صفحه 161 از 252 نخستنخست ... 61111151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171211 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,601 تا 1,610 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : مهندسی شیمی، صنعتی ارومیه، 13.87، دو سال آخر.30 14.
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل :مهندسی شیمی-پلیمر،صنعتی سهند، 16.61، پایان نامه 20
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) : تافل 101 (R24, S24, W26, L27)
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing: -
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله) سه ISI (اسم اول 5.5، اسم دوم 3 و 3.5)، سه سابمیتی به حدودای 2، سه تاکنفرانس بین المللی که داخل ایران برگزار شده. دو کنفرانس ملی
    ۶- سابقه کار مرتبط : یکسال کار پلیمری. نه الزاما موضوعات مورد تحقیقم
    7- پتنت ایرانی 33 درصد، از موضوع تزم
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: دکتری در رسانایی، پلیمرهای رسانا، سولارسل های پلیمری، ترانزیستورهای پلیمری و ...
    فول فاند

به نظرتون برای دانشگاهای تا رنک دور و بر 300 شانسم چطوره؟ هم اینکه مابین الان تا راند اصلی آگوست، راند جانبی بورسیه هست؟ پترن خاصی داره که کجا ممکنه راند فرعی باشه یا دونه دونه بگردم دانشگاها رو؟

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

شما معدل لیسانست کمی پایینه و شانست برای G8 متوسطه. ولی اگر مقالاتت اکسپت بشن شانست برای بقیه دانشگاهها خوبه و به نظرم میگیری فاند رو. دانشگاه رنک 300-400 زیاد داره استرالیا که اتفاقا عضو G8 نیستند مثل مک کواری، کرتین، وسترن سیدنی، تکنولوژی سیدنی، دیکین و ..... . تا قبل نوامبر اگر اپلای میکردید میتونستی برای راند آگوست پذیرش بگیری اما دیگه الان تقریبا هیچ جا نداره فاند تا راند اصلی. در واقع راند آگوست و نوامبر هست

نقل قول نوشته اصلی توسط manaaftab نمایش پست ها
    ۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : مهندسی شیمی، صنعتی ارومیه، 13.87، دو سال آخر.30 14.
    ۲- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل :مهندسی شیمی-پلیمر،صنعتی سهند، 16.61، پایان نامه 20
    ۳- نمره زبان (آیلتس و یا تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) : تافل 101 (R24, S24, W26, L27)
    ۴- نمره (GRE (Verbal/Quantitative/Writing: -
    ۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس/مجله) سه ISI (اسم اول 5.5، اسم دوم 3 و 3.5)، سه سابمیتی به حدودای 2، سه تاکنفرانس بین المللی که داخل ایران برگزار شده. دو کنفرانس ملی
    ۶- سابقه کار مرتبط : یکسال کار پلیمری. نه الزاما موضوعات مورد تحقیقم
    7- پتنت ایرانی 33 درصد، از موضوع تزم
    ۸- گرایشها و زمینه‌های مورد علاقه: دکتری در رسانایی، پلیمرهای رسانا، سولارسل های پلیمری، ترانزیستورهای پلیمری و ...
    فول فاند

به نظرتون برای دانشگاهای تا رنک دور و بر 300 شانسم چطوره؟ هم اینکه مابین الان تا راند اصلی آگوست، راند جانبی بورسیه هست؟ پترن خاصی داره که کجا ممکنه راند فرعی باشه یا دونه دونه بگردم دانشگاها رو؟

Junior Member

سلام دوستان ممنون می شم راهنماییم کنید
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

معدل کارشناسی : 17.23
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: برق-الکترونیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
    معدل کارشناسی ارشد : 18.01
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : برق-الکترونیک
    تعداد مقالات : 2 کنفرانس بین المللی IEEE
    سابقه کار: ۳ سال سابقه کار صنعتی
    سابقه دریافت بورس : خیر
    تالیف و یا ترجمه کتاب : خیر
    نمره زبان انگلیسی: TOEFL 93
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: برق
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول توی دانشگاه های G8

سلام شما شرایط معدل و دانشگاهت خوبه. فقط باید تعداد مقالاتت رو تقویت کنی مخصوصا اینکه کنفرانسی ها باید full-text و قابل ردیابی باشه. برای اساتید جوان به نظرم شروع کن به فرستادن رزومه و شانست برای G8 با این شرایط متوسطه ولی برای غیر جی-8 شانس داری.

نقل قول نوشته اصلی توسط amny نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون می شم راهنماییم کنید
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی

معدل کارشناسی : 17.23
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: برق-الکترونیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی
    معدل کارشناسی ارشد : 18.01
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : برق-الکترونیک
    تعداد مقالات : 2 کنفرانس بین المللی IEEE
    سابقه کار: ۳ سال سابقه کار صنعتی
    سابقه دریافت بورس : خیر
    تالیف و یا ترجمه کتاب : خیر
    نمره زبان انگلیسی: TOEFL 93
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: برق
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول توی دانشگاه های G8

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

دانشگاه کارشناسی : آزاد اراک
    معدل کارشناسی : 14
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی صنایع- تحلیل سیستم
    دانشگاه کارشناسی ارشد : آزاد اراک
    معدل کارشناسی ارشد: 18.2
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : صنایع- صنایع
    تعداد مقالات : 7 تا ( 3 تا isi با ایمپکت های 2 و 4 و 4.2 نفر اول و برای چهار تای دیگه نفر دوم و سوم) و یکی isc اشپرینگر.
    سابقه کار: 1 سال
    سابقه دریافت بورس : -
    تالیف و یا ترجمه کتاب : -
    نمره زبان انگلیسی: IELTS 6.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: g8 و غیر g8
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

الان تا تابستون سال بعد فرصت برای مقاله هست. بنظرتون فایده داره آدم بخواد بازم مقاله کار کنه یا همین مقدار کافیه؟ اگه بطور مثال به تعداد مقاله های بالا دو مقاله دیگه با ایمپکت 3 اضافه بشه شانس گرفتن اسکولارشیپ بیشتر میشه یا دیگه بیشتر از یه مقدار معین فرقی نداره؟

سپاس..

دوست من شما معدلهات تقریبا خوبند مخصوصا ارشدت. لذا اگر استاد قوی پیدا کنی شانست برای جی-8 خوبه برای غیر جی-8 تقریبا بالای 95 درصده. به نظرم برای همه دانشگاهها شروع کن به پیدا کردن استاد و قطعا پذیرش میگیری. در مورد مقاله باید بگم امتیازش یه سقفی داره ولی خب چیزی که مهمه اینه که اگر امکان کار داری حتما کار کن. مخصوصا این خیلی برای اساتید جذاب هست که مثلا با شما دارن پروپوزال تهیه می کنند یا حتی بعد اپلای و ببینند یه مقاله ازت بیرون اومده و رزومه ات رو داری آپدیت میکنی. این علاقه و انگیزه ات رو نشون میده. همچنین در موقعیت مساوی خب به نفعت میشه. لذا من توصیه ام اینه که شدیدا برای همه دانشگاهها وقت بزاری که حداقل 2 تا جی-8 و 4 تا غیر جی-8 اپلای کنی و اوقاتت رو برای مقاله بیشتر بزاری

نقل قول نوشته اصلی توسط tecra نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : آزاد اراک
    معدل کارشناسی : 14
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی صنایع- تحلیل سیستم
    دانشگاه کارشناسی ارشد : آزاد اراک
    معدل کارشناسی ارشد: 18.2
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : صنایع- صنایع
    تعداد مقالات : 7 تا ( 3 تا isi با ایمپکت های 2 و 4 و 4.2 نفر اول و برای چهار تای دیگه نفر دوم و سوم) و یکی isc اشپرینگر.
    سابقه کار: 1 سال
    سابقه دریافت بورس : -
    تالیف و یا ترجمه کتاب : -
    نمره زبان انگلیسی: IELTS 6.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: g8 و غیر g8
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

الان تا تابستون سال بعد فرصت برای مقاله هست. بنظرتون فایده داره آدم بخواد بازم مقاله کار کنه یا همین مقدار کافیه؟ اگه بطور مثال به تعداد مقاله های بالا دو مقاله دیگه با ایمپکت 3 اضافه بشه شانس گرفتن اسکولارشیپ بیشتر میشه یا دیگه بیشتر از یه مقدار معین فرقی نداره؟

سپاس..

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام دوستان،

چه دانشگاه هایی از استرالیا اپلیکیشن رایگان انلاین دارند و نیاز به پست مدارک هم ندارند؟ راستش من انقدر هزینه اپ فی کردم در امریکا و کانادا که دیگه هیچی پول اپ فی ندارم. من فقط میدونم که آدلاید رایگان است.

با تشکر
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

سلام، تا اونجایی که من میدونم همه دانشگاه های استرالیا به خصوص ملبورن، سیدنی، موناش، نیو ساوت ولز، دانشگاه ملی استرالیا و دانشگاه استرالیای غربی پولی برای اپلای نمیگیرن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    سلام دوستان،

چه دانشگاه هایی از استرالیا اپلیکیشن رایگان انلاین دارند و نیاز به پست مدارک هم ندارند؟ راستش من انقدر هزینه اپ فی کردم در امریکا و کانادا که دیگه هیچی پول اپ فی ندارم. من فقط میدونم که آدلاید رایگان است.

با تشکر

همشون به جز کویینزلند تا جایی که میدونم

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    سلام دوستان،

با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)