صفحه 22 از 252 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313272122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

من نمیدونم چطور باید شمارو راهنمایی کنم، ببینید شاید دلیل اینکه جواب نمیدن به دو دلیل مربوط میشه، یکی اینکه شاید جا ندارند که دیگه دانشجو دکتری برداند، یا دلیل دو اینکه راند مربوط به اسکولارشیپ ها بسته شده و تا ماه جولای باید صبر کنید، یا اینکه دانشجوشونو تو راند اصلی گرفتند، همونطوری که تو بالا توضیح دادم اول باید ببینید اصلا دانشگاهی هست که راند باز اسکولارشیپ الان داشته باشه یا نه، برای اینکارم یا باید به سایت دانشگاه سر بزنید و ببینید ددلاین و استارت اسکولارشیپ هارو یا اینکه از ادمیشن آفیس دانشگاه سوال کنید، اگر مطمئن شدید که راند باز دارد، شروع به ایمیل زدن به تمامی اساتیدی که در حوزه کاری شوهرتون هستند برای اون دانشگاه بکنید شاید استادی هنوز دانشجویش را انتخاب نکرده و علاقمند به کار با شوهرتان هست، در ایمیل هم علاقتون رو توضیح میدید چی هست و اینکه دوس دارید دانشجوشون بشن در صورت داشتن جای خالی و یک رزومه خوب هم ضمیمه میکنید و استاد رو برای اطلاعات بیشتر به رزومه ضمیمه شده ارجاع میدید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط - سال 2015

با سلام به دوستان عزیزی که وقت میگذارید
    من فوق فیزیک با معدل 17.36 از انشگاه الزهرا هستم . دو مقاله آی اس آی با ایمپکت بالا دارم. دو دانشگاه UNSW , UQ اقدام کردم میخواستم ببینم شانص دریافت بورس دولتی استرالیا برا من چقدر هست؟ با توجه به اینکه فیزیکی ها اکثرا این روزا وضع خوبی برا ویزا اینا ندارن توی گرفتن بورس هم تاثیر گذاشته یا نه؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط mosafer15 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیزی که وقت میگذارید
    من فوق فیزیک با معدل 17.36 از انشگاه الزهرا هستم . دو مقاله آی اس آی با ایمپکت بالا دارم. دو دانشگاه UNSW , UQ اقدام کردم میخواستم ببینم شانص دریافت بورس دولتی استرالیا برا من چقدر هست؟ با توجه به اینکه فیزیکی ها اکثرا این روزا وضع خوبی برا ویزا اینا ندارن توی گرفتن بورس هم تاثیر گذاشته یا نه؟
    Hi,
    I am pretty sure you have great chance to acceptance because of your two papers, u r average is ok, try top universities like uni Melb, ANU, Monash and so on
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fered_sch نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز، من رزومه رو مطابق با فرمت میزارم، لطفا یه راهنمایی اساسی کنید، چون در شرف سربازی هستم

دانشگاه کارشناسی : دانشگاه علم و صنعت ایران
    معدل کارشناسی : کل 16.02،****معدل دوسال آخر 17
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی مواد و متالورژی
    دانشگاه کارشناسی ارشد :-----
    معدل کارشناسی ارشد :-----
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :------
    تعداد مقالات : (به شرح زیر)
    1- ISI: یک چاپ شده با ایمپکت 2.45، یک مورد در دست داوری، دو مورد در شرف سابمیت! (در تمامی موارد نویسنده اول هستم)
    2- کنفرانس: 4 عدد چاپ شده در کنفرانس بین اللملی (در سه مورد نویسنده اول)، یکی هم در دست داوری در کنفرانس بین اللملی (نویسنده اول).
    3- مقالات داخلی: یک مورد در مجله عملی پژوهشی که در دست داوری است.(نویسنده سوم)
    افتخارات:
    1- ثبت اختراع
    2- سه ترم دانشجو ممتاز به سبب معدل
    3- رتبه سوم (گواهی رتبه دارم)
    سابقه کار: 2.5 سال حل تمرین استاتیک، 1.5 سال حل تمرین مقاومت مصالح، 1 سال کمک محقق (RA)
    سابقه دریافت بورس :***
    تالیف و یا ترجمه کتاب :***
    نمره زبان انگلیسی: تافل 98 (ریدینگ 22/ لیسنینگ 26/ اسپیکینگ 22/ راینیتنگ 28) و جی ار ایی 295 ( نمره رایتینگ 3)
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: مقطع مورد نظر ارشد، رشته مهندسی مواد یا مکانیک، دانشگاه هرجا که رنکش خوب باشه و شانس بالا باشه
    اسکلارشیپ مد نظرتون: چه فاندهایی میشه گرفت؟ من بدون فاند نمیتونم برم، این مساله بسیار برایم مهم است.

دوستان من شرایط مالیم مناسب نیست و بدون فاند نمیتونم برم. در شرف سربازی رفتن هم هستم، لطفا یک راهنمایی اساسی کنید.
    سپاس
    Hey man
    your key is application directly for Ph.D your CV is great and I am sure your CV is competitive for PHD. I have friend here comes from Iran using direct application to PhD level
    go on
    آدمی به امید زنده است!

با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fkh نمایش پست ها
    Dear friends,
    I need your help regarding to my fiance. We are living in Malaysia. He is now working and is in his second semester of PhD. But he is not satisfied with his supervisor and university. He is self-support therefore studying in Australia without full fund is out of question. How much chance does he have to get full fund or scholarship? How much getting fund depends on your university’s choice? How could he get in touch with universities’ professors? Because he sent emails directly but there were no reply.
    Education
    Bachelor of Science, Computer Hardware Engineering
    Shahid Bahonar University, Kerman, Iran
    GPA: 14.24
    Master of Science, Communication And Network Engineering
    University Putra Malaysia (UPM), Malaysia
    GPA: 3.563 on the scale of 4
    Second semester of Doctor Of Philosophy, Computer And Embedded System Engineering
    University Putra Malaysia (UPM), Malaysia
    Publication
    2015, (Impact Factor 0.841), Springer
    2014, International Conference, IEEE (PDCAT’14)
    2013, (Impact Factor 0.949), Springer
    2013, International Conference (ICoICT), IEEE
    2013, (Impact Factor 1.667), Springer
    2012, International Journal
    In all these papers he is the first writer.
    He also has two patents (via his companies in Malaysia).
    Work experience
    He had some experiences as a part timer in Iran.
    2 years’ work experience as Researcher and Software Engineer in Malaysia (one year not included because of work visa)
    Since 2014, he is working as Senior Software Engineer in another company in Malaysia.
    IETLS Academic - Band Score: 7.0
    University choice: I think according to his area of research (Operating Systems and Compilers, Distributed Systems, Cloud Computing and Virtualization, Parallel Computing, Computer Networks, Computer Architecture and Embedded Systems, System Security) would be :
    Melbourne, SYDNEY, UNSW, ADELAIDE, QUEENSLAND, ….
    I am wondering your partner have been applied for Malaysia with such impressive CV! by the way, It's possible to apply for universities in AUS and the chance of acceptance seems good
    the reason they don't answer emails may relate to literature of that. I recommend you to work on email and tell this CV in email at first glace on message. OF course professors are so busy and your emial should shine to persuade them to think about you
    آدمی به امید زنده است!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD Student at University of Oslo, Norway

سلام به همه دوستان
    رزومه اینجانب
    کاردانی نرم افزار دانشگاه منتظری مشهد معدل 15.34
    کارشناسی مهندسی نرم افزار جهاد دانشگاهی مشهد معدل 16.43 با پایان نامه 20 مرتبط با شبکه
    کارشناسی ارشد علوم وتحقیقات شبکه های کامپیوتری معدل 18.27 با پایان نامه 20
    مقاله ISI در دو تا از معتبرترین ژورنال های Elsevier و 5 مقاله سابمیت ژورنال
    IF :2.0 , IF :1.7
    4 سال سابقه تدریس دانشگاه
    مدیر عامل شرکت در پارک علم و فناوری با موضوع مرتبط با رشته و4 سال سابقه کار مرتبط بدون بیمه
    عضو بنیاد ملی نخبگان
    مدرک زبان IELTS 6.5
    این که رزومم بود اما سوال هم داشتم و اون هم این بود که می می خوام برای شبکه های بیسیم اقدام کنم .آیا این رشته تحریم هست یا نه
    ممنون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط fxthfxghxndfg نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    رزومه اینجانب
    کارشناسی مهندسی نرم افزار جهاد دانشگاهی مشهد معدل 16.43 با پایان نامه 20 مرتبط با شبکه
    مدیر عامل شرکت در پارک علم و فناوری با موضوع مرتبط با رشته و4 سال سابقه کار مرتبط بدون بیمه
    عضو بنیاد ملی نخبگان
    مدرک زبان IELTS 6.5
    این که رزومم بود اما سوال هم داشتم و اون هم این بود که می می خوام برای شبکه های بیسیم اقدام کنم .آیا این رشته تحریم هست یا نه
    ممنون

سلام
    اول من يه سوال دارم اونم اينه كه چطور اين اكانت رو حفظ ميكني و يادت نميره فكر كنم چشات رو بستي و يه مشت زدي رو صفحه كليد و اين يوزر حاصل اون مشته
    اقا من به اين نتيجه رسيدم دانشگاه به دانشگاه فرق ميكنه
    مثلا من با يه پروپوزال واسه ٢ تا دانشگاه اقدام كردم يكي به خاطر تحريم ريجكت كرد ولي دوم پذيرش با بورس داد.
    پس بهتر اپلا كني ببيني چي ميشه

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط fxthfxghxndfg نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    رزومه اینجانب
    عضو بنیاد ملی نخبگان
    مدرک زبان IELTS 6.5
    ممنون

به جز دانشگاه هات مابقی چیزا اکی هست، یه چرخی تو نتایج این سایت بزن و ببین از کدوم دانشگاه ها بچه ها با فوق دانشگاه آزاد تونستن فاند بگیرند، نری لیسانس رو ببینی آزاده، فقط فوقشونو، البته هرکیم که گفت اپلای کن، بکن اینکارو، در مورد تحریم ها هم برو تاپیک تحریم ببین فایلی چیزی پیدا میکنی که بچه ها گذاشته باشند که چیا تحریمه

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    به جز دانشگاه هات مابقی چیزا اکی هست، یه چرخی تو نتایج این سایت بزن و ببین از کدوم دانشگاه ها بچه ها با فوق دانشگاه آزاد تونستن فاند بگیرند، نری لیسانس رو ببینی آزاده، فقط فوقشونو، البته هرکیم که گفت اپلای کن، بکن اینکارو، در مورد تحریم ها هم برو تاپیک تحریم ببین فایلی چیزی پیدا میکنی که بچه ها گذاشته باشند که چیا تحریمه
    دانشگاه ها هم مشكلي نداره معدل مهمه كه اون هم با مقاله جبرا شده

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط ehssannikoukar نمایش پست ها
    دانشگاه ها هم مشكلي نداره معدل مهمه كه اون هم با مقاله جبرا شده
    معدلاش که اتفاقا خوبن!، دانشگاه ها خوب نیستن، خیلیارو دیدم که با رزومه خیلی بهتر هم چون دانشگاهشون آزاد بوده نتونستن فاند بگیرن، شما خودت یه نگاه به نتایج این سایت بندازی میبینی تعداد افرادی که با فوق آزاد بورس شدن به تعداد افرادی که با فوق دولتی یا یه دانشگاه خوب از خارج از کشور قابل قیاس نیست، اصلا خیلی هم بی معنیه که تاثیر نداشته باشد، بنظرم که تاثیر مستقیم داره و بجا هم هست، باز به هر حال هرکی یه نظری داره، من با توجه به نتایج و تجریه های خودم میگم شما هم تجارب خودتون، این دوستمون خودش بعد از 1 سال تلاش برای بورس میتونه بهترین نتیجه گیری رو بکنه، ایشالله که بورس بشن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)