صفحه 158 از 252 نخستنخست ... 58108148149150151152153154155156157158159160161162163164165166167168208 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,571 تا 1,580 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Tourism & Hospitality Management at The University of Queensland

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    شهریه هر سال 37000 تا 41000 دلار هست که برای 3 سال بین 140-150 هزار دلار درمیاد. برای زندگی هم ماهی 2000 دلار باید درآمد داشته باشید که زندگی دانشجویی داشته باشید
    ممنون از پاسختون
    https://www.uq.edu.au/study/index.ht...149&pid=231133 هزینه رو پیدا کردم تو این لینک زده برای رشته من 7000 دلار برای هر کوارتر که در سال 28000 دلار میشه ولی میخام بدونم هر سال تحصیلی اونجا چهار کوارتر حساب میشه یا سه تا؟؟؟
    ویرایش توسط hamidtalebi : November 28th, 2016 در ساعت 07:29 PM

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

سلام میشه خواهش کنم از ادمین ها و مدیران عزیز و دوستان بزرگوار جواب سوال بنده رو بدین خیلی سر در گم شده ام

برای اپلای دانشگاه های استرالیا باید ماه های جون و جولای اقدام نمود؟ الان مثل امریکا ددلاین ها گذشته است؟

با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: فوق لیسانس
    دانشگاه کارشناسی :دانشگاه علوم و فنون مازندران

معدل کارشناسی : 17.65

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: آموزش زبان انگلیسی

تعداد مقالات : 2 + پرزنتیشن در کنفرانس

نمره زبان انگلیسی: 7.5 ایلتس

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی TESOL در هر جای استرالیا

اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    با تشکر

برای ترم 1 سال 31 جولای وبرخی دانشگاهها آگوست و برای ترم 2 فکر کنم 31 نوامبر هست. البته پذیرش بسیاری از دانشگاهها در طول سال هم انجام می شود اما فاند فقط 2 راند است که راند اصلی 31جولای است

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh_gh نمایش پست ها
    سلام میشه خواهش کنم از ادمین ها و مدیران عزیز و دوستان بزرگوار جواب سوال بنده رو بدین خیلی سر در گم شده ام

برای اپلای دانشگاه های استرالیا باید ماه های جون و جولای اقدام نمود؟ الان مثل امریکا ددلاین ها گذشته است؟

با سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IT---ghiasodin jamshid kashani

مقطع تحصیلی برای پذیرش:master
    دانشگاه کارشناسی:موسسه غیرانتفاعی
    معدل کارشناسی:14.85
    رشته تحصیلی: فناوری اطلاعات
    تعداد مقاله:0
    نمره زبان انگلیسی: ایلتس 7.5
    دانشگاه و رشته مورذ نظر برای اپلای: دانشگاه کوینزلند یا سیدنی رشته it
    اسکولارشیپ:فول فاند
    به نظر شما شانسی برای پذیرش دارم یا خیر؟برای اسکولارشیپ خودم بعید میدونم با این نمره و بدون مقاله شانسی داشته باشم ولی نظر شما چیه..با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering - University of Kashan

مقطع تحصیلی برای پذیرش: ارشد
    دانشگاه کارشناسی: سراسری - دانشگاه کاشان
    معدل کارشناسی: 15.19 (60 واحد آخر 16)
    رشته تحصیلی: مهندسی مکانیک
    تعداد مقاله: 0
    نمره زبان انگلیسی: تافل 91 (R: 26 L: 23 W: 24 S: 18)
    دانشگاه و رشته مورذ نظر برای اپلای: هر دانشگاهی
    اسکولارشیپ: شهریه waive بشه کافیه

به نظر شما شانسی برای پذیرش دارم یا خیر؟

Junior Member

سلام
    میشه لطف کنید بگید با شرایط زیر از کدوم دانشگاه های خوب استرالیا که ارتباط با صنعت خوبی دارند و امکان اشتغال بعد تحصیل در اونا بالاست میتونم پذیرش همراه با فاند خوب بگیرم
    مهندسی مکانیک ،گرایش ساخت و تولید از دانشگاه خوب دولتی با معدل لیسانس 17.60 نفر اول،کارشناسی ارشد همون دانشگاه با سهمیه استعداد درخشان بدون کنکور با معدل 18.75 نفر اول ،4 مقاله isi خوب در دست چاپ ، آیلتس 7
    فقط من سربازی نرفتم اگه الان اقدام کنم چه ترمی و
    چه سالی وارد دانشگاه میشم؟
    یه دنیا سپاس

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar456 نمایش پست ها
    مقطع تحصیلی برای پذیرش:master
    دانشگاه کارشناسی:موسسه غیرانتفاعی
    معدل کارشناسی:14.85
    رشته تحصیلی: فناوری اطلاعات
    تعداد مقاله:0
    نمره زبان انگلیسی: ایلتس 7.5
    دانشگاه و رشته مورذ نظر برای اپلای: دانشگاه کوینزلند یا سیدنی رشته it
    اسکولارشیپ:فول فاند
    به نظر شما شانسی برای پذیرش دارم یا خیر؟برای اسکولارشیپ خودم بعید میدونم با این نمره و بدون مقاله شانسی داشته باشم ولی نظر شما چیه..با تشکر
    با سلام،
    تا جایی که بنده اطلاع دارم احتمال گرفتن فاند در ارشد بسیار بسیار پایین و تقریبا غیر ممکن هست، از طرفی توجه داشته باشید که دانشگاه‌ها ما و سیستم نمره دهی ما برای اونا شناخته شده هستند و امتیاز مخصوص خودشون را دارند، علاوه بر این مقاله محور بودن دانشگاههای استرالیا را هم باید مدنظر داشته باشید، جدای از فاند، تمامی این مسائل گرفتن پذیرش در دانشگاههای گروه هشت مثل کوینزلند را بسیار رقابتی می کنه، قصد ناامید کردنتون را ندارم ولی برای اینکه بتونید برای آینده تون بهترین برنامه ریزی کنید، باید بگم که شانس پذیرش همراه با بورس در دانشگاهی مثل کویینزلند تقریبا براتون صفر هست و شانس گرفتن پذیرش بدون فاند هم بسیار پایین، شاید بد نباشه همزمان به دانشگاههای رنک متوسط غیرگروه هشت (مشروط به نخواستن فاند) و دانشگاههای سایر کشورها فکر کنید.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط d_farzad1991 نمایش پست ها
    مقطع تحصیلی برای پذیرش: ارشد
    دانشگاه کارشناسی: سراسری - دانشگاه کاشان
    معدل کارشناسی: 15.19 (60 واحد آخر 16)
    رشته تحصیلی: مهندسی مکانیک
    تعداد مقاله: 0
    نمره زبان انگلیسی: تافل 91 (R: 26 L: 23 W: 24 S: 18)
    دانشگاه و رشته مورذ نظر برای اپلای: هر دانشگاهی
    اسکولارشیپ: شهریه waive بشه کافیه

به نظر شما شانسی برای پذیرش دارم یا خیر؟
    با سلام،
    اگر دانشگاه و معدل کارشناسیتون را هم گفته بودید بهتر می شد راهنمایی کرد، از اونجایی که مقاله ندارید کارتون یه مقدار سخت می شه، در کل شاید بتونید به پذیرش از دانشگاههای غیرگروه هشت فکر کنید ولی در مورد فاند شانس کمی خواهید داشت، البته اینا باعث نمی شه که ناامید بشید و اپلای نکنید، چون بنده و سایر دوستان بر اساس تجربه‌ی شخصی راهنمایی می کنیم، پس نمی تونیم نسخه‌ی کلی بپیچیم و خدای ناکرده کسی را الکی ناامید یا امیدوار کنیم.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Amirkabir university of technology

دانشگاه کارشناسی :دانشگاه آزاد تبریز
    معدل کارشناسی : 16.18
    دانشگاه ارشد: امیرکبیر
    معدل: 15.21

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی و ارشد: مهندسی پزشکی بیو الکتریک

تعداد مقالات : 2 مقاله سابمیت شده در ژورنال معتبر با ایمپکت فکتور بالای 1
    1 ثبت اختراع

نمره زبان انگلیسی: تافل 95 (L:27, R:26: S:20 R22)

اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)