شما معدلت خوبه ولی مقالاتت خیلی کمند و اعتبارشون پایینه. هرچند رشته شما مقاله سخت میشه داد اما حداقل 2-3تا مقاله از اوجب واجباته. یا اینکه کاری رو جایی ثبتکردهباشییا طرحی رو ارائه داده باشی. تو رشته شما کار اجرایی مرتبط ارزش زیادی داره و مثل رشته های هنری باید خروجی های کارت رو ارائه بدی. برای دانشگاههای ذکر شده شانست کمه اما برای بقیه دانشگاهها متوسطه. اگر مقاله بدی شانست خیلی بالا میره

نقل قول نوشته اصلی توسط atiyeh1985 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : علم و صنعت ایران
    معدل کارشناسی : 17.20
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی معماری
    دانشگاه کارشناسی ارشد : هنر اصفهان
    معدل کارشناسی ارشد : 16.97
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : معماری
    تعداد مقالات : 2 تا کنفرانس داخلی
    سابقه کار: 4 سال سابقه کار اجرایی- یک سال و نیم سابقه تدریس
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان انگلیسی: فعلاً ندارم ولی بین 90 تا 100 IBT
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: Phd or Mphil--------------UNSW-Sydney-Melbourne-Monash
    اسکلارشیپ مد نظرتون : Full Fund

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    شما معدلت خوبه ولی مقالاتت خیلی کمند و اعتبارشون پایینه. هرچند رشته شما مقاله سخت میشه داد اما حداقل 2-3تا مقاله از اوجب واجباته. یا اینکه کاری رو جایی ثبتکردهباشییا طرحی رو ارائه داده باشی. تو رشته شما کار اجرایی مرتبط ارزش زیادی داره و مثل رشته های هنری باید خروجی های کارت رو ارائه بدی. برای دانشگاههای ذکر شده شانست کمه اما برای بقیه دانشگاهها متوسطه. اگر مقاله بدی شانست خیلی بالا میره
    ممنون از راهنماییتون. از دانشگاههای دیگه میشه چند تاشو نام ببرین.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    شما معدلت خوبه ولی مقالاتت خیلی کمند و اعتبارشون پایینه. هرچند رشته شما مقاله سخت میشه داد اما حداقل 2-3تا مقاله از اوجب واجباته. یا اینکه کاری رو جایی ثبتکردهباشییا طرحی رو ارائه داده باشی. تو رشته شما کار 7اجرایی مرتبط ارزش زیادی داره و مثل رشته های هنری باید خروجی های کارت رو ارائه بدی. برای دانشگاههای ذکر شده شانست کمه اما برای بقیه دانشگاهها متوسطه. اگر مقاله بدی شانست خیلی بالا میره
    یه سوال دیگه:به نظرتون من اول رو مقاله کار کنم بعد با استادا مکاتبه کنم یا در همون حین هم میتونم با استادا در ارتباط باشم؟

ارتباط که حتما بگیر و ضرر نداره اما مقاله از نون شب واجبتره یا مثلا تو رشته شما مثلا ثبت طرحهای معماری یا هنری. خلاصه رزومه ات کمی بهتر بشه پذیرشت قطعی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط atiyeh1985 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه:به نظرتون من اول رو مقاله کار کنم بعد با استادا مکاتبه کنم یا در همون حین هم میتونم با استادا در ارتباط باشم؟

Junior Member

دانشگاه کارشناسی :ازاد بجنورد
    معدل کارشناسی : 15.1
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:عمران
    تعداد مقالات :ندارم
    سابقه کار: ندارم
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: 6.5 ielts دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه خاصی مد نظرم نیست
    اسکلارشیپ مد نظرتون :با این شرایط نمیتونم

Junior Member

دانشگاه کارشناسی: دانشگاه تهران،
    معدل:16.93
    رشته: مهندسی برق با گرایش الکترونیک
    تعداد مقالات: به زودی یک مقاله با ایمپکت فاکتور مقبول رو سابمیت میکنم.
    سابقه کار: سه ماه تو شرکت معتبر
    نمره زبان: تافل :116. ریدینگ:30، رایتینگ:30. لیسنینگ:29، اسپیکینگ:27
    دانشگاها و رشته مد نظر: در برق، دانشگاهی مد نظر ندارم
    اسکالرشیپ مد نظر: فول فاند در مقطع فوق شانس دارم؟

Junior Member

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه آزاد اهواز
    معدل کارشناسی : 18.5
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مدیریت بازرگانی
    سابقه کار: بازاریاب
    نمره زبان انگلیسی: آیلتس 7
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: اقتصاد یا مدیریت بازرگانی
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فاند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)