صفحه 162 از 252 نخستنخست ... 62112152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172212 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,611 تا 1,620 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

ApplyAbroad Veteran
    abarmard آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

ممنون از جوابتون. راستش تا جایی که من میدونم RMIT و مک کواری باید کلیه مدارک رو پست کنی برای دانشگاه. ضمنا یک سال بود که من میخواستم برای اتاگو نیوزیلند بفرستم، فهمیدم که باید مدارک رو برای یک ایجنسی مورد قبول استرالیا بفرستیم که اونا تایید کنن و بعد پست بشه (تا جایی که یادمه).

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    سلام، تا اونجایی که من میدونم همه دانشگاه های استرالیا به خصوص ملبورن، سیدنی، موناش، نیو ساوت ولز، دانشگاه ملی استرالیا و دانشگاه استرالیای غربی پولی برای اپلای نمیگیرن.

نقل قول نوشته اصلی توسط hipax نمایش پست ها
    همشون به جز کویینزلند تا جایی که میدونم
    آنچه مرا نکشد، قوی ترم می سازد!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

ایا با این شرایط من برای دکترای با بورس در استرالیا شانس دارم
    دانشگاه کارشناسی :دانشگاه پیام نور
    معدل کارشناسی :15.08
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:زیست شناسی گرایش عمومی
    دانشگاه کارشناسی ارشد :دانشگاه آزاد تبریز
    معدل کارشناسی ارشد :16.92
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :ژنتیک
    تعداد مقالات :3 مقاله isi چاپ شده که یکی اسم اول خودم هستم و مستخرج از پا یان نامم هست و ایمپکتش 2.3 هست ژورنال الزیویر و یک مقاله علمی پژوهشی فارسی هم دارم که اسم اول هستم و یک مقله ISI هم سابمیت کردم
    سابقه کار: ندارم
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: فعلا ندارم و برای امتحان ایلتس آماده میشم6.5 به بالا تخمین میزنم

معدلهاتون تقریبا متوسطه برای G8 اما برای بقیه دانشگاهها خوبه. اگر مقالاتتون بشه 4 یا 5 تا ISI، شانستون خوب میشه برای غیر G8. البته باید مشخص کنید دانشکده علوم میرید یا علوم پزشکی چون زبان اونها بالاتر از علوم هست اما خب فاندشون هم بیشتره و اکثر استاداش فاند ددارند. فکر کنم 7 آیلتس رو میخواد. در کل دنبال استاد باشید به نظرم شانستون برای غیر G8 خوبه. برای حداقل 6 تا دانشگاه اپلای کنید اما تمرکزتون بیشتر روی دانشگاههایی باشه که گروه زیست یا پزشکی قوی دارند

نقل قول نوشته اصلی توسط poonehchb نمایش پست ها
    ایا با این شرایط من برای دکترای با بورس در استرالیا شانس دارم
    دانشگاه کارشناسی :دانشگاه پیام نور
    معدل کارشناسی :15.08
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:زیست شناسی گرایش عمومی
    دانشگاه کارشناسی ارشد :دانشگاه آزاد تبریز
    معدل کارشناسی ارشد :16.92
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :ژنتیک
    تعداد مقالات :3 مقاله isi چاپ شده که یکی اسم اول خودم هستم و مستخرج از پا یان نامم هست و ایمپکتش 2.3 هست ژورنال الزیویر و یک مقاله علمی پژوهشی فارسی هم دارم که اسم اول هستم و یک مقله ISI هم سابمیت کردم
    سابقه کار: ندارم
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: فعلا ندارم و برای امتحان ایلتس آماده میشم6.5 به بالا تخمین میزنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    business administration

سلام دوستان لظفا منو راهنمایی کنید

بنده ترم ۳ مدیریت بازرگانی هستم و در حال حاضر معدلم ۱۶.۸۰ هست

میخوام برای ارشد اپلای کنم در رشته mba یا حوضه بیزینس
    در حال حاضر نمره ielts ام ۷ هست که تا ۶ ماه دیگه تموم میشه
    gre هم کمابیش دارم میخونم و تا اون موقع ( که حدود دو سال دیگه میشه میتونم نمره بالایی کسب کنم )
    شرایطم هم به طوری هست که حتما نیاز به اسکالرشیپ دارم به نظرتون با این شرایط چه قدر احتمال پذیرش با اسکالر هست؟
    همچنین لطفا چیز هایی که به من تو گرفتن اسکالر کمک میکنه بیان کنید

با تشکر

الان خیلی زوده که در موردش صحبت کنیم ولی شما بچسب به معدلت و GMAT و همچنین زبانت رو بالای 7 نگه دار. استرالیا جی آر ای و جی مت زیاد تاثیر نداره اما برای جاهای دیگه مخصوصا آمریکا واجبه. مقاله هم خیلی مهمه برای استرالیا برعکس آمریکا. لذا روی این موارد تمرکز کن اما از همه مهمتر فعلا معدلت هست چون چیزی هست که اگر بگذره دیگه نمیشه درستش کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadmj نمایش پست ها
    سلام دوستان لظفا منو راهنمایی کنید

بنده ترم ۳ مدیریت بازرگانی هستم و در حال حاضر معدلم ۱۶.۸۰ هست

میخوام برای ارشد اپلای کنم در رشته mba یا حوضه بیزینس
    در حال حاضر نمره ielts ام ۷ هست که تا ۶ ماه دیگه تموم میشه
    gre هم کمابیش دارم میخونم و تا اون موقع ( که حدود دو سال دیگه میشه میتونم نمره بالایی کسب کنم )
    شرایطم هم به طوری هست که حتما نیاز به اسکالرشیپ دارم به نظرتون با این شرایط چه قدر احتمال پذیرش با اسکالر هست؟
    همچنین لطفا چیز هایی که به من تو گرفتن اسکالر کمک میکنه بیان کنید

با تشکر

دوستان دانشگاهی هست که بدون مقاله بورس بده برای رشته ها بیزینس؟ ضمنا خیلی از دانشگاه ها روی وزن پایان نامه حساس هستند که میگن 50 درصد کل کورس ها رو باید تشکیل بده که غیرطبیعی هست. به نظرتون از این موضوع چشم پوشی میکنند؟
    ویرایش توسط fafari : December 30th, 2016 در ساعت 10:35 PM

تقریبا نه. الان همه مقاله دارند حتی 1 دونه هم شده. در مورد پایان نامه هم قبلا بحث شد. اصلا 50 درصد نیست بلکه 25 درصده که حتی اگراونم کمتر بود میشه با توضیحاتی و نامه های دانشگاه مبنی بر اینکه این رشته تو ایران فرمتش اینطوریه قضیه رو رفع کرد

نقل قول نوشته اصلی توسط fafari نمایش پست ها
    دوستان دانشگاهی هست که بدون مقاله بورس بده برای رشته ها بیزینس؟ ضمنا خیلی از دانشگاه ها روی وزن پایان نامه حساس هستند که میگن 50 درصد کل کورس ها رو باید تشکیل بده که غیرطبیعی هست. به نظرتون از این موضوع چشم پوشی میکنند؟

سلام . ددلاین پذیرش دانشگاه های استرالیا کی هست. مثلا curtin university
    مینیمم نمره زبانشون رو کجا نوشته؟

Junior Member

پذیرش مستقیم از کارشناسی به پی اچ دی شانسی براش هست ؟
    نمرات تافل و جی ار ای بالا ، معدل 17 از امیرکبیر، رشته عمران

شانس داره فقط در صورتی که مقاله هم داشته باشی. چون دکترا در استرالیا تحقیقاتی هست و باید نشون بدی که میتونی از پس تحقیقات بربیای. در واقع معدل بالا و مقالات زیاد اهمیت دارند. چون شما در رقابت با کسانی هستی که همه 4-5 مقاله به بالا دارند و معدلشون هم نزدیک به شماست لذا باید اولویتی وجودداشته باشه که شما رو بگیرن

نقل قول نوشته اصلی توسط erfannnn نمایش پست ها
    پذیرش مستقیم از کارشناسی به پی اچ دی شانسی براش هست ؟
    نمرات تافل و جی ار ای بالا ، معدل 17 از امیرکبیر، رشته عمران

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)