صفحه 18 از 252 نخستنخست ... 891011121314151617181920212223242526272868118 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

دانشگاه کارشناسی : آزاد- قزوین
    معدل کارشناسی : 16.75
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی معماری
    دانشگاه کارشناسی ارشد : سراسری- دانشگاه هنر تهران
    معدل کارشناسی ارشد : 17.87
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندسی معماری-معماری
    تعداد مقالات : ندارم
    سابقه کار: 4 سال در مهندسین مشاور - تدریس در دانشگاه
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان انگلیسی: 6
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دکتری معماری-دکتری مدیریت پروژه معماری
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

سلام دوستان استادی از استرالیا از من خواسته که با توجه طب سنتی ایران یه مقالهی ریویو برای بیماری که روش کار میکنه براش کار کنم و اینم نامش مصاحبه باهاش داشتم 30 دقیقه خیلی خیلی دوستانه بود

yes, it will take time to do but it is worth starting now so that we can make informed decisions about the optimal experimental design for your research project.

I will try hard to get you a PhD scholarship, but of course I cannot promise success. If you are unable to come to Australia for some reason, then we should still go ahead and publish the literature review as a journal article, which you can add to your CV. This will make you more competitive in the future.

If you have other commitments at present (eg. a job) and do not have the time to work on a review, I will completely understand. Please do not feel under any obligation.

Best wishes,If you have other commitments at present (eg. a job) and do not have the time to work on a review, I will completely understand. Please do not feel under any obligation.

Best wishes,در ضمن جانشین ریس اسکول هم هست بنظرتون کاری که گفته انجام بدم
    ویرایش توسط oversea92 : February 3rd, 2015 در ساعت 09:24 PM دلیل: هد

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط oversea92 نمایش پست ها
    سلام دوستان استادی از استرالیا از من خواسته که با توجه طب سنتی ایران یه مقالهی ریویو برای بیماری که روش کار میکنه براش کار کنم و اینم نامش مصاحبه باهاش داشتم 30 دقیقه خیلی خیلی دوستانه بود

yes, it will take time to do but it is worth starting now so that we can make informed decisions about the optimal experimental design for your research project.

I will try hard to get you a PhD scholarship, but of course I cannot promise success. If you are unable to come to Australia for some reason, then we should still go ahead and publish the literature review as a journal article, which you can add to your CV. This will make you more competitive in the future.

If you have other commitments at present (eg. a job) and do not have the time to work on a review, I will completely understand. Please do not feel under any obligation.

Best wishes,If you have other commitments at present (eg. a job) and do not have the time to work on a review, I will completely understand. Please do not feel under any obligation.

Best wishes,در ضمن جانشین ریس اسکول هم هست بنظرتون کاری که گفته انجام بدم
    رزومتونو دقیق بگو تا بهتون بگم شانستون چقدره و ایشون قصدشون چی بوده

دولتی شیراز
    ۱۸.۵
    ترم ۷ام مهندسی نفت گرایش مخازن
    سابقه TA در دانشگاه شیراز
    مقاله داخلی دارم اما رو چند تا isi دارم کار میکنم
    زبانم بد نیست اما امتحان ندادم

معدل لیسانس 17.12 شاگرد اول و بدون کنکور کارشناسی قبول شدم
    معدل فوق 18:43
    شش تا مقاله داخلی ..یگ زورنال .. 4 تا ای اس ای یکی با ایمپکت ..0.03 اما الزیوور یکی 1.4 دوتا 0.9 دوتا از ای اس ای اسم اولم( یکیشون الزیور) دوتا دیگه از ای اس ای هام یکی چهارم یکی سوم
    وکلی همایش داخلی اما 12 تاش کردم

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    رزومتونو دقیق بگو تا بهتون بگم شانستون چقدره و ایشون قصدشون چی بوده

Member
    رشته و دانشگاه

معدل لیسانس 17.12 شاگرد اول و بدون کنکور کارشناسی قبول شدم
    معدل فوق 18:43
    شش تا مقاله داخلی ..یگ زورنال .. 4 تا ای اس ای یکی با ایمپکت ..0.03 اما الزیوور یکی 1.4 دوتا 0.9 دوتا از ای اس ای اسم اولم( یکیشون الزیور) دوتا دیگه از ای اس ای هام یکی چهارم یکی سوم
    وکلی همایش داخلی اما 12 تاش کردم
    دانشگاه های لیسانس و فوق و رشتتون

دانشگاه دولتی شهرکرد هم لیسانس هم فوق
    رشته زیست جانوری و میخام نورولوژی بخونم

نظرتون چیه کارشو انجام بدم ؟ چون کار جدیدی هیچ کاری نشده د ر موردش من کارم خیلی سخت میشه الان نمره زبان ندارم دارم میخونم کلی وقت گیره اما تو مصاحبه گفت خیلی اسپکینگت خوبه
    نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    دانشگاه های لیسانس و فوق و رشتتون

Member
    رشته و دانشگاه

دانشگاه دولتی شهرکرد هم لیسانس هم فوق
    رشته زیست جانوری و میخام نورولوژی بخونم

نظرتون چیه کارشو انجام بدم ؟ چون کار جدیدی هیچ کاری نشده د ر موردش من کارم خیلی سخت میشه الان نمره زبان ندارم دارم میخونم کلی وقت گیره اما تو مصاحبه گفت خیلی اسپکینگت خوبه
    نه انجام بدید، شانس فاندتون خوبه، پیگیر باشید و با استاد کار کنید

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان یک سوال دیگه...
    احتمال اینکه با هزینه شخصی پذیرش بگیری و بعد از 1 یا 2 ترم بتونی فاند بگیری چقدره؟(یکی از دوستانم می گفت کانادا این موضوع در 99% موارد در دکترا رخ می ده)
    آیا این ریسک که با هزینه شخصی پذیرش بگیرم به امید اینکه از ترم بعدیش بتونم فاند بگیرم درسته؟

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دوستان یک سوال دیگه...
    احتمال اینکه با هزینه شخصی پذیرش بگیری و بعد از 1 یا 2 ترم بتونی فاند بگیری چقدره؟(یکی از دوستانم می گفت کانادا این موضوع در 99% موارد در دکترا رخ می ده)
    آیا این ریسک که با هزینه شخصی پذیرش بگیرم به امید اینکه از ترم بعدیش بتونم فاند بگیرم درسته؟
    خیر، در دانشگاههای استرالیا اینکه شما موقع درخواست برای اسکولارشیپ در ایران باشید یا اینکه در استرالیا دانشجو باشید هیچ تفاوتی نمیکنه. به این امید که میاید اینجا و اسکولارشیپ میگیرین نباشین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)