صفحه 174 از 252 نخستنخست ... 74124164165166167168169170171172173174175176177178179180181182183184224 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,731 تا 1,740 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط moh3n66 نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : سراسری نوشیروانی
    معدل کارشناسی : 12.7
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی عمران
    دانشگاه کارشناسی ارشد : سراسری سمنان
    معدل کارشناسی ارشد : 17.5
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی عمران- راه و ترابری
    تعداد مقالات : 1 ISI الزویر نفر سوم با ایمپکت 2.5 ، 1 ISI اشپرینگر نفر دوم با ایمپکت 1 ، 1 کنفرانس بخارجی نفر دوم ، 2 کنفرانس داخلی نفر دوم
    سابقه کار: 3 سال
    سابقه دریافت بورس : -
    تالیف و یا ترجمه کتاب : -
    نمره زبان انگلیسی: 87 TOEFL
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: هرجا که بشه فاند گرفت
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    معدل کارشناسیت خیلی پایینه. ارشدت متوسطه. ضمنا برخی دانشگاه های استرالیا به این حساس هستند که شما نفر چندم مقاله ای. از نظر مقاله هم درخشان نیستی ولی خیلی خراب هم نیستی!
    قاطعا نمیشه گفت شاید جایی بتونی فول فاند بگیری شاید نه، ولی اگه استادی بهت اکی داد، اپلای کن.
    به اروپا هم فکر کن. موفق باشین.

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط vetpeyman نمایش پست ها
    دانشگاه دکتری حرفه ای: لرستان
    معدل دکتری حرفه ای: 18.50
    رشته تحصیلی دکتری حرفه ای: دامپزشکی
    تعداد مقالات : 2 مقاله ISI اولی اسم اول با ایمپکت 0.7 و دومی اسم دوم با ایمپکت 1، دوتا هم کنگره
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ترجمه ی یک فصل از کتاب تکست دامپزشکی، ترجمه ی یک کتاب فیزیولوژی پزشکی به همراه دانشجوی دکتری تخصص فیزیولوژی، و ترجمه ی یک کتاب handbook درباره ی بیماری سیاه زخم (تقریبا مرتبط با رشته)
    نمره زبان انگلیسی: IELS 7
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: ملبورن و سیدنی، دکتری تخصص دام کوچک، دکتری تخصص جراحی
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند، فاند شهریه
    بنظرم رزومتون خوبه شایدم بشه گفت عالی. بخاطر چاپ کتاب میگم. ارزش کتاب به مراتب بیشتر از مقاله هست. با اساتید مکاتبه کن، اکی دادن اپلای کن. اگه سابقه کار داری، حتما ارایه بده که امتیاز داره. موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط abarmard نمایش پست ها
    سلام،

دوستان من همه کارای اپلای دانشگاه سیدنی رو انجام دادم و فقط مونده اون 100 دلاری که باید پرداخت کنی برای سابمیت اپلیکیشن. قبلا از دوستان شنیده بودم که میشه اون 100 دلار waive کرد. آیا درسته؟ چنین چیزی ممکنه؟ راستش من انقدر پول اپ فی امریکا کانادا دادم که پولی واسه استرالیا ندارم دیگه!
    ممنون
    سوال شما مربوط به تاپیک زیر هست:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...f-sydney/page3
    موفق باشین.

نقل قول نوشته اصلی توسط lightman نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی :سراسری سمنان
    معدل کارشناسی : 14.26
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی مواد
    دانشگاه کارشناسی ارشد :خواجه نصیر
    معدل کارشناسی ارشد :18.26
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندسی مواد
    تعداد مقالات : 1 مقاله بین المللی غیر ISI سه تا کنفرانس بین المللی داخل ایران، 2 تا علمی پژوهشیISC، یک ثبت اختراع همگی اسم اول- دو تا ISI سابمیت شده راجع به تزم (یک نامه نامزد دانشجوی پژوهشی ارشد + چند تا لوح تقدیر دارم)
    سابقه کار: 2 سال با بیمه + 2 سال با ریکامندیشن
    سابقه دریافت بورس : نامه های دانشگاه در مورد روزانه بودن لیسانس و فوق
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان انگلیسی: IELTS ACADEMIC 6.5: S6/L7/R6.5/W7
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: UTS, QUT, DEAKIN, MACQUARIE, GRIFFITH
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

***** تاریخ فارغ التحصیلی من اواخر 2013 هست که تو این مدت بدون گپ کارای سربازی و کارم رو انجام دادم.
    معدل ارشدت عالیه؛ هرچند مقطع کارشناسیت چنگی بدل نمیزنه. با فرض پذیرفته شدن مقالات ارسال شده به ژورنال، شانس خوبی دارین برای همه دانشگاه ها.
    موفق باشین.

ApplyAbroad Superstar

دانشگاه کارشناسی : ازاد مشهد (رشته الکترونیک)
    معدل: 2.5/4

- داشگاه ارشد: HUST - چین (رشته مهندسی صنایع)
    معدل : 3.9/4

تعداد مقالات: 1 عدد ISI - / و یک عدد کنفرانس خارجی / 2 تا ژورنال ISI تحت داوری

ریکام قوی از 2 استاد امریکایی

نمره زبان: 6.5 اکادمیکielts

سابقه کار: 3 سال - ناظر QC

دانشگاهها: اکثراً موردی نداره رنک بالا یا پایین

اسکولارشیپ: فقط بدنبال فاند

دارای ایده خوب برای پروپزال

با سپاس لطفاً بفرمایید برای دکتری صنایع یا مدیریت شانس دارم؟
    ممنون

Member hipax آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD Student of Marketing - Monash University

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها

ممنون
    برای استرالیا مدیریت مطمئنم که شانس که ندارین مگر اینکه مقاله خوب و قوی مدیریتی داشته باشین که خود مدیریتی ها هم سخته براشون پابلیش کردن، چون توی استرالیا مقاله مرتبط خیلی مهمه و سستمشون با امریکا و کانادا خیلی فرق داره. برای مهندسی صنایع رو نمی دونم و باید دوستان نظر بدن.
    The future is already here – it's just not evenly distributed

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها

ممنون
    البته نحوه ارزیابی معدل ارشدتون در دانشگاه چین بنده نمیدونم؛ ولی همچین معدلی (یعنی 19.5) اگه در ایران کسب کرده بودید و ضمنا با فرض پذیرفته شدن اون دو مقاله تحت داوری (در مجموع 3 ISI)، شما شانس خوبی برای رشته های مهندسی در استرالیا (هم جی8 و هم غیر جی8) دارین. البته معدل کارشناسیتون خیلی تو ذوق میزنه. با توجه به ریکامندیشن اساتید آمریکایی، پیشنهاد بنده به شما آمریکا هست؛ اگه اونجا پذیرش بگیری بنظرم از هر نظر براتون بهتر خواهد بود.
    (البته یکی از دوستان نوشته بودن استرالیا رشته صنایع نداره، با فرض وجود این رشته من جواب دادم.)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran-Industrial design MA

دانشگاه کارشناسی :الزهرا رشته طراحی صنعتی
    معدل:18.5

- داشگاه ارشد:تهران رشته طراحی صنعتی
    معدل:18.69

تعداد مقالات: ندارم

ریکام از 3 استاد

سابقه کار: 5 سال طراح محصول

برای مستر مجدد توی شاخه ی interaction design چه قدر شانس دارم
    ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrnooshmirza نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی :الزهرا رشته طراحی صنعتی
    معدل:18.5

- داشگاه ارشد:تهران رشته طراحی صنعتی
    معدل:18.69

تعداد مقالات: ندارم

ریکام از 3 استاد

سابقه کار: 5 سال طراح محصول

برای مستر مجدد توی شاخه ی interaction design چه قدر شانس دارم
    ممنونم
    معدل هاتون عالیه؛ یعنی بهتر از این نمیشه! ولی متاسفانه شما مقاله ندارین. اگه حتی یه مقاله ISI بتونین چاپ کنین، شانس خوبی برای دانشگاه های جی8 خواهید داشت. اگه میخواین برای دکتری اقدام کنین و اصلا مقاله چاپ نکردین، باید بدونین کار خیلی خیلی خیلی سختی دارین تا بتونین فول فاند بگیرین؛ البته شاید بتونین فاند ناقصی بگیرین (مثلا فقط شهریه دانشگاه کاور کنه و هزینه زندگی با خودتون باشه).
    وقت زیادی (هفت هشت ماه) برای اپلای 2018 استرالیا مونده؛ اگه من جای شما بودم، سعی میکردم مقاله چاپ کنم.
    موفق باشین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of Tehran-Industrial design MA

نقل قول نوشته اصلی توسط padeshah87 نمایش پست ها
    معدل هاتون عالیه؛ یعنی بهتر از این نمیشه! ولی متاسفانه شما مقاله ندارین. اگه حتی یه مقاله ISI بتونین چاپ کنین، شانس خوبی برای دانشگاه های جی8 خواهید داشت. اگه میخواین برای دکتری اقدام کنین و اصلا مقاله چاپ نکردین، باید بدونین کار خیلی خیلی خیلی سختی دارین تا بتونین فول فاند بگیرین؛ البته شاید بتونین فاند ناقصی بگیرین (مثلا فقط شهریه دانشگاه کاور کنه و هزینه زندگی با خودتون باشه).
    وقت زیادی (هفت هشت ماه) برای اپلای 2018 استرالیا مونده؛ اگه من جای شما بودم، سعی میکردم مقاله چاپ کنم.
    موفق باشین.
    ممنون از پاسختون
    من سوالم اینه که الان من حتی برای فوق مجدد هم باید مقاله ISI داشته باشم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)