صفحه 222 از 252 نخستنخست ... 122172212213214215216217218219220221222223224225226227228229230231232 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,211 تا 2,220 , از مجموع 2518

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه استرالیا و مسایل مرتبط

دانشگاه کارشناسی: نوشیروانی بابل
    معدل کارشناسی:12.10
    دانشگاه ارشد: نوشیروانی بابل
    معدل ارشد: 14.30
    رشته تحصیلی: مکانیک
    مقالات: 4 مقاله isi ایمپکت بالا
    2 ترم کمک مدرس 4 درس کارگاهی دانشگاه صنعتی نوشیروانی و ریکام از 3 استاد
    نمره زبان :7.5 ielts , و در حال آماده شدن برای gre
    میخواستم شانس پذیرش با فاند رو بدونم. معدلم خرابه میدونم اما کار پژوهشیم خوبه

سلام دوستان
    من وضعیتم رو نوشتم ممنون میشم منو راهنمایی کنین.(در ضمن من مدرس حق التدریس دانشگاه هستم و در ارشد تاپ رنک بوده ام)
    دانشگاه کارشناسی :دانشگاه بجنورد

معدل کارشناسی : 16/35
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:ریاضی کاربردی
    دانشگاه کارشناسی ارشد :خوارزمی تهران
    معدل کارشناسی ارشد :15/44
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :ریاضی کاربردی
    تعداد مقالات :ندارم(در رشته ی ریاضی زیاد مقاله دادن باب نیست) بعلت سختی کار و اینکه باید فرمول جدیدی کشف یا حقایقی رو رد کنین
    سابقه کار: 2
    سابقه دریافت بورس :نداشتم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :نداشتم
    نمره زبان انگلیسی:IELTS 7
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: فرقی نداره
    اسکلارشیپ مد نظرتون :فاند ماهیانه که برای زندگی کافی باشه

Junior Member

سلام
    برای پذیرش استرالیا شما حتما نیاز به پیپر دارین. اگه در قسمت نتایج پذیرش سرچ کنین، مشخص میشه که برای دانشگاه‌های استرالیا عموما بیش از سه مقاله با ایمپکت بالا و معدل مناسب نیاز دارین.

Junior Member

سلام
    برای استرالیا جی ار ای نه نیازه و نه پون مثبت به حساب میاد. حتما بررسی کنین تا معدلتون از حداقل دانشگاه کمتر نباشه و ترجیحا دانشگاه‌های غیر از جی ۸ اقدام کنین.

Junior Member

سلام
    کاش معدل لیسانستون بهتر بود. من فکر میکنم برای دانشگاهی که پیپر بیس هستن شانس دارین (مثل موناش). ولی باید سوپروایزر پیدا کنین حتما.

Junior Member

سلام و وقت بخیر
    من فارغ التحصیل دکتری عمومی داروسازی از دانشگاه علوم پزشکی تهران با معدل 15.80 و ایلتس 7 و 7تا مقاله بین المللی تو زمینه ایدز هستم. هیچکدوم اسم اول نیستم. یه دوره ی traineeship که مربوط به ایدز و در دانشگاه کالیفرنیا هست هم پذیرفته شدم و به صورت اموزش از راه دور ذارم میگذرونم.
    خیلی وقته دارم ایمیل میزنم به اساتیدی که تو فیلد HIV کار میکنن ولی موفق نشده ام. دانشگاهی نیست که سوپروایزر نخواد؟ چه پروسه ی فرساینده ایه این کار( استرالیا یا کانادا مد نظرم هست.
    با سپاس

دانشگاه کارشناسی :دانشگاه صنعتی شیراز
    معدل کارشناسی : 13.28
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی:مهندسی برق الکترونیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد :دانشگاه تهران
    معدل کارشناسی ارشد :17.81
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد :مهندسی برق الکترونیک دیوایس
    تعداد مقالات : یک مقاله اسم دوم البته بر اساس حروف الفبا و same contribution با اسم اول که داخل مقاله ذکر شده در ژورنال nature scientific reports که خوب به نظرم قطعا معرف حضور دوستان هست.5 کنفرانس پیپر خارجی در کنفرانسهای معتبر.پرزنتر آخرین کنفرانس پیپر خودم بودم و سرتیفیکیت رو دارم.
    سابقه کار: ندارم
    سابقه دریافت بورس :ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب :ندارم
    نمره زبان انگلیسی: 95 تافل (R:23 L:26 S:22 W:24)
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست:دانشگاه UNSW اپلای کردم البته قبلش با استادی مصاحبه داشتم و 6 ماه در ارتباط بودیم و ریسرچ پروپوزال هم نوشتیم منتها جوابش اومد که بررسی اسکالرشیپ منتقل شد به راند بعد و جوابش جولای 2019 میاد منتها خواستم نظر دوستان رو هم بدونم که چه شانسی واسه اسکالر شیپ من میبینن.
    اسکلارشیپ مد نظرتون :اسکالر شیپ نرمال استرالیا حدودا 27000 دلار هست ظاهرا و همون مد نظرم هست.

Junior Member

سلام دوستان، ممنون میشم شانس من رو هم بررسی کنید دانشگاه کارشناسی : آزاد اراک معدل کارشناسی : 16.36 رشته تحصیلی کارشناسی: عمران دانشگاه کارشناسی ارشد : سراسری قم معدل کارشناسی ارشد : 17.13 رشته تحصیلی کارشناسی ارشد : عمران، گرایش آب تعداد مقالات : 6 مقاله ISI که 5 تاش نویسنده اولم (دوتا پابلیشر الزویر با ایمپکت 3، یدونه پابلیشر ASCE، دوتا پابلیشر تیلور اند فرانسیس) و 2 تا مقاله کنفرانسی اینترنشنال سابقه کار: 6 ماه سابقه تدریس و بیش از 6 ماه سابقه پژوهش سابقه دریافت بورس : - تالیف و یا ترجمه کتاب : خیر نمره زبان انگلیسی: آیلتس : 6 دانشگاه ها و رشته های مورد نظر :گرایش محیط زیست، استرالیا و کانادا اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    سیستم های انرژی - خواجه نصیر

دانشگاه کارشناسی : خواجه نصیرالدین طوسی
    معدل کارشناسی : 16.00
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی مکانیک
    دانشگاه کارشناسی ارشد : خواجه نصیرالدین طوسی
    معدل کارشناسی ارشد : 17.80
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی سیستم های انرژی
    تعداد مقالات : 1 مقاله آی اس آی، 1 مقاله علمی پژوهشی آی اس سی، 4 مقاله کنفرانسی
    سابقه کار: 2.5 سال مرتبط با بیمه
    سابقه دریافت بورس : ندارم
    تالیف و یا ترجمه کتاب : ندارم
    نمره زبان انگلیسی: تافل 100
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: دانشگاه های جی 8 و غیر جی 8، دکتری مکانیک/انرژی
    اسکلارشیپ مد نظرتون : Tuition Fee + 28000$ Annual Living Expenses + Health Care

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidali نمایش پست ها
    سلام دوستان، ممنون میشم شانس من رو هم بررسی کنید دانشگاه کارشناسی : آزاد اراک معدل کارشناسی : 16.36 رشته تحصیلی کارشناسی: عمران دانشگاه کارشناسی ارشد : سراسری قم معدل کارشناسی ارشد : 17.13 رشته تحصیلی کارشناسی ارشد : عمران، گرایش آب تعداد مقالات : 6 مقاله ISI که 5 تاش نویسنده اولم (دوتا پابلیشر الزویر با ایمپکت 3، یدونه پابلیشر ASCE، دوتا پابلیشر تیلور اند فرانسیس) و 2 تا مقاله کنفرانسی اینترنشنال سابقه کار: 6 ماه سابقه تدریس و بیش از 6 ماه سابقه پژوهش سابقه دریافت بورس : - تالیف و یا ترجمه کتاب : خیر نمره زبان انگلیسی: آیلتس : 6 دانشگاه ها و رشته های مورد نظر :گرایش محیط زیست، استرالیا و کانادا اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    سلام
    شما تعداد مقالاتتون برای استرالیا مناسبه. معدلهاتون هم عالی نیست اما خوبه. برای پذیرش باید اول با اساتید تماس بگیرین و بعد از.جلب نظرشون اقدام به اپلای کنین. دانشگاه‌هایی مثل موناش و وسترن عموما مقاله محور هستن و سیدنی و unsw عموما معدل محور. ولی داشتن معدل و مقاله شرط پذیرش هست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)