صفحه 163 از 252 نخستنخست ... 63113153154155156157158159160161162163164165166167168169170171172173213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,621 تا 1,630 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط Mojtaba1361 نمایش پست ها
    شانس داره فقط در صورتی که مقاله هم داشته باشی. چون دکترا در استرالیا تحقیقاتی هست و باید نشون بدی که میتونی از پس تحقیقات بربیای. در واقع معدل بالا و مقالات زیاد اهمیت دارند. چون شما در رقابت با کسانی هستی که همه 4-5 مقاله به بالا دارند و معدلشون هم نزدیک به شماست لذا باید اولویتی وجودداشته باشه که شما رو بگیرن
    خب اگر 4 ، 5 مقاله دارن و معدلشون هم نزدیک منه مسلما اونهارو انتخاب میکنن، باید یه اصول و چارچوبی واسه مقایسه دانشجویان لیسانس و فوق لیسانس باشه

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

ببین دوست من استرالیا برعکس آمریکا زیاد تمایلی به جذب مستیقیم دانشجو از لیسانس نداره یعنی در واقع تمایز و ظرفیتی براش قائل نمیشه چون دکترا تحقیقاتی هست و ملاک براشون بیشتر مقاله هست و کارهای تحقیقاتی. تو آمریکا قصه متفاوته و آیتم معدل و جی آر ای خیلی مهمند و حتی ممکنه مقاله رو هم تحت تاثیر قرار بدن یعنی یه دانشجو با جی آر ای بالای 320 و معدل 18 از دانشگاه خوب شانس به مراتب بیشتری داره تا کسی با معدل 14 و جی ار ای 300 و 5 تا مقاله (به جز مواردی که استاد میخواد از جیبش بده و پول تحقیقات داره). لذا تنها راه پذیرش استرالیا چاپ مقاله و کار در این زمینه هست

نقل قول نوشته اصلی توسط erfannnn نمایش پست ها
    خب اگر 4 ، 5 مقاله دارن و معدلشون هم نزدیک منه مسلما اونهارو انتخاب میکنن، باید یه اصول و چارچوبی واسه مقایسه دانشجویان لیسانس و فوق لیسانس باشه

Junior Member

سلام دوستان
    به نظر شما من شانسي براي كشور استراليا دارم؟

ارشد- خواجه نصير-شاگرد اول معدل ١٨.٦٠
    ليسانس-سراسري كاشان،معدل ١٤.٠٢
    يك مقاله ISI با ايمپكت٢.٧

همسرم هم ارشد كاشان معدل ١٧
    ليسانس كاشان معدل ١٧.٨ شاگرد اول
    يك ISI
    دو مقاله كنفرانس داخلي
    ثبت اختراع

ميتونيم هردو بورس شيم؟
    رشتمون هم مكانيك هست

نگرانيم بابت معدل ليسانس خودم هست
    ميشه با gre كاور كرد؟
    ویرایش توسط mahsaka : January 1st, 2017 در ساعت 05:44 PM

اگر زبان رو بیارید بله شانس دارید هر دو که بورس بشید البته باید تعداد مقالاتتون رو بالا ببرید و حتی کارهای review هم که شده یکی دو مورد دیگه چاپ کنید. معدل شما تقریبا کف معدل هست و شانستون با در نظر گرفتن 2-3 مقاله برای دانشگاههای g8 کمه اما برای بقیه شانس دارید. به نظرم بیشتر روی شهرهای بزرگی مثل سیدنی و ملبورن سرمایه گذاری کنید که تعداد دانشگاههاش زیاد هستند. جی ار ای هم تقریبا هیچ اثری ندارد چون استرالیا تحقیقاتی هست

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsaka نمایش پست ها
    سلام دوستان
    به نظر شما من شانسي براي كشور استراليا دارم؟

ارشد- خواجه نصير-شاگرد اول معدل ١٨.٦٠
    ليسانس-سراسري كاشان،معدل ١٤.٠٢
    يك مقاله ISI با ايمپكت٢.٧

همسرم هم ارشد كاشان معدل ١٧
    ليسانس كاشان معدل ١٧.٨ شاگرد اول
    يك ISI
    دو مقاله كنفرانس داخلي
    ثبت اختراع

ميتونيم هردو بورس شيم؟
    رشتمون هم مكانيك هست

نگرانيم بابت معدل ليسانس خودم هست
    ميشه با gre كاور كرد؟

سلام
    من دوتا مقاله با ایمپکت بالا دارم و ایلتس 6.5
    معدل کارشناسی ارشدم 17 هست
    لیسانس دانشگاه صنعتی اراک
    فوق لیسانس دانشگاه شهید رجایی تهران
    ولی معدل کارشناسیم 13 هست
    این شانس گرفتن فاند یا اسکالر شیبو برای دکترا از من میگیره؟

نه اصلا ولی خب شانستون برای g8 کم میشه ولی برای بقیه شانستون بد نیست. به نظرم در فرصتی که دارید روی مقاله کار کنید و دنبال اساتید خوب باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinashokuhi نمایش پست ها
    سلام
    من دوتا مقاله با ایمپکت بالا دارم و ایلتس 6.5
    معدل کارشناسی ارشدم 17 هست
    لیسانس دانشگاه صنعتی اراک
    فوق لیسانس دانشگاه شهید رجایی تهران
    ولی معدل کارشناسیم 13 هست
    این شانس گرفتن فاند یا اسکالر شیبو برای دکترا از من میگیره؟

Junior Member

سلام
    من دارم رشته مهندسي دوره ليسانس ميخونم در تهران و الان سال دوم هستم. ميخوام رشته خودم رو رها كنم و براي رشته مد و طراحي لباس از يه دانشگاه تو استراليا پذيرش ليسانس بگيرم. سوالم اينكه آيا اين كار شدني هست و اگر پذيرش بگيرم ايا سفارت بهم ويزا ميدهند يا براي همچين رشته هايي ويزا صادر نميكنند؟

مرسي

شدن که میشه چرا نشه ولی لزومی نداره اصلا حرفی از این رشته قبلی بزنی. در ضمن رشته مد و لباس هم تحریمی که نیست. فقط یه نکته داره. دانشگاهش باید از یک سطح اعتبار برخوردار باشه یعنی خیلی سطحش پایین نباشه. همین. اگر پذیرش گرفتی بعد میتونی بری تو قسمت ویزا و نحوه فراهم آوردن مدارک رو مطالعه کنی

نقل قول نوشته اصلی توسط captainm نمایش پست ها
    سلام
    من دارم رشته مهندسي دوره ليسانس ميخونم در تهران و الان سال دوم هستم. ميخوام رشته خودم رو رها كنم و براي رشته مد و طراحي لباس از يه دانشگاه تو استراليا پذيرش ليسانس بگيرم. سوالم اينكه آيا اين كار شدني هست و اگر پذيرش بگيرم ايا سفارت بهم ويزا ميدهند يا براي همچين رشته هايي ويزا صادر نميكنند؟

مرسي

Junior Member Araz.Darbandi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مکانیک-سیالات-گیلان

دانشگاه کارشناسی : گیلان
    معدل کارشناسی : ۱۴.۵۶
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مکانیک سیالات
    دانشگاه کارشناسی ارشد :-
    معدل کارشناسی ارشد :-
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی- ارشد :-
    تعداد مقالات : 1 امپکت ۳.۳۱/- + ۱ کنفرانس
    سابقه کار: ۱
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان انگلیسی: ۷.۵
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: گزینه خاصی مد نظر نیست اما رنک زیر ۵۰۰
    اسکلارشیپ مد نظرتون : حداقل بخش قابل توجهی از هزینه شهریه های پوشش داده بشه
    تو نمی دانی غریو یک عظمت
    وقتی که در شکنجه یک شکست نمی نالد
    چه کوهی ست!
    why so serious?! let me put an smile on your face! ha ha!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زمین شناسی مهندسی -دانشگاه خوارزمی تهران

دانشگاه کارشناسی : خوارزمی تهران
    معدل کارشناسی : 15.80
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: زمین شناسی
    دانشگاه کارشناسی ارشد : خوارزمی تهران
    معدل کارشناسی ارشد : 18.14
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی زمین شناسی
    تعداد مقالات :4 کنفرانسی /ف 1 علمی -پژوهشی، 1 ISI در حال چاپ
    سابقه کار: ندارم
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : یک ترجمه کتاب تخصصی
    نمره زبان انگلیسی: 6.5 آیلتس
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: با توجه به زمینه تخصصی و مقالاتم در رشته نفت، ژئومکانیک، یا ژئوتکنیک
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)