صفحه 20 از 252 نخستنخست ... 10111213141516171819202122232425262728293070120 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

با. سلام . من مدرک لیسانس و فوق لیسانس و در رشته جغرافیای طبیعی از دانشگاه تهران دریافت کردم . الانم دانشجوی پردیس دانشگاه تهران در مقطع دکتری هستم. زبان و در حد متوسط بلدم. و دو مقاله داخلی دارم . آیا امکان داره بتونم دررخارج از کشور از یک دانشگاه معتبر بورس بگیرم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    osmaina University in chemical engineering

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

مرسی از راهنمایی ارزشمندتون . دانشگاه فوقم رنک 1500 داره . و مقالات در جورنال های هندی چاپ کردم . در مورد معدل ارشد م . کلا ۲ ترم درس بود . اگه بکم که ترم اول معدلم پایین شده به علت سیستم و محیط جدید اموزشی ولی در ترم بعد معدلم به 8.1 رسید که نفر دوم تو کلاس شدم که کلان معدل کل پایین شده. (کلا تو کل گرایش ها از ۵۰نفر فقط ۲ نفر با معدل بالای 8 از ۱۰ داشتیم . تاثیری خواهد داشت ؟اگه شدنی چطوری این مطلیو بگم و در کجا ( رزومه یا نامه اولی که به ایتاد میدم ) اگه دانشگاهی دیگه ای هم به مشخصات بنده مخوره معرفی بفرمایید

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    معدل فوقت H1 نیست، دانشگاه فوقتو نمیدونم چقدر خوبه، اما دانشگاه لیسانست بده، عنوانم نکردی مقالاتت کجا چاپ شدند، اگر دانشگاه فوقت خوب باشه، منظورم رنک کلیش زیر 1000 باشه یا تو هند حداقل حرفی برای گفتن داشته باشه و اون 3 تا مقالت جاهای خوب اکسپت شده باشند و اسم اول خودت باشی، شانست کلا حول و حوش 40 درصد هست، باید اینو درنظر بگیری که آی اس آی دادند تو زشته هایی که کار آزمایشگاهی دارند مثل شیمی، علوم آزمایشگاهی، ... راحت میباشد و صد در صد رقیباتون تعداد بیشتری مقاله دارند و با معدل های بالاتر یعنی بالای 80 درصد، شما الان 74.5 هستی که زیر استاندارد پذیرش هستی، حالا عامل های زیادی برای قرار گرفتن تو بورس وجود داره، میگم اگر دانشگاهت شاخ باشه و یا اینکه تو با این معدلت مثلا نفر دوم تو رشتت باشی باز معدلت رو توجیه میکنه و اغماض قائل میشن، بنظرم همون شانست 40 درصد هست هر کی گفت اپلای کن اپلای کن، سعی کن مقاله ISI اسم اول بدی بره تعداد مقالاتت بالای 7 یا 8 تا، باز معدل لیسانست خوبه، دانشگاه نیوکاسل رو امتحان کن اونا به معدل لیسانس کار دارن و مبناشون لیسانس هست، شاید اونجا شانست بیشتر از 40 درصد باشه، موفق باشی

Junior Member

سلام دوستان، ممنون میشم شانس پذیرش فول فاند مقطع دکترا رو برای من هم بگین:

رشته: مهندسی شیمی
    دانشگاه هر دو مقطع کارشناسی و ارشد: شریف
    معدل کارشناسی: 16.54
    معدل ارشد: 17.77 (فارغ التحصیل 92)
    مقاله: 1 کنفرانس داخلی، 1 کنفرانس بین المللی (کیش)، 1 در حال ارسال به ژورنال
    تافل آی بی تی: 95

Junior Member

سلام

لطفا معدل لیسانس و فوق رو بنویسید که دوستان بتونن نظر بدن.

نقل قول نوشته اصلی توسط leila59 نمایش پست ها
    با. سلام . من مدرک لیسانس و فوق لیسانس و در رشته جغرافیای طبیعی از دانشگاه تهران دریافت کردم . الانم دانشجوی پردیس دانشگاه تهران در مقطع دکتری هستم. زبان و در حد متوسط بلدم. و دو مقاله داخلی دارم . آیا امکان داره بتونم دررخارج از کشور از یک دانشگاه معتبر بورس بگیرم؟

Junior Member

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی کشاورزی- صنعتی شاهرود- 14
    رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی کشاورزی- صنعتی شاهرود- 16.20
    - نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    در حال حاضر 6 (در تمامی مهارتها) ولی تا چند ماه آینده دومرتبه امتحان دارم و تا 6.5 میرسم
    - تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    4 مقاله ISI چاپ شده، 2 مقاله دیگر در دست داوری در Taylor and Francis و Springer با IF متوسط به بالا- 4 مقاله چاپ شده در مجلات علمی پژوهش داخلی
    تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    7 مقاله فارسی در کنفرانس های داخلی
    نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...)
    یکسال سابقه تدریس- سابقه همکاری در چند طرح ملی
    5 توصیه نامه

نیاز به فاند کامل دارم

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط asad_karim نمایش پست ها
    مرسی از راهنمایی ارزشمندتون . دانشگاه فوقم رنک 1500 داره . و مقالات در جورنال های هندی چاپ کردم . در مورد معدل ارشد م . کلا ۲ ترم درس بود . اگه بکم که ترم اول معدلم پایین شده به علت سیستم و محیط جدید اموزشی ولی در ترم بعد معدلم به 8.1 رسید که نفر دوم تو کلاس شدم که کلان معدل کل پایین شده. (کلا تو کل گرایش ها از ۵۰نفر فقط ۲ نفر با معدل بالای 8 از ۱۰ داشتیم . تاثیری خواهد داشت ؟اگه شدنی چطوری این مطلیو بگم و در کجا ( رزومه یا نامه اولی که به ایتاد میدم ) اگه دانشگاهی دیگه ای هم به مشخصات بنده مخوره معرفی بفرمایید
    از آموزش دانشگاه نامه بگیر بابت رتبه

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دانشگاه کارشناسی : آزاد
    معدل کارشناسی : 12.11
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی عمران
    دانشگاه کارشناسی ارشد : آزاد
    معدل کارشناسی ارشد : 15.26 نمره پایان نامه:19.25
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مدیریت اجرایی
    تعداد مقالات : 2 مقاله در ISI
    سابقه کار: 4 سال همزمان با دانشجویی-3 سال بعد از لیسانس
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :2 کتاب ترجمه غیر مرتبط
    نمره زبان انگلیسی: ielts 5.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دکترای مارکتینگ
    اسکلارشیپ مد نظرتون :؟؟؟ شهریه را پوشش بده کافیه

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    دانشگاه کارشناسی : آزاد
    معدل کارشناسی : 12.11
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی عمران
    دانشگاه کارشناسی ارشد : آزاد
    معدل کارشناسی ارشد : 15.26 نمره پایان نامه:19.25
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مدیریت اجرایی
    تعداد مقالات : 2 مقاله در ISI
    سابقه کار: 4 سال همزمان با دانشجویی-3 سال بعد از لیسانس
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :2 کتاب ترجمه غیر مرتبط
    نمره زبان انگلیسی: ielts 5.5
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دکترای مارکتینگ
    اسکلارشیپ مد نظرتون :؟؟؟ شهریه را پوشش بده کافیه
    شانستون برای بورس کم هست، ولی شما که حاضری خرج زندگیتو خودت بدی، و برات فرقی نمیکنه کجا بری، برای دکترای نیوزلند اقدام کن که هزینه سالیانه فی دانشگاه 7 هزاراست، و حتما به استاد در اولین ایمیلی که بهشون میزنی متذکر شو که من هزینه زندگیمو خودم میدم و فقط نیاز دارم فی دانشگاه رو فاند بگیرم، شاید اینجوری استادی پیدا بشه که از گرنتش بهت بده فی دانشگاه رو با توجه به اینکه فی نیوزلند کم هست، به استادای دانشگاه های اوتاگو، مسی، اوکلند، ویکتوریا، کانتربوری ایمیل بزن

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_ka نمایش پست ها
    رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی کشاورزی- صنعتی شاهرود- 14
    رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی
    مهندسی کشاورزی- صنعتی شاهرود- 16.20
    - نمرۀ زبان (تافل/آیلتس/...) به تفکیک نمرات مهارت‌ها
    در حال حاضر 6 (در تمامی مهارتها) ولی تا چند ماه آینده دومرتبه امتحان دارم و تا 6.5 میرسم
    - تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر
    4 مقاله ISI چاپ شده، 2 مقاله دیگر در دست داوری در Taylor and Francis و Springer با IF متوسط به بالا- 4 مقاله چاپ شده در مجلات علمی پژوهش داخلی
    تعداد مقالات کنفرانسی (به تفکیک فارسی یا انگلیسی) با ذکر نام برگزار کننده
    7 مقاله فارسی در کنفرانس های داخلی
    نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام در رخدادهای مرتبط بین‌المللی، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه و ...)
    یکسال سابقه تدریس- سابقه همکاری در چند طرح ملی
    5 توصیه نامه

نیاز به فاند کامل دارم
    اگر 4 ژورنالی که اکسپت کردی از ژورنال های معتبر و با کیفیت باشند، یه شانس 40 50 درصدی داری، باید تو بیشترشون نفر اول باشی، مقاله های کنفرانس یا فارسی ارزشی ندارد، تحت داوری هم نمره ای ندارد، رشتتون هم رشته ای نیست که به دانشکده های مربوطه تعداد فاند بالا تخصیص بگیرد، شما باید ببینید در کدوم دانشگاه دانشکده کشاورزی از بقیه دانشکده هاش قویتزه، چراکه تعداد قاندهای تخصیصی به اون دانشکده بیشتر از بقیه میباشد، پس دانشگاه هایی رو برای اپلای انتخاب کنید که دانشکده کشاورزی قوی داشته باشه تا شانس فاندتون بره بالا

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ruderford نمایش پست ها
    سلام دوستان، ممنون میشم شانس پذیرش فول فاند مقطع دکترا رو برای من هم بگین:

رشته: مهندسی شیمی
    دانشگاه هر دو مقطع کارشناسی و ارشد: شریف
    معدل کارشناسی: 16.54
    معدل ارشد: 17.77 (فارغ التحصیل 92)
    مقاله: 1 کنفرانس داخلی، 1 کنفرانس بین المللی (کیش)، 1 در حال ارسال به ژورنال
    تافل آی بی تی: 95
    اگر یک مقاله ISI داشتی خیلی بهتر میشد، متاسفانه این مقالاتت نمره ای ندارند، با این حال شانست خوبه، هر جا گفتند اپلای کن، ملبورن و سیدنی رو حتما جدی بررسی کن، اینا از دانشگاه های خوب بر میدارند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)