صفحه 206 از 252 نخستنخست ... 106156196197198199200201202203204205206207208209210211212213214215216 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,051 تا 2,060 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط MAHAN7 نمایش پست ها
    دوستان با تجربه، اگر ک یک استادی، از همون پیش از اپلای و هنگام اکی دادن برای سوپروایزر شدن،
    همش بگه ک آی پذیرش دست من نیست ،بورسیه کمه، اله بله و همش منفی باف باشه،
    بنظرتون اصلا ارزش اپلای داره؟
    من دنبال 10 درصد نیستم ک شانس میزنه میگیره!
    دانشگاه گریفیت مثلا استاد از همون به بسم ... هی بگه، پذیرش/بورسیه دست من نیست، تعداد بورسیه خیلی کمه و خیلی رقابتیه و ...
    اگر میخای اپلای کن، ولی بدون ک ...

خوب ماهم خیالشو راحت کنیم، شانس بده به دانشجوهای نایس مالزی و اندوزی هندیشون، ها؟
    سالی ک نکوست از بهارش پیداست.
    یه دفعه بگو، نه پذیرش داریم نه بورس!
    مریضی از همون اول جواب میدی.

میخام بهش ایمیل بدم، من اپلای نمیکنم.
    چون خودم گریفیث هستم نظر میدم.
    اینکه اسکولارشیپ دست استاد نیست حرف درستیه و اکثرن میگن رقابتیه. پس ازین حرف نباید دلخور شد..
    دوم اینکه در برداشت ایمیل استادا در اینگونه ایمیل ها چندتا احتمال مطرح هست:
    1- یا خودش آدم منفی بافیه
    2- یا شانس دانشجو رو با توجه به رزومه کم می بینه و با این حرف غیر مستقیم میگه شانست کمه
    3- یا اینکه انقد دانشجو بهش ایمیل زدن که به اکثرشون همینو میگه تا امید واهی به کسی نده

تا جایی که میدونم، دانشجوهای "نایس مالزی و اندونزی" هم از ایرانی های اینجا خیلی کمترن (مهندسی رو میدونم) پس خیالتون راحت اگه رزومه تون خوب باشه حقتون خرده نمیشه..

گریفیث که اپلای بدون ایجنت و بی دردسر هست، و فاکتورهای اصلی برای اسکولارشیپ معدل ارشد و مقاله هست. به استادا روزی چندتا ازین ایمیل ها میاد و نباید با یه جواب این سبکی دلخور شد.
    از دید استاد، شما نباشی 100 نفر متقاضی دیگه هستن. ولی از دید شمای اپلیکنت ممکنه همین بابا اگه جاهای دیگه خدای نکرده ریجکت شدید تنها روزنه امید باشه. پس بهتره این جوابو مثبت ارزیابی کنید و بدونید که همین جوابو خیلی های دیگه هم نمیگیرن!

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2017

دوستان من واقعا به همفکری شما نیاز دارم، اگه فکر میکنید باید سوال خودم رو جای دیگه بپرسم لطفا راهنمایی کنید. ممنون

سلام دوستان
    روزگارتون به خیر باشه
    من واقعا به همفکری شما احتیاج دارم تا بدونم آیا شانسی برای کرفتن بورسیه دارم یا خیر؟ اخیرا ی استادی از دانشگاه Queensland University of Technology به من جواب داده و خواسته که برای اسکلارشیپ اقدام کنم، میخوام بدونم چقدر میتونم شانس داشته باشم
    معدل فوق دیپلم از دانشگاه آزاد تهرا ن رشته مکانیک ۱۳.۵
    معدل لیسانس از دانشگاه آزاد تاکستان رشته مهندسی مکانیک ۱۴.۵
    معدل فوق لیسانس ۸۴ از ۱۰۰ از دانشگاه چین در رشته مواد
    استاد خودش تو رشته رباتیک و الکترونیک کار میکنه که به موضوع تز فوق لیسانس من مربوط هست.
    تعداد مقالات: ۴ تا، یک مقاله نویسنده اول با ایمپکت ۲.۵ ، سه تا مقاله دیگه ایمپکت بین دو تا دوازده و نویسنده سوم هستم، یک مقاله جدید هم که خودم نویسنده اول هستم رو هم تو AFM سابمیت کردم.
    یک patent چینی هم دارم.
    سابقه اسکلارشیپ: دارم، فول اسکلارشیپ برای فوق لیسانس توچین بودم
    آیلتس ندارم ولی میتونم اوورال ۶.۵ که مورد نیاز دانشگاه هست رو بیارم
    در ضمن سن بنده هم ۳۷ سال هست و ی فاصله بین لیسانس و فوق لیسانسم افتاده بود
    خیلی ممنون میشم اکه منو راهنمایی کنید و بفرمایید آیا من تو دانشگاه های دیگه استرالیا هم میتونم شانسی داشته باشم یا خیر؟[/QUOTE]

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2017

نقل قول نوشته اصلی توسط mohebsheikhi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    روزگارتون به خیر باشه
    من واقعا به همفکری شما احتیاج دارم تا بدونم آیا شانسی برای کرفتن بورسیه دارم یا خیر؟ اخیرا ی استادی از دانشگاه Queensland University of Technology به من جواب داده و خواسته که برای اسکلارشیپ اقدام کنم، میخوام بدونم چقدر میتونم شانس داشته باشم
    معدل فوق دیپلم از دانشگاه آزاد تهرا ن رشته مکانیک ۱۳.۵
    معدل لیسانس از دانشگاه آزاد تاکستان رشته مهندسی مکانیک ۱۴.۵
    معدل فوق لیسانس ۸۴ از ۱۰۰ از دانشگاه چین در رشته مواد
    استاد خودش تو رشته رباتیک و الکترونیک کار میکنه که به موضوع تز فوق لیسانس من مربوط هست.
    تعداد مقالات: ۴ تا، یک مقاله نویسنده اول با ایمپکت ۲.۵ ، سه تا مقاله دیگه ایمپکت بین دو تا دوازده و نویسنده سوم هستم، یک مقاله جدید هم که خودم نویسنده اول هستم رو هم تو AFM سابمیت کردم.
    یک patent چینی هم دارم.
    سابقه اسکلارشیپ: دارم، فول اسکلارشیپ برای فوق لیسانس توچین بودم
    آیلتس ندارم ولی میتونم اوورال ۶.۵ که مورد نیاز دانشگاه هست رو بیارم
    در ضمن سن بنده هم ۳۷ سال هست و ی فاصله بین لیسانس و فوق لیسانسم افتاده بود
    خیلی ممنون میشم اکه منو راهنمایی کنید و بفرمایید آیا من تو دانشگاه های دیگه استرالیا هم میتونم شانسی داشته باشم یا خیر؟
    سلام
    دانشگاه ها و معدل های شما شانس شما رو پایین میاره. ولی 4تا مقاله خوبه و کمکتون میکنه. داشتن پتنت هم همینطور خیلی موثره.
    ولی اسکالرشیپ رقابتیه و بستگی داره در ترمی که شما اپلای میکنید بقیه با چه رزومه هایی اپلای میکنن. شما هرچی دانشگاه پیدا کردی اپلای کن. به این فکر نکن که شانست کمه یا زیاد.

Junior Member

Red face پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه صنعتی امیرکبیر
    معدل کارشناسی : 16
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی هوافضا
    دانشگاه کارشناسی ارشد : دانشگاه صنعتی امیرکبیر
    معدل کارشناسی ارشد : 16.25
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد:مهندسی هوافضا- گرایش سازه
    تعداد مقالات :3 ( 2تا مقالهISI و 1 مقاله داخلی)
    سابقه کار: 2 سال
    .
    سابقه دریافت بورس :-
    اختراع: 3 اختراع داخلی

.
    نمره زبان انگلیسی: تافل
    109
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدرهست: رشته مهندسی مکانیک/ دانشگاه Sydney- Queensland- Monashاسکلارشیپ مد نظرتون : (مینیمم هزینه زندگی:20000-27000)
    ممنون میشم نظرتون رو بهم بگید
    .

Junior Member

سلام
    من دکترای برق گرایش کنترل از ایران دارم.می خوام برای دکترای علوم کامپیوتر در دانشگاه macquarie اقدام کنم. استاد هم پیدا کردم. می خوام بدونم با شرایط من فاند بهم تعلق می گیره؟ اخه شنیدم که در استرالیا فاند برای دکترای دوم نمی دن. این رو هم بگم که استادم می دونه من دکترای برق دارم ئ نمیشه اعلام نکنم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

دانشگاه کارشناسی : آزاد مشهد
    معدل کارشناسی : 15.30
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مکانیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد :فردوسی مشهد
    معدل کارشناسی ارشد :15.30
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مکانیک
    تعداد مقالات :1 ISI و 1 داخلی
    سابقه کار: 6 سال بدون بیمه
    سابقه دریافت بورس :
    تالیف و یا ترجمه کتاب :
    نمره زبان انگلیسی: 7 IELTS
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: Australia
    اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

سلام دوستان. خوب هستید؟ من ارشد شیمی آلی دارم از شهید بهشتی. آیا تحریم ها برداشته شده بر علیه شهید بهشتی؟ من شنیدم هنوز هم پذیرش نمیدن. این درسته؟ ممنون میشم به من اظلاع بدید

Junior Member

سلام
    دوستان من برای مقطع PhD اقدام کردم برای UTS اما متاسفانه دانشگاه بعد از بررسی مدارکم گفت که qualified نیستم، بعد دلیل رو که جویا شدم، گفتن به خاطر دانشگاه محل تحصیل کاردانی و کارشناسی من هستش که مورد قبول اونها نیست.
    دوستان من کاردانی و کارشناسی رو تو آموزشکده فنی و حرفه ای خوندم، میخواستم ببینم کسی چنین تجربه ای داره؟
    راهکاری وجود داره که این مشکل من رفع بشه؟
    آیا دانشگاه های استرالیا از وزارت علوم برای موسسات استعلام میکنن و یا master list دارن؟
    ممنون میشم دوستان اطلاعات خودشون رو share کنن.
    متشکرم

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط naserp69 نمایش پست ها
    با سلام خدمت تمام دوستان عزیز
    میخواستم اگه امکانش هست شانس منو هم بررسی کنید و نطر خودتون و بگین که بدونم.ممنون

0-مقطع مورد نظر برای اپلای: دکترای مکانیک

۱- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دولتی شهرستان-مهندسی مکانیک- 13.43

2
    - دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دولتی یاسوج-مهندسی مکانیک تبدیل انرزی-18.2

۳- نمره زبان (آیلتس/تافل) (به تفکیک مهارت‌ها) : ندادم اما تافل بین 95 تا 100

4
    - نمره جی ار ای: ندارم.

۵- تعداد مقالات داخلی و خارجی (ژورنال/کنفرانس): یک مقاله ای اس ای مستخرج از تز و اسم نفر اولبا ابمپکت 1.5 و دوتا هم داخلی دارم آماده میکنم

۶- سابقه کار مرتبط و سایر نکات برجسته در رزومه (مانند اختراع/پروژه های تحقیقاتی و ...) :سابقه ی دستیار تدریس در دروس سیالات 1و2 و ریاضی پیشرفته مقطع ارشد-رتبه اول ارشد در ورودی

۷- دانشگاه/رشته/نیم سال/ نوع فاند (فول فاند یا سلف فاند) : دانشگاه های گروه 8-دانشگاه های غیر گروه 8خوب در رشته که ارزش داشته باشه-هر نیمسالی که باشه-فول فاند

میدونم معدل لیسانسم کمه.پیشنهادتون واسه جبرانش چیه واسه اینکه از دانشگاه های خوب پذیرش با فاند بتونم بگیرم.احتمالا بتونم یک مقاله ای اس ای دیگه هم کار کنم اما با همین فرض یکی چه پیشنهادی میدین؟
    معدل لیسانس برای خیلی از دانشگاه ها در ارزیابی بی تاثیره یا حداقل تاثیر بمراتب کمتری نسبت به معدل ارشد داره پس نگران نباشید. معدل ارشدتون هم که خیلی خوبه.
    برا استرالیا در کنار معدل و نام دانشگاه، مقاله مهمترین فاکتوره که وقت دارید همچنان این بخشو تقویت کنید.. یدونه "شاید" کافی نباشه. بنظرم، مقاله فارسی رو هم اگه هدفتون تحصیل در خارج هست بیخیال شید و بچسبید به isi. هرچی مقاله isi پدر مادر دار بیشتر، شانس پذیرش هم بیشتر..
    یه نگاه به تعداد مقاله های isi بچه هایی که دانشگاه های استرالیا قبول شدن بندازید ببینید.. حدودی دستتون میاد که چقد تلاش نیاز دارید..

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)