صفحه 157 از 252 نخستنخست ... 57107147148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,561 تا 1,570 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad5 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم یه ارزیابی از رزومه من برای گرفتن پذیرش فول فاند از دانشگاه های استرالیا کنید.
    رشته مورد نظر: دکترای نفت مخازن

معدل ارشد: 15.8
    رشته ارشد: مهندسی نفت
    دانشگاه ارشد: آزاد خوزستان
    معدل لیسانس: 14.2
    رشته لیسانس: مهندسی نفت
    دانشگاه لیسانس: آزاد خوزستان
    مدرک زبان انگلیسی: آیلتس 6.5
    مقالات خارجی: 4 مقاله ISI
    مقالات داخلی: -
    با سلام،
    دانشگاه های مقاطع قبلیتون جز دانشگاه های امتیازبیار محسوب نمی شه و امتیاز متوسطی را براتون خواهد داشت، معدلهای مقاطع قبلیتون هم متوسط هستند که این باز باعث امتیاز متوسط براتون می شه، تعداد مقالاتتون امتیاز خوبی را براتون خواهد داشت با فرض اینکه ایمپکت خوبی داشته باشند، در کل شانس پذیرش همراه با بورس را در دانشگاههای رنک متوسط غیر گروه هشت خواهید داشت، تنها نکته ی بسیار مهم در مورد شما این هست که رشته ی شما جز رشته های شدیدا حساس هست، گرچه ادعا می کنند که بعد از تحریمها وضعیت برای ایرانیها بهتر شده ولی تحریم مستقیم استرالیا و طی کردن مراحل امنیتی چه در مرحله ی اپلای کردن و چه در مرحله ی ویزا را هم مدنظر داشته باشید، پیشنهاد بنده به شما اینه که با توجه به این شرایط، تنها برای استرالیا سرمایه گذاری نکنید و به اروپا یا دانشگاههای خوب آسیایی هم فکر کنید تا زمان را از دست ندید.
    موفق باشید

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam920145 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشین من میخواستم بدونم چقد شانس گرفتن بورسیه دارم
    مهندسی بازرسی فنی (تو دانشگاه نفت یکی از رشته های پایین دستی نفت حساب میشه)
    دانشگاه کارشناسی: دانشگاه صنعت نفت
    معدل کارشناسی: 15/72
    دانشگاه ارشد: دانشگاه شهید بهشتی
    معدل ارشد:16/43
    مقاله فعلا ندارم
    سابقه تدریس در دانشگاه غیر انتفاعی دارم
    مدرک زبانمو هنوز نگرفتم ولی برای زبان مشکلی ندارم
    فول فاند هم میخوام
    ممنون میشم راهنماییم کنین
    با سلام،
    دانشگاه و معدل مقاطع قبلیتون امتیاز خوبی را براتون به همراه دارند، متاسفانه از اونجایی که دانشگاههای استرالیا شدیدا مقاله محور هستند بدون داشتن مقالات ISI شانستون به طور چشمگیری هم برای پذیرش و هم برای بورس پایین میاد، به هر حال برای دانشگاههای غیرگروه هشت اقدام کنید، از اونجایی که رشته تون جز رشته های حساس محسوب می شه در کنار اپلای برای استرالیا سایر کشورها را هم مدنظر داشته باشید تا زمان از دستتون نره.
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط OnGoHeMe نمایش پست ها
    با سلام،
    دانشگاه های مقاطع قبلیتون جز دانشگاه های امتیازبیار محسوب نمی شه و امتیاز متوسطی را براتون خواهد داشت، معدلهای مقاطع قبلیتون هم متوسط هستند که این باز باعث امتیاز متوسط براتون می شه، تعداد مقالاتتون امتیاز خوبی را براتون خواهد داشت با فرض اینکه ایمپکت خوبی داشته باشند، در کل شانس پذیرش همراه با بورس را در دانشگاههای رنک متوسط غیر گروه هشت خواهید داشت، تنها نکته ی بسیار مهم در مورد شما این هست که رشته ی شما جز رشته های شدیدا حساس هست، گرچه ادعا می کنند که بعد از تحریمها وضعیت برای ایرانیها بهتر شده ولی تحریم مستقیم استرالیا و طی کردن مراحل امنیتی چه در مرحله ی اپلای کردن و چه در مرحله ی ویزا را هم مدنظر داشته باشید، پیشنهاد بنده به شما اینه که با توجه به این شرایط، تنها برای استرالیا سرمایه گذاری نکنید و به اروپا یا دانشگاههای خوب آسیایی هم فکر کنید تا زمان را از دست ندید.
    موفق باشید

سلام
    ممنون از راهنماییتون ، آخه با توجه به معدلم روی د انشگاههای استرالیا فوکوس کزدم چون بیشتر مقاله محور هستن و دانشگاههای اروپا با این معدل ، فکر می کمک شانسی ندارم ،
    اگه شما برای دانشگاههای اروپا اطلاعاتی دارین ممنون میشم راهنماییم کنین
    در حال حاضر دارم برای دانشگاه پتروناس مالزی اپلای می کنم
    با تشکر از شما

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad5 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از راهنماییتون ، آخه با توجه به معدلم روی د انشگاههای استرالیا فوکوس کزدم چون بیشتر مقاله محور هستن و دانشگاههای اروپا با این معدل ، فکر می کمک شانسی ندارم ،
    اگه شما برای دانشگاههای اروپا اطلاعاتی دارین ممنون میشم راهنماییم کنین
    در حال حاضر دارم برای دانشگاه پتروناس مالزی اپلای می کنم
    با تشکر از شما
    با سلام مجدد،
    در مورد دانشگاههای اروپا بنده تنها در مورد آلمان اطلاعات دارم که اون هم برای رشته هایی مثل شما که جز موارد شدیدا حساس حساب می شه خیلی سختگیری در مرحله ی ویزا زیاد هست، دوستانی را دیدم که بخاطر همین موضوع بعد از تلاش بسیار و گرفتن پذیرش موفق به دریافت ویزا نشدند، برعکس این را هم دیدم، پس اینها دلیل بر اقدام نکردن نمی شه، نا امید نشید و شروع کنید به اپلای، خودبنده برای استرالیا پروپوزالم شدیدا های تک بود و خیلی نگران بودم ولی مشکلی پیش نیومد برام، انشاا... هر آنچه خیره براتون پیش بیاد.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط OnGoHeMe نمایش پست ها
    با سلام،
    دانشگاه و معدل مقاطع قبلیتون امتیاز قابل قبولی براتون دارند، متاسفانه از لحاظ تعداد مقالات ISI رزومه تون ضعیف هست، از اونجایی که در گرفتن بورس دانشگاه های استرالیا مقاله ی ISI شدیدا نقش داره، بخصوص برای رشته های فنی و پایه، شانستون برای پذیرش همراه با بورس زیاد نیست، ولی برای پذیرش شانس خواهید داشت، البته به هیچ وجه نمی شه نسخه ی کلی پیچید و ما تنها بر اساس تجربیات شخصی نظر میدیم، پس ناامید نشید و در کنار اپلای کردن سعی کنید رزومه تون را قوی تر کنید.
    موفق باشید

خیلی ممنون از راهنمایی تون.

سلام خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون ، فقط یه سوال دانشگاه های غیر گروه هشت چه دانشگاه هایی هستن و اگه بتونم دو یا سه تا مقاله ای اس ای بدم شانس فول فاند شدن تو کدوم کشور ها رو دارم ممنون بازم از وقتی که میذارین

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam920145 نمایش پست ها
    سلام خیلی خیلی ممنون از راهنماییتون ، فقط یه سوال دانشگاه های غیر گروه هشت چه دانشگاه هایی هستن و اگه بتونم دو یا سه تا مقاله ای اس ای بدم شانس فول فاند شدن تو کدوم کشور ها رو دارم ممنون بازم از وقتی که میذارین
    سلام
    از این لینک همه دانشگاه های استرالیا که مورد تایید وزارت علوم هستن رو میتونید ببینید:
    http://grad.saorg.ir/%D8%AF%D8%A7%D9...%8A%D8%A7-2016
    8تای اول این لیست همون g8 هستند.
    شما با داشتن دو یا سه تا مقاله توی همه این دانشگاه ها حتی جی 8 هم شانس پذیرش و اسکولارشیپ رو دارید. فقط خوب دقت کنید به مسائل مورد تحریم. چون هم رشته ی شما و هم دانشگاه کارشناسی و ارشدتون مورد دار هستن و ممکنه باعث ریجکت شما بشن. حتما به جز استرالیا برای کشورهای دیگه مثل کانادا هم اقدام کنید.
    حتما تا قبل از ددلاین اسکولارشیپ مدرک زبانتون رو هم بگیرید چون اسکولارشیپ کاندیشنال روی مدرک زبان نمیشه. و پرونده تون اصلا بررسی نمیشه اگر نمره زبانتون مشخص نباشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tourism & Hospitality Management at The University of Queensland

سلام دوستان عزیز
    یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدین من میخام برای دکتری مدیریت جهانگردی دانشگاه کویینزلند اقدام کنم استادم اونجاس میگه اوضاع اسکالرشیپ افتضاح خراب شده برا دانشجویان بین المللی میخواستم بدونم هزینه تحصیل در دکتری در دانشگاه کوینزلند چقد از آب درمیاد؟
    مطمینا میتونم دانشگاه های رنک سیصد به بالا استرالیا فول فاند بگیرم اما از اونجایی که این دانشگاه قویترین دانشگاه دنیا در رشته ما هستش میخام ببینم هزینه tuiton fee (برای خودم فقط ) و زندگی متاهلی چقد میشه تو این سه سال و نیم. ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tourism & Hospitality Management at The University of Queensland

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام
    از این لینک همه دانشگاه های استرالیا که مورد تایید وزارت علوم هستن رو میتونید ببینید:
    http://grad.saorg.ir/%D8%AF%D8%A7%D9...%8A%D8%A7-2016
    8تای اول این لیست همون g8 هستند.
    شما با داشتن دو یا سه تا مقاله توی همه این دانشگاه ها حتی جی 8 هم شانس پذیرش و اسکولارشیپ رو دارید. فقط خوب دقت کنید به مسائل مورد تحریم. چون هم رشته ی شما و هم دانشگاه کارشناسی و ارشدتون مورد دار هستن و ممکنه باعث ریجکت شما بشن. حتما به جز استرالیا برای کشورهای دیگه مثل کانادا هم اقدام کنید.
    حتما تا قبل از ددلاین اسکولارشیپ مدرک زبانتون رو هم بگیرید چون اسکولارشیپ کاندیشنال روی مدرک زبان نمیشه. و پرونده تون اصلا بررسی نمیشه اگر نمره زبانتون مشخص نباشه.
    دوستان عزیز به دلیل انتخاب ترامپ به عنوان ریاست جمهوری آمریکا سیاست های این کشور درقبال پذیرش دانشجوی خارجی با فاند تغییر کرده به همین دلیل بنده با رزومه ای که در پایین براتون میفرستم از اکثر دانشگاه ها استرالیا ایمیل دادن که تقاضاهای امسال بشدت افزایش پیدا کرده که این کاملا روند های فاند گرفتن رو سخت کرده پس با داشتن مقاله ای اس ای هم هیچ تضمینی برای گرفتن فول فاند وجود نداره چونکه اکثرا دانشجویانی که میخاستن آمریکا بزنن رفتن سراغ استرالیا و کانادا.
    این همه رزومه بنده
    رشته مدیریت جهانگردی گرایش بازاریابی
    دانشگاه کارشناسی: دانشگاه یزد معدل 15.13
    کارشناسی ارشد: دانشگاه تهران معدل 18.51
    تعداد مقاله: دو تا ای اس ای چاپ شده (یکی در دومین ژورنال برتر رشتم در دنیا) اون یکی هم از انتشارات تیلور فرانسیس، سه مقاله در دست داوری در ژورنال های وابسته به تیلور-فرانسیس با ایمپکت یک، یک مقاله علمی پژوهشی چاپ شده داخلی
    سابقه تدریس: یک سال در دانشگاه تهران با مدرک رسمی وزارت علوم
    سایقه تحقیقاتی: دو سال RA در دانشگاه تهران با مدرک رسمی
    آیلتس: 6.5
    جی ار ای: کوانت 167 وربال 150
    دارای یک سال سابقه کار به عنوان مدیر بازاریابی در یک آژانس مسافرتی در تهران
    دارای مدرک مدیریت هتلداری و مدیریت آژانس های مسافرتی زیر نظر سازمان میراٍث فرهنگی
    انجام یک پروژه برای وزارت علوم جهت تغییر سرفصل های دروس کارشناسی ارشد مدیریت جهانگردی در سطح کشور

استادی از دانشگاه کوینزلند به بنده گفت با رزومه تو سال های گذشته کسی تا حالا به من ایمیل نداده ولی چون این اتفاقات افتاده شانست برای اسکالرشیپ شدیدا پایین اومده.
    در هر صورت امیدوارم موفق باشید و اسکالرشیپ رو بگیرید

شهریه هر سال 37000 تا 41000 دلار هست که برای 3 سال بین 140-150 هزار دلار درمیاد. برای زندگی هم ماهی 2000 دلار باید درآمد داشته باشید که زندگی دانشجویی داشته باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidtalebi نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    یه سوال دارم ممنون میشم جواب بدین من میخام برای دکتری مدیریت جهانگردی دانشگاه کویینزلند اقدام کنم استادم اونجاس میگه اوضاع اسکالرشیپ افتضاح خراب شده برا دانشجویان بین المللی میخواستم بدونم هزینه تحصیل در دکتری در دانشگاه کوینزلند چقد از آب درمیاد؟
    مطمینا میتونم دانشگاه های رنک سیصد به بالا استرالیا فول فاند بگیرم اما از اونجایی که این دانشگاه قویترین دانشگاه دنیا در رشته ما هستش میخام ببینم هزینه tuiton fee (برای خودم فقط ) و زندگی متاهلی چقد میشه تو این سه سال و نیم. ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)