صفحه 21 از 252 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

نقل قول نوشته اصلی توسط leila59 نمایش پست ها
    با. سلام . من مدرک لیسانس و فوق لیسانس و در رشته جغرافیای طبیعی از دانشگاه تهران دریافت کردم . الانم دانشجوی پردیس دانشگاه تهران در مقطع دکتری هستم. زبان و در حد متوسط بلدم. و دو مقاله داخلی دارم . آیا امکان داره بتونم دررخارج از کشور از یک دانشگاه معتبر بورس بگیرم؟
    اگر معدل فوقتون بالای 18 باشه، و موفق به چاپ کردن مقاله ISI در ژورنال معتبر با اسم اول بشوید و با دانشگاه هایی اپلای کنید که در رشته شما قوی باشند بله احتمال بورس شدن دارید

Member
    رشته و دانشگاه
    Material science and engineering in IUST

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

سلام به دوستان عزیز، من رزومه رو مطابق با فرمت میزارم، لطفا یه راهنمایی اساسی کنید، چون در شرف سربازی هستم

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه علم و صنعت ایران
    معدل کارشناسی : کل 16.02،****معدل دوسال آخر 17
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی مواد و متالورژی
    دانشگاه کارشناسی ارشد :-----
    معدل کارشناسی ارشد :-----
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :------
    تعداد مقالات : (به شرح زیر)
    1- ISI: یک چاپ شده با ایمپکت 2.45، یک مورد در دست داوری، دو مورد در شرف سابمیت! (در تمامی موارد نویسنده اول هستم)
    2- کنفرانس: 4 عدد چاپ شده در کنفرانس بین اللملی (در سه مورد نویسنده اول)، یکی هم در دست داوری در کنفرانس بین اللملی (نویسنده اول).
    3- مقالات داخلی: یک مورد در مجله عملی پژوهشی که در دست داوری است.(نویسنده سوم)
    افتخارات:
    1- ثبت اختراع
    2- سه ترم دانشجو ممتاز به سبب معدل
    3- رتبه سوم (گواهی رتبه دارم)
    سابقه کار: 2.5 سال حل تمرین استاتیک، 1.5 سال حل تمرین مقاومت مصالح، 1 سال کمک محقق (RA)
    سابقه دریافت بورس :***
    تالیف و یا ترجمه کتاب :***
    نمره زبان انگلیسی: تافل 98 (ریدینگ 22/ لیسنینگ 26/ اسپیکینگ 22/ راینیتنگ 28) و جی ار ایی 295 ( نمره رایتینگ 3)
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: مقطع مورد نظر ارشد، رشته مهندسی مواد یا مکانیک، دانشگاه هرجا که رنکش خوب باشه و شانس بالا باشه
    اسکلارشیپ مد نظرتون: چه فاندهایی میشه گرفت؟ من بدون فاند نمیتونم برم، این مساله بسیار برایم مهم است.

دوستان من شرایط مالیم مناسب نیست و بدون فاند نمیتونم برم. در شرف سربازی رفتن هم هستم، لطفا یک راهنمایی اساسی کنید.
    سپاس

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fered_sch نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز، من رزومه رو مطابق با فرمت میزارم، لطفا یه راهنمایی اساسی کنید، چون در شرف سربازی هستم

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه علم و صنعت ایران
    معدل کارشناسی : کل 16.02،****معدل دوسال آخر 17
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی مواد و متالورژی
    دانشگاه کارشناسی ارشد :-----
    معدل کارشناسی ارشد :-----
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :------
    تعداد مقالات : (به شرح زیر)
    1- ISI: یک چاپ شده با ایمپکت 2.45، یک مورد در دست داوری، دو مورد در شرف سابمیت! (در تمامی موارد نویسنده اول هستم)
    2- کنفرانس: 4 عدد چاپ شده در کنفرانس بین اللملی (در سه مورد نویسنده اول)، یکی هم در دست داوری در کنفرانس بین اللملی (نویسنده اول).
    3- مقالات داخلی: یک مورد در مجله عملی پژوهشی که در دست داوری است.(نویسنده سوم)
    افتخارات:
    1- ثبت اختراع
    2- سه ترم دانشجو ممتاز به سبب معدل
    3- رتبه سوم (گواهی رتبه دارم)
    سابقه کار: 2.5 سال حل تمرین استاتیک، 1.5 سال حل تمرین مقاومت مصالح، 1 سال کمک محقق (RA)
    سابقه دریافت بورس :***
    تالیف و یا ترجمه کتاب :***
    نمره زبان انگلیسی: تافل 98 (ریدینگ 22/ لیسنینگ 26/ اسپیکینگ 22/ راینیتنگ 28) و جی ار ایی 295 ( نمره رایتینگ 3)
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: مقطع مورد نظر ارشد، رشته مهندسی مواد یا مکانیک، دانشگاه هرجا که رنکش خوب باشه و شانس بالا باشه
    اسکلارشیپ مد نظرتون: چه فاندهایی میشه گرفت؟ من بدون فاند نمیتونم برم، این مساله بسیار برایم مهم است.

دوستان من شرایط مالیم مناسب نیست و بدون فاند نمیتونم برم. در شرف سربازی رفتن هم هستم، لطفا یک راهنمایی اساسی کنید.
    سپاس
    شما شرایطت خوب هست ولی متاسفانه بورس برای ارشد کم هست و اپلیکنت های ایرانی شانسشون بالا نیس برای فاند شدن تو ارشد، بنظرم هرکی گفت اپلای کن اینکارو بکن، شانست رو کم بدون اما هزینه ای برات بر نمیداره که و همزمان برای اروپا هم اقدام کنی، و حتما آمریکا با دادن جی آر ای، یه راه حل دیگه رفتن به چین و تحصیل در دانشگاه تسینگهوا و پکن هست که بسیار معتبر هستند و فاند هم دارند برای ارشد، از اونجا اگر خوب کار کنی صاف میتونی بری برکلی، MIT و خلاصه بهترین ها

Junior Member

با سلام

من برای سال 2015 یک فاند 20000 دلاری در سال به اضافه ی هزینه دانشگاه گرفتم. (من لیسانس و فوق لیسانس معماری داشتم با معدل 16.5 و روی بتن کار کردم و 6 تا مقاله چاپ شده ISI دارم و کلی ام کنفرانس های بین المللی و داخلی) من متاهل هستم. سر همین موضوع با استادم صحبت کردم و گفت 5000-10000 دلارم اضافه بر سازمان می ده که بستگی به خودم داره. حالا چند تا سوال دارم:

1. دانشگاهم دانشگاه بریزبین است، می خواستم ببینم این مقدار فاند جواب گوی هزینه ی دو نفر اونجا هست؟ یک خونه ی یک خوابه و رفت و آمد و هزینه خورد و خوراک و اینترنت و انرژی ....
    2. اصلاً می شود به حرف استاد بابت 5000-10000 دلار می شود اعتماد کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    QIAU(Master of science in IT engineering(E-commerce

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    اگر تو اون دو تا مقاله IEEE و اشپرینگرت اسم اول باشی، شاید بتونی فاند شی، هرجا بهت گفتند اپلای کن و شانس خودتو برای فاند گرفتن 40 درصد بدون، اما پذیرش میگیری که فایده ای نداره
    اگر یک آی اس آی دیگه اضافه بشه خیلی بیشتره شانسم؟
    البته من متاسفانه نمره تز ارشدم 16.5 هست این هم می تونه مشکل ایجاد کنه؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrpooya نمایش پست ها
    اگر یک آی اس آی دیگه اضافه بشه خیلی بیشتره شانسم؟
    البته من متاسفانه نمره تز ارشدم 16.5 هست این هم می تونه مشکل ایجاد کنه؟
    بیشتر کزدن مقاله شانس رو بالا میبره، اما نمره خودشو داری و حدی از نمره رو براش در نظر میگیرن، برا همین اگر معدل و دانشگاهتون بد باشه متاسفانه تو بخش های معدل و دانشگاهتون از رقیباتون عقب میمونید، میزان نمره تعلق گرفته به معدل و دانشگاه خیلی بیشتر از مفاله هست، نمره مقاله اصولا بصورت نمره اضافه در نظر گرفته میشه، به غیر از معدل دانشگاه هم مهمه، از جی 8 ها اگر دانشگاه فوق معتبر نباشه شانس بسیار پایین هست سوا از معدل فوق بالا 18، به هر حال نا امید نباشید و برای همه جاها اپلای کنید با پیدا کردن سوپروایزر

Junior Member

سلام دوستان
    یک راهنمایی میخواستم. من از دانشگاه ملبورن استرالیا و منچستر انگلیس با بورس کامل (هزینه تحصیل رایگان به اضافه حقوق ماهانه 1200 پوند، چه ملبورن چه منچستر) در مقطع دکتری مهندسی برق پذیرش دارم. الآن در انتخاب موندم چون به لحاظ رنکینگ جهانی بسیار به هم نزدیک هستند (استادی که قراره تو ملبورن باهاش کار کنم تا حدودی بهتره، اما منچستریه بسیار منظم تره) و میدونم استرالیا راحتتر اقامت میده و آب و هوای بهتری داره. اما بریتانیا به لحاظ شرایط کاری و هزینه زندگی و ارتباط با سایر کشورها و سطح کلی علمی (128 برنده جایزه نوبل که 25 تاش از منچستر بوده) شاید بهتر باشه. میشه از تجربه پس از دکتری در ملبورن بگید؟ مرسی.

Junior Member

Dear friends,
    I need your help regarding to my fiance. We are living in Malaysia. He is now working and is in his second semester of PhD. But he is not satisfied with his supervisor and university. He is self-support therefore studying in Australia without full fund is out of question. How much chance does he have to get full fund or scholarship? How much getting fund depends on your university’s choice? How could he get in touch with universities’ professors? Because he sent emails directly but there were no reply.
    Education
    Bachelor of Science, Computer Hardware Engineering
    Shahid Bahonar University, Kerman, Iran
    GPA: 14.24
    Master of Science, Communication And Network Engineering
    University Putra Malaysia (UPM), Malaysia
    GPA: 3.563 on the scale of 4
    Second semester of Doctor Of Philosophy, Computer And Embedded System Engineering
    Publication
    2015, (Impact Factor 0.841), Springer
    2014, International Conference, IEEE (PDCAT’14)
    2013, (Impact Factor 0.949), Springer
    2013, International Conference (ICoICT), IEEE
    2013, (Impact Factor 1.667), Springer
    2012, International Journal
    In all these papers he is the first writer.
    He also has two patents (via his companies in Malaysia).
    Work experience
    He had some experiences as a part timer in Iran.
    2 years’ work experience as Researcher and Software Engineer in Malaysia (one year not included because of work visa)
    Since 2014, he is working as Senior Software Engineer in another company in Malaysia.
    IETLS Academic - Band Score: 7.0
    University choice: I think according to his area of research (Operating Systems and Compilers, Distributed Systems, Cloud Computing and Virtualization, Parallel Computing, Computer Networks, Computer Architecture and Embedded Systems, System Security) would be :
    Melbourne, SYDNEY, UNSW, ADELAIDE, QUEENSLAND, ….

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh نمایش پست ها
    Dear friends,
    I need your help regarding to my fiance. We are living in Malaysia. He is now working and is in his second semester of PhD. But he is not satisfied with his supervisor and university. He is self-support therefore studying in Australia without full fund is out of question. How much chance does he have to get full fund or scholarship? How much getting fund depends on your university’s choice? How could he get in touch with universities’ professors? Because he sent emails directly but there were no reply.
    Education
    Bachelor of Science, Computer Hardware Engineering
    Shahid Bahonar University, Kerman, Iran
    GPA: 14.24
    Master of Science, Communication And Network Engineering
    GPA: 3.563 on the scale of 4
    Second semester of Doctor Of Philosophy, Computer And Embedded System Engineering
    Publication
    2015, (Impact Factor 0.841), Springer
    2014, International Conference, IEEE (PDCAT’14)
    2013, (Impact Factor 0.949), Springer
    2013, International Conference (ICoICT), IEEE
    2013, (Impact Factor 1.667), Springer
    In all these papers he is the first writer.
    He also has two patents (via his companies in Malaysia).
    Work experience
    He had some experiences as a part timer in Iran.
    2 years’ work experience as Researcher and Software Engineer in Malaysia (one year not included because of work visa)
    Since 2014, he is working as Senior Software Engineer in another company in Malaysia.
    IETLS Academic - Band Score: 7.0
    University choice: I think according to his area of research (Operating Systems and Compilers, Distributed Systems, Cloud Computing and Virtualization, Parallel Computing, Computer Networks, Computer Architecture and Embedded Systems, System Security) would be :
    Melbourne, SYDNEY, UNSW, ADELAIDE, QUEENSLAND, ….
    I think he has a great chance in winning a scholarship from G8 universities since his master GPA is H1 and has numbers of journal articles in refereed journals like springer and even more important, he is the fisrt author in all of them, and it is great. He can try the best one, but the funding for the second semester I think is just for UQ, Melbourne UNSW. However, I am not sure. You can write to all the universities' admission offices and ask them about their funding, when you sure the university has funding for the second semester, then you can find appropriate professors, and request them for their vacant position. Do not worry, he can secure a place in Australia in good ones with full financial support.

Junior Member

thanks for your response. I appreciate if you could give me some advices regarding to sending email to universities' professor.
    does it has follow certain format?
    what or how should i name the subject? for example application, request for advise, proposal or something else.
    how should I discuss about my request? should I be direct?
    do you have any example?
    I am so curious about this issue because you must name your supervisor when you apply. some members said that they received their reply shortly after. but my fiance did not receive any reply or even rejection.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)